Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

günaydın arkadaşlar dün gece itibariyle adet oldum şükür
kendiligimden oluyorum okuyorumda olamamada ayrı bir sorun
stres öldürüyor gögüsleriö rahatladı ya birde sinir yapıyordu ohhhhhhhhhh kurtuldum

günaydın kızlar.
gözünaydın gizcim.yepyeni bir 28 gün bizi bekliyoru hadi bakalım hayırlısı.

bu arada doktorumu aradım tekrar klomen kullanayımmı diye kullan dedi.bu akşam başlıycam yine klomene sonra gidicez takibe.

kızlar selam birşey soracağım size
şimdi bende polikistik oval var bu ay iğne kulladım tam 14 gün internetten tahmini yumurtlama dönemime baktıgımda 15-20 si arasını gösteriyor birdahi tahmini adetimide ayın 3 ü gösteriyor.ancak benim iğnem 20 sinde bitti 21 inde çatlatma iğnemi vuruldum ve doktorum 22-30 arası ilişki verdi bize.bu durumda benim regl olma tarihim değişti mi sizce ne zaman test yapmalıyım?

tecrübelilerden yardım bekliyorum

ben kullandım canım

canım ben bu ay aldım regl bittikten 3-4 gün sonra (cuma günü) ilk kez yaptım 2 çizgi de koyu çıktı ama biri diğeri kadar koyu değildi
cumartesi yapamadım
pazar yaptım gene 2 çizgi çıktı ama ilk yaptığımdan daha açık oldu T çizgisi
dün gene yaptım T çizgisi varla yok arasıydı
reglden hemen sonra yumurtlama olmuş olabilir mi ne dersin bir de bu ay geçti mi önümüzdeki ayı mı bekleyeceğim yoksa tekrar artar mı LH

kızlar bana yardımcı olabilecek kimse var mı?

neden adetten hemen sonra yapma geregi duydun anlamadım ben adetin 10 günü 1 er gün arayla yapmıştım

bendede iki çizgi tam çıkmıştı
eger iki çizgi çıktıysa demek yumurtalaman adet döneminden hemen sonra oluyyor canım
olabilir neden olmasın böyle denk gelebilir
cuma testte iki .çizi çıktıysa sen cuma cumartesi ilşki olması lazımdı canım

bence diger ay tekrar dene bakalım adetten sonra eger o zaman da böyle olursa dikkat et adet bitiminden 3 gün sonra gün aşırı ilşki
geçti artık zaman bir dahaki ay

kızlar olmadı olmadı işte bugün adet görmeye başladım bi sonraki aşama aşılama olacak ama özel hastane ücretini ödeme olanağımız yok beklemek zorundayız

canım 21 çatlatma ignesi vurunduysan 36 saat içinde ilşki olur tabi igneyi saat kaçta vurundun bilemem 23 sabahı çatladı diyelim

benim bildigim ayın 5 ve 6 olması lazım

normalde zaten adetimi ayın 6 sında olmuştum yine ayın 6 sına denk gelicek o zaman öylemi?

kızlar olmadı olmadı işte bugün adet görmeye başladım bi sonraki aşama aşılama olacak ama özel hastane ücretini ödeme olanağımız yok beklemek zorundayız

cnm bozma moralini inaşşalh hepimiz birgün bebk sahibi olacağız bende denedim bu ay 14 tane iğne oldum yumurtalarım büyüsün diye denedik 1 hafta boyunca bakalım tuttumu tutmadıysa bizimde emeklerimizi boşa gidicek iğnelerde pahalı hakkımızda herseyin hayırlısı canım.rabbim herkesin gönlüne göre verir inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…