Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

amin inşallah hepimizin bebeği olacak :KK1:.... içim sıkıldı kıyafet görmekten çamaşırdan ütüden... sana da kolay gelsin ne zaman yapacaksan artık canım.... baya zaman aldı....

evet glukopage ya da gilifor bir çok muadili var... ben 5 aydır içiyorum çok faydasını gördüm... adetleri düzenlemede....
sen de içmeye devam et ara vermeden düzeltecektir

hıc yapasım yok valla cok zor yıka utulee offf bıde utuden nefret edıyorummm yarına bıraksaydın bır kısmını yormasaydın canım kendını okadar cok

Allah nasip etmişse her halde oluyor canım.İnşallah yıldönümünüzde gelir bebeğiniz:KK16::KK34:

Canım nerelerdesin özlettin kendini yazmıştım sana sanırım gözden kaçırmışsın:KK19:Nasılsın moralini bozma canım olmuyorsa söktürücü al daha fazla bekletme yolculuk hava değişimi bunlarda etki edebilir.Yorolmuşsundur sanırım kendine dikkat et inşallah hayırlısı olur senin için canım öpüyorum kib:KK16::KK54::KK3:

Hayırlı olsun arkadaşım bir iki kere yazdım sana ama görmedin sanırım.İnşallah tutarda bebeğin gelir canım :KK16::KK49::KK34:

orası oyle canımm allahım nasıp etmısse gelıcek tabıykıde ama bu ay gıtmedım doktora kendılıgınden olurmu kı yumurtalarım zaten cok buyumuo catlamıo offf aman ne bılıyım cok uzuluyorum işteee

iltihabın geçmesi çok farkettirir sırf o bile engel canım hamileliğe
canım ben istanbuldan döndüğümde rahim tedavisine geçeceğim yani benim mola biraz uzun :)) baya bir dinleneceğim ama aklım rahat .... yağışlı havaya da alıştım izmirde şimdi yağmurlu hayırlısı.... :KK1:

ohhh canım çok sevindim hayırlısı gelmiş adetin....
bence yumurtalıklarına baktır ama adet olman çok iyi demekki bir kaç gün gecikmeyle çatlamış çünkü luteal faz 14 günü geçmez canım.... öyle biliyorum ben.....

ayy çok sevindim o zaman şansın çok artacak canım inşallah senin aşılaman da tuncss un ki gibi iyi geçer.... onun şansı çok yüksek.... :KK54:
inşallah hepimiz kavuşacağız bebeklerimize....

canım seni ümitlendirmiş oluyorum ama bana göre % 90 tutacak... olmaması için neden yok bi de yakın zamanda çatladıysa sen eve gelmeden başlamıştır döllenme süper ya......:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

bu arada canım çıktı bu gün yazlık kışlık yapıyorum daha bi dünya da çamaşır ütü yarın gidene kadar rahat yok bana canım çıktı :KK43:(

Bicim Allah kolaylık versin canım bahar temizliği başlar artık.Yazlıklar kışlıklar ben daha çıkarmadım havalar belli olmuyor. Bugün yağmurluydu.Bende boğaz ağrısıyla başladı gribe tam çevirmeden atlattım gibi ama çok kötü öksürüyorum.Geçen kayınvaldemlerdeydik o gripti sanırım ondan geçti bana:KK19::2:Çok yorma kendini gelincede yaparsın kalanını.Ama sende sanırım tez canlısın ben gibi:KK9:

orası oyle canımm allahım nasıp etmısse gelıcek tabıykıde ama bu ay gıtmedım doktora kendılıgınden olurmu kı yumurtalarım zaten cok buyumuo catlamıo offf aman ne bılıyım cok uzuluyorum işteee

Hayırlısıyla inşallah olur canım olmassada kendiliğinden tedavini ihmal etme.Üzme kendini hepimizin başında bu pko var mücadele etmeyi öğreniceğiz pkoyla ve inşallah bebeklerimize kavuşacağız:KK16::KK49::KK34:

Hayırlısıyla inşallah olur canım olmassada kendiliğinden tedavini ihmal etme.Üzme kendini hepimizin başında bu pko var mücadele etmeyi öğreniceğiz pkoyla ve inşallah bebeklerimize kavuşacağız:KK16::KK49::KK34:

