Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

merhaba kızlar ben klomen kullandım iğnemi oldum bugun iğnemin 12. günü ve kontrolumde solda 2 yumurtamın oluştugunu söylemişti doktorum..

şimdi sol kasıgım ağrıyo arada batmalar oluyor eğildiğim zaman veya ani bir harekette ağrı oluyor bu ilaçtan kaynaklanan bir durummu yoksa hamilemiyim bilmiyorum adetime 8 gün var

canım ya ne güzel moral veriyosun inşallah sende sonuç alırsın şu aralar hep aklımdasın ikimizdeçok istekliyiz ve aceleciyiz .. bende kist var o yüzden düzensiz.. eşimde sorun yapmıyo olcak birgün deyip duruyor bende ahh nerde o bigün diyorumm

evet canım sende aklımdasın ve aynı bende cok acelecıyımdır tez canlıyım cok ısım hemen bıtsın gıtsın istiyorum ama ne mumkunn. burda bırbırımıze moral vermesek olmaz valla naparız ozaman kımseyede anlatamıyoruz hemen cocukları olmuoo dıye laf cıkartıolar bende 1 kere kıst oldu onuda attım gozumle gordum yanı cok parca parca dusurmustum. ne guzel bak eşinde guzel dusunuyor olucak yani başka yolu yok Eki Görüntüle 388811 klomen dıye yazmısın yumurta catladıgı zaman acı agrı olurmus bendede olmustu doktorumu aradım ıgneden kaynaklanan durum dedı yumurta catlarken agrı cok yapar dedı 1 hafta surmustu benımde agrı Eki Görüntüle 388812

evet burda olmaktan dolayı şanslıyım tek başıma mücadele etmiyorum hiç olmasa ve birçok kişi bana destek oldu sağolsunlar özellikle sen... evet etraf çok konusuyor ya bakışları bile bana yetiyor eve geliyorum ağlıyorum ama ne faydaa.. yaşadıgım yer doğu bölgesi o yüzden 15 yaşında anne olan var düşün artık benim durumumu bunların hepsini yaşıyorum.. burda 1 yıl içinde hamile kalınması gerekiyor canım yoksa ayy yazık diyolar o kadar zoruma gidiyorki anlatamam

tahmın edebılıyorum canımm yakınımızdakıler yanlıs dusunurken elalemın yanlıs dusunmesı cok normal ..helekı dogu bolgesınde evet cok kucuk yasta anne olanlar var ben onları cok yanlıs buluyorum 15 yasında daha kendısı cocuk en az 23 yasında ideal .. buarada bende cok aglıyordum ınan hıc bısey degısmıyor sadece ısyan edıyoruz ALLAH OLMAYACAGI SEYIN HAYALINI KURDURMAZMIS .. aglama uzulme ne yaparsan kendıne yaparsın ve eşine sen umutlu ol kı bebişin gelsın canım zaten bılıosun pko ıcın en baş sey stres uzak durmak lazım sen kürlerine devam et bekle sabret canım mutlaka gelıcekk hepımızınn Eki Görüntüle 388841

bak filmde cektırmısssın sen ben daha onu bıle cektırmedım korkudan fılmden sonra 3 4 ay sonra hamıle kalan cokmus ama sen strest yapmaki gelsin bebişinn

evet en zor olan filmdi zaten ondan kurtuldum.. çok şükürki başka sorunum kalmadı tüpümde açldı şimdi tek sorunum kist sitrese gelince bazen çok çok iyiyim bazen çok kötü oluyorum anlayacağn denge işi benimde dengem bozulmuş

diloş ALLAH SENDEN RAZI OLSUN ya ne güzel anlatmışsın yüreğime su serptin inan bu durumu yalnızca yaşayanlar bilir.ne cektiğimi bir ben birde rabim biliyor.ama bana öyle bir umut actın ki .....bu ay aşılama yapacagım. benim ohss olmuş yani dozaj fazla olunca coook fazla yumurta va kalitesiz oluşmuş o yuzden tedavimi uzun bir süre erteledim .dr den ağzım yanıncada (prof diye gittim üstelik)şimdi iii bir dr arıyorum konyaya en yakın ankara var oraya gideyim dedim ben calışıyorum o yüzden fiat konusunu takmıyorum yeterki dr iii olsun)bir sürü dr gezerken aynı parayı zaten ödüyorsun.Sağol ya benim gibilerin oldugunu duymak banada ümit veriyor.rabbim nasip ederde gözlerimiz yaşla ıslanmaz artık......

