Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

...................................................................................................................................

sabah kaltım iki gündür karnımdan elini çekmeyen eşim elini karnıma koydu ve tamam kız olsun dedi zeynebimiz olsun sen istiyosunya kız olsun annesii dedi adet olmadım hep erken geldiya 2 aydır adam ümitli......................... içim kapkara oldu o an korku degil,üzüntü değil.ölsem yeri o an ............kahvalt yaptık yani eşim yedi ben yiyemedim bişi saglık ocana gitcektim çünkü............ sonra o gitti işleri vardı onalrı halletmeye bende hazırlandım 2 dakkalık yolu sanki ömrümden ömür giderek yürüdüm ...saglık ocana girdim.......... dönmek istedim hemşire gördü döneemdim daha onu görünce sü<üldü yaşlar gözümden 2 senedir görmüyorum kadını ama 2 sene önce beni çarmış komşulardan haber yollamış gitmiştim konuşmuştuk olmadını biliyo beni gördü hemen yanıma geldi noldu özge varmı dedi ''bilmiyorum'' dedim geçtimi dedi ''eve'' dedim bakalım dedi....bakamayalım dedim......bkaalım canım dedi vazgectim dedim gidicem olmaz bakalım sende ona göre içini rahat bırakırsın dedi.... testi yaptık ben gidicem yok dedim dur 5 dakkka dedi zorla oturtttu...ama kriz geldi bi kere yaşlar süzülüyo mu kovalarca mı boşalıyo anlamadım ...................yok bitanem dedi... biliyorum.......dedim..............sonra çıktım evin yolunu bulamadım nerelere gelmişim bilmiyodum dolaa dolana eve geldim çok kötüyüm ben ben dayanamıyorum allahım dayanamıyorum......................:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

canım idrarda yaptırdıysan erken diye çıkmamıştır belki bu kadar yıpratma bi tanem kendini güçlü ol lütfen birgün birgün olacak bak göreceksin sen güçlü ol ayakta dimdik dur.

Orgametril verdi banada doktor ve kan pırtılaşması varmı diye tahlil yaptırdı özel yapıyormuş 185 tl fiyatıda bi araba alırdım çocuk uğruna döktüğüm paralarla
eşimde çocuğu dr yapalım da diyor geri tahsil edelim biz sana çok para harcadık öde diyelim diye espiri yapıyo beni güldürmek için
hayıt tohumu ve civanperçemi ne işe yarıyo niye cevaplamıyorsunuz

ilk çoçuğuna hamile kalmadan öncesi ve sonrasındadamı böyleydi ilkini tedavi ilemi hamile kaldın evlilikten kaç yıl sonra hamile kaldın

elifçiğim evet sen nerelerdesin merak ettik sende mi benim gibi çöküntü içindesin

canım bende bakarlıktan var bu pko o zamanlarda 3-4 ayda bir adet olurdum ilaçsız.Evlenince hepten düzensizleşti hiç olamaz hale geldim.İlk tedavim klomenle başladı sadece kolmen ama çatlatma iğnesi kullanmadım o zamanlarda dr.bana günde bir taneyle klomen başlattı 5 gün kullan demişşti sonrada hiç kontrole felan çağırmadı ilacı kullandım kontrole gitmedim adet günüm geldi geçti zaten düzensiz diye hiç aldırış etmedim sonra 1 hafta geçti karnımda ve kasıklarımda ağrılarla acile gittim ertesi gün kadın doğuma gelmem söylendi tahili yapmıyorlarmış (b hcg) neyse ertesi gün gittim kan verdim değer 2.500 çıktı meğerse hamileymişim.

