Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

cnm devlet tüp bebeği karşılıyor mu?şartları neler tatlım?belli bir koşul arıyorlar mı zaten eğer tutmadıysa bende devlete başlayacağım muhtemelen çünkü çok maliyetli dedğin gibi benim yumurtalarım küçük yumurtaları büyütmeden direk aşılamaya gecemiyorlar canım o yüzden önce yumurta takibi yaptırmam gerekti.

devletin şartlarını bana anlatabilirsen çok sevinirim canım...

yumurtaların geç cevap veriyor demek bilmiyorum ama aşılama yada tüp bebkde şansın daha yüksek gibi fazla sorunun yok herhalde tek sende mi sorun yaşdanda olabilir

ablamın görümcesinnin kızı 16 yaşında evlenmişti uzun süre çocugu olmadı yumurtalrı küçükmüş gelişmemiş
o yönde tedavi görmüş şimdi 3 tane maşallah

yaşın kaç hangi şehirdein unuttum
ankaradayım ben

şartları 3 yıl evlilik şartı 23 yaşını doldurmuş olma
eşinin 900 iş günü ssk yada bagur bunun önaylı dökümü
eşinin ve senin vükuatlı nüfus cüzdanı örnegi
eşinin 3 tane farklı zamanda yapılmış sperm testleri
senin hormon testlerin
nüfus cüzdanı fotokopisi
yaş kaçla sınırlı bilmiyorum ama 27 olabilir kesin emin degilim onada bakayım

keşke burda olsan yada gelme ihtimalin inan burdaki has. çok güzel zekai tahir duymuşsundur

senin olduki şartlar uydu aşılama dediler inan 300 500 arası ancak
3 aşılama hakkın var devlette

Son düzenleme:

canım sorun bende ben de polikistik oval var eşimin test sonuçları normal onda bir şey yok kistlerim oldugu için yumurtalarımda gelişmiyor bu ay 4-5 tane bir tafaımda 1-2 tanede diğer tarafımda yumurtam oluştu 18-20 mm lik doktor tutma ihtimali yüksek dedi ama işte bilmiyorum
yaştan dolayı değildir canım ben daha 25 yasındayım canım eşimde 29 yasında ben istanbuldayım tatlım ankarada birkaç doktor ismi okudum burdan iyiymiş gerçekten özellikle kaan hoca diye birinden çok bahsediyorlar.zaten bu sefer hamile kalmadıysam devlete başlamyı düşünüyorum aşılama fln olursa en azından devlet bir miktarını karsılıyor o bile bişeydir. acaba aşılama içinde yaş sınırı var mı?birde ben daha 2 yıllık evliyim

canım yaşınız tutuyor ama 3 yıllık evlilik şartı koşuluyor

kaan hoca demişssin o ürolog canım seninle alakası yok olurda buraya gelirsen yard. oluruz tabi

gerçi istanbuldada çok var

inş. bu sefer olur canım hayırlı haberini verirsin çok zor süreç valla ne deyim

eşinde sorun yoksa merak etme yaşında küçükmüş olacak seninde bir yumurcak evini şenlendirecek bak gör

ayy inşallah canım benim..haklısın tatlım ben onu diğer topiklerde okumuştum şimdi sen diyince anımsadım.acıkcası bugün test negatif cıkınca bayagı umudum kırılmıştı.hatta eşime test yaptıgımı bile sölemedim üzülsün istemiyorum ikimizde cok istiyoruz cünkü.acaba cumartesi kan testi yaptırsam kanda gözükür mü canım?çok sabırsızlanıyorum zor bir süreç olucağını biliyordum ama açıkcası bu kadar çok etkileneceğimi tahmin etmemiştim.acaba var mıdan başka bir düşünce yok kafamda sabahtan akşama kadar forumdayım acaba bana yarar birşey okur muyum diye..rabbim hepimizin yardımcısı olsun canım.

cnm aşılama içinde mi acaba 3 yıllık evlilik şartı aranıyor?

cnm aşılama içinde mi acaba 3 yıllık evlilik şartı aranıyor?