inşallah hamilesindir.inşallah.

kızlar bugün doktorA gittim ve pko olduğumu öğrendim bende. 4 aylık kullanmam için bir ilaç verdi yarın alıcam ilaçları

fhs 3,16
lh 17,17
prolaktin 17,19
ths 2,91

bunların ne anlama geldiğini bana açıklayabilrmisiniz? Doktorum pek ilgili değildi öğrenemedim hiç bir şeyi sadece pko olduumu söledi ilaç yazdı gönderdi beni hızlı hızlı konuştu zaten

arkadaşım senin gittiğin kliniğin adı ne yazarsan sevinirim.

teşekkür ederim cevapların icin.günlük yapıldı pregon dr (prof hic arada kontrol etmedi bende ne bileyim daha bir şeyden haberim yooook kendimi hamile sandım aman allahım ne umutlanmıştım.böyle oluyor sanıyordum şimdi bu siteyi buldumda bayağı bir bilgileniyorum ALLAH HERKEZDEN RAZI OLSUNsenin gittiginhastanenin adı nedin şimdiden tşk (ben 1 temmuzda anca gidebilirim)

fsh lh den daha yuksek olması gerekıyormus normalınde canım .östrojen hormonuyla alakalı bıldıgım kadarıyla... benımde bu sekılde sadece prolaktınım 57 lerde

ilaçtan kaynaklanan bır durum, normal merak etme canım. ben öksururken bıle, hatta adım atarken bıle acırdı. ama hıc bellı olmaz belkı de hamıle olabılırsın.Olmasan da bu agrı normal

benim gittiğim klinik Lina Kadın Sağlığı Merkezi diye geçiyor.. ama bence sen dediğim gibi tüp bebek merkezlerine gitmelisin.. sonuçta sizde yaş faktörü de var.. benim acelem yok die ağırdan ağırdan gidiyorum.. ama tüp bebek yaptıracaksam eğer dediğim gibi HRS hastanesi Prof. Tarık Aksu ya da Akay Hastanesi Tolga Ecemiş'e giderim.. bu isimleri araştırmanı öneririm sana.. iyice bilmeden öğrenmeden telefonda ön görüşme filan da yapmadan sakın çıkıp Ankaralara gelmeyin derim..
aslında Konya da büyük bir şehir muhakkak orda da iyi klinikler vardır.. forumda ilgili yere başlık açarak da Konya'lı arkadaşlardan yardım alabilirsin aslında..

bu ayın şanslısı sen olacan canımmm inşallahhhhhhh

evet tatlım benimkine benziyor .ama ben tam yorumlayamadım hangisi tüp hangisi rahim anlamadım ya karışık geldi sanki.yeşillll sen iyi anlamışsın paintte sana göre görünen şekli çizermisin tatlımmm işin olmadığı zaman

filiz doğru diyor dicle ben aralıkta çektirdim filmi.martta biliyon kan değerim pozitifti.keseyi bir görelim hamileyim diyecem inşallahhh.

sizlerde ben yokken ne kaynatmışsınız yahuuuu maşşallah size oku oku bitmedi.GELELİM BANA YARIN keseyi görmeye gidecez ayyy YARABBİM İNŞALLAH GÜZEL SONUÇLARLA DÖNERİM.hep şöyle dua ediyorum en umutsuz dönemimde bebİşimi gönderdin YARABBİM ne olur bana sağlıkla kucağımada almayı nasip eyle diyorum.öyle korkuyorummmmmmmm ki sormayın.testi pozitif gördükten sonra beklemek çok zormuş kızlarrrrrr.inşşallah hepiniz bunları tez zamanda yaşayacaksınız.
benim son 2 gündür başladı gibi belirtiler midem çalkalanıyor filannnnn.ayy hala hamileyim diyemiyorummm inşallah yarından sonra hamileyim diyecem

hg canım Eki Görüntüle 389070 Eki Görüntüle 389070 evet ne sen varsın ne bicimm yeşilde arada geliooo ayyyyyy cok guzell canım yaa keseyı gormeye gıdıceksın emınım guzel seylerle donuceksınnn korkma sakın canımm.. cok guzel gelecek senı beklyor bebişinlee inşallahh bizlerede nasıp eder .. rabbim saglıgıyla kucagına almayı nasıp etsın inşallahhh gelınce bıze yazmayı unutmaaaaEki Görüntüle 389078

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…