Orgametril verdi banada doktor ve kan pırtılaşması varmı diye tahlil yaptırdı özel yapıyormuş 185 tl fiyatıda bi araba alırdım çocuk uğruna döktüğüm paralarla
eşimde çocuğu dr yapalım da diyor geri tahsil edelim biz sana çok para harcadık öde diyelim diye espiri yapıyo beni güldürmek için
hayıt tohumu ve civanperçemi ne işe yarıyo niye cevaplamıyorsunuz

canım adet düzenliyor yumurtalıkları çalıştırıyor

canım bende bakarlıktan var bu pko o zamanlarda 3-4 ayda bir adet olurdum ilaçsız.Evlenince hepten düzensizleşti hiç olamaz hale geldim.İlk tedavim klomenle başladı sadece kolmen ama çatlatma iğnesi kullanmadım o zamanlarda dr.bana günde bir taneyle klomen başlattı 5 gün kullan demişşti sonrada hiç kontrole felan çağırmadı ilacı kullandım kontrole gitmedim adet günüm geldi geçti zaten düzensiz diye hiç aldırış etmedim sonra 1 hafta geçti karnımda ve kasıklarımda ağrılarla acile gittim ertesi gün kadın doğuma gelmem söylendi tahili yapmıyorlarmış (b hcg) neyse ertesi gün gittim kan verdim değer 2.500 çıktı meğerse hamileymişim.

evlendikten 5 ay sonra hamile kaldım hiç korunmadık canım

ilk çoçuğuna hamile kalmadan öncesi ve sonrasındadamı böyleydi ilkini tedavi ilemi hamile kaldın evlilikten kaç yıl sonra hamile kaldın

elifçiğim evet sen nerelerdesin merak ettik sende mi benim gibi çöküntü içindesin

geldim bitanem kan verdim sonucu yarın çıkacak sende üzme kendini bitanem ya elbet bizimde olucak bir gün çocuğumuz Allah büyük demek ki zamanı var daha ve ayrıca kendini ne kadar üzersen üz sonuç değişmiyor o yüzden kendini yıpratma nolur

hakseverim agla dök içini hatta kapat odaya kendi,ni boşalt içini rahatlarsın sıkma sakın kendini olack ya bilmiyorum bende bu tüp bebekde umutluyum eşime olacak diyorum olmama ihtimali aman allahım asla diyorum adını bile koydum eylül kızım olacak biliyorum gelecek bu sefer zamanını bekliyor

neyaz ben cevap yazdım ama atlamışsın kuzu

ben aşılamda ben tüp bebekde negatif aldıgımda öyle agladım ki sormayın anlıyorum sizi umutlarım tükendi zannettim ama bakın şimdi tekrar ayakta ve mücadeleye devam

canım idrarda yaptırdıysan erken diye çıkmamıştır belki bu kadar yıpratma bi tanem kendini güçlü ol lütfen birgün birgün olacak bak göreceksin sen güçlü ol ayakta dimdik dur.

haksever canım bende aynı durumdayım nerdeysen geliyem beraber ağlayalım

Hatunlar biz 1 yıldır bebiş düşünüyoruz ama malesef olmuyor :KK43: Hormon tahlillerimi beğenmedi doktor zaten ben tahmin ediyordum birşey çıkacağını,kıllanma falan var bende,eşimden spermiogram istedi.Eşimin hızlı hareket spermleri biraz yavaş çıktı ama olmamasına engel değil dedi,benden de hsg istedi 1 hafta sonra çektireceğim.Acaba düşünüyorum da hormonlarla alakalı bi durumum varsa hsg çektirmesem de olur..Offf kafam fena karışık ne olur bi akıl verin.. :KK43::KK43:

hatunlar biz 1 yıldır bebiş düşünüyoruz ama malesef olmuyor :KK43: Hormon tahlillerimi beğenmedi doktor zaten ben tahmin ediyordum birşey çıkacağını,kıllanma falan var bende,eşimden spermiogram istedi.eşimin hızlı hareket spermleri biraz yavaş çıktı ama olmamasına engel değil dedi,benden de hsg istedi 1 hafta sonra çektireceğim.acaba düşünüyorum da hormonlarla alakalı bi durumum varsa hsg çektirmesem de olur..offf kafam fena karışık ne olur bi akıl verin.. :KK43::KK43:

allah kolaylık versin hoşgeldin aramıza canım hsg çektir hemen tüpler tıkalıysa allah korusun hiç bi tedavi geçersiz olur o ilk başkta yapılması gerekenler umarım açık çıkar sakın ihmal etme eşindende test istemişler başta yapılması gerekenler yapılmış .. Hormon testin nasıl ne yüksek onuda yazar mısın canım:KK16:

selam kızlarr.. yeni haftaya kötü başlamışızz.. iyi bitiririz inşallahh..:KK16:

