Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

walla bizsadece gun ypmştık o gundetesadufen yumurtlama gunummuş denk geldi yani

canım senın reglın kaç gunde bir oluyodu bir de hangi gunu yumurtladın bılıyomusun diye sorıcaktım ben 37 gunde oldum bundan oncekını yanı ayın 7 sinde regl oldum 25'ınde yumurtlama oldu ama 25 harıcınde çalışma yaptık bır gun sonra yanı
acaba olur mu ki???

walla adelerm pek düzenli değildir o yusdn yumurtlma günümü falan bilmiorm tamamen tesadüff

günaydınlar..
bugün benim de kasıklarda ağrı değil de sızlama var.. yumoşcuklarım büyüyodur inşallah..

yumurtlama olmadan önce ilişki olursa daha iyi oluyor, çünki spermler 72 saat yumurtalar ise 24 saat yaşıyorlar.. yani önceden içinizde sperm var ise tutma ihtimali daha yüksek.. o nedenle muhakkak yumurtlama günleri öncesinde ilişki olsun.. yumurtlama sonrası da tabii ki.. boş bırakmaya gelmez her an herşey olabilir değil mi ama

ayy inşallah canım ağzından bal damlıyo
o kadar yorgunum o kadar umutsuzum kii
birde sağ yumurtalığın çatlamış dedi sol çatlamamış yani ikisinden birinde olur herhalde bu ay inşallah:)

hdi bakalım büyütün yumupşları kızlarr walla bugn benmde kasık agrılarm baya var ewi sildim süpürdüydm ondan olsa gerek

hdi bakalım büyütün yumupşları kızlarr walla bugn benmde kasık agrılarm baya var ewi sildim süpürdüydm ondan olsa gerek

canım yaa şimdik senin en nazlı olman gereken zaman yapma öyle şeyler ben hamile olduğumda hepsini kocişim yapıyodu süpürme bulaşık artık ne varsa yorma kendini çok uğraştın bu bebiş için yap nazını sonuna kadar bence

ayy inşallah canım ağzından bal damlıyo
o kadar yorgunum o kadar umutsuzum kii
birde sağ yumurtalığın çatlamış dedi sol çatlamamış yani ikisinden birinde olur herhalde bu ay inşallah:)

hadi bakalım hayırlısı olsun inşallah.. siz klomen vs gibi ilaçlar alıyormusunuz? yoksa sadece yumurta takibi mi yaptırıyorsunuz?

ya sen deli misin divane misin? kızım bi otur yerinde.. ne temizliği.. yat uzan dinlen.. yorma kendini lütfen yaaa..
ben varya yumurtlama günlerimde elimi bi şeye sürmüyorum, yemek bile yapmıyorum.. tamam ben de abartıyorum belki ama sen şuan hamişsin dikkat etmen lazım kendine bebeğin için..!!

Bende de pko vardı ve son zamanlarda 3-4 ayda bir adet olmaya başlamıştım artık.Ben kendimi bildim bileli kiloluydum, hangi doktora gittiysem pko olduğumu ve zayıflamadıkça düzelmeyeceğimi söyledi.Bu arada bebek istemeye başladık ve tedavi oldum.Tabii ki kilomdan dolayı o da tutmadı.107 kilo oldum ve artık pes edip acilen kilo vermem gerektigini düşündüm.Evet tamı tamına 28 kilo verdim ve adetim düzene girdi.Tabii ki bu kiloyu vermemdeki en büyük etken bebek istememdir.Diyete ilk başladığım zamanlarda bir de soğan kürü uyguladım.Etrafımda iyi bi doktor bulup o doktora git die kafamı şişirenler olmasına rağmen gitmedim ve herşeyi akışına bıraktım.Allah'ın ol diyip olacağı günü düşünerek zamanımı geçirmeye başladım.Adetlerim artık düzene girmişti zaten, bu sefer her adet olduğumu görüşümde hüsrana uğradım. Bu ay adetim 10 gün kadar gecikti ve Pazartesi tahlil yaptım ve pozitif çıktı..Çok güzel, çok farklı bir duyguymuş Allah isteyen herkese versin inşallah...

ama ewi öle görünce cıldırıom dinlenerek yapıorm zaten bi gün süpürüosam ertesi gün siliormm nazımı yapaıom canım:)))) kocişimde çok ilgilenio sagolsunnn

cok sewndm cnm alllah sagıcakla kucagına almayı nasip etsın

ne güzel yazmisin ifade etmisin...
burdaki bütün karamsarliga kapilan arkadaslara iyi gelecektir bu..
tebrik ederim insallah saglikla kucagina alirsin

ne güzel yazmisin ifade etmisin...
burdaki bütün karamsarliga kapilan arkadaslara iyi gelecektir bu..
tebrik ederim insallah saglikla kucagina alirsin

çok teşekkür ederim canım..Kimse karamsarlığa kapılmasın diye yazdım hikayemi, gerçekten herşeyin bir zamanı var ve o zaman gelince oluyor hiçbir engel yok, yeter ki Allah istesin ve ol desin...

mrb kızlar ben yeni üye oldum..öncelikle allah hepinizin kucanı dolu dolu etmesi dileklerimle.ben de pko luyum bekarlığımdan beri vardı 2 senedir evliyim ve bebeğim olmuyor.geçen ay rahim filmi çektik temiz çıktı ve o ay glifor kullanmaya başladım adetimin 10. gününde şiddetli sağ kasık ağrısı göğüs hassasiyeti yaşadım taaaaaaaki adet gününe kadar adet günün ayın yani ekimin 23 idi ama olmadım 22 sinde ilişki sonrası biraz kanama oldu ama kesildi 10 gündür geçiyo 5 gün geçince test yaptım çıkmadı ilçede oturuyorum kan testi yok burda özel hastanede tedavi görüyorum orda da yok kan testi.dr progesteron iğne yaptı 5 -6 gün geçti hala yok.kusura bakmayın çok uzun oldu ama glifor adet düzenlemiyormu ve ben neden adet günümde azcık kanama yaşadım bebek te yok idrar testine göre nolllur yardımcı olun bi fikri olan varmı

öncelikle aramıza hoşgeldin....

Glifor, ya da metformin'i progestan ya da farlutal gibi bir söktürücü olarak düşünme lütfen....
herşeyin düzene girmesi 3-4 ay sürüyor ama uzun süreli oluyor. farlutal bir bir aylık adet söktürme değil yani.
ben tam 15 aydır kullanıyorum. ilk ayımda sanırım 35 gün sonra adet oldum, sonra yavaş yavaş düştü rakam, şu anda 29 günde oluyorum. PKO da ki mutlaka duymuşsundur, kilo kaybı çok önemli...eğer kilolu isen mutlaka vermelisin, bazen tek başına çözüm bile oluyor. ben 7 kilo verdim, zaten pko dan dolayı almıştım, adet ve yumurtlama tekrar düzene girdi.....

olmadı dozunu yükseltebilirsin..ben sabah 1000 mg akşam 1000 mg kullanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…