Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

öncelikle çok geçmiş olsun ve allah şifalar versin bende pko luyum ve adet düzensizliğim vardı ve bir ara benim 16 gün kesintisiz adet görünce doktora koştum bunun basit bir düzensizlik olduğunu söyliyip doğum kontrol hapı vermişti ve geçti..kalıcı bir tedavi olmasada...
Ayrıca devlette pko görünmedi özele gidiyorum bebek te istediğimiz için adetimi didrogesteron ile düzene soktum!
Rahat ol allah beterinden saklasın !!!!

cok sagol canım cevap yazdıgın ıcın.dıane kullanırken hıc bıtmedı ve bunu ona bagladım ama bu ay kullanmıyorum ve sonuc yıne ortada bunalıma gırdım her an bunun stresını yasıyorum(yarın yıne gıdıcem bılmıyorum ne dıyecek ama bu sekılde oturarak duzelmedıgım kesın

kızlar prolaktin hormonu fazlalığı regl yi geciktiriyor değil mi yanlış bilmiyorsam, şimdi ben test yaptıramıyorum ya ama benim ikizlerin uçları acıyor, hatta sağ tarafta bir kitle farkettim bir ay önce meme ultrasonu çekildi sonuç temiz çıktı, kitle ne dedim dr senin göğüslerin fibrokistik yapıda dedi yani süt bezlerim çok çalışıyormuş işte bu yüzden ben prolaktinden şüphe ediyorum aranızda prolaktin hormonu fazla olanalar düşürmek için nasıl bir yol izledi bana yardımcı olabilir misiniz?

merhaba canım benim prolaktinde yüksekti dr um bana dostinex isimli bi ilaç verdi haftada yarım tablet içtim ve bi ay sonra 47'den 3'e düştü Elhamdülillah. ancak tekrara yükselmemesi için 15 günde bir yarım tabler alıyorum benim kitle gibi yada süt gelmesi gibi bi durumum olmadı sadece stresten yükseliyor geçen sene de yüksekti aynı ilaçla düştü ancak bu sene tekrar yükselince dr um ilaca az dozajda devam edelim dedi sende regl olunca 3. günü sabah aç karnına saat sekiz kan verip öğrenebilirsin ve dr un sana uygun ilacı verir çünkü bu ilaç bazı kişilerde yan etki yapabiliyormuş. bide en önemlisi stres ve sıkıntıdan uzak durmaya çalış bu da çok önemli. azıcık bişeye canın sıkılsa yükseliyor bu hormon.

geçmiş olsun arkadaşım zor bi durum gerçekten.. bu pco bazem çık sık adet oldururmuş okumuştum öle bişi.. sen iyi bi dr git ilaçla falan kesilir bide kansız kalmışsındr pekmez fln çok ye halsiz düşme.. hayıt tohumunu yap bide şifa olur inşallahh

canm sen şimdi bide prolaktini takma kafana ztn stresten adet olamıyosun:)) sen hayırlısıyla bi adet ol dr yapcak ztn hormon testlerini yüksekse doskinex verir büyük ihtimal. bana onu verdi haftada iki tablet alıyorum bnde. gebe kalana kadar kullanmam gerekiyomuş. ya ztn bu prl hormonu stresten ben kendimden biliyorum geçen sene ilaç kullanırken 37den 67ye çıktı.. dr dedi ne çok mu streslisin:26: öle işte biz taktıkça kafaya bişiler ayarından çıkıyo sanırım ama takmamak elde değil kısır döngü

canım ben zaten adet olamıyorum ki bir aydır test yaptıracağım bekliyorum öyle boş boş bi adet olsam akla kara belli olacak ama...

ahhhh sveh ben adet olamadığım için acayip stres oldum her wc ye gittiğimde çamaşırıma bakıyorum ve içim sıkılıyor elde değil ne yapayım, neyse ben biraz daha bekleyeyim en iyisi 2. verilen ilaç bitince yine gideceğim dr a inşallah gerek kalmaz ama umudum yok pek

canım inş olursun hayırlısıyla da test yapılır ve dediğin gibi belli olur ak mı kara mı

Canım sevindim kendini toparlamaya çalışmana 1 aydır adet olmadığını yazmışsın.Yeri geldi ben 3 ay adet olmadım napıcan kuzum bizimde sınavımız böyle Allaha sığın duanı eksik etme.Ben ogün yazmıştım uzun uzun baya bir süre geçince siteden otomatik olarak çıkış gözüküyor yoksa ogün yazmıştım şimdide çok gribim valla rahatsızım :18:biraz kendime geleyim yazarım o duaları merak etmeyin size faydam dokunursa ben de çok sevinirim.Kendine iyi bak Allah'a emanet ol...