Sonunda film cekıldım ve geldım, saatlerce süren hastane köşelerındekı bekleme sonucunda bıttı :KK14: 13.30'da gırdıgımız hastaneden 17.50 cıvarında cıktık. Cok korktum, doktor sakınleştırmeye calıştı , rahmı dışarı alıyormuşsunuz dedım.güldüler. ama buyuk bır acı, batma falan hıssetmedım sadece sankı regl oluyormuşum gıbı bı baskı ve 1dk.süren bır sızı. Ama sonuc karışık:KK43: tüplerden sadece bır tanesı gorunuyor, dıgerı hıc gorunmuyor.yok ortada. Bır daha kı ay hsg kataterı gibi bişey yazdı eczaneden bunu lın gelın dedı, bır de oyle cekelım dıyor.O daha acısız bır yontemmış ve emın olmak ıstedı. su an kanamam var ve adet sancısı var karnımda kasıklarımda,rahatsızlık verıyor.
filiz86 merak edıyordun ya canım, 150 lıra verdık ama gıttıgımız hastanenın ogretmenlere indirimi var,ondan da yararlandık.

Sonunda film cekıldım ve geldım, saatlerce süren hastane köşelerındekı bekleme sonucunda bıttı :KK14: 13.30'da gırdıgımız hastaneden 17.50 cıvarında cıktık. Cok korktum, doktor sakınleştırmeye calıştı , rahmı dışarı alıyormuşsunuz dedım.güldüler. ama buyuk bır acı, batma falan hıssetmedım sadece sankı regl oluyormuşum gıbı bı baskı ve 1dk.süren bır sızı. Ama sonuc karışık:KK43: tüplerden sadece bır tanesı gorunuyor, dıgerı hıc gorunmuyor.yok ortada. Bır daha kı ay hsg kataterı gibi bişey yazdı eczaneden bunu lın gelın dedı, bır de oyle cekelım dıyor.O daha acısız bır yontemmış ve emın olmak ıstedı. su an kanamam var ve adet sancısı var karnımda kasıklarımda,rahatsızlık verıyor.
filiz86 merak edıyordun ya canım, 150 lıra verdık ama gıttıgımız hastanenın ogretmenlere indirimi var,ondan da yararlandık.

Geçmiş olsun canım inşallah temiz çıkar sonucun:KK16: kimisi çok abartıyor o yüzden hiç çektirmediğimiz için ister istemez tedirgin oluyoruz.O işlem sırasında kendini kasmamak rahat bırakmak gerekiyormuş.Bende çektirmedim ve yakın bir zamanda çektirmeyi düşünüyorum.:KK31:

Geçmiş olsun canım inşallah temiz çıkar sonucun:KK16: kimisi çok abartıyor o yüzden hiç çektirmediğimiz için ister istemez tedirgin oluyoruz.O işlem sırasında kendini kasmamak rahat bırakmak gerekiyormuş.Bende çektirmedim ve yakın bir zamanda çektirmeyi düşünüyorum.:KK31:

tabı kı kendımı kastım :KK14: doktor derın nefes al bırak dedıgı zamanlar ise bıraktım kasmadım ama ebe ve rontgenle ılgılenen kadın bakamadı doktorun yaptıgına:KK14: bır de cocuk yapmayı dusunmem dıyorlardı

Son düzenleme:
oyyy canım uzak kaldık senle.. neler olmuş yeni haberim oldu.. maşallah yumoşun olmuş çatlamış aşılama olmuşsun.. dualarımz devamında canım. güzel haberleriini bekliyo olacağım tuncss.. buralarda olmasamda özelden yaz bana olur mu...

tamam canım yazarım sana gelişmeleri.. :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
özletme kendini :KK54:

canım seni ümitlendirmiş oluyorum ama bana göre % 90 tutacak... olmaması için neden yok bi de yakın zamanda çatladıysa sen eve gelmeden başlamıştır döllenme süper ya......:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

bu arada canım çıktı bu gün yazlık kışlık yapıyorum daha bi dünya da çamaşır ütü yarın gidene kadar rahat yok bana canım çıktı :KK43:(

canım kalbi temiz güzel arkadaşım beniiimmmmmm..
inşallah herşey çok güzel olacak.. doktorun dediğine göre birkaç saat önce çatlamış dedi.. inşallah döllenir de emeklerimin karşılığını alırım..
tatilden gelince yapsaydın ya bu işi. giderayak kendini yormasaydın keşke...
kolaylar gelsin valla zor iş, daha buralarda havalar serin gidiyor biz o duruma gelemedik.. :KK9::KK9:

