Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

Bende canım gün içinde bakamazsam eksik hissediyorum sanki kendimi merak ediyorum ne var ne yok diye ama güzel birşey burdaki paylaşım dostluklar gerçekten çok değerli zor günümüzde birbirimize destek oluyoruz iyiki varsınız

hayıtı nasıl içtin canım tohumunumu kapsülünümü kapsülse nerden aldın canım bende kapsül içmek istiyorum

tatlım ben hayıtın tohumunu içiyorum top top olanını övütülmemiş 1.5 çay kaçıgı hayıtı kaynamış suda 2 3 dk bekletip hayıtları suzdürüp suyunu içiyorum. ben ilk kez bu ay 28.gün regli olacagım. tabı yumurtlamadan sonra kesin agdet görülüyosa olacak. 25 yaşındayım 13 yaşından beri regli oluyorum 1 kez bıle gününde agdet olmadım.
reglimin 1. günü ayın 21.10.2011 di dün yumutlamam oldu 01.11.2011de bı arkadaşımızda yumurtlamadan 15 gün sonra regli olunuyo diyor. hatta hesaplarsak 25 gün oluyo toplamda 28 bile değil

hayıtın tadı kötü de değil çok severekde içmiyorum açıkcası.

kızlar biz bebek düşünmüyoruz daha benım tek istediğim günunde regli olmam ve yüzümdekı sivilcelerin sönmesi. ALLAH isteyen herkese sağlıklı bebekler nasip etsin.
bı agdetlerim düzene girsin 1 2 yıl sonra düşünecegiz bebegi.

7 kilo verdim reglim düzene girsin diye tık yokdu hayıt tohumu 5 günde işe yaradıysa mucize bi bitki.

he kızlar bıde geçen yıl sogan suyu içdim 1 kür yapdım ve o ay doktora gittiğimde yumurtalarımda kist görünümü yokdu ve hormonlarım normal çıkmışdı. oda çok faydalı ama hayıt tohumuyla devam etmek istıyorum bu daha çok yenilir yutulur cinsten

Kızlar merhaba , aranıza yeni katıldım.
2,5 yıllık evliyim. 1,5 yıl yasmin d. k. hapını kullandım. Çocuk düşünüp ilacı bıraktıktan sonra adetim gecikti , doktora gittim kist var ve yumurta tembelliği olduğunu söyledi. LH hormonun yüksekliğini düşürmek için bana tekrar doğum kontrol hapı verdi.
Kullanmaya başladım ve bu arada siteden okuduğuma göre hormon düzeni için hayıt otu içmeye başladım.
Acaba hayıt otu ile d.k. hapını birlikte kullanmamın zararı olur mu ?

Merhaba ,

Hayıt tohumu içmeyi denediniz mi ?

analdım canım bende hayıın tohumunu kullanıyordum ama aç karınla miğdem bulanmaya başlayınca bıraktım ilk zamanlar güzel içiyordum ama şimdi ieçmeiyrum sen ansıl zayıfladın peki

yumurtanın ömrü 24 saat ama ilk 2 saatte tutma olasılığı yüksek sonrasında zayıf olduğundan akıntıyı gördüğünde ilişki olacak canım....

demi ya katılıyorum canım sana fazla temiz bizim karabocuq gün aşırı ev mi silinirmiş haftada bir silsen yeterli :))
titizimiz ilan edeceğiz seni yelloww da öyle habire klorakla banyo temizlerdi :))

tebrik ederim çok sevindim.... nasıl kilo verebildiğinizi de yazar mısınız?

ama ewi öle görünce cıldırıom dinlenerek yapıorm zaten bi gün süpürüosam ertesi gün siliormm nazımı yapaıom canım:)))) kocişimde çok ilgilenio sagolsunnn
bak ters iş yapma sakın sevindik sonra bi de üzülmeyelim ona göre dikkat et kendine :))

3.5 haftalık canm amin inş.
kızım adet ilk gününden hesap yapacaksın 3.5 haftalık bebek mi olur
en az 5.5 ya da 6 oldu senin...

evet canım glifor şeker ilacı biliyorum.ben adetim 5 gün geçince gittim bana progestan iğne verdi söktürmesi için ama hala olmadım.bugün 10 gündür geçiyo ve kilolu değilim 50 kiloyum anlamadım yaaaa
inşallah hamilesindir evde testini yap mutlaka...

bu arada hayıtı 4 gündür içiyorum.. kızlar degerli bilgilerinizi banada aktarın o gelen şefaf sıvı yumurtlamak mı? bugunlerde mı bebek oluyo
evet yumurta akı kıvamı sıvıdan sonra yumurtlama olur ama 2 gün sonrasında da olabilir....

doğru link canım senin adetlerin kaç günde bir genelde?