canm sen yazsaydn ya okurduk biz. ama mümlünse kaynağınıda yazsana yani hadis mi ayet mi kaynağı yani

Canım yanlış anladın beni ben yazmıştım zaman uzun sürünce yazmam siteden otomatik olarak çıkmış göründüm.Baktımki yazdığım yazı kayboldu.Kaynagı dua sure canım hangi duaları okuyacağınızı belirtmiştim.Ben 2 gündür ağır grip geçiriyorum kendimi toparlayim yazarım tabiki tekrardan faydalı bilgileri sizle paylaşmak benide mutlu eder.Bugün bile zor girdim siteye grip olmak çok kötü.Allah'ım tüm hastalara şifa versinKendine iyi bak görüşürüz canım

Evet canım adet olmayı geciktiriyor gebe kalmayı zorlaştırıyor.Bendede prolaktin yüksek çıkmıştı doktor dostinex verdi.Düşürdüler baya şimdi 2 aydır içmiyorum hormon testim normal çıktığı için doktor kestirdi ilacı.Ama martta tekrar kontrolum var yine tahlil olucam.Yani kontrol altında tutmak gerekiyor prolaktinini.Bana doktor sormuştu gögsünden süt geliyormu diye hiç gelmedi öyle birşey stresten kaynaklandıgını sanıyorum.Allah şifa versin canım

hoşgeldina ramızaaaaaaaaaaa

senin gb benim gb bu arkadaşlar gb olupta hamile olan yüzlerce insan varrrrr hatta benim tanıdığım 60-70 kişilik listesi olan bi listede 5 kişi kaldık hamile olmayan bu 5 kişide düşük yapanlar yani anlıcan oluyo burda 3 senlik arkadaşlarım var ve 2cileri yapıyolar pko gebe KALMAYA ENGEN DEGİL SADECE YLOLUMUZA TAS KOYAN Bİ ENGEL VE BİZ O ENGELİ AŞABİLİRİZZZZZZZZZZZ

AY ÇOK GAZA GELDİM

kız sen memişlere benim ikizler dedin ya koptum vallaaaaaaaa

Seni küçük emrah seni acıların çocuuuuuuu Yapmayın kıymayınnn

Canum benim hemen psikolojiyi düzelt bakim nenne yaparız sana bak

meraba merabaaa Hoşgeldina aramıza allah kurtarsın kardeşş

Hayıt suyu iç hemen düzene girer adetin hadi bakalım gazan mubarek olsun huraaaaaaa

sen daha hormon testi yaptırmadın mı ki:44::44: Hemen yaptır yaptırmadıysan

İŞTE ANNE ADAYLARI

BİSMİLLAHİRRAHMENİRRAHİM

HAKSEVER........adım ÖZGE........22 yaşında.....5 yıllık evli.......bursada.......4 aşılama ve sayısız yumurta takibi.......1 düşük......

hepimiz hamile kalıcazzzzzzzzzzzz

(kızlar bu şekilde yazın isimlerinizi ve bilgilerinizi böle kaydedeyim birbirimizi unutmayalım kalabalıklaştık ben kim nabtıydı unutuyorum hem böle takipte oluruz, VE LİSTEMİZDEN HAMİLELER ÇIKAR İNSALLAH:))

İŞTE ANNE ADAYLARI

BİSMİLLAHİRRAHMENİRRAHİM

HAKSEVER........adım ÖZGE........22 yaşında.....5 yıllık evli.......bursada.......4 aşılama ve sayısız yumurta takibi.......1 düşük......
CENNETKOKULUM91......adım ZEYNEP.......21 yaşında.......3,5 yıllık evl....istanbulda......2.yumruta takibi ve tabiki pko....

hepimiz hamile kalıcazzzzzzzzzzzz

harikasın canım:))

ama bundan sonra herkez sadece kendi bilgilerini yazsın listeyi ben güncelliyeyim böle olursa herkez liste paylaşırsa sayfalarca liste olur bi liste olsun herkez msj olarak kendi bilgisini paylassın bende hep aynı msjı güncelliyeyim hadi kızlar nerdesinizzzzzzzz

mrb arkadaaşlar.ben de pcoluyum ve hiç gebe kallamadım.3yıl oldu
tüp bebek için ilaçlarımı aldım ama işim dolayısıyla başlayamadım.hiç karsız geliş fiyatından ilaçlarımı vermek istiyorum.puregon 300 lükten 3 tane var.2013 1.ay son kullanma tarihi.tanesi 150den vericem.depodan alış fiyatı bu.ben yapamıyorum bari başkalarına yardımcı olmuş olayım.bana özelden mesaj atabilirsiniz.umarım ihtiyacı olana yardımcı olabilirim.

bu arada beni de listeye yazabilirsin6 defa klomen 2 defa aşılama yaptırdım.negatif sonuçlu hepsi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…