selam kızlar.ilk defa bu topiğe giriorum.aşılaması olan arkadaş için dua edicem.bende pcoluyum.17 yaşımdayken öğrendim.ilk adetimi bile söktürücü içerek oldum.hiç kendiliğimden olmadım daha.2 senelik evliyim ve malum bebeğim olmadı.4 aydır aşılama tedavisi görüyorum.ilk 2 ay klomen içtim yumoşlarım gelişmedi.geçen ay göbekten 9 gün 75lik puregon vurdum banamısın demedi yine gelişme olmadı.şimdi tekrar ilaç kullanıyorum.hem klomen hem puregon aynı anda.yarın kontrolüm var.benim için dua edin olurmu.inşallah bi kaç tane yumoşum gelişir.sizi haberdar ederim

saol arkadaşım.. bende her daim dua ediyorum hepimiz için.. Allah kabul etsin inşallah hepimiz kavuşalım isteklerimize.. inşallah yarın iyi haberle gelirsin..

tuncss asılamanın guzel gectıgıne sevındım ınsallahhh rabbım sanada nasıp eder ugraslarının karsılıgını alırsın abdest aldım kızlar hepınıze dua edıcemmm şimdii ..cvr dedıklerı cıkmıs bu zamana kadar evet korkulur vallaEki Görüntüle 386445 hamiş ya hıslerı kuvvetlıdır şimdii.

saol canım.. Allah kabul etsin dualarını.. :KK16:

dualarım seninle tutacak tatlımmmmmm inşallahhh.bende 41 boncuk ekleyecem söz sanaaaaaaa
:KK1:
:nazar::nazar: ben yavaştan başlayayım en iyisi eklemeye.

saol canımmm inşallah iyi olur.. sen nasılsın? cumaya ne kaldı şurda bak salı, çarşamba,perşembe.. hoooooop cuma gelivercek :KK16:

kızlar ben çıkıyorum işlere devam edeceğim bitemedi daha....

Tuncss canım sen bence evde de yatmana devam et dinlen çünkü bu gece ve yarın senin için çok önemli inşallah doktorunun da dediği gibi hep beraber olacağına inanacağız ve olacak canım benim...

yatıyorum canım.. eşim sağolsun yemeği hazırladı, topladı.. ben yedim yine uzandım.. çok tedirgin olmuştum kalkınca ya akarsa spermler diye bu saat oldu öyle aman aman birşeyler çıkmadı :KK9::KK9::KK9: doktor çok içeri enjekte ettiğimiz için geri dönüş çok olmaz demişti.. dediği gibi de oldu.. buna da çok sevindim..
ama varya bicim klinikteki halimizi görmeliydin.. ben kızardım stresten.. gelen giden iyi misin diyo :KK9::KK9: stres oldum dokunmayın bana deyip durdum.. eşim de benim işlem bitince yanıma gelirken test sonucunu almak istemiş eline başka bi adamın sonucunu tutuşturmuşlar.. bi an çok korktum diyo spermler karıştı aha gitti benim hatun başka adamdan hamile kaldı dedim kendi kendime diyo :KK9::KK9::KK9: sonra zarfı açmış ki içinde bizim sonuç ama zarfta başka isim.. zarflar karıştırılmış meğer :KK9::KK9:

Hayırlı olsun arkadaşım bir iki kere yazdım sana ama görmedin sanırım.İnşallah tutarda bebeğin gelir canım :KK16::KK49::KK34:

canımmmm görmemişimdir kusuruma bakma ne olur.. bazen geçmişi hızlıca atlaya atlaya okuyorum.. :KK16::KK16::KK16:
inşallah bebiş gelir hepimize..

