Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

arkadaşlarım ben yatıyorum biraz yorucu bir gün geçirdim...
dinlenip yarın çok iyi uyanacağım ve sabah görüşmek üzere :)
öpüyorum hepinizi
iyi geceler...

Son düzenleme:
canım bozma moralini denemeye devam sen bu ay klomen kullanmışmıydın tatlım.bende çok tükenmiştim sorma bende ara verecektim doktora uydum başladım seropheneye bide metformine vardır bundada bi hayır.....

bozmamak elde değil tabiki ama alıştım zaten büyük bir süpriz olmadı regli olmam her ay aynı yıkımı yaşıyorum zaten ben klomen iki ay kullandım ama çok oldu sonra içmedim metformin ve bitkisel şeyler kullanıyorum cnm

gyaman seni de büyük bi umutla takip ediyordum ama gelmiş kırmızıların olsun canım,üzülme tamam mı?bir gün olacak inş hepimizin..

çok saol cnm üzülmemeye çalışıyorum ilk gün kötü oluyor insan sonra yeni ay yeni umutlar

valla bu ay sadece metformin içicem demiştim ama sanırım soğan suyunuda yapıp aradan çıkarmak istiyorum belki etkisi olur gerçi benim kist falan yok ama rahme çok iyi geliyormuş belkide biraz zayıflamama da yarar

gyaman canım adet olmuşsun. lütfen üzülme, umutlarımızı kaybetmiyoruz.. her yeni ay bizim için yepyeni bir umut.. güçlü olmak zorundayız..

evet cnm malesef birde geldiki sorma çok yoğun hayırlısı böyle olması gerekiyormuş zamanımız var daha sanırım Rabbim çok bekletmez inşallah hiçbirimizi..

ben geldimmmmmmmmmmmmm bebegimin degeri yukselmişşşşşşşşşşş artık hamileyim diebilirim :)))) rabbim isteyn herkese nasip etsinnn tez zamandaaaa

çokkk sevindim hayatım Rabbim kucağına almayı nasip etsin sağlıkla sıhatleee

arkadaşlarım ben yatıyorum biraz yorucu bir gün geçirdim...
dinlenip yarın çok iyi uyanacağım ve sabah görüşmek üzere :)
öpüyorum hepinizi
iyi geceler...

canım benim üzülme diycem ama elden gelmiyor malesef ama biliorsun ki zamanımız var biraz nazlanıyor bebeklerimiz napalım sağlıkla sıhatle gelsinlerde biraz nazlansınlar

karabocug hayırlı olsun canım allahım hayırlısıyla sağlıkla eli ayağı düzgün şekilde kucağınıza almayı nasip etin inşaallah
darısı diğer isteyen tüm arkadaşlarımzın başına

bicim canım bencede biraz kendi haline bırak bakalım hayatını biraz çoçuk üzerine değilde farklı yönlere çevirsen belkide bebişin sana gelir daha doğrusu kafanı dağıtmak sana çok iyi gelicek canım üzülme sakın görüşürüz öptüm

karabocug hayırlı olsun canım allahım hayırlısıyla sağlıkla eli ayağı düzgün şekilde kucağınıza almayı nasip etin inşaallah
darısı diğer isteyen tüm arkadaşlarımzın başına

bicim canım bencede biraz kendi haline bırak bakalım hayatını biraz çoçuk üzerine değilde farklı yönlere çevirsen belkide bebişin sana gelir daha doğrusu kafanı dağıtmak sana çok iyi gelicek canım üzülme sakın görüşürüz öptüm

Bicim canım hayırlısı olsun hakkında...
İnşaallah bundan sonrası için herşey çok güzel olacak...

günaydın canm hayırlısı böyleymiş.hep diyoruzya demek ki zamanı var o yüzden üzülme.evet ilk başta çok üzülüyor insan ama çabuk toparlıyoruz artk dimi?öyle yapmak zorundayız geçtiğimiz aya üzülmenn bize bişey kazandırmıyacağını biliyoruz artk öğrendik.önümüze bakalım canm yeni ayın hayırlı olsun...

canm ben yarın gidicem dr.a bakalım yumoşlarm ne durumda.bu ay metformine de başladım değişiklik oldumu merak ediyorum.yarın yazarım canm gelince.bu arada beni düşünüp sorduğun için teşekkür ederim canm.

karabocug canm artk endişelenme ne güzel değerlerin yükselmiş rahatla keyfini çıkar hamileleiğinn...

gyaman,canm sende adet olmuşsun yoğun bişekilde adet olmayı özledim bende ya.kendiliğinden olmayla hapla söktürmek arasında çok fark var.bu ay 2-3günde bitti adetim çok az oldu zaten.sen metformin kullanıyodun dimi onunlamı düzenli adet görüyosun?

