Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

kız mm o:)) bu arada hayırlı olsun yumoşları büyüsünler çatlasınalrda bebiş olsunlar inşallah

bu arada yapın şeyi

belki bnmki cm olmuştr nerden biliyon teyzesi ya doktor yapmayın dedi ama biz yaptık ama bi defadan bişi olmaz dimii

bak snnki bnmkini geçmiş 1mm:)) büyür cnm o ctesiye kadar bana öle dedi doktor.. sanadamı ctesi verdi ilişki gününü büyük gün desene benm hçç ümidim yok bu ay ama bakalım hayırlısı imkasızı olduran Rabbim bi ol der oluverir inşallahhhhh

Allah sevincini yarim birakmasin hamile haberinide almayi nasip etsin INSALLAH canim..
Biktim su pko dan ( boyle guzel haberleri gorunce seviniyorum en azindan tum pko lu olanlara Rabbim sifa ve hayirli evlatlar versin..
amin canım inş hamiş haberlerimizi de veririz bi gün burdan tüm pkoluluara umut olsun diye yazdım. dr dedi ki bazen geç yumurtlama da olabilir dedi nasip

ayy ne güzl senin de büyümüş eveeeeeeeet cumartesi büyük gün preseedde var bakalım

özgecimm bn istanbuldayım profilden bakıp yazsaydın ya boş bırakıyon orayı hçç olmuş mu ölee

preseedde bu ne kız bnde yok o:)) kız ne büyümesi büyümemiş 22de çatlıyomuş küçük bnmkisi

preseedde bu ne kız bnde yok o:)) kız ne büyümesi büyümemiş 22de çatlıyomuş küçük bnmkisi

canım 16mm değilmi senin.....
preseed hamile kalmayı kolaylaştırcı jel preseed kullananlar bölümünü araştır kspermlerin daha çabuk yumurtaya ulaşmasını ve daha uzun yaşamasını sağlıyo bu preseed vajinal kayganlaştırıcı jel canım arama çubuğuna preseed tr yaz bilgileri bulursun

ne gülüyon iki gün snra sende yazarsın buraya cm olmuş die bende sana gülerimm hadi ya sen başlasana çocuğa sinir oldum hee çok mu kilon sankii

Tünaydın canımm ben sana değil hakseverin hadi yapın demesine güldüm yoksa senin durumun için değil yanlış anlama.İnşllh benim içinde ogünler gelir canım.Canım başlayımda başlamasına ya olursa bide kendimi riske atmak istemiyorum.Eşimin bazı beklediği şeyler var maddiyatla ilgili ona göre hareket edicez bakalım hayırlsı.Seninde hakkında hayırlsıı olsun inşllh güzel haberlerini bekliyoruz

16 işte doktor fazl büyük değil 22de çatlar dedi... aslındaiyi dedi doktorum bn günde bitane kullanmıştm ya klomeni bidahaki ay 2ye çıkardı.. bakalım işte hayırlısı.. hee tmm duymuştm o jeli ama birz pahalı sanki.. nekadara aldın sen

Merhaba canım bu preseed haricen eczaneden alınabilirmi?Fiatı hakkında bilgin varmı?

Sveh güzel gelişme bunlar umudunu kaybetme hadi inşallh bebeğin seninle olur

A.S canım sevindim senin adına inşallah bebeğine kavuşursun Allah'tan ümit kesilmez doktor ne ilacı vermişti sana kullandığın ilaçlar neydi?

ama maddiyat nedir kızım ne kadar paran olursa olsun bebek olmadktan snra napcan parayı.. hem hmn tutacağını nerden biliyosun belki 4 5 sene olmıcak şu anda boşa bekliyosunz. ama yinede size kalmış bn fikrimi söledm canm

merhaba hatunlar.2010un başlarında doktor kontrolümde bana pko dendi.bir sene sonra kendi isteğimle iki kez gebe kaldım.ikisi de düştü fakat düşüklerimden sonra başka iki doktor bana tedavisiz iki defa kolayca gebe kaldığına göre sen pko değilsin yoksa bu kadar basit şekilde gebe kalamazdın dediler.pkolular zor hamile kalıyor dediler.bu doğru mudur bilmem.sizlere neler dediler...

vayy başlıyon dimi bebeke

Canım az kaldı saglıgımıda düşünmek zorundayım hedefime ulaşayim ogün koşucam hastaneye tedaviye başlıyorum diyeİnşllh ogün kısa sürede gelir ben de çok istiyorum çocuk ama doktorun bana önce dediği biraz kilo ver oldu oyüzden kendimi tehlikeye atmak istemem sonuçta gebeliktede kilo alıcan oyüzden ben gebeliğe hazırlıyorum kendimi cicim sen sıranı savda sıra banada gelir hadi hayırlı haberler olsun

bu soruyu hçç sormıcaktın bize yaramızı deştin bak doktor doğru sölemiş.. bn 3 senelik evliyim haksever 5 ve daha bisürü arkadaşım var pcolu ve hala bebişimiz yokk ilaç tedavisi aşılama vs vs bisürü yöntemler ama gebelik yine yokk.. sana nie pcolusun dediki doktor adet düzensizliğin fln mı vardı

Canım bende eşimi senin dediğini diyorum ama öyle diyor napalımÇok beklicek degilim yaşımda geçiyor zaten nisan mayıs gibi gidecegim doktıora Allah nasip ederse.

hadi bakalım öle olsun:)) 2 3 sene sonraa yazışıyomuşz sen çocuğunu doğurmuşsun ben hala uğraşıyorum bebek için ayy Rabbim aratmasn yaa olur inşallah hemen(

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…