Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

adetten hemen sonra yapma gereği duydum çünkü ben normal hesaba göre tutturamadım hiç dr da senin yumurtlama zamanın farklı demekki dedi
zaten o yüzden test aldım tam olarak gününü anlayabilmek için

bu ay geçti malesef önümüzdeki ay regl biter bitmez test yapmaya başlayacağım elimde test var bol bol

çift çizgiyi gördüğüm gün ve ertesi gün ilişki olacak değil mi?

evet canım hayırlısı bakalım şans
ne güzel ögrenmişsin buda başarı benim 11 ile 14 arası denedim dogru

evet canım hayırlısı her ey yeni bir umut demek
sogukda hiç çekilmiyor ya evde olsam neyse işyeride soguk ki sorma

ankara çok soguk

İyiakşamlar canım gözün aydın adet olmuşsun onun stresini yaşamakta kötü çünkü bende adet oldum dün napalım ileride inşallah olumlu haberler olur hepimiz için.Bursada çok soğuk soğuk olmayan yer yok sanırım ve kar heryer bembeyaz manzarası çok güzel ama

Canım geçmiş olsun inşallah hepimiz için hayırlı güzel gelişmeler olur.Birşey öğrenmek istiyorum.Bu iğneleri sgk karşılamıyormu?Ücreti nekadar canım bilgi verebilirmisin?

iyi akşamlar kızlar nasılsınz?? ya ben bgn prolaktn tahlili yaptrdm 0.33 çıktı.. çok düşük değil mi nie böle oldu bu yaa.. ne kadar dengesiz biriyim:95:

iyi akşamlar kızlar nasılsınz?? ya ben bgn prolaktn tahlili yaptrdm 0.33 çıktı.. çok düşük değil mi nie böle oldu bu yaa.. ne kadar dengesiz biriyim:95:

İyiakşamlar canım teşkler sen nasılsın?Dostinexmi kulllanıyordun sen?Dostinex kullanıyorsan baya düşürür oda.Yok ilaçsız böyle düşükse düşük baya doktora sormadınmı?Canım yükselmesinde orta derecede olsun yüksek olması daha kötü biliyorsun.Bendd dün adet oldum bakalım hayırlısı hepimiz için

hadi gözün aydın ilaç almasaydnda olcakmışsın demekki kendin:) ben gribim cnm ya nefes alamıyorum( ewt dostinex kullanıyorum o yaptı sanırım doktoru aradm açmadı gdince gösteririm artık düşüklüğü bi sorun yaratmıyomus internette baktımda. ama yükselmesnde düşük olsun bu ay gelr bebişlerimiz inşallahh

iki ay önce 67ydi bu ay 0.33 kocam dio ne dengesiz bi kadınsın bi ayarını yaptıramadm snn dio aman napiim herşey rabbimden Allah beterinden korusun dermansız dert vermesin

günaydın kızlar
akşam süt buharına oturdum bir de elma yağını koydum.ama şuan hala yanıyo :26:

Canım geçmiş olsun inşallah hepimiz için hayırlı güzel gelişmeler olur.Birşey öğrenmek istiyorum.Bu iğneleri sgk karşılamıyormu?Ücreti nekadar canım bilgi verebilirmisin?

sağol canım.canım iğneleri malesef sgk karşılamıyor.ignenin kutusu 230 tl 5 tane var içinde hergün bir tane ben 14 tane kulladım toplamda 630 tl ödedim ama sanırım tutmadı test yaptım tek çizgi çıktı belkide erken yaptım testi bilmiyorum ama moralim çok bozuldu.

benim adetim ayın 6 sında olmuştu ama yumurtalarımın büyümesi uzun sürdügü için çatlatma iğnesini ayın 21 inde yaptım 6 gün ilişki verdi doktor normalde 3-4 gibi hastalanmam lazım ama sizce bu süre erken değil mi?benim son ilişkim cumartesi günü oldu 5 gün içinde eğer varsa idrar testinde çıkmayabilir mi kızlar nolur bilenler yardım etsin bana ((((((

stres yapma canım ama idrarda dha çıkmaz daha 12 gün olmuş gebelik olsa bile kanda ancak çıkarki idrarda hiç çıkmaz eger içim rahatlasın dersen ayın 5 gibi test yaptır yada bekle ama idrar testi yapma

neden ssk karşılamıyor

cnm bildiğim kadarıyla iğneleri karşılamıyor yani en azından benim oldugum iğneleri ama ben devlet hastanesine gitmiyorum zeynep kamilde çalışan bir doktorun özel muaynehanesine gidiyorum kendisi bana iğneleri ssk nın karsılamadıgını söledi normal aldık eczaneden canım

canım ya beklemekten başka çarem yok zaten ama inşallah dediğin gibidir erken olduğu için çıkmamıştır idrarda ayın 5 gibi olmazsam kandan mı yaptırayım testi yoksa yine idrardan mı bakayım

canım ya beklemekten başka çarem yok zaten ama inşallah dediğin gibidir erken olduğu için çıkmamıştır idrarda ayın 5 gibi olmazsam kandan mı yaptırayım testi yoksa yine idrardan mı bakayım

kanda yaptır canım yada bekle hergün ayrı bir umut

630 çok cnım ya neden aşılama yada direk tüp bebege yönlnmiyorsun yazık hormon yüklüyorsun hemde maliyteti yükskmiş

ben devlette yaptıracagım tüp bebegi babakılım 3 aya kadar herşey dahil 750 biledin 900 tutuyor
özelde yaptırmıştım önce 4 milyar ödemiştik aklım olsa özelde hiç yaptırmazdım devlette iki hakkım var deniyecegim canım belki ikisinide busene fazla zaman kaybetmek istemiyorum

günaydın kızlar
akşam süt buharına oturdum bir de elma yağını koydum.ama şuan hala yanıyo :26:

elma yagımı yktı anlamadım

sana tavsiyem yumurtan çatlıyor dr ilişki öneriyor ya işte o zaman maydanoz veya süt buharını dene ve işte ondan sonra ilişki

sana tavsiyem yumurtan çatlıyor dr ilişki öneriyor ya işte o zaman maydanoz veya süt buharını dene ve işte ondan sonra ilişki

ay keşke bende yapsaydın geçen cumertesi çatlatma iğnesi oldum bugün yapsam geçmi kalmış olurum acaba

kızlar birde kafama takıldı benden yumurtladığımın belirtisi olarak o sıvı akıntı gelmedi ama çok akıntım var ama su gibi bir akıntı yapışkanlık yok artı çok idrara çıkıyorum iğneden i kaynaklanıyorki inan 10 dk dedimi wc gidiyorum

evet canım elma yağının mentolü yaktı
hııı o zaman sütü ziyan etmeyim bekleyim yumurtlarken yapayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…