Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

slm kızlar naıslsınızz
ecrin canım özelden cevap bekliyorum sendn...

evet çooook sitresliyimm hemde fazlasıylaaa

850 mg kullanıyorum günde 1 defa ama haftaya 2ye çıkartacağım günlük
canım crimson bir arkadaş iyi yorum yapmış sana bende onları diyecektim sana.. rumuzunu hatırlayamdım şimdi.. sonu 84dü sanırım.. rahmin ortada değil sağa deviyeli ama hamilelikle düzeliyor onu sorun etme. arkadaşın yorumları gerçekten yerinde olmuş. tek tarafı kapalı canım.

bende bekliyor olacağım canım.. ara ara gelip bakıyorum.. şimdi crimson la ecrin87 takıldı aklıma.. inşallah crimson da ciddi durum yoktur.. tek tarafı kapalı görünüyor rahim filminde.. ecrini de bekliyorum eskiisi gibi gelip gitmiyor.. :2:
canım bugün tekrar başladım aslında mide bulantım falan yoktu niye bıraktım bende bilmiyorum aslında bir kaç defa unuttum öyle oluncada devam etmedim ama bundan sonra daha dikkatli kullanıcam :)
iyi yaparsın canım.. bırakma sakın..
yeşil adetin 3 günü yartırdım normal dedi göğsünden süt aktımı hiç diye sordu bende hiç akmadı dedim.
hormon değerlerin nasıl ki canım yine de pkolu gruba incir kürü tavsiye edilmiyor. normal insanlara öneriliyor.. bizde ovulasyon zaten olmuyor ekstra prolaktin değerlerini de bozma.. zaten lh almış başını gitmiş durumdA... ama illa yapmak istiyorsan bir kür soğan kürü iyi geliyor bize..

canım yorumun yerinde olmuş çok beğendim. aynı şeyleri yazacaktım bende ..

off valla nasıl yaptırcam ya cok korkuyorum resmen amelıyat gıbı onlukte gıydırıolarmıss korkum dahada arttı ayy benı cok korkuttular bı topıkte cok acıo falan fılann öldüm öldüm dırıldım falan dıolar Eki Görüntüle 387844 Eki Görüntüle 387845

cuma gunu esıme bıdaha yaptırcaz 3 cü olcak bu sperm testı bakalım nasıl cıkıcak eger kotu cıkarsa rahım fılmını cektırmem heralde ..öle bır durumda esım ıcın gene ben hap ıcmıs olucam hap kolık oldum zatenn Eki Görüntüle 387847

yesılll canım benım zaten senın yorumlarına hastayım allahım ya hakıkatten nasıl bır bılgıye sahıpsın arkadasım yaaa bılmedıgın yok. cuma gunu sperm testı yaptırcaz anlarsan yorumları beklıoo olucamm bılen herkessdennnn Eki Görüntüle 387848

Allah hepimizin yardımcısı olsun kızlar.. bunu öyle içimden demek geldi... çok stresli günler geçiriyorum ve topikte de bu havayı sezinledim..

teşekkür ederim canım..şuan ki halde güldürdüğün için beni ayrı teşekkür ediyorum canım.. sperm testi ile ilgili bir bilgim yok bunu da senden öğreniriz canım..

ne çok canım demişim ben ...

Son düzenleme:
okuldan yeni geldim yemek hazırlayayım azıcık kendime sonra görüşürüz.. kendine iyi bak umarım eşinin testleri de pozitif çıkar..

avatrındaki resim sana mı ait nerede yandın kız o kadar

Son düzenleme:

hehehe gül canım benım allahım hepımızın yuzunu guldursun ınsallahhh sperm testındende anlamıom ben sadece yuksek cıkarsa ıyı dıye bılıomm ama hareketlı yavas bılmem ne hıc anlamıyorum neyse gelınce yazarım yaptıranlar vardır mutlaka yazarlar

vallahı bak saka yapmıyorum yada gul dıye solemedım ama ınan cok bılgıye sahıpsın yaa herkeze herseye verıcek cvp bulabılıosun süpersinnnn valla yaaa ıykı bu topıkteyımmm

okuldan yeni geldim yemek hazırlayayım azıcık kendime sonra görüşürüz.. kendine iyi bak umarım eşinin testleri de pozitif çıkar..

avatrındaki resim sana mı ait nerede yandın kız o kadar

afiyet olsunnn canımcımm ..gorusurus ınsallah ıyı cıkacakk bu 3 cü son sansım bıdaha töbe yaptırmaz kocam Eki Görüntüle 387862

avatarımdakı resımde bana aıt evet benım..solarıuma gırdımm canım ondan ole karayımm

canım rahmin sağa yada sola kaymış olması hamileliği etkilemiyor bildiğim kadarıyla, boyutu sorun olur mu ondan emin değilim canım. Belki de doktorunun dediği doğrudur kendini kastığın için öle çıkmıştır, çok acılı geçtiyse başka bir yerde çektir 2.sini canım. Ama merak etme tek tüpün kapalıysa bile bu hamile kalmanı engellemiyo, tek tüple normal yolla hamile kalanlarda var

yeşil87 canım çok saol ilgilendiğin için benimle sonunda adet oldum sen ilaç al demesen valla olamicaktım. yarına doktordan randevu aldım rahatladım valla bakalım sonuçlar ne olucak

