Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

güle güle büyüt bebegini canım inşallah tekrarlamaz tekrar hangi tedavilerle hamile kalmıştın anlatır mısın biraz?

teşekkür ederim allah herkese nasip etsin inşallah... umarım tamamen kurtulmuşumdur... ben 1 sene klomen tedavisi gördüm. sonra rahim filmi çekildi sağ tüpümde tıkanıklık varmış işlem sırasında açıldı. sonra aşılama yaptırdım tutmadı. nisanda aşılama yapıldı tutmadı eylülde tüp bebek denedik oda olmadı. ekim 2010 da negatif sonuç aldık. kasımda kendiliğinden hamile kalmışım aralık 9 dada hamile olduğumu öğrendim. 8 ağustosta da oğluşum doğdu. yani tüp bebk bile tutmamışken sonrasından kendiliğinden hamile kalmak mümkün arkadaşlar... umudunuzu hiçö kaybetmeyin allahım görür duyar. hayırlı zamanda hayırlı evlat nasip etsin inşallah....

canım yine yanlış linki koymuşsun ateşine bakamıyorum...
inşallah ilaçlarından sonuç alırsın canım....

ya kızlar bişe sormak istiorum ya aklıma cok takldı şimdi hamilelin ilk haftalarında eşlerle ilişkiye girmek tehlikeli diolar :26: bebek tam olşmadıgı için düşebilirmiş dogrulugu nedir
canım doktoruna bir sor onu rahimde anormallik yoksa bebeğin gelişimi normalse ilişki sorun yaratmaz diye biliyorum ama doktorun en iyisini bilir...

çok güzel eşinin tutumu canım bence de mutluluğunuz önemli...
siz şimdi de mutlusunuz önemli olan bu...
kafan rahatladığında bebeğin de gelecek...
sakın gereksiz düşüncelere dalma... hepimizin bebeği olacak çünkü... geç ya da erken anne olacağız biz de:))
iyi bir doktor ile aklında rahatlar her şey yoluna girer canım...

maşallah sana ve güzel oğluna... böyle örneklere ihtiyacımız var işte :))
Allah sağlıkla büyütmek nasip etsin...

maşallah sana ve güzel oğluna... böyle örneklere ihtiyacımız var işte :))
Allah sağlıkla büyütmek nasip etsin...

amin canım inşallah... ben bebeğimi beklerken hep böyle güzel şeyleri olkuyarak rahatlardım. hep kendimi onların yerine koyar o günümü hayallerle geçirirdim. çok önemliydi güzel haberleri okumak. umudum oldu hep.... şimdi bende fırsat buldukça anlatıyorum başımdan geçenleri ve de bana gelen mucizeyi... inşallah destek olabiliyorumdur sizlere... derdimiz aynı derdimiz büyük. allah herkese mutlu sonu nasip etsin inşallah. sağlıkla gelsin bebecikleriniz inşallah...

teşekkür ederim wool .cnm sanada çok geçmiş olsun .soğan suyu gerçekten çok iyi doktorum bile çok şaşırmıştı hamile old. öğrenince ama ne yapalım kısmet değilmiş.bu arada doktorum bana metformini yani şeker ilacını kullanabilirsin yazıyim dedi.yalnız i.saraçoğlunun yazılarında soğan suyu ve metforminin aynı anda kullanılmayacağını okumuştum bu sitede acaba ikisini bir kullanıp da sağlıklı bir hamileliği olan varmı çok fazla yazı var geçmişe dönük hepsini okuyamadım.bilgileirmizi paylaşalım.

ya kızlar bişe sormak istiorum ya aklıma cok takldı şimdi hamilelin ilk haftalarında eşlerle ilişkiye girmek tehlikeli diolar :26: bebek tam olşmadıgı için düşebilirmiş dogrulugu nedir

tebrik ederim karabocug seni.Allah sağlıkla sıhhat ile kucağına almayı nasip etsin.yediklerine dikkat et. çamaşır suyu ,gibi kokulu temizlik malzemelerinden uzak dur. ve cinsel ilişkiye bence doktorun bir sınır söylemeden girme çünkü şuan bebeğin belki daha yeni tutunmaya çalışıyor.bazı doktorlar risk var ise 3 ay yasaklıyor risk yok ise serbest ama sen yinede şimdi dikkatli ol.

canım benim bu cmtesi kontrolüm var.. ve bu adetimin 13. gününe denk geliyor.. ben genelde 15-16. günlerde çatlatma iğnemi oluyorum ama bir keresinde 13. günde vurulmuştum.. bu 4. denemem klomenle.. metformin içiyorum yanında.. ilaç kullanırken asla ama asla bitkisel kür yapmamalısın..!! ikisi üst üste gelince sıkıntı olabiliyor ki geçen ay fazla büyüdüler diyorsun bak sende.. bence kür filan yapma ama sadece kuru incir günde bir iki tane bir de ceviz yiyebilirsin.. ben öyle yapıyorum.. umarım yardımcı olmuşumdur..

canım bunu en iyi doktor bilir.. keşke doktoruna sorsaydın..

selam kızlar hepinize..
o kadar yoruldum ki koca gün deliler gibi gezip alışveriş yaptık şimdi de yorgunluktan ölüyorum.. yarın bol bol görüşürüz..

