Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

evet canım glifor şeker ilacı biliyorum.ben adetim 5 gün geçince gittim bana progestan iğne verdi söktürmesi için ama hala olmadım.bugün 10 gündür geçiyo ve kilolu değilim 50 kiloyum anlamadım yaaaa

canım çok özür dilerim hoşbulduk biraz heyecanlıyım :) bu siteyi 1 senedir takip ediyorum ama bugün bi cesaret üye oldum o yüzden heyecan yaptım :)

yumurtlama oldugunu anladıgın zaman ilşki oluyor canım biz ateş ölçüyoruz düşüş yaşayınca yumurtlam oluyor diyoruz tabı düşüşden sonra cıkarsa ateş ve listede zaten çicgi çekiyor ateş düştüğünde gün aşırı ilşki oluyor canım bazı arkdaşlar yumurtalama oldugunu anladıkdan sonra 3gün üst üste ilşki yapıyorlarmış.yumurtlamadan 14gün sonra adetolmak gerekiyor bu erkende olabılıryorr geçde öyle işte canım benım bildiğim bu benım cok hafıf var bugun bakalım ateşim düştü

bu hastalıkda kılo vermek gercekdende çok önemli rabbım saglıkla kucagına almayı nasıp etsın darısı bizim başımıza inş.nasıl bir diyet uyguladın kendıne peki nasıl verdin kıloları bilgi verirmisin

KIZLAR BI KAÇ GÜN ÖNCE BURAYA LH DEGERİMİN FSH DAN büyük oldugunu nasıl düşürebilecegımı sormuşdum. sonrada hayıt tohumu içmeye karar vermişdim ya dün ve bugun benden yumurtanın akı gibi koyu kıvamlı şeffaf bı akıntı geldi. şimdi ben yumurtladımmı bu yumurtlamanın bi işaretimi? lütfennn cevap beklıyorum heyecanla

bu arada hayıtı 4 gündür içiyorum.. kızlar degerli bilgilerinizi banada aktarın o gelen şefaf sıvı yumurtlamak mı? bugunlerde mı bebek oluyo

aramıza hoşgeldinn canım inş.hamılesındır

hoşbulduk tatlım... inşh ama sanmıyorum bu glifor yani metmorfin dedimiz ilaçlar başdönmesi halsizlik mide yanması yapıyo mu ben çok rahatsızım ama mide bulantısı yapıyomuş genelde bende o yok...

hoşbulduk tatlım... inşh ama sanmıyorum bu glifor yani metmorfin dedimiz ilaçlar başdönmesi halsizlik mide yanması yapıyo mu ben çok rahatsızım ama mide bulantısı yapıyomuş genelde bende o yok...

bende ilk bir hafta miğde bulantısı yaptı canım dedıklerını yapıyormu bılmıyorum valla hayıtın kapsulunumu kullanıyorsun canım nerden aldın ve fiyatı nedir acaba

KIZLAR BI KAÇ GÜN ÖNCE BURAYA LH DEGERİMİN FSH DAN büyük oldugunu nasıl düşürebilecegımı sormuşdum. sonrada hayıt tohumu içmeye karar vermişdim ya dün ve bugun benden yumurtanın akı gibi koyu kıvamlı şeffaf bı akıntı geldi. şimdi ben yumurtladımmı bu yumurtlamanın bi işaretimi? lütfennn cevap beklıyorum heyecanla

bende ilk bir hafta miğde bulantısı yaptı canım dedıklerını yapıyormu bılmıyorum valla hayıtın kapsulunumu kullanıyorsun canım nerden aldın ve fiyatı nedir acaba

ecrincim ben hayıt kullanmıyorum sadece glifor 2. aya girdim sende ilk ayda adet düzenli geldimi,ne zamandır kullanıyosun bide bu hayıt dedikleri ne pek anlamadım valla :)

canım yumurtlama zamanında deiğin gibi bi akıntı oluşuyomuş bildiğim kadarıyla...

kızlar güzel topik insan bilgilenıyo yanlız bide kendi sorunlarımızı paylaşırken bı başkasının sorununa ve yardım çagrısına cevap verin lütfen. geçen yıl bu topige uye oldum o zmanda yardımcı olunmuyo diye girmemişdim şimdide 1 haftadır takıp ediyorum yıne bı soru sordum yıne cevap yok

kızlar güzel topik insan bilgilenıyo yanlız bide kendi sorunlarımızı paylaşırken bı başkasının sorununa ve yardım çagrısına cevap verin lütfen. geçen yıl bu topige uye oldum o zmanda yardımcı olunmuyo diye girmemişdim şimdide 1 haftadır takıp ediyorum yıne bı soru sordum yıne cevap yok

canım yumurtlama zamanında deiğin gibi bi akıntı oluşuyomuş bildiğim kadarıyla...

canım çok teşekkür ederim. nihayet bi cevap geldi. peki ben yumurtladıysam kaçıncı gün agdet olunuyo yumurtlamadan sonra bilgin var mı?
çok mutluyum hayıt içdim onla alakalı bence

canım bu metformın türevleri ilaçlar baş dönmesi mide bulantısı iştahsızlık ve ishal yapıyo. ben 4 yıldır içiyorum metformini ilk 3 hafta bu şikayetleri yaşadım biraz zorlu bi süreç ama bünye 2 3 hafta sonra alışıyo

canım bilgili arkadaşlar sana cvp yazarla ama ben bildiğimi yine yazayım sana yumurta akı gibiyse ilşiki öneriliyor evet yumurtlamıs oluyorsun bazı arkadaşlar o akıntısyı gördükden sonra 3 gün ilşki oluyor sonra gün aşırı canım yumurtalamadan 14gün sonra atet olursun belkıden 14gün once ama genelde erkende adet olunabılıyorr yumurtlamadan 14gün sonra adet olmadıysan test yapılıyor gebelik varsa çıkıyor canım

ecrincim ben hayıt kullanmıyorum sadece glifor 2. aya girdim sende ilk ayda adet düzenli geldimi,ne zamandır kullanıyosun bide bu hayıt dedikleri ne pek anlamadım valla :)

canım kullandıgım ilk ay adetim düzene girdi bir kaç ay düzenli oldum şimdilerde sapıttı yine 40-45 günde falan oluyorum sonra farlutal içiyordum ama arkadaşların atvsıyesıyle progestan içtim 5gün 3gün sonrada adet oldum canım.hayır adeti düzene sokuyor canım lh düşürüyır diye biliyorum ama düzenli kullanılacak 3ay ve çok kişi bu bitkiyle hamıle kalmış canım

canım çok teşekkür ederim. nihayet bi cevap geldi. peki ben yumurtladıysam kaçıncı gün agdet olunuyo yumurtlamadan sonra bilgin var mı?
çok mutluyum hayıt içdim onla alakalı bence

hayıtı nasıl içtin canım tohumunumu kapsülünümü kapsülse nerden aldın canım bende kapsül içmek istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…