canım benim üzülme diycem ama elden gelmiyor malesef ama biliorsun ki zamanımız var biraz nazlanıyor bebeklerimiz napalım sağlıkla sıhatle gelsinlerde biraz nazlansınlar

evet canım senin de bebeğin aynen hiç ummadığın zamanda sana gelecek benimki de sakın sen de üzülme ben önce çok üzüldüm ama sonradan anladım ki zamanı var ve o zamanı bekliyor elden bişey gelmez... bişey vesile, sebep olacak ve gelecekler...

canım annem geçenlerde bir arkadaşına gitti beni sormuş nasıl? bebekleri oldu mu ya da düşünüyorlar mı diye...annemde tedavi gördüğümü küçük sıkıntıların olduğundan bahsetmiş ona, arkadaşı olan kadında cevap olarak anneme demiş ki: ben evlendim uzun yıllar olmadı çocuğum ama neden olmuyor diye çok kafama taktım,stres yaptım,yaptıkça da olmadı demiş, sonra önemli sayılabilecek başka bir rahatsızlı çıkmış kadının ve diğer rahatsızlıkla ilgili tedavi görürken bebek sıkıntısı gitmiş aklından ve ertesi ay hamile olduğunu öğrenmiş... kesinlikle bu iş akıldan atmakla oluyor demiş anneme, kızına söyle anlat aynen uygulasın demiş.... şundan sebep yazdım bunları aynen sana katılıyorum kafayı dağıtmak gerekli.... canımsın çok sağol....

Bicim canım hayırlısı olsun hakkında...
İnşaallah bundan sonrası için herşey çok güzel olacak...
teşekkür ederim canım benim eminim iyi olacak bundan sonrası aynen yola devam hatta metforminle devam :)))

canım benim iyiyim artık sizlerle yazıştım üzülmüyorum her şey yolunda şükür... akışına bırakacağım,aklımdan çıkaracağım bu arada biliyorum ki o bana gelecek
bence gelişmiştir yumurtan inşallah iyi haberle gelirsin canım bak benim yaşadığımdan edindiğim klomen içerken bile içtiğini unut tedavi gördüğünü unut bebek düşüncesini unut başka şeylerle oyalan o zaman sonuç alırsın... bekledikçe takıntı haline geliyor ve olmuyor...
elbette seni düşüneceğim buradaki arkadaşlıklar çok güzel iyiki varsınız...

Son düzenleme:

evet canım hayatımızdaki herşey bir veile olabilir sen yeterki gönlünü ferah tut rabbim inşaallah hayırlısıyla yüzünü güldürsün canım :)))

gunaydın kızlarrr kesinlikleeee beyınde bitio her sey inannın düşünmeyın yok yumurtlama gunu yok ateşim yok bilmem dedigimiz sürece olmuodu ben kist var kist gittimi adet olamadm die düşünürken hamiş oldumu ögrendinnn bicimm artk kafana takma lütfennnyılbasına kdr senden gyamandan ve bı cok arkaastan güzel haberler alıcamıza inanıorum ben

ben 30 ila 35 gün arası oluyorum herzaman canım çok nadir 40 gün oluyor bir kaç defa hayatımda 3 ay olmadığım olmuştur mesela ilk evlendiğimde düğün zamanı geciktirici içtim bırakınca hemen regli oldum ama sonra 3 ay olmadım çok kötü bir duygu söktürücü içmiştim gelmişti şimdi metformin içiyorum ama kaliteli yumurta oluşumu için içiyorum evlenmeden önce bir hafta süren reglim şimdi 2 gün yoğun bir şekilde oluyor iki günde az az gelip bitiyor azaldı yani

bicim canım çok üzüldüm ben bu ay nedense senin olur diye düşündüm ama o kadar sebep var ki olmaması için..biz anlayamıyoruz bence sen de forumdan bir süre uzak dur aklın dağılır..

dün ben giremedim baya atışmalar olmuş bikaç cümle de ben söyleyeyim
Birincisi; her koyun kendi bacağından asılır lafı yanlış.biz koyun değiliz, İNSANIZ.
ikincisi; kimse kimsenin inancına karışamaz derken; hepimizin inancı "islam" olduğuna göre ve Kuranda da alkol kesin bir dille yasak olduğuna göre; bu konu üzerinde tartışma bile yapılamaz. bu böyledir. bunun aksini iddia eden var mı aramızda? sanırım yok. Küçükken hepimiz yeşilay'cıydık büyüyünce ne değişti.
"ben cezamı çekicem sana ne" diyene de eyvallah.. ama hepimiz İNSAN olduğuna göre, üzerine binalar yıkılanlara üzülüyoruz sonuçta, neden yanlış yaparken birbirimizi uyarmayalım? uçuruma giden birine "bana ne" diyemez vicdanlı hiç kimse.
bence reyyanı acımasızca eleştiriyosunuz DOST ACI SÖYLER demişler. dostunuz olduğu için sizi uyarmak istedi. "rabbimden bir nimet beklerken, istemediği şeyi yapmak tezat gibi" dedi. bunda büyütecek birşey yok ki. üfürükçü hoca olun demedi. hem Allaha dua ediyoruz hem de küfrediyoruz sanki anlamında. Dindar olanın çocuğu olur diye birşey de demedi. çünkü Allah istediğine verir, isteyene değil.. kimine öyle çocuk verir ki, keşke vermeseydi diyecek boyutta olur. biz bilemeyiz bunları. herkes için hayırlısı olsun.