O benim hayatımda başıma gelen en güzel şey
çok saol canım yazdıkların içimi rahatlatıyor Allah razı olsun dilerim çok kısa zamanda güzel haberini alırım
çünkü sen bunu gerçekten hakediyorsun..

Tuncss canım kontrollerinde çok güzel haberler alasın inşallah :))

teşekkürler aynen ben de hep iyi şeyleri okuyorum burada güzel örnekler umut oluyor... :)
merhaba güzel tavsiyelerin için çok teşekkür ederim... ben zaten hayıt kullanıyorum bir yandan... onun iyi geleceğini düşünüyorum soğan suyu miğdemi ağrıtmıştı mecbur kalmadıkça onu içmeyi düşünmüyorum... 10 aydır bebek istiyorum 2 ay klomen çatlatma iğnesi tedavisiyle olmadı şimdi aklım rahat ve dinlenmeye bıraktım vücudumu....dediğin gibi kilo aldım fiziksel yordu ve sıkıntısı da ruhsal yönü de ayrı yordu ama şimdi rahatım...
sen nasılsın? hangi aşamalardan geçtin? içine ne güzel şeyler doğmuş öyle

teşekkür ederim canım ben de senin için aynı şeyi düşünüyorum...
canım sizlerin yazdıkları da benim içime su serpiyor... bu nedenle ayrılamadığım ve her sabah düzenli baktığım tek topic bu internette diyebilirim...
Allah mutluluğunuzu daim etsin ve hep güzelliklerle karşılaştırsın...

Şimdi plates zamanı
hem belki adetimi de başlatır başlayamadı da daha... :))

Son düzenleme:
Selam kızlar uzuuuunca bir zamandır girip okuyamadım yazdıklarınızı, durumlar nasıl tedavisi sonuç veren hamile kalan var mı, umut verici gelişmeler?

gunaydın kızlarrrr nasılsınızzzzzzz ay iki gündür sular kesilio sinir oluoyorummmm hiçbi iş yapamıoruz yaa

gunaydın kızlarrrr nasılsınızzzzzzz ay iki gündür sular kesilio sinir oluoyorummmm hiçbi iş yapamıoruz yaa

günaydın canım sen nasılsın boşver iş yapma dinlen zaten...
ama su kesikliği uzun sürdüğünde kötü oluyor...
ben spor yaptım şimdi sıcak banyo yapıp çarşıya çıkacağım...
canım öpüyorum seni ve mercimeğini...

her sey su su kesilmesin :))) ohh saglıklı bı yasam ıcın sporr ne güselll bizde seni öpüoruzz teyzesii bizim yerimizede gezz

her sey su su kesilmesin :))) ohh saglıklı bı yasam ıcın sporr ne güselll bizde seni öpüoruzz teyzesii bizim yerimizede gezz

3 ay düzenli plates yapmıştım 3.5 kilo verdim, sonra ara vermiştim baktım ki hemen kilo aldım şimdi yine devam ediyorum yapmaya...
gezerim canım gerçi çarşıda regl olacağım kesin ama napalım artık öyle gezerim öpüyorum görüşürüz

herkse slm kızlar bende pkoluyum 2000 yılından beri tedavi görüyorum artık okadar çok sıkıldım ki aynı dairenin etrafında dönmekten yok doğum kontrol hapı yok şeker ilacı artık isyandayım ya çok yoruldum tüylenme sorunu- kilo- doğum kontrol hapı yüzünden varis -saç dökülmesi off allahım offf burdaki herkes için dua ediyorum kızlar bebek isteyenler de umarım en kısa zamanda hamile kalırlar ve artık hormonlarım düzelsin ve bende çevremdeki kızlar gibi zayıf olayım

destek için teşekkürler canım bende çok kızıyorum ama nolıuyor üzülen hep ben oluyorum onun için bıraktım kendı halınee canım bakalım ne zaman aklına gelcek ilaçları ve cocuk düşüncesi merak edıyorum bayramda yakşatı bi boya lazım saçıma tavsiyen için teşekkürler :) iyiki sizler varsınızz

günaydın kızlar nasılsınız bakalımm bugun ateşimi 15dk geç ölçtüm düşmüş ve sag tarafımda hafıf bı batma var yumurtluyormuyum acaba

34b965 Ovulation charts on FertilityFriend.com

canım günaydın geçen cuma benım sağ tarafıma batmalar oldu doktora gittim yumurtlamışım ama ilk defa ağrılı oldu benimki anlayamadım neden??
birde bişey soricam bu yumurlamadan ne kadar sonra cocuk olur yani sorması ayıptır kaç gun çalışmak gerekir?

walla bizsadece gun ypmştık o gundetesadufen yumurtlama gunummuş denk geldi yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…