evet canım malesef 3 yıl

sakın eşine söyleme kuzum erkekler çook hassas bu konuda hatta bugünden itibaren tutmadı hissediyorum de hatta bir sonraki aşamada ne yapacaganızı konuş gerçekten bak eşini rahatlar sonrası kötü olmasın

senin durumunda olanalrı okudum kimisi ikinci üçüncü klomen aşamasında

kimide direk igneye geçince hamiş kalmış durumun kötü degil maşşallah olacak inan

sen herhangi birşey uyguluyormusun peki bitkisel

yok cnm uygulamıyorum acaba uygulasam mı?senin var mı önerebileceğin birşeyler bir ara incir suyu duymuştum onu yaptım ama içemedim midemi çok bulandırdı başkada birşey yapmadım tatlım çıkcası.sence tutmamış mıdır bu ay benim yaptıgım test negatif çıktıgı için ((

sen olmamış gibi hisset ve stres yapma ne olur az kaldı birtanem

inş. olur eger olmazsa incir kürü mutlaka dene

Sağol canım tarlusal kullanıyordum yarıda adet oldum yani ilaç kullanmasaydım olurmuydum bilmiyorum.Çok geçmiş olsun dikkat et kendine bol sıvı meyva sarımsak soğan tüket ilaç tan çok daha faydalı bunlar.Evet düşük olması sorun değil canım yüksek olması tehlike Allah korusun.Amin canım inşallahhhh

iki ay önce 67ydi bu ay 0.33 kocam dio ne dengesiz bi kadınsın bi ayarını yaptıramadm snn dio aman napiim herşey rabbimden Allah beterinden korusun dermansız dert vermesin

Eşine bunun orta yolu yok deseydinBiz pkolular böyle dengesisiz işte deseydinŞaka bi tarafada doktoruna dersen belli müdet kullandırmayabilir benimde düşük çıktığında ilacı kestiler.Nisanda kontrolüm var hormon tahliline göre davranıcaklarAmin canım Allah çaresiz dert vermesin

Canım banada çok geldi fiatı ve sanki sgknın karşılaması lazım araştırsaydın keşke bence doktorunun yanlışı var.Tekrardan test yaparsın hemen umutsuzluğa kapılma olmadı tüp bebek denersin ve devlet bi kısmını karşılıyor haberin olsun özelden yaptırırsan çok pahalı olur.Allah şifa versin inşallah hepimiz kavuşacağız bebeklrimize ümidini kaybetme

canım galiba ssk karsılıyormuş ama 3 yıllık evli olmam lazım mışbundan öncede bir doktora gitmiştim ondada iğneye gecicektik ama oda iğneyi karşılamıyor demişti

günaydın kızlar

karakedi canım tam iki yıllık mı evli yoksa küsüratı varmı

inncirden niye mideb bulanıyor ben soguk içiyordum hatta incirleride yiyordum bayılıyorum valla

dene tatlım

günaydın kızlar

karakedi canım tam iki yıllık mı evli yoksa küsüratı varmı

inncirden niye mideb bulanıyor ben soguk içiyordum hatta incirleride yiyordum bayılıyorum valla

dene tatlım

günaydın canım

tatlım benim kasımda 3 yıl olucak evleneli yani küsüratı var canım kasım 2009 da evlendim canım.tatlım ben inciri normaldede sevmiyorum ondan içemedim aslında ama yine yapmaya başlayacagım eger bişey yoksa bugün adet günüm ama hiçbir belirti yok bakalım ...

Selam arkadaşlar cumanız ve mevlit kandiliniz mübarek olsun allah isteyenlerin gönlüne göre versin.
Ben dün 4-5 saate yakın adet sancısı gibi bir ağrı çektim çatlama iğnesi olmuştum bir hafta olmuştu ve böyle bir ağrı acaba yenimi çatladı yoksa çatlamadı o yüzden mi ağrı yaptı
çatlatma iğnesini ilk defa kullandığım için tecrübesizim

yüksel çoktan çatlamıştır canım ya ya tutunma yada adet belirtisi olabilir test günün ayınayın 10 mu

karakedi canım imkanın varsa bir daha klomen eger yoksa bitkisel birşeyler kullan ve kasım ayında igne tedaviisne başla canım

aslında eşimde dün öyle dedi bu şekilde altından kalkamayacagız yoksa dedi ama bilmiyorum yaa canım klomen hap öyle değil mi ben onu kullanmıştım bayagı ama cevap alamadım sonrada doktorumu değiştirdim işte bu doktorda klomen le cok gec cevap alırız dedi direk iğne verdi tatlım..

igneyle daha çabuk cevap alırsın ama maliyeti yüksek yazık tabi durumunuzu bilmiyorum birşey diyemem ankarada olsan tanıdık eczaneler var oralardan uygun alırdım

hayırlısı canım şimdi igne öylemi pahalı ne deyim bütçeyi zorluyor

bende karışımlarıma başlıyacagım yarın bugün hayıt suyuna başlıyorum akşam
benim durumum biraz vahim fsh yüksek yaş 34 eşimde hareket sorunun biz ilaçları kullanıp mart nisan tüp bebek yaptıracagız devlette tabi raporum çıktı bekliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…