Son düzenleme:
evet sol kapalı oluomus oranında acık renk olması gerekırmıs doktorum bana cok korkuyorum dıee ayrıntıyla anlattı Eki Görüntüle 387841
bellı benımkı de oyle, kapalı bence
yeşilcım bu ay neden korunmam lazım onu bı deyıver :) doktorum demedı oyle birşey :44:
tek korkun onlukse, ben gıymedım canım
iyi olur umarım,sızde de hareketlılık sorunu mu var yoksa sayı mı?

sagol canım cevapların ıcın cok acılı gecmedı.doktorum tecrubelı şükür.hersey dedıgı gıbı oldu.gülüştük bıraz benı sakınleştırmek ıcın yaptı.cıktıgımda eşim neye guluyordunuz cok eglencelı bırsey heralde dedı
sana da sorayım, nıye korunmak lazım?

Son düzenleme:

canım ben konyada ii bir dr bulamadım prof bile baştan savdı beni o yuzden yaş ilerlemeden(34) ii bir merkez bulmam lazım nereyi önerirsin şimdiden tşk ederim sagol.

nasıl şiştin ya? ben de çok şükür öyle bir etki olmadı.. sadece 1-2 kilo aldım gibi.. ama o da muhtemelen ilaçların etkisi geçince gidiverir.. konya ile ilgili bilgim yok ama Ankara-Konya arası hızlı tren var, eğer imkanınız varsa burda bir doktora da gidebilirsiniz en azından fikir almak adına.. aşılama yapıldı da tutmadı mı? ben nacizane fikrimi söyleyim bence bir tüp bebek merkezi ile görüşün.. tüp bebek merkezi dedim diye hemen tüp mü yapılcak diye düşünme, oralardaki doktorlar çok daha detaylı inceliyorlar herşeyi..
bu arada ben daha hamile değilim ama ''Allah'ım yavruna uzun ömür nasip etsin'' demişsin ya bitirdin beni.. Allah'ım söyletti belki de içimde bir can yeşeriyordur.. inşallah Rabbim inşallah, tez zamanda isteyen herkeslere nasip et..

canım metformin yapmıştır midendeki şikayetleri.. alışana dek bir hafta 10 gün sürebilir bu şikayetler.. inşallah soğan ada çayı metformin 3lüsü ile sende kendiliğinden hamiş kalanlar diyarına katılırsın

Allah hepimizin yardımcısı olsun kızlar.. bunu öyle içimden demek geldi... çok stresli günler geçiriyorum ve topikte de bu havayı sezinledim..

amiiinnn..
canım sakin ol herşey güzel olacak sen gidip gezip gelecen elin memleketlerinde

canım korunmak ile ilgili fikir beyan edeyim bende rahim filmi çektirmiş biri olarak;
ben filmi çektirdiğim ayda klomen bile kullanmıştım düşün.. filmi çekildim 2 gün enfeksiyon riskine karşı ilişki olmayacak dedi sonrasında zaten yumurta kontrolüm olmuştu ve çalışmalara son gaz devam etmiştik.. korunma ile ilgili soruyu en net cevaplayacak olan kendi doktorun, bu konuda her kafadan bir ses çıkar ama eğer doktoruna güveniyorsan onun dediğini uygulamak sana düşer

canımm nasıl anlatıyım sımdı sana ben ılk sperm testı yaptırdık

7.800.000 cıktı sonuc
normal haraketlı 15
yavas haraketlı 10
cıktı varıkosal dedı doktor amelıyat olucaktı hatta gun daha alıcaktık bıze bunu dıyende profosor daha sonra başka bır ozel hastanede 1 ay sonra yenıledık testı
sonuç
150.000.000
hızlı haraket 11
yavas haraket 39
bunun yanında ultrasyonda cektırdık tabıykı varıkosal varmı dıye doktor hersey normal dedi hıc bır sorun yok

benım jınekologum ise hangısıne ınanıyım ben dedi eger dusukle gelırsen bana tüp bebek dedı
yuksekle gelırsen sana bulurum sorunu dedı ve testi son bır sefer daha yaptırıcaz ama bu sefer ozel hastanede deıl hıjyen acısından ozel labaratuarda ıstedı
yonlendırdı bızı cuma gunu tekrarlıycaz bakalım sonuc ne cıkıcak ınsallah cıkmazda sorun
umarım anlatabıldımEki Görüntüle 388014