özgecim üzülme canm yaa hayırlısı olsun napalım bzmde imtihanımz bu:KK14:

neyaz snde gtmişsin dr a valla ne diyeceğimi bilemeyiyorm böle durumlarda ne desem boş çünkü Allah sabır versin bize...

elif senden iyi haberler bekliyoruz neşemiz yerine gelsin birazz:KK49:

bahar,burcu, giz ebirhim ve diğerleri:) siz nasılsınz canlarımm:KK6:

kızlar bnm elimde aşırı terleme var ve ameliyat olmayı düşünüyorum narkoz yiyince hormonlarım yumurtalıklarım fln etkilenr mi. hemn randevu alıp olmayı düşünüyorum. doktoruma sormam gerekir mii

selam canım iyiyiz bizde beklemedeyiz.elinde terleme için nasıl bir ameliyat olucaksın ki anlamadım .ama zannetmem adet bitiminden sonra olabilirsin bence ben oldum hep yedim narkozu bişey olmuyo zaten bebek de yok :KK31:

allah kolaylık versin hoşgeldin aramıza canım hsg çektir hemen tüpler tıkalıysa allah korusun hiç bi tedavi geçersiz olur o ilk başkta yapılması gerekenler umarım açık çıkar sakın ihmal etme eşindende test istemişler başta yapılması gerekenler yapılmış .. Hormon testin nasıl ne yüksek onuda yazar mısın canım:KK16:

çok fazla bişey söylemedi doktorum,hsg çektir ondan sonra izleyeceğimiz yola bakarız dedi:44: Galiba erkeklik hormanlarım yüksek :KK43: bu bebiş olmamasına engel mi acaba :KK43:

çok fazla bişey söylemedi doktorum,hsg çektir ondan sonra izleyeceğimiz yola bakarız dedi:44: Galiba erkeklik hormanlarım yüksek :KK43: bu bebiş olmamasına engel mi acaba :KK43:

engel olabiliyo canm tahlillerin sonucu çıkınca bizede yaz bakalım bizde hsgyide çektir snraa başlar koşturmaca:) fazla bekletmez inşallah bebişin:KK49:

selam canım iyiyiz bizde beklemedeyiz.elinde terleme için nasıl bir ameliyat olucaksın ki anlamadım .ama zannetmem adet bitiminden sonra olabilirsin bence ben oldum hep yedim narkozu bişey olmuyo zaten bebek de yok :KK31:

küçük bi operasyon sanırım yarım saat fln sürüyomuşş. herşeyim anormak işte bnm görseniz damlıyo elimden ayağımdan sular. kışın olmuyoda yazın hep elimi yıkamışım gibi ıslakk.. çok kötü bişi.. herneyse ama bn adetliyken kontrole gtcem çatlatma iğnesi vurcak bu ay bana.. en iyisi doktoru arayıp sorayım bn..

çok fazla bişey söylemedi doktorum,hsg çektir ondan sonra izleyeceğimiz yola bakarız dedi:44: Galiba erkeklik hormanlarım yüksek :KK43: Bu bebiş olmamasına engel mi acaba :KK43:

erkek hormonları çok yüksek olursa sorun galiba ama ilacı vardır üzülme inşalalh başka sorun olmaz eşinde ve sende kanallar acıksa hormonlar ilaçla düeliyo takma sen kafana en başı moral taktıkça olmuyo bebek malesef:KK14::KK14::KK14:

kızlar bnm elimde aşırı terleme var ve ameliyat olmayı düşünüyorum narkoz yiyince hormonlarım yumurtalıklarım fln etkilenr mi. Hemn randevu alıp olmayı düşünüyorum. Doktoruma sormam gerekir mii

sor tabi tatlım sormaktan bişi olmaz rabbim şifa versin ne çok bilmedimiz hastalık var allah dermansız deert vermesin

X