kızlaaaaaar sizi unutmadım hiç
nasılsınızz ?
ben de seni unutmadım canım nasıl gidiyor maşallahınız var

merhaba doğum kontrol hapı kullanıyorsan eğer hayıtı kullanmanın mantığı hiç yok kullansan da fayda etmez 2 sinden birini seçmelisin...

analdım canım bende hayıın tohumunu kullanıyordum ama aç karınla miğdem bulanmaya başlayınca bıraktım ilk zamanlar güzel içiyordum ama şimdi ieçmeiyrum sen ansıl zayıfladın peki

ben hayıtı tok içiyorum aç değil. ben kiloyu dıyet ve sporla verdim canım. karbonhidrattan oldukca kaçındım. ama işde pcos ve insilün direnci bide troit yavaş çalışdıgından ancak bu kadar yollayabıldım. halen devam edıyorum ama 64de takıldım

bicim gelmiş gitmişsin..
iyisin değil mi canımm ?
görüşemez olduk son günlerde.. adetin gelmedi mi daha?

karabocugcum sende benim gibi ev derli ttoplu olmayınca sinirlerin bozuluyor valla kızlar ben hamile kalmadan önce ecrinin de dediği gibi hergün tuvaleti çamaşır suyuyla temizlerdim şimdide azalttım mecburen yada eşim yapıyor:)))) ama çamaşır suyundan vazgeçemiyorum maalesef

nese kızlar nasılsınız bakalım ne var ne yok?

benimde şimdi ütülerim var eşim gelmeden onları yapıyımda dünden beri mutfak dolapları buzdolabını falan silmekten çok yoruldum şu ütüleride bitiriyimde bi dinleniyim

artık test fobisi oluştu bende valla tek çizgi görmek istemiyorum 5 gün önce yaptım akşama kadar ağlamaktan gözlerim şişti bi an önce bebişimi istiyorum allahım sen gönlümüzdekini hakkımızda hayırlı eyle hekkımızda hayırlı olanı gönlümüze nasip eyle başka çare yok ....

canım benim dedğim gibi sadece yumurta akı kıvamın da oldunu biliyom başka bilgim yok çünki hiç takip etmedim..çok ii yapmışsın sporla verilen en sağlıklıbence tebrikler...

bicim gelmiş gitmişsin..
iyisin değil mi canımm ?
görüşemez olduk son günlerde.. adetin gelmedi mi daha?
canım bu gün adet oldum :) şükür hemde çok sancılı ama kanamam baya az... belki sonradan artar...
idare ediyorum dizi izlerim şimdi sonra da yemek yeriz eşimle şimdi sporda o :)
sen nasılsın

haklısın da erken bakmış olabilir misin çünkü yumurtlamadan 16 gün sonra ancak idrardan görülür yani beklenen adet tarihinden 2 gün sonra bakılmalı idrardan canım...

Son düzenleme:

ama zaten test yaptığımda 5 gün geçmişti benim kafamı bulandıran adet günümden 1 gün önce birazcık kanama oldu kesildi ve şimdi 10 gün geçti bir ii gün daha bekleyip yapayım diyorum ama olsa çıkardı sanmıyorum bu glifor bana ters tepki yapıyo sanırım ilaçtan kaynaklanıyo ama tüm kullananlar da böyle ara kanama ve düzensizlik yaptımı bilmiyorum bakacaz...

evet o zaman 6 gün sonra falan testi tekrar yap canım...
glifora ben daha başlamadım nedenini bilmiyorum.... ara kanama pkodan dolayı olabiliyor bende hep olurdu... sökülmezdi...
aynen ben de her ay mecbur test yapıyorum pozitifi görene kadar yılmadan yapacağız canım başka yolu yok....

evet bekleyelim bakalım ben kendimi çok hırpalıyorum ama meğer benim gibi bi sürü kişi var burda çevremde inşh hepimiz kurtulcaz bu pko dan bende ara kanama böyle olmaz dı hiç adet olunca yani olacağım günlerde olurdu ilk defa oldu oda dediğimgibi ilaçtan .. dediğin gibi yılmıycaz :)

mesela ben son 2 aydır tedavi gördüm olmadı şimdi tedaviye ara verdim belki böyle olacak Allah bilir sadece bu sebepten üzülmeye değmez hiç...
elbette gelecek miniklerimiz...
bunaldığımız zamanlar elbette oluyor ama hemen de atlatıyoruz o günleri buna mecburuz... her ay resetlenir gibi olmak zorundayız yeni başlangıçları umutla yapmalıyız...

ne kadar oldu evleneli sadece 2 ay mı oluyo isteyeli evet cnm inşh rabbim bizimle ben inanıyorum çok ta sabırsızım işte...ben 2 yıldır evliyim 1 yıldır istiyorum geçen sene temmuz 2010 da bi düşük mü kimyasal gebelikmi 2 haftalık ble değildi kanama ile kaybettim ondan sonra hiç olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…