Son düzenleme:

canım bir kaç kür brarada yapılmaz , anlıorum stresini ama ilk önce rahat olmaya çalışmalısın. kafadan at asla demiyorum ,çünkü atılmıyor ama bebeğinin olacağona kendini mutlaka inandır böylece yolunda daha rahat ilerleyebileceksin.soğan ile metformini yapabilirsin.adetlerin çok düzensizse bence metformini sabah akşam 2 tane al.adaçayını adetin 14. gün içmeyi bırak.ben adaçayını hem rahatlatıyor diyede içmeyi seviyordum etkisi oldumu bilmiyorum.

canım vallahi şaka gibi özel bir klinık ve 20 TL , bukadar ilgi alaka çok güzel yaaa, neden sordum fiyatını çünkü ne kadar ucuz olursa o doktorda okadar yoğunluk oluyor buda hastalarıyla çok fazla ilgilenmemesine sebep oluyor.seninki de 20 TL ye aslında çok yoğun olması lazım ama .benimki özel hastanede ücreti 42 TL ama bir gör yoğunluğunu bu yüzden çok ayrıntılı ilgilenmiyor.

bellı benımkı de oyle, kapalı bence
canım bozma moralini bak senin tüplerin resmi 123m e çok benziyor inan belkide Rabbim hem onu sevindirip hemde senin gibilere umut olsun diye bu bebeği gönderdi.yani takma kafana Allah yeterki ol desin olur neden olmasın.

canım bende baktım değerlerine 2. testiniz de sperm sayısı güzel ama hareketli sayısımı düşük?

canım ben hıc anlamıyorum esım tek gırmıstı doktorun yanına sanırım dusuk bısey ama hangısı ..normal ve hızlı 2 sının toplamı sanırım 50 olması gerekıyormus dıye solemıstı benım kendı doktorum

yeşil87 canım çok saol ilgilendiğin için benimle sonunda adet oldum sen ilaç al demesen valla olamicaktım. yarına doktordan randevu aldım rahatladım valla bakalım sonuçlar ne olucak
önemli değil canım adet günü için pkolular 40 günden fazla beklemeli.. ben bu ay biraz kendimi zorladım kendiliinden olsun diye. normalde bak 40 günü geçmiş ve yumurtlama belirtisini de yaşamamış isen hemen duphastona ya da progestana başla.. bundan sonra böyle yaparsan iyi olur rahim duvarlarımız kalınlaşma yapıyor gecikince.. o da ileride rahim kanserine neden oluyormuş..

sonuçlarını bana da ulaştır canım bende merak ediiyorum... veeee metformini danış doktoruna..
yeşilcım bu ay neden korunmam lazım onu bı deyıver :) doktorum demedı oyle birşey :44:
canım bu ay radyasyona maruz kalıyor yumurtalıkların onun için korunmasını öneriyor doktorlar.. yumurtaların için yani. gebelik meydana gelirse anormal durumlar olabilrimiş.

amiiinnn..
canım sakin ol herşey güzel olacak sen gidip gezip gelecen elin memleketlerinde
canım ya öyle de şimdi erkek arkadaşım gitmemi istemiyor sinir oldum başta destek oluyordu neden böyle değişti anlamadım.. biraz zaman geçsin ikna ederim
şafak 14 tuncss her gün sayarıım ben
mrb yeşil 87 kusura bakma canım gündüz çalıştığım için akşam ancak girebiliyorum. Sen nerde yaşıyorsun. Ben doktora gittim canım bana glucophage verdi canım. Sende bu sorunu yaşadın mı??
ben trabzon da görev yapıyorum canım sen nerdesin? glucophage asıl adıyla metformin hcl dir canım.. adları değişiklik gösterir.. sadece ben değil topiğin hepsi aynı derten muzdarip ve yüzde doksanımız metformin kullnıyoruz.. hiç bırakma metformini en az 3 ay kullan.. 3. aydan sonra yumurtlama geri gelebiliyor ve düzenli adet görmeye başlıyorsun. sonra da tabi ki kaliteli yumurtaların gelişiyor devamında da hamile kalabilrisin anatomik bir sorunun yoksa..sana bir kaç sorum var . kilo problemin var mı? aile de şeker hastalığı var mı ?

faydam dokunuyorsa ne mutlu canım bana..
filiz canım süsüne püsüne pek vakit ayırabiliyorsun.. ooohh ne güzel.. saçlar sarıya boyanmış solaryum falan .. keyif senin

Son düzenleme:
bebişin 6 gr olmuş.. oy oy kıyamam.. büyüyor kereta.. hissetmeye başladın mı kalp atışlarını.. o 3 . aydan sonra mı oluyordu hatırlayamadım şimdi

evet netten araştırdım okudum yazıları yarın doktorumla en ince ayrıntısına kadar konuşcam. yumurtlama belirtisi nasıl oluyorki? ben çok acemiyim bu konuda kusuruma bakmayın bu yaşıma kadar hep düzenli adet gördğüm için belirtilere hiç dikkat etmedim günü geldimi olurdu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…