Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

harikasın canım:)):KK9::KK9:

ama bundan sonra herkez sadece kendi bilgilerini yazsın listeyi ben güncelliyeyim böle olursa herkez liste paylaşırsa sayfalarca liste olur bi liste olsun herkez msj olarak kendi bilgisini paylassın bende hep aynı msjı güncelliyeyim hadi kızlar nerdesinizzzzzzzz:KK3::KK3::KK3:

tamam tatlım:))))))))))
daha iki kişimiyiz kızlar nerdesinizzzzzzzz listemiz uzasın hamişler çoğalsınnnnnnnnnnnnn

tamam tatlım:))))))))))
daha iki kişimiyiz kızlar nerdesinizzzzzzzz listemiz uzasın hamişler çoğalsınnnnnnnnnnnnn

amin amin kızlar çokta ben tam bilgilerini bilmiyorum herkez acık yazsın listeyi düzenlicemm inaşşallahh cok hamilemiz olucak bus ene bizims enemiz olsuunnnnnnnnnnnnnnnn:KK54:

haksever daha test yaptırmadım yaptıramıyorum çünkü adetin 3 günü tahlil istiyorlar işte o noktada zurnanın zırt dediği yer benim için... :KK1:

kızlar akşam baktım benim sağ göğüm acayip büyümüş sarkmış resmen, içinde taş gibi bir kitle var ayyy korkuyorum ultrasonda temiz çıkmıştı ama o taş gibi kitle ne

:nazar::nazar::nazar:İŞTE ANNE ADAYLARI:nazar::nazar::nazar:

BİSMİLLAHİRRAHMENİRRAHİM

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

:nazar:HAKSEVER........adım ÖZGE........22 yaşında.....5 yıllık evli.......bursada.......4 aşılama ve sayısız yumurta takibi.......1 düşük......:KK16:
:nazar:ASUDEBAHAR.....adı ZEYNEP..... ? ....... ? .......batmanda.....6 yumurta takibi 2 aşılama:KK16:
:nazar:

:KK49::KK49::KK49:hepimiz hamile kalıcazzzzzzzzzzzz:KK49::KK49::KK49:

(kızlar bu şekilde yazın isimlerinizi ve bilgilerinizi böle kaydedeyim birbirimizi unutmayalım kalabalıklaştık ben kim nabtıydı unutuyorum hem böle takipte oluruz, VE LİSTEMİZDEN HAMİLELER ÇIKAR İNSALLAH:)):KK42:[/QUOTE]

haksever daha test yaptırmadım yaptıramıyorum çünkü adetin 3 günü tahlil istiyorlar işte o noktada zurnanın zırt dediği yer benim için... :KK1:

kızlar akşam baktım benim sağ göğüm acayip büyümüş sarkmış resmen, içinde taş gibi bir kitle var ayyy korkuyorum ultrasonda temiz çıkmıştı ama o taş gibi kitle ne

kız sen oynama memeişlerle ondan şişiyodur o:KK17::KK17::KK23::KK53:

kız sen oynama memeişlerle ondan şişiyodur o:KK17::KK17::KK23::KK53:

kızlarr bendeee.. adım sümeyye 21 yaşındayım. 3 senelik evliyim.. yarım bırakılmışş çookk takibim var ama bu sefer hamiş kalana kadarr devam inşallahh:))

şimdi geldim doktordan bn günde bi tane içtim klomen kist oluşmasın die doktor iki yumurtan oluşmuş biri 16 biri 14 cm veya mm olmuş:KK1: bi tane klomene ii bi sonuç daha büyür bu dedi günde 2 mm büyüyomuş.. ctesi ptesi ilişki verdi

Son düzenleme:
kızlarr bendeee.. adım sümeyye 21 yaşındayım. 3 senelik evliyim.. yarım bırakılmışş çookk takibim var ama bu sefer hamiş kalana kadarr devam inşallahh:))

şimdi geldim doktordan bn günde bi tane içtim klomen kist oluşmasın die doktor iki yumurtan oluşmuş biri 16 biri 14 cm veya mm olmuş:KK1: bi tane klomene ii bi sonuç daha büyür bu dedi günde mm büyüyomuş.. ctesi ptesi ilişki verdi

ya bide biz ztn iki gündür şey yapmıyoruz ctesiyede 4 gün var bu akşam yapsak nolurkii:78::KK17:

merhaba kızlar ben bırsey sorucam ben pkoluyum 18 yasındayım adet duzenszlığı için dr.um bana d.kontrol hapı verdi duzene gırsın dıe3 ay kullandım ilaçı bırkalı 1 ay oldu gecen ay ayın 14.adet oldum ve bbttıkten 13 gun sonra ayın 27.snde tekrar 3 gunluk kanamam oldu ve gelelm soruma benm yarın adet gnm ve bır kacgun önce 2 gunluk damla seklınde kanamam oldu neden olabilir

:nazar::nazar::nazar:İŞTE ANNE ADAYLARI:nazar::nazar::nazar:

BİSMİLLAHİRRAHMENİRRAHİM

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

:nazar:HAKSEVER........adım ÖZGE........22 yaşında.....5 yıllık evli.......bursada.......4 aşılama ve sayısız yumurta takibi.......1 düşük......:KK16:
:nazar:ASUDEBAHAR.....adı ZEYNEP..... ? ....... ? .......batmanda.....6 yumurta takibi 2 aşılama:KK16:
:nazar:SVEH..............adı SÜMEYYE.....21yaşında......3 yıllık evli.... ? ......yarım kalmış yumurtlama takipleri:KK16:

:KK49::KK49::KK49:hepimiz hamile kalıcazzzzzzzzzzzz:KK49::KK49::KK49:

(kızlar bu şekilde yazın isimlerinizi ve bilgilerinizi böle kaydedeyim birbirimizi unutmayalım kalabalıklaştık ben kim nabtıydı unutuyorum hem böle takipte oluruz, VE LİSTEMİZDEN HAMİLELER ÇIKAR İNSALLAH:)):KK42:[/QUOTE][/QUOTE]

şimdi geldim doktordan bn günde bi tane içtim klomen kist oluşmasın die doktor iki yumurtan oluşmuş biri 16 biri 14 cm veya mm olmuş:KK1: bi tane klomene ii bi sonuç daha büyür bu dedi günde 2 mm büyüyomuş.. ctesi ptesi ilişki verdi

kız mm o:)):KK9::KK9::KK9::KK9: bu arada hayırlı olsun yumoşları büyüsünler çatlasınalrda bebiş olsunlar inşallah:KK49::KK52::KK52:

bu arada yapın şeyi:KK17::KK17::KK17:

merhaba kızlar ben bırsey sorucam ben pkoluyum 18 yasındayım adet duzenszlığı için dr.um bana d.kontrol hapı verdi duzene gırsın dıe3 ay kullandım ilaçı bırkalı 1 ay oldu gecen ay ayın 14.adet oldum ve bbttıkten 13 gun sonra ayın 27.snde tekrar 3 gunluk kanamam oldu ve gelelm soruma benm yarın adet gnm ve bır kacgun önce 2 gunluk damla seklınde kanamam oldu neden olabilir

:KK16:selam cnım hoşgeldin ne kadan küçüksün sen öle bence doğum kontrol hapına devam ev evlenene kadar yada diana 35 mi ne içiliyo bu ilaçlar adetini düzene sokar iyi bi doktora git horman testlerini yaptır evli değilsin sanırım evlenene kadar adetini düzene sokmaya bak ama dersen ilaç istemiyorum bitkisel kürler var onalrı dene hayıt suyu,incir suyu felan filan bisürü kür var onalrı deneyebilirsin. allah yardımcın olsun canım:KK34::KK54:

Haksevercik benide eklermisin listeye? Bahar 27: 29 yaşındayım metformin kullanıyorum 2 yıllık evliyim henüz çocuk tedavisine geçmedim ve pkoluyum:KK43:

selam kızlar çooooooooooook mutluyum.
Rabbime sonsuz şükürler olsunki bugün doktora gittim veeeeeeee
sağ yumurtam 17 mm olmuş cumartesi mutlaka çatlar dedi olmazsa çatlatma iğnesi verecek doktor hala inanamıyorum :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
eşime dedim ki yumurtam büyüdü diye bu kadar seviniyorsam bide hamiş olsam ne olur dedim gülüyo...........:KK1::KK1::KK1:

kızlar bu ay hiç umudum yoktu çok şükürki büyüdü inş cumartesi daha da büyür ve preseed de var :KK9::KK9::KK9::KK9:

Son düzenleme:
selam kızlar çooooooooooook mutluyum.

gelelm ban neden çoooooooook mutluyum Rabbime sonsuz şükürler olsunki bugün doktora gittim veeeeeeee
sağ yumurtam 17 mm olmuş cumartesi mutlaka çatlar dedi olmazsa çatlatma iğnesi verecek doktor hala inanamıyorum :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
eşime dedim ki yumurtam büyüdü diye bu kadar seviniyorsam bide hamiş olsam ne olur dedim gülüyo...........:KK1::KK1::KK1:

kızlar bu ay hiç umudum yoktu çok şükürki büyüdü inş cumartesi daha da büyür ve preseed de var :KK9::KK9::KK9::KK9:

Allah sevincini yarim birakmasin hamile haberinide almayi nasip etsin INSALLAH canim..
Biktim su pko dan :KK43:( boyle guzel haberleri gorunce seviniyorum en azindan tum pko lu olanlara Rabbim sifa ve hayirli evlatlar versin..

kız mm o:)):KK9::KK9::KK9::KK9: bu arada hayırlı olsun yumoşları büyüsünler çatlasınalrda bebiş olsunlar inşallah:KK49::KK52::KK52:

bu arada yapın şeyi:KK17::KK17::KK17:

ne bileyim ne olduğunu unuttum belki bnmki cm olmuştur:KK9::KK9: ya doktor yapmayın dedi ama biz yaptık:KK17: neyse ctesiye kadar yok bida bi defadan bişi olmaz:KK30:

X