inşallah canım.bu arada bişi sormak istiyorum hiç yumurtam gelişmediği için bilmiyorum.bu ay hem kloömen hem iğne kullanıyorum demiştim.bugün adetim bitti ama bi anda kasıklarıma kramp gibi ağrı girio.yumurtlama 14. gün falan oluyo die biliorum ama benim daha 7. günüm.sizce nden ağrıo kasıklarım.yumurta oluşuyo olabilirmi

klomen zaten başlı başına etkili bi ilaç.. kaldı ki sen hem de yanında iğne kullanıyormuşsun.. bu ağrılar yumurtaların geliştiği için olabilir.. kontrole gittiğinde bu günlerde 10mm civarında yumoş olması gerekir zaten.. hadi inşallah gelişmiştir yumurtalar.. bize de haber etmeyi unutma:KK34:

ben geldim canlarım..
aşılamam oldu bitti :KK9:
çok basit bir işlemmiş.. ufacık bir ağrı sızı yaşamadım ama son 10 dakkadır filan kasıklarımda ufak sızlamalar oluyor nedendir bilmem..
bu arada doktorum aşılama öncesi yumurtalıklarıma baktı ve yumoş çatlamış.. hemde çok yakın zamanda dedi kesesinin görünümünden.. şansımız çok yüksek olacak inanalım ki gelsin bebeğimiz dedi..
bir de spermleri inceleyen bayan çok iyi eşinin sonuçları dedi.. içeri bırakılan sperm 58 milyon, bunların %95i hareketli.. bu da aşılamadaki başarı oranını artıran birşeymiş.. inşallah iyi olacak herşey.. inanıyorum buna..
canım benim yaaa tüylerim diken diken oldu okurken OLACAK canım sen merak etme Allahın izniyle OLACAK bu sefer.bak şimdi namazımı kılıcam ve sana özellikle secdede dua edicem.ALAHIM GERİ ÇEVİRMEZ İNŞALLAH,EY BÜYÜK RABBİM OL DERSEN OLACAK:21::21:
SENİ UMUTLANDIRMAMAK İÇİN ÇOK FAZLA UMUT VERİCİ SÖZLER NE KADAR YAZMAK İSTEMESEMDE TUTAMIYORUM KENDİMİ :KK9: ARKADAŞIMMM İNŞALLAH 2 HAFTA SONRA BURDA SEVİNÇTEN ZIPLIYCAZZ:KK9:

canım 2 ay sonra belli olacak gidip gidemeyeceğim. şimdi o proje için çalışıyorum. ingilizceye de çevireceğim uğraştırıcı anlayacağın. eğer gidersem 25-30 gün kalacağım. amaç gezmek :KK9:
evet progestan baş döönmesi ve yorgunluk yapıyordu canım. ama sana ekstra hamilelik de etkilenince daha çok hissedersin bu etkileri. normal bunlar canım sıkıntı etme. bir süre devam edeceksin.. bebişin tam tutunsun sende.. dualarım senle canım..

evet busmai nasıl rahatladım anlatamam..
hangi doktora göstereceksin merak ettim jinekolog mu endokoloji mi ? yengem de çıkmıştı şeker diyet vermiştiler. o kadar sıkıcı bir diyet değil. inşallah çıkmaz da . aksi olursa da üzülme olur mu .. çoğu kimse de oluyor.. hepsi de tedbirini alınca sağlıklı bebişleri oluyor.. eğer bu şeekre dikkat edilmezse çocuk büyük oluyormuş.. normallere göre.. şeker şişiiriyormuş bebeği
YEŞİL vallahi canım Biçim gibi seninde bilgi dağarcığına bayılıyorum harikasınız yaaa:KK9: kızım bu yaşta bu ne bilgi yaaa vallahi şu kk ne üye olmadan önce zır cahilmişim haa:KK1: iyiki varsınız :KK9: oh canım çok sevindim adına bizim yerimize de gez .hayırlı ise inşallah gidersin tatlımm .çok öpüyorum senii:KK16:

selam kızlar.ilk defa bu topiğe giriorum.aşılaması olan arkadaş için dua edicem.bende pcoluyum.17 yaşımdayken öğrendim.ilk adetimi bile söktürücü içerek oldum.hiç kendiliğimden olmadım daha.2 senelik evliyim ve malum bebeğim olmadı.4 aydır aşılama tedavisi görüyorum.ilk 2 ay klomen içtim yumoşlarım gelişmedi.geçen ay göbekten 9 gün 75lik puregon vurdum banamısın demedi yine gelişme olmadı.şimdi tekrar ilaç kullanıyorum.hem klomen hem puregon aynı anda.yarın kontrolüm var.benim için dua edin olurmu.inşallah bi kaç tane yumoşum gelişir.sizi haberdar ederim
merhaba canımm benimde klomenle yumurtlaarım büyümüyordu metfromin sayesinde yumurtlamam düzenlendi ,seninde 1 ay olmuş sanırım başlayalı keşke tedevi sürecinde başlasaydınn gerçekten yumurtlamaya çok etkisi var.Allah tez vakitte gönlüne göre versin.

