Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

canım sen yarın hemen druna git.adet gününe daha çok varmış.hamile olabilirsin.kendine dikkat etmiomusun.bak eğer aşılaman tuttuysa ilk zamanlar çok riskli.yaptığın işlere çok dikkat et.annem bana kavanozun kapağını bile açtırmıodu düşün artık.çok sıcak suyla falan duş alma.ayyyy ben panik oldum ya senin yerine.hadi hamileysen.sen yarın hemen doktora git.bizede haber ver

ay canım benim inşallah dediğin gibidir.aslın dikkat ettim ama öyle çokda özen göstermedimd ediğin gibi dün mesela çok yürüdüm acaba ondan mı oldu diye düşündüm de.annemde bebek yer yapıyor derler dedi inşallah hamileyimdir canım benim dediğin gibi daha adetime çok var.bende inan çok panik haldeyim.hem korktum hemde bir umut var içimde sanki bebeğim bana geldi gibi hissediyordum ama bu kanama çok moralimi bozdu ((((((

mrb inş hamilesindir ama iğnenin etkisiyle adet görülelebilio eğer gebelik yoksa.genede sen sen doktora git hakkında hayırlısı olsun inş hamilesindir

mrb inş hamilesindir ama iğnenin etkisiyle adet görülelebilio eğer gebelik yoksa.genede sen sen doktora git hakkında hayırlısı olsun inş hamilesindir

hadi yaaa (( ben böyle birşey oldugunu hiç bilmiyordum doktorumda hiç bu ihtimalden bahsetmemişti açıkçası ama inşallah öyle değildir de hamileyimdir canım.sanki bu sefer olucakmış gibi hissediyordum ((

çokta umutlanma eğer değilsen çok üzülürsün.hayırlısı canım artık.ama dikkat et kendine.puregon bende kullandım 9 gün bana fayda etmedi.iğne adet yapıo ama daha senin gününe baya var canım ilaçtan oldunu zannetmiorum.keşke bugün gitseydin dra.

evet canım eger değilsem çok üzülücem kesin .((((((( ya aslında bugün gitmeyi düşündüm ama doktorum bugün pazar oldugu için yok başka bir yerede gitmek istemedim bugün pazar dogru düzgün ilgilenmezler diye yarını bekledim o yüzden yarın saat 2 de geliyor doktorum ben ancak işten çıkıp gidebileceğim 6 dan sonra o saate kadar nasıl duracagım inan onuda bilmiyorum içim içimi yiyor inan (43:

en azından bugün gitmiş olsaydın gebelik testi yaptırırdın b kadar strese girmezdin canım.ama içini ferah tut.sonuç ne olursa olsun hakkında hayırlı olanı olasun.

hadi yaaa (( ben böyle birşey oldugunu hiç bilmiyordum doktorumda hiç bu ihtimalden bahsetmemişti açıkçası ama inşallah öyle değildir de hamileyimdir canım.sanki bu sefer olucakmış gibi hissediyordum ((

sakın kaptırma kendini bende öyle diyodum kesin tuttu diyodum hatta kanamam oldunda bile dedim yerleşme kanamasıdır ama yok yok olmadı dualarımız seninle güzel haberlerini bekliyoruz

sakın kaptırma kendini bende öyle diyodum kesin tuttu diyodum hatta kanamam oldunda bile dedim yerleşme kanamasıdır ama yok yok olmadı dualarımız seninle güzel haberlerini bekliyoruz

seninde benim gibi erken mi olmuştu kanaman canım?

günaydın kızzlaarr hadi gelin bakalım kahvaltımı ettim muhabbet edelim :) neyaz doktordadır şimdi ondan haber bekleyelim

günaydın kızzlaarr hadi gelin bakalım kahvaltımı ettim muhabbet edelim :) neyaz doktordadır şimdi ondan haber bekleyelim

Günaydın canım, bende kahvaltımı yaptım çay keyfi yapıyorum şimdi bilgisayar başında ve işte ne kadar olursa o kadar işte

ebirhim ben yanlış mı hatırlıyorum neyaz test yapmıycakmıydı bugün.girdi çıktı bişey de demedi

slm kızlar benimde adetin 22 günü başladı adet sancısı hemen maşallah neyse olsun çabucak geçsin günlerde nisan ayı gelsin

günaydın kızlar evet cumartesi günü gittim sabahın köründe doktor gelmemiş adet olamadım 2 aydır dedim kan testi yaptın mı dedi hemşiresi yok dedim aşağıdan tahlil yaptır dedi kanı vermeye indim orda hamile bayan gördüm başladım ağlamaya neyse taa öğlene muayene oldum bizim dr böyle (yoğundur sağolsun ulaşmak zor) girdim dr yanına hamile değilsin dedi ağrım çok dedim yalandada muayene etti adet söktürücü ve şeker ilacı verdi zayıflayacaksın dedi adetin 2 günü gel çatlatma iğneleri vereceğim dedi işte böyle çok kötüyüm ben yaptırmadığım kadar varmış demi bizde şans olsa

Son düzenleme:
slm kızlar benimde adetin 22 günü başladı adet sancısı hemen maşallah neyse olsun çabucak geçsin günlerde nisan ayı gelsin

canım daha erken değilmi bu günden belirtimi başlıyo.bu arada benim de bugün 23. günüm ama belirti hissetmiyorum.

Son düzenleme:
hayıt tohumu ve civanperçemi aldım hayıt tohumunun tadını sevmedim acı bunlar ne işe yarıyo du unuttum ben
attarcı hayıt tohumunu kaynat dedi öylemi yapılıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…