Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

canım bu arada yazmayı unutmuşum. Doktorum bana korunu demedi. Korunmayın dedi. şimdi üç ay deniycez eğer olmazsa diğer yöntemlere geçicez.

çok kötü bişey değil yani

yok canım hiç biri yok şimdi kan verdim vajinal usg çektiremedim normal usg çekecekler öğleden sonra

yok canım hiç biri yok şimdi kan verdim vajinal usg çektiremedim normal usg çekecekler öğleden sonra

pko luların genel belirtileri onlar canım ama herkeste aynı da olmayabiliyor.. en iyi ultrason görüntüsünden anlaşılıyor.. sonuçlarını bizimle de paylaşır mısın hormon değerlerini ve diğer s onuçlarını merak ettim..

arkadaşlar bende pko hastasıyım fakat geçen hafta doktora gittiğimde kistimin olmadığını söyledi.. bebek istediğimiz için ilaç tedavisine başlıycaz.. bana reglinin 3.günü klomene başlamamı sabah öğle ve akşam olmak üzere günde 3 kere kullanmamı söyledi.. sizce bu sayı fazla değilmi

ilaçtan kaynaklanan bır durum, normal merak etme canım. ben öksururken bıle, hatta adım atarken bıle acırdı. ama hıc bellı olmaz belkı de hamıle olabılırsın.Olmasan da bu agrı normal

evet ya yok öyle bi ağrı en ufak bi hareketimde hatta bazen nefes alırken bile çok tuhaf

kist olmadığı halde yumurtlama da gerçekleşmiyorsa hormonlarının değerleri normal değerlerden çok farklı olabilir. doktorunda dozunu bu durum için artırabilir ya da azaltabilir.. doktoruna güven içini fefah tut canım.. inşallah yumoşun gelişir..

teşekkür ederim cvbın için... içimi ferahlattın cnmm... şuanda regl olmamı bekliyorum sonrada ilaca başlıycam inş hamiş olurumda ilaca gerek kalmaz diye dua ediyorum...

ikimizede 3 ay verildi vardır bundada bi hayır.. hem valla böyle bi teknoloji olsa süper olur beklemek gerçekten zorrrrrr

yazarım tabi sonuçları ya çok kötüyüm babamda rahatsızlanmış oraya gitmem lazım doktora gitmem lazım ne yapıcam ben. moralim bozuk kötüyümmm

teşekkür ederim cvbın için... içimi ferahlattın cnmm... şuanda regl olmamı bekliyorum sonrada ilaca başlıycam inş hamiş olurumda ilaca gerek kalmaz diye dua ediyorum...
önemli değil canım ..
adet düzenin nasıl? hormon değerlerin var mı elinde nasıl?

yazarım tabi sonuçları ya çok kötüyüm babamda rahatsızlanmış oraya gitmem lazım doktora gitmem lazım ne yapıcam ben. moralim bozuk kötüyümmm

geçmiş olsun canım.. negatif düşüncelerle gitme rahat olmaya çalış.. moralini bozma emi.. her şeyin bir çaresi var Allah'ın izni ile.. Babanın rahatsızlığı ne ?

tabi klomenle hamile kaldıgın için umudunu ona bağlıyorsun canım ben ise nefret ediyorum o ilaçtan 6 defa kandırdı beni yumurtam büyüdü çatladı ama işte olmadı.. doktoruna gelince bence 1 aylık korunma yeterdi sonuçta klomen etki etmiş sana tekrar verebilirdi. sen yine 3 ay bi dene ama yok beklemem dersen gelecek ay adet olursan başka doktora git.. filizin doktoru profösörmüş benced ona bi görün istanbuldaysan eğer.. burdada doğru durust doktor yok ama hep değiştirmekte akıllıca değil.. hep başa dönüyorsun çok zor.. inşallah sonuç alrsın bak sen bana sitres yapma diyosun ama seni sitresli gördümmm

filiz 2 defa tek klomen kullandım diyosunda 2 defa az değilmi bak rahim filminden sonra tekrar kullan derim metforminle beraber.. iğnenide olursun hem tüpün kapalıysa açarlar film esnasında hamilelik şansın yükselir.. ben dün uzman bi doktorla görüştüm dediki.. eğer klomenle yumurtaların büyüyor ve çatlıyorsa iğne tedavisi yalnış bir yöntemdir hemen aşılamaya geçilmesi lazım çünkü iğneler yumurta geliştirmek içindir ve zaten klomen geliştiriyor inşallah anlatabilmişimdir..

filiz doğru diyor dicle ben aralıkta çektirdim filmi.martta biliyon kan değerim pozitifti.keseyi bir görelim hamileyim diyecem inşallahhh.