tuncss asılamanın guzel gectıgıne sevındım ınsallahhh rabbım sanada nasıp eder ugraslarının karsılıgını alırsın abdest aldım kızlar hepınıze dua edıcemmm şimdii ..cvr dedıklerı cıkmıs bu zamana kadar evet korkulur vallaEki Görüntüle 386445 hamiş ya hıslerı kuvvetlıdır şimdii.
ne bileyim tatlım ama evet ne dediysem olduu ,bende anlamadımm :KK1: vallahii.kendime Nisan ayına kadar olacak diye süre koymuştum hatta 9 nisan yani bu geceye cep telefonumun alarmını kurmuşum hatırlatma olarak büyük harflerle OLACAK yazmışım biraz önce hatırlatma alarmı çaldı okadar duygulandımki o notu 3 ay önce filan yazmıştımm ve gerçektende oldu çok şükür rabbime.
tuncssun olacak canım inşallah olacak. banada dua et bebeğimi sağlıkla kucağıma alayımm:KK49::KK16:

bende seni seviyorum fıstığımmm.yani belirti pek yok göğüslerde ağrı var iştahım arttı bide gazzz aman yarabbim gazman gibiyim sormaa bu normal mi onuda bilmiyorum

oyyyyyyyyyyy canım benimmm evet sabretmek zor oluyorrr.tatlım sende durum nasıl işe gidiyordun nasıl zor oluyormu çokmu yoruluyorsun
yok canım masa başı çalışıyorum çok fazla yorulmuyorumm ama progestan baş dönmesi yapıyor birde hamileliğin etkisi olabilir.

çok geçmiş olsun canımm .123m e de öyle demişlerdi .okumuşsundur belki Allah ol desin yeterki sakın panik yapma ,her zaman pozitif ol,inşallah bunun arkasına hemen hamile kalırsın.

çok geçmiş olsun canımm .123m e de öyle demişlerdi .okumuşsundur belki Allah ol desin yeterki sakın panik yapma ,her zaman pozitif ol,inşallah bunun arkasına hemen hamile kalırsın.

teşekkur ederım cvr :KK54: keşke eşımde de problm olmasaydı da hamıle kalsaydım:KK43: varikosel ıhtımalı var onda da. Cumartesı doktoruna sonucları gosterıcek o zaman anlaşılacak.Bır zamanı var heralde, uzuldum bugun ağladım ama eşim de herkes yıllarca ugrasıyor bız daha yolun basındayız dıyor.1 yıldır doktorlardayız ıste...

canım benim yaaa tüylerim diken diken oldu okurken OLACAK canım sen merak etme Allahın izniyle OLACAK bu sefer.bak şimdi namazımı kılıcam ve sana özellikle secdede dua edicem.ALAHIM GERİ ÇEVİRMEZ İNŞALLAH,EY BÜYÜK RABBİM OL DERSEN OLACAK:21::21:
SENİ UMUTLANDIRMAMAK İÇİN ÇOK FAZLA UMUT VERİCİ SÖZLER NE KADAR YAZMAK İSTEMESEMDE TUTAMIYORUM KENDİMİ :KK9: ARKADAŞIMMM İNŞALLAH 2 HAFTA SONRA BURDA SEVİNÇTEN ZIPLIYCAZZ:KK9:

Allah razı olsun canım arkadaşım..
Allah'ım hepimizin dualarını kabul etsin.. sen sağlıkla bebeğini kucağına al, bizler tez zamanda hayırlısı ile hamile kalalım..
herşey çok güzel olacak.. bu aşılama olmazsa sonrakiler olur elbet.. yeter ki içimizdeki umudu tüketmeyelim..
öpüyorum çok çoooookkkk :KK16::KK16::KK16::KK16:

YEŞİL vallahi canım Biçim gibi seninde bilgi dağarcığına bayılıyorum harikasınız yaaa:KK9: kızım bu yaşta bu ne bilgi yaaa vallahi şu kk ne üye olmadan önce zır cahilmişim haa:KK1: iyiki varsınız :KK9: oh canım çok sevindim adına bizim yerimize de gez .hayırlı ise inşallah gidersin tatlımm .çok öpüyorