Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

sveh cnm maalesef hepimiz aynı durumdayız inş hayırlı olur yeni bir ay yeni umut diyelim olacak inş...........

:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

HEPİMİZ BÖYLE OLURUZ İNŞAALLAH :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

doktorumu aradım yine.bu cumatesi değil sonraki cumartesi randevulaştık.bu süre içinde ben süt buharını ve elma yağını yapıcam yumurta oluşması için arısütü bal polen yiycem incir yiycem.sizin tavsiyeleriniz varmı arkadaşlar neler yapayım randevuya kadar.:KK6::KK6::KK6::KK6:

doktorumu aradım yine.bu cumatesi değil sonraki cumartesi randevulaştık.bu süre içinde ben süt buharını ve elma yağını yapıcam yumurta oluşması için arısütü bal polen yiycem incir yiycem.sizin tavsiyeleriniz varmı arkadaşlar neler yapayım randevuya kadar.:KK6::KK6::KK6::KK6:

unlu gıdalardan uzak durmaya çalış

eşinide boş bırakma yesin kuruyemiş üzüm badem fındık

klomen kullanmıcan mı cnm adetn 5. günü başka bişi yapma kaışır hepsi bi tane yap düzenli yap bende mi yapsam inciri ne zaman başlanıyoduki

SVEH doktor klomen falan dememiş sekreterine ben de düşündüm onu.acaba kendiliğimden mi kullansamçgeçen ay kullandım.bu ay da kullansam mı acaba ne dersiniz.:KK53:

kızlar kusura bkamayın aynı mesaj 3 defa gitmiş yine .valla doğru diyosun akşam söyleyim doktor dedi diyeyim.:KK47:

slm kızlar ben dünsabah regl oldum güzel haberler vermeyi isterdim ama nasip haksever listeden adımı sil cnm ben bi kaç ay hiç bişe yapmayacağım nisanda belki tekrar başlarım
beni soran arkadaşlarıma teşekkürederim

Canım merhaba hayırlısı olsun ya üzmeyin kendinizi nekadar düşünsekte istesekte kaderimizde ne varsa onu göreceğiz Allah inşallah bundan sonra olumlu gelişmeler yaşatır hepimizede.Bende adet olmayı bekliyorum olamadım tarlusal içiyorum adet söktürücü.Hakkımızda hayırlısı olsun canım:KK16::KK54:

evet canım ya çevre üzüyor beni de .ben de daha 28 yaşımdayım aslında geç değil tam anne olmak istediğim yaş ama çevremdekiler çok erken davranıyorlar.kıskançlık değil de içim acıyo akraba eş dost hamileyim diye haber verince.

Canım Allah tan ümit kesilmez.Şuan için hayırlısı böyleymiş de.anlıyorum seni hepimizin ortak derdi çünkü ama isyanlarda olunca daha kötüsü olur sabret canım.İnşallah hepimiz birgün anne oluruz:KK16:Bu arada bende adet olmayı bekliyorum söktürücü içiyorum kendilğinden olur diye bekledim olmadı olmamakta çok kötü:KK50:Allahım yardım etsin hepimize:KK16:

iyiakşamlar hanımlar
bende pkoluum üstelik hsg de sol tüpüm tıkalı çıktı:2:
laparoskopi olup olmama konusunda karar veremedim ama sanırım olucam eşim çok istiyo çünkü
haa buarada geçen günbi rüya gördüm hayırdır inşallah bana ökse otu iç bebeğim olur dediler :emir_bebek:
araştırdımda hormon bozukluğuna iyi geliyomuş :KK53:
bakalım hayırlısı diyeyim.....

kızlar bnm kırmızılar bekletmeden geldi... hergeçem gün ümidimi yitiriyorum sanki.. Rabbim sana sığınıyorum çaresiz ümitsiz bırakma beni bizi en kısa zamanda hayırlı evlat ver bizee:KK43::KK43:

Svehciğim hayırlısı olsun canım.Kendiliğinden adet olmanda güzel bir gelişme birde böyle düşün inşallah hamile olduğun günüde görürsün canım.Hayıtmı kullandın sürekli?Faydasını gördünmü canım?Üzme kendini:KK16::KK54:

Svehciğim hayırlısı olsun canım.Kendiliğinden adet olmanda güzel bir gelişme birde böyle düşün inşallah hamile olduğun günüde görürsün canım.Hayıtmı kullandın sürekli?Faydasını gördünmü canım?Üzme kendini:KK16::KK54:

canm hayıtı bi iki hafta kullandm bıraktım snra doktor bana duphaston die bi ilaç verdi adet düzenleyici yumurta geliştiriyomuş o iyi geldi bence geçen ayda adet söktürücü die vermişti

canm hayıtı bi iki hafta kullandm bıraktım snra doktor bana duphaston die bi ilaç verdi adet düzenleyici yumurta geliştiriyomuş o iyi geldi bence geçen ayda adet söktürücü die vermişti

Hımm anladım canım Allah şifa versin.Duphaston adet söktürücü demek.Bende tarlusal içiyorum adet söktürücü olamadım kendiliğimden ya streste çok etkiliyor bence:KK50:Duphastonda kaç tablet var canım?Ben araştırayım onu bir olmassa bende bundan sonra duphaston kullanırım doktora sorarım önce:KK31:

iyiakşamlar hanımlar
bende pkoluum üstelik hsg de sol tüpüm tıkalı çıktı:2:
laparoskopi olup olmama konusunda karar veremedim ama sanırım olucam eşim çok istiyo çünkü
haa buarada geçen günbi rüya gördüm hayırdır inşallah bana ökse otu iç bebeğim olur dediler :emir_bebek:
araştırdımda hormon bozukluğuna iyi geliyomuş :KK53:
bakalım hayırlısı diyeyim.....

Geçmiş olsun canım hoşgeldin aramıza:KK16:Hakkında hayırlısı olsun inşallah:KK34:

X