kızzzz hamilesin işteee yaaaaaaaaaaaaa daha neyin peşindesinzaten içime doğmuştu hanile kalacağın ama söylemedim sana veee sen martta film çektin kaç ay sonra hamile kaldın ve filmin bi etkisi varmıydı sencee bende geçen ay çektim o ay tedavisiz geçti işte bu ay beklemedeyim sen hiç belirti falan yaşamadınmı adet tarihine yakın

geçmiş olsun canım.. negatif düşüncelerle gitme rahat olmaya çalış.. moralini bozma emi.. her şeyin bir çaresi var Allah'ın izni ile.. Babanın rahatsızlığı ne ?

2 defa kalp krizi geçirmişti zaten şimdide rahatsızmış kalp hastası. annemler bana 1.5 saat uzak merkezde gitmem lazım ama doktor saat 13.30da gel dedi onu halledip gidicem

canım benım doktorum ust uste klomen tedavısını cok saglıklı bulmuyor aralıklarla denemekte yarar var dıyor tabıykı 6 dan fazlası asla kullanılmaz dıyor metformınıde vermedı bana cok cıddı boyutta kılon ve pko yok sende dedı vucuduna hap gırmesını tavsıye etmem dedı zaten bende prolaktın yuksek ıltıhap var ondan cok fazla hap kullanıyorum onuda vermedi .rahım fılmınden sonra gunluk ıgnelere gecıcez bakalım canım

fsh 2.86
lh 2.22
östrojen 95.56
prolaktin 17.69

yorumlarmısınız kızlar öğleden sonra ultrasonum var

Son düzenleme:
ben anlamıyorum kızlar nolur bir yardım edin

atarım canım sımdı gırdım nete benım doktorum 2 kısıler bırı profosor dıerı normal bende 26 yasındayım ıstanbul kucukcekmecedeyım doktorumda bakırkoyde uzak olucak sana ama baya bır... ii hısset canım napalm kadeerımız neyse onu yasıycaz hıccc moralcinii bozmaaaaaaaa allahın taktırı boyleymıs ısyan etmek yok .pembemsi dedıgın benım 3 cm kist olusmustu ıcıne kanama yapmıs dedı doktorum belkı senın yumurtan catladı olamazmı ..doktorunu arayıp sorsana ayıptır solemesı ben herseyımı soruyorumm rahatca valla sonucta verdıgım para 120 adam ona gore ılgılenıyor her daım arayabılırsın dıyor 7/24 Eki Görüntüle 389682 2 kere klomen kullandım ben evet ama ust uste 6 kere kullanmak cok zararlıymıs vucuda ve 2 kere ust uste uygulanabılırmıs ara verıp devam edebılırmıssınde yada eger 2 den fazla cevap vermıosa gunluk ıgnelere gecebiliriz dedi .. rahım fılmınden sonra gunluk ıgnelere gecıcez ıns kısmetse hıc moralını bozma şöyle dua et yaşın 26 45 yasında bıle anne olanlar var onlar ne yapsın bu halımıze sukur elbet olucak bebişlerımız hepımızın merak etmeeee tp okadar ılerledıkı yanı öle yada bole sende anne olucaksın der doktorum bana herzaman buarada esının sperm sayısı 1 olan bıle varmıs ve hala bır umutla gelıpte asılama tüp bebek yaptıran anne adayları varmıs doktoruma gelen ..eşinin sperm konusundada sıkma canını Eki Görüntüle 389703

istanbula gidiyorum biraz sonra iyi bakın kendinize ordanda yazmaya çalışırım
burda çok iyi bir hoca var burdaki caminin hocası eşim onunla çok samimi ona meryem suresini söylemiş çocuk için okumaya başladık ne diyorsunuz demiş
sana bir tılsım söyliyim demiş asıl çocuk için fatiha suresi demiş sabah yedi akşam yedi tane okıycaksın ve niyet edeceksin fakat dikkat et sakın erkek yada kız için değil hayırlı evlat için edin demiş bizde başladık sizde okumaya başlayın kızlar
neyse inşallah döndüğüm zaman güzel haberler alıcam inanıyorum özellikle tuncss RABBİM yanında olsun meleğini tez zamanda göndersin

kızlar bugun sperm testı vermeye gıdıcektık gıdemedık ofss haftaya kaldı ozamanda benım yumurtlama gunlerım olucak yaa eşimin işi cıktı maalesef Eki Görüntüle 389704 ama bana yorum atıcak olan arklar haftaya yazmayı unutmasın hee:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…