Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

canım hayırlısı kısmet değilmiş.bende hamile görünce öylle oluyorum .hatta haftasonu kuzenimin biri doğurdu gittik bebeğe düşün benim durumumu.diğer kuzenim nisanda bir diğeri temmzuda doğurcak .hepsi benden sonra evlendi hepsi benden küçük

canım üzme kendini sağlık olsun en azından bir an önce tedavine başlarsın boş yere bekleyip daha fazla vakit kaybetmezssin

canım üzme kendini sağlık olsun en azından bir an önce tedavine başlarsın boş yere bekleyip daha fazla vakit kaybetmezssin

öylede kendiliğimden adet olamıyorum onun siniri stresi bide çatlayacakmı çatlamayacakmı ameliyat güzel geçti kendiliğinden olur demiş ti ben daha adet olamadım ki o olsun

bitiyom burcucuğum hamile birini görünce özelliklede hastaneye bu yüzden gidip hamileleri yada kucağında çocuklu olanları görünce fıttırıyom kendime gelemiyom çok üzülüyom psikopata başlanmış gibiyim sanki benim inadıma hamile kalıyorlarmış gibi geliyo
yaa bide belirtilerini yaşadım ya ama bebek yok

öylede kendiliğimden adet olamıyorum onun siniri stresi bide çatlayacakmı çatlamayacakmı ameliyat güzel geçti kendiliğinden olur demiş ti ben daha adet olamadım ki o olsun

bende öyle ilaç kullanmadan adet olamıyorum progestan la adet oluyorum. Adetin16-25.günlerinde kullanıyorum birkaçgün sonra da adet oluyorum canım

neyazım beklemek le hem kendini hemde bizi strese soktun olacak sabret canım

hayıt adet olmana yardımcı olur hormonu düzenler bir çay kaşıgını kaynamış klorlu suya at altını kapat iç canım taze taze yap

aslan pençeci bunun nasıl yapılacagı saraçoglu sayfasında yazıyor

burcu ebirgim benim adet sancısı genelde böyle başlar canlarım 5 gün 4 gün saten 25 adet günüm yaklaşık benim adet de sorun yok şükür 26 28 29 günde bir olurum gögüsler şişti yine karnımda of ya valla eşim dokunacak oldu bagırdım orana dokunma burana dokunma ben ne yapacagım dedii yıkıldım valla ama valla çok agrıyor

neyazcım kısmet değilmiş hayırlısı olsun . kendini üzme bu kadar diyeceğim ama elde değil işte. ama yine bu kadar psikopata bağlamayın lütfen..

Ah canım ya geçmiş olsun bunlarda güzel belirtiler aslında yumurtladığını gösrteren belirtiler en azından düzenli adet oluyorsun tatlım

iyiyim canım sen nasılsın adet olmadım daha demin gittim kan verdim yarın öğleden sonra çıkıcak sonuçları bakalım hayırlısı

bende iyiym canım ,benimde yarın adet günüm bende 22 nde yaptıracam canım tahlili.Senin sonuç neden o kadar geç çıkıyor yaaa özele mi yaptırdın bizim burda hemen çıkıyor aynı günde

elifim bune ya 24 saat sonra kan tahlili mi olur en geç 4 5 saat şimdi versem öglene alırım ben hadi hayırlısı artık

...................................................................................................................................

sabah kaltım iki gündür karnımdan elini çekmeyen eşim elini karnıma koydu ve tamam kız olsun dedi zeynebimiz olsun sen istiyosunya kız olsun annesii dedi adet olmadım hep erken geldiya 2 aydır adam ümitli......................... içim kapkara oldu o an korku degil,üzüntü değil.ölsem yeri o an ............kahvalt yaptık yani eşim yedi ben yiyemedim bişi saglık ocana gitcektim çünkü............ sonra o gitti işleri vardı onalrı halletmeye bende hazırlandım 2 dakkalık yolu sanki ömrümden ömür giderek yürüdüm ...saglık ocana girdim.......... dönmek istedim hemşire gördü döneemdim daha onu görünce sü<üldü yaşlar gözümden 2 senedir görmüyorum kadını ama 2 sene önce beni çarmış komşulardan haber yollamış gitmiştim konuşmuştuk olmadını biliyo beni gördü hemen yanıma geldi noldu özge varmı dedi ''bilmiyorum'' dedim geçtimi dedi ''eve'' dedim bakalım dedi....bakamayalım dedim......bkaalım canım dedi vazgectim dedim gidicem olmaz bakalım sende ona göre içini rahat bırakırsın dedi.... testi yaptık ben gidicem yok dedim dur 5 dakkka dedi zorla oturtttu...ama kriz geldi bi kere yaşlar süzülüyo mu kovalarca mı boşalıyo anlamadım ...................yok bitanem dedi... biliyorum.......dedim..............sonra çıktım evin yolunu bulamadım nerelere gelmişim bilmiyodum dolaa dolana eve geldim çok kötüyüm ben ben dayanamıyorum allahım dayanamıyorum......................

elifim bune ya 24 saat sonra kan tahlili mi olur en geç 4 5 saat şimdi versem öglene alırım ben hadi hayırlısı artık

kızlar sağlık ocağına verdim tahlil öyle söylediler daha önce hiç sağlık ocağında yaptırmadığım için hiç bi fikrim yok özelde 2 saat sonra çıkıyo ama 35 tl

bende öyle ilaç kullanmadan adet olamıyorum progestan la adet oluyorum. Adetin16-25.günlerinde kullanıyorum birkaçgün sonra da adet oluyorum canım

ilk çoçuğuna hamile kalmadan öncesi ve sonrasındadamı böyleydi ilkini tedavi ilemi hamile kaldın evlilikten kaç yıl sonra hamile kaldın

elifçiğim evet sen nerelerdesin merak ettik sende mi benim gibi çöküntü içindesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…