Tamam forumda sağlık üzerine konuşunca sorun olmuyor da konuya din girince, içine cin girmiş gibi oluyo herkes. sakin olun ne bu tepkiler ya.

pko lu olan birine doktor senin kesinlikle çocuğun olmaz diyemez ki.
rahimi veya yumurtalıkları olmasa neyse.

düşünebilen aklına yazan ellerine sağlık amacım yargılamak değildi kimseyi ben kimimki yargı yapacam...anladığın için ve anlaştırdığın için Allah razı olsun...

selamlar..
sevindim senin adina.. insallah saglikla kucagina alirsin bebegini

evet canım hayatımızdaki herşey bir veile olabilir sen yeterki gönlünü ferah tut rabbim inşaallah hayırlısıyla yüzünü güldürsün canım :)))
aynen öyle gayet iyiyim bu gün kızlar :))
bence inan yeni yıla kadar olmazsa da üzülmeyeceğim sabırla bekleyeceğim gelecek elbet :)
sağol canım tabi ben de öyle dedim Allah bilir dedim olacak elbette hepimizinki...

ayy eşin de benim eşim gibi canım ne güzel rahatlatmış içini...bence bu kadar rahatlamışken eşini dinle kafandan çıkar her şey daha iyi olacak nasıl olsa gerekeni içiyorsun at kafandan...
bicim canım çok üzüldüm ben bu ay nedense senin olur diye düşündüm ama o kadar sebep var ki olmaması için..biz anlayamıyoruz bence sen de forumdan bir süre uzak dur aklın dağılır..

teşekkür ederim canım olacak elbet hepimizin olacak yürekten biliyorum bunu ama dediğin gibi başka şeylere yönelmek gerekli...sürekli bebek düşüncesiyle olmaz bu iş bu bir gerçek.... metforminle nasıl gidiyor? yazılmadan alındığında ilaç ne kadar?
ben de başlayacağım...

naber canım iyi olmana sevındım valla canım hep böyle ol valla bende artık çok fazla takmıyorum kafaya eşimide zorlamıyorum hiçbirşey için ne ilaç iç diyorum ne şunu yap ne bunu artık yoruldum gercekten onun istediğine inandıgım zaman başlayacam mücadele etmeye ne zamanki eşim bana tedaviye başlayalım cocugumuz olsun derse o zaman bende başlayacam tedvıyee ama suan kendımı takıpdeyım ateş ölçmeye devam soğan kürüne devam kendimi düzeltecegim zayıfalamaya devam anladımkı insanın kendı sağlığından dahada önemli hiçbirşey yokmuş.ben artık böyle düşünüyorum bügünümede şükürler olsun.artık takmamaya çalışıyorum sinirden saçlarım beyazlamış kendımı yıprattım eşime ilaç iç şunu yap bunu yp diyee artık ısrar etmeyecem hiçbirşey için.rabbım ne zaman ol derse o zaman olcak sonuçda ne örnekler gördük kimileri korunurken oluyorr kimileri tek ilşkide falan vs.rabbim ol derse olacak.hakkımzda hayırlısı olsun herzaman.ama burdayım sizi takıpdeyim.iyi ki varsınız

böyle düşünmene inanki çok sevindim canım aynen öyle evinle eşinle kendinle ilgilen zayıflaman çok iyi ben de az yiyorum dikkat ediyorum tedaviler kilo aldırdı.... zamanı geldiğinde zaten olacak ve eşin de çok istediğinde sen de daha fazla isteyeceksin hem belki kafanızdan attığınız anda gelecek bu tarz şeylerin planı olmaz hayatta bunu kaç kez yaşayarak gördük.... en güzelini yapmış olacaksın bence de....

Bakın hanımefendi ben buraya sadece insanların nasıl tedavi olduğunu ne süreçten geçtiklerini okumak için üye oldum...ama gerçekten artık yeter dedirttiniz!
Yalnız şunu bilin yazmışsınız "hepimiz dini islam olduğuna göre "diye herkesin dini islam değil, dini sadece islam olanlardamı pko oluyor???ve benim anladığım kadarıyla bu sitenin bir dini yok!!!
Gerçekten artık insanın efendiliğini de bozuyorsunuz evet bence çok doğru bir laf her koyun kendi bacağından asılır koskoca bilmem kaç yaşına gelmiş kadınları uyarmak kimseye düşmemiş herkesin aklı fikri kendine yeter çok iyilik yapacaksanız herşeyin bir uslübu yolu yordamı vardır böyle kadı efendi gibi söylenilmez...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…