Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

hoşgeldn canmm:KK3: geçmiş olsun öncelikle Rabbim en kısa zamanda kavuştursun bebeğine.. bnmde 3 senelik evliyim hep yarım bıraktm tedavilerimi bu ay başladm yine klomen kullandm çarşamba gtcem bakalım ne alemde yumurtalar.. bnmde prolaktn 67ydi geçen ay bu ay bakılmadı. ama doktorum doskinex verdi ptesi perşmbe kullanıcam. ayrıca hayıt suyu yapıyorum hormonları dengeliyomuşş. bende yeni başladm ama herkes çok memnun.. bidaha ay incir kürü yapcamm oda işe yarıyo. yumurtaları çoğaltıyo büyütüyo. soğan kürüde iyi geliyo pcoya die duydm ama içemedm ben onu:KK53:

hoşbulduk canm bende soğan suyuna gelemiyorum bi ara içtim çok zorladım kenidimi şimdi yemeğe doğrarken bile içim bi kötü oluyo inş senin prolaktinde düşmüştür.
ben incir suyuda içtim perşembeden bu güne ama büyümemişler bide pko da incir suyunu tavsiye etmiyorlarmış insülin direncini arttırdığı için şekerli ya onun yerine böğürtlen kökü var onu deneyeceğim inş bakalım yada hayıt tohumunu bilmiyom

hoşbulduk canm bende soğan suyuna gelemiyorum bi ara içtim çok zorladım kenidimi şimdi yemeğe doğrarken bile içim bi kötü oluyo inş senin prolaktinde düşmüştür.
ben incir suyuda içtim perşembeden bu güne ama büyümemişler bide pko da incir suyunu tavsiye etmiyorlarmış insülin direncini arttırdığı için şekerli ya onun yerine böğürtlen kökü var onu deneyeceğim inş bakalım yada hayıt tohumunu bilmiyom

hadi ya ben hç duymamıştım onu.. bi takibimde yaptım bn bu kürü 6 yumurtam oluşmuştu doktor şaşırdı hatta

Hayıtı sabah akşam içmen yeterli.Kaynamış suya yarım tatlı kaşıgı hayıt tohumunu at demlemeye bırak 3 4 dk.Sonra bir su bardağına süz içinede istersen limon sık.Aktara sordum ben aç karnınamı tok karnınamı diye farketmez dedi.Ben aç karnına içiyorum.Alırken iyi bir aktardan al kullanımını tarif eder aktarda sana.Bide hazır hayıt suyu var onuda söylüyorlar ama ben tohumunu tercih ettim.Allah şifa versin canım:KK16:
amin canm çok teşekkürederim bakalım deneyeceğim inş. bu hayıt yumurtanın büyüyüp çatlamasına mı yardımcı oluyor

hadi ya ben hç duymamıştım onu.. bi takibimde yaptım bn bu kürü 6 yumurtam oluşmuştu doktor şaşırdı hatta

bende içtim bi kaç gün ama iyi geleceğine inanıyorum şeker den uzak dur demişti dr bende o yüzden böğürtleni düşünüyorum..

Arkadaşlar deminden beri kitaptaki şifalı duaları yazdım ve sonra neoldu çıkmadı yaaaaa:KK52:.Hepiniz burdayken paylaşyım dedim tabi ben yazana kadar hepiniz çıkmışsınız çok canım sıkıldı şimdi okadar yazdıgım boşa gitti.Müsait oldugumda yine yazarım hepinizi öpüyorum Allaha emanet olun.

amin canm çok teşekkürederim bakalım deneyeceğim inş. bu hayıt yumurtanın büyüyüp çatlamasına mı yardımcı oluyor

bende içtim bi kaç gün ama iyi geleceğine inanıyorum şeker den uzak dur demişti dr bende o yüzden böğürtleni düşünüyorum..

Canım hayıt adet düzensizligi kist ve yumurtlamayı sağlıyor.Rica ederim Allah şifa versin hepimizede

Arkadaşlar bendede malesef pko var dr klomen verdi ve adetrimin 5.günü klomene başladım 5 gün 1er tane 2 gün bekleme süreci ve çatlama iğnesi (OVİTRELLE) yapılacak inşaallah, benim gibi olup hamile kalanlar varmııı??? Allah isteyen herkese hayırlısını nasib etsin inşaallah!!

Canım niye üzüyorsun hala kendini.Ay canım inanmassın ama dün gece bende öyle sıçrayarak uyandım benim iki günden beri bogazım agrıyor grip olucam sanırım.Ölücem sandım korktum ya sonra dua okuyup yattım sagolsun eşimde okudu:nazar::KK16:Psikolojini bozarsan dahamı iyi olucak.Canım bu pko gebe kalamama hepimizin başında isyan etme sakın isyan çok daha kötü şeyler doğurur.Namazına yeniden başla.Şeytanın vesvesine gelme Allah'a sığın canım.Rabbim şifa versin inşallah.Dün gezmeye gittik orda arkadaşım bir kitap verilmiş kendisine satılması için ve onun paralarıyla hayır yapılıyormuş bende aldım birtnane en çokta bizi ilgilendiren konuların oldugunu gördüm.Mesela hamile kalamyanlar için dualar yapması gerekenler .Hamilellikte okunacak dua dogumda yapılıcaklar çok güzel bir kitap.Kısaca size buradan yazarım dualardan birkaçını inşllh Allah duamızı kabule eder:KK16::nazar:

Arkadaşlar deminden beri kitaptaki şifalı duaları yazdım ve sonra neoldu çıkmadı yaaaaa:KK52:.Hepiniz burdayken paylaşyım dedim tabi ben yazana kadar hepiniz çıkmışsınız çok canım sıkıldı şimdi okadar yazdıgım boşa gitti.Müsait oldugumda yine yazarım hepinizi öpüyorum Allaha emanet olun.

bahar ben buradayım yaz sen yaz çok ihtiyacım var arkadaşım en kısa zamanda bekliyorum duaları senden öptüm seni kocaman canım desteğin için sağol :KK16:

canım kendini bu kadar üzme şimdi tedavine bak strese girme tabi yinede yaradana sığın kafana bişey takma inan kendini yıpratmaktan başka bir şey yapmıyorsun kendine ii bak canım

nelerin önünde eğiliyoruz rabbimin önünde eğilmemek varken:KK43::KK43::KK43:hemen başla:KK57: hem için rahatlar ben bitek adetken bunalım yaşıyorum oda namaz kılamadığım ve kuran okuyamadığım için lütfen ferahlamak isteyen seccadede secdeye varıp ağlasın rabbim kızmadan soru sormadan karşılık vermeden bizi bunaltmadan bizi sorgulamadan dinleyen tek yüce güç...:nazar: o bizi dinler o bağrına basar seccadeye dökülen yaşlar duaların en makbulüdür rabbim duaalrımızı kabul etsin onun kpısından bizi boş çevirmesin ayırmasın.aminnnnnnnnnn:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

olucak canım hepimiizn olucak dualarımızla olucak inancımızla olucak:KK16::KK16::KK16::KK16:

kız nasıl söz o duymayayım bi daha:KK20: iyi düşüncez iyi olcak Allahın izniyle.. adetinde gecikmesi gayet olabilir takma kafana bnmde öle hep senede 3 4 kere olan varmış şükret:KK51: herşeyin hayırlısı unutma bunu isticez ama hayırlısını isticez biz bilemeyiz bizim için geç olması daha hayırlı belki.. çok aciziz biz tek yapabileceğimiz şey duaa..... sen pskolojini fln bozma bizide sinir etme döveriz hee:KK4: :KK9::KK9:

kızlar bana kızıyorsunuz biliyorum ama dr a gittiğimden beri her şey kötü gidiyor keşke gitmeseymişim bilmek bazen daha kötü sonuçlar doğuruyor, hiç başıma gelmemişti ben bir aydır adet olamıyorum ve bu hiç başıma gelmemişti, adet olamayınca ne test yaptırabiliyorum ne de tedaviye başlayabiliyorum gitti bir ay daha elde avuçta bir şey yok eşime dedim sen bırak keçi boynuzu kürünü falan onun kür bitecek ben hala adet olmayı bekliyor olacağım :KK1:
ne bileyim ben tevekkül etmeye çalışıyorum neyse hepinize söz küçük emrah modundan çıkmaya çalışacağım sağolun kızlar...

bana öle bişi demedi dr. bizim ailede şeker hastası yok oyüzden bişi demedi sanırım.. böğürtleni hçç duymadm bn o nasıl bişi nasıl yapılıyo. ne işe yarıyo

bahar ben buradayım yaz sen yaz çok ihtiyacım var arkadaşım en kısa zamanda bekliyorum duaları senden öptüm seni kocaman canım desteğin için sağol :KK16:

kızlar bana kızıyorsunuz biliyorum ama dr a gittiğimden beri her şey kötü gidiyor keşke gitmeseymişim bilmek bazen daha kötü sonuçlar doğuruyor, hiç başıma gelmemişti ben bir aydır adet olamıyorum ve bu hiç başıma gelmemişti, adet olamayınca ne test yaptırabiliyorum ne de tedaviye başlayabiliyorum gitti bir ay daha elde avuçta bir şey yok eşime dedim sen bırak keçi boynuzu kürünü falan onun kür bitecek ben hala adet olmayı bekliyor olacağım :KK1:
ne bileyim ben tevekkül etmeye çalışıyorum neyse hepinize söz küçük emrah modundan çıkmaya çalışacağım sağolun kızlar...

bencede çık bu moddan kendine gel lütfen.. çünkü böyle yaparakhçç bişi elde edemezsin. Rabbimin ol dediğinde olacak biz ne desek ne yapsak boş. okuyorz burda neler neler denemişler artık ümitlerini kesmişler bırakmışlar tedaviyi o ay hamile kalmışlar. buda bizim imtihanımz o yüzden bol bol dua dua duaa:13:

bencede çık bu moddan kendine gel lütfen.. çünkü böyle yaparakhçç bişi elde edemezsin. Rabbimin ol dediğinde olacak biz ne desek ne yapsak boş. okuyorz burda neler neler denemişler artık ümitlerini kesmişler bırakmışlar tedaviyi o ay hamile kalmışlar. buda bizim imtihanımz o yüzden bol bol dua dua duaa:13:

kızlar bakın bu tedavi sürecinde moralimizi yüksek tutmalıyız

sveh sen hangi hastaneye gidiyorsun

cnm bn s.beylide oturuyorum burda özel muaynanesi var nurdan yazıcı die oraya gidiyorum. daha önce marmara üniv hastanesine gittim orda infertilite var ya oraya. bir sürü tahlil istediler birazını yaptrdm snra sıkıldım gitmedm oraya. bu doktorda güler yüzlü iyi ilgileniyo şimdilik memnunum bakalım hayırlısı

kızlar bakın bu tedavi sürecinde moralimizi yüksek tutmalıyız

ya ben aslında öle paralamıyorm kendimi olmuyo die üzülmüyorum hayırlısı diyorum ama yinede istiyorumtabiii stres yapıyomuşum prlaktn çıkıyo çünkü ben hçç anlamıyorm nsl olcak bu iş nasıl kafamıza takmıcaz.......

canm sen yazsaydn ya okurduk biz. ama mümlünse kaynağınıda yazsana yani hadis mi ayet mi kaynağı yani

ya ben aslında öle paralamıyorm kendimi olmuyo die üzülmüyorum hayırlısı diyorum ama yinede istiyorumtabiii stres yapıyomuşum prlaktn çıkıyo çünkü ben hçç anlamıyorm nsl olcak bu iş nasıl kafamıza takmıcaz.......

oda doğru haklısınn düşünmeden olmuyorr

cnm bn s.beylide oturuyorum burda özel muaynanesi var nurdan yazıcı die oraya gidiyorum. daha önce marmara üniv hastanesine gittim orda infertilite var ya oraya. bir sürü tahlil istediler birazını yaptrdm snra sıkıldım gitmedm oraya. bu doktorda güler yüzlü iyi ilgileniyo şimdilik memnunum bakalım hayırlısı

tamam canım hayırlısı olsun inş herşey yoluna girer

Canım hayıt adet düzensizligi kist ve yumurtlamayı sağlıyor.Rica ederim Allah şifa versin hepimizede

Adet düzensizliğine kistlerin küçülmesine kaybolmasına ve yumurtlamaya karşı iyi olduğunu biliyorum.

teşekkür ederim cnm inş denemye çalışırım

bana öle bişi demedi dr. bizim ailede şeker hastası yok oyüzden bişi demedi sanırım.. böğürtleni hçç duymadm bn o nasıl bişi nasıl yapılıyo. ne işe yarıyo

bizim ailede de yok bi tek kayınpederimde var ama onların ailesinde de yok neyse bilemiyorum bende de yok sanırım ama bu pko insülinle alakalı bişeymiş yani şeker ve kilo...

böğürtlen kökünü dün bi topicte okudum kullanan kişi de pko hastasıymış ve adet düzensizliği vzrmış onun suyunu içmiş ve yumurtası olmuş ve adet olmuş ilaç kullanmadan kendisine özel mesaj attım cvp bekliyorum bilgilendiririmm sizi de

teşekkür ederim cnm inş denemye çalışırım

bizim ailede de yok bi tek kayınpederimde var ama onların ailesinde de yok neyse bilemiyorum bende de yok sanırım ama bu pko insülinle alakalı bişeymiş yani şeker ve kilo...

böğürtlen kökünü dün bi topicte okudum kullanan kişi de pko hastasıymış ve adet düzensizliği vzrmış onun suyunu içmiş ve yumurtası olmuş ve adet olmuş ilaç kullanmadan kendisine özel mesaj attım cvp bekliyorum bilgilendiririmm sizi de

tmm cnm söle bizede

kızlar merhaba...ben de polıkıstıkover magduruyum ıkı ay once adet gecıkmesı sıkayetıyle doktora gıttıgımde ögrendım...cocuk ıstegım olmasına ragmen dıane35 verıldı 1 kutu kullanıp bıraktım cunku adetım hap boyunca devam ettı bırakınca tekrar yogunlastı ve devam ettı...bu ay ılac kullanmıyorum doktorumu degıstırdım tedavıye rahım fılmınden sonra baslayacak fakat benım adetım bıttı ıkı gun sonra tekrar basladı...once leke seklındeydı sımdı bıraz daha yogun gelıyor...yarın yıne doktora gıdıcem:KK43:(benım sıze sorum su..genelde pkolular adet gormez benımkısı bıtmek bılmıyor:KK43: boyle bı durumda karsılasan var mı?adetım kesılmezse nasıl fılm cekılebılır kı..şaşırdım kaldım 2 aydır kanamasız gunum yok nerdeyse...butun psıkolojım alt ust oldu...bırseyler bılen varsa ve yazarsa cok sevınırım...:KK14:

X