Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

çıkıp anlamsızca dalaşıcam sokak sokak park parkk tek başıma yanlız kalıp aglıcam offfffffffffffffffffffffffffff

benim için de ağla canım .burada öyle birşey yapma şansım hiç yok her yer tanıdık .

bende aglamak istiyorum içimi boşaltmak istiyroum ya annem aradı benim için üzülüyor ailem hepsinin derdi ben

kötü giden evliligim vardı kızlar şükür şimdi çok güzel eşimde sözümden çıkmıyor ama işte eski yaşannalar yıkıyor insanı

kızkardeşim (eltim) herşeyi aileme anlatıyor ben saklıyorum üzülürler diye ama işte o ama kötülügümü istemiyor
onun çocugu var benim yok diye kaynanam ayrı muamele yapıyor ben önemsemiyorum ama beraber gidince görüyoor ve hemen anneme anlatıyor
yaradana yalvarıyorum çıglık atıyorum bir hayırlı evlat da bana versin yoksa halim kötü

ailem çok destek allah razı olsun onlardan maddi manevi

bulaşık yıkanacak mutfak soguk sen gitsin kardeşin üşür ona örgü yapar bana yok ona danışır bana danışmaz halbuki ben büyüyyügüm umursamıyorum ama kardeşimin zoruna gidiyor valla bıraktım kardeşimin ipini saldır dedim yandı kaynana ki ne yandı

çıkıp anlamsızca dalaşıcam sokak sokak park parkk tek başıma yanlız kalıp aglıcam offfffffffffffffffffffffffffff

ya tatlım yapma böle lütfennnn.. bu sınavı en iyi biçimde atlatmamız lazm sen böle yaparsan işimz var senle.... kendin diyosun moral çok önmli die ama bunalımlara giriyosun. daha yaşında küçük olcak Allahın izniyle yapma böle lütfennn(

oo bacım snn işinde zor valla ne diyimm Rabbim en kısa zamanda hayırlı sağlıklı evlat versin sana tümisteyenlere..

kardeşinde söylesin ablama soralım ablam bilir ablama öyle deme desin .valla bizm ablamla aynı kaynanada olsak onu barıtmazdık.kaynana sizden korksun canım benim.ezdirme kendini

noluyo size yaa.. açtırmayın bnm ağzımı ne bu herkes ağlıyo sızlıyo.. verende Rabbim alanda..O herşeyin en iyisini en güzelini bilir bize ne oluyo ki onun işine karışıyorz.. isyan ediyoruzz.. kimiz biz yaa aciz zavallı bi kull.. bizm işimz yanlızca ona ibadet etmek evlat verirse amenna ama vermezse isyan etmek yakışırmı yaratılmışa.. Valla öle bi verirki Rabbim şimdikinden daha çok üzülürüzz.. herşeyin hayırlısı onuda biz bilemeyiz sadece O bilir. vermiyo eğer vardır bildiği. biz üstümüze düşen görevi yapalımda Rabbim verir inşallahh.. biz hep Rabbim versin biz yatalım ohh ne güzell..hep bunu istiyorz. peki düşünelim biraz biz gereyince kulluk yapıyomuyuzz?? evlat istemeye yüzümüz bile yok ama Allah en cömert olandır karşılıksız verendir deyip istiyorz yinee.. ama istemesinide bilmemiz lazm isyan etmeden Rahmanı unutmadan isticezz...

yok kuzum ezdirmiyorum ama işte
kardeşimden çekinirler onlarda çocuk olsun yeter agzına etseler ses çıkarmazlar diger eltime de taparlar iki çocugu var halbuki sadece beni isteyerek aldılar
ailem destek ya çekemiyorlar para istemiştim iki sene önce ameliyat için senin çocugun bizi ilgilndirmez dedi düşün sonra kızkardeşimin bir yarımlık bir beşik elinede harçlık verdi
kardeşimdede suç evet konuşacagım o deseablama ver onun tedavisi var dese verirler tamam kardeşime diyecegim artık

üzmüyorum sadece aileme üzülüyorum ailemin maddi durumu çok iyi bende onlara düşkünüm onu çekemiyorlar allaha havale ediyorum allah büyük elden avuçtan düşecek elbet o zaman ,inş. benim elime düşer yanlış anlamayın bakarım ama lafıda sokarım ben peşin lafçıyımdır aslında lafı bir sokarım çıkarana aşk olsun

benim tek sıgındım yaradan verirse yaradan verir vermezsede sebebi vardır gel görkü inanaçsız insanlar işte yaradanın işine karışıyor

Ben çok kötüyüm arkadaşlar kendimi toparlayamadım kendimi bağıra çağıra ağlamak istiyorum haykırmak istiyorum ya sabır diyorum dertini verdin dermanıda ver diyorum sen den gelen herşeye razıyım diyorum ama ağlamaktan da geri durmuyorum hiç bir şeyin anlamı yok

isyan değil canım da dayanamıyorum çocuk hasretine işte

kızlar 70.000 ihlası duyan deniyen oldumu hiç aranızda .....

ben bu konuyla ilgili hçç hadis ayet görmedm cnm inanmıyorumda böle şeylere hee ama hadis ayet varsa bununla ilgili doğrudur ama hç bi delilide yoksa inanma kulaktan duyma şeylere

ya topiklerin birinde okumuştum bir ara . 70.000 ihlas okudum çok faydasını gördüm falan diye yazmıştı birisi şimdi aklıma geldi. sorayım dedim. ne duysak yapıyoruz zaten. duadan zarar gelmez sonuçta

iyi olmaya çalışıyorum canım kurbanlık koyun gibi adet gününü bekliyorum acaba ne ile karşılaşacağım diye hayırlısı artık.Bugün herkeste bir moral bozukluğu almış başını gidiyor canım sıkıldı benimde yaa... ssz ssz

ya topiklerin birinde okumuştum bir ara . 70.000 ihlas okudum çok faydasını gördüm falan diye yazmıştı birisi şimdi aklıma geldi. sorayım dedim. ne duysak yapıyoruz zaten. duadan zarar gelmez sonuçta

tabi zarar gelmez ama dinde böle sayı fln yok ne kadar fazla yaparsan okadar iyi:) bide peygamber efendimiz bi hastalık fln olunca oraya elini koyar fatiha okurmuş bence her gece elimi karnıma koyup fatiha okuyorum şifa Allahtann

sorma canm yaa bnmde içimi sıktı bunlarr bnde kızdım onlara hava ne güzel bahar geldi elhamdullih neşeli olsanıza dimi ama

sorma canm yaa bnmde içimi sıktı bunlarr bnde kızdım onlara hava ne güzel bahar geldi elhamdullih neşeli olsanıza dimi ama

sinir stres yok valla gelip gitti eşim gelsinde biraz da onu yeyim benim alt kısım bayagı ıslaklık var acaba hayıtdan yada sogandan mı ya ben erken oluyorum belirtiler çoksanki hemen adet olacak gibi

sinir stres yok valla gelip gitti eşim gelsinde biraz da onu yeyim benim alt kısım bayagı ıslaklık var acaba hayıtdan yada sogandan mı ya ben erken oluyorum belirtiler çoksanki hemen adet olacak gibi

ya canm bnde soğanı yapıyorum 5 gün fln oldu ama hçç akıntım fln yokk bende işemi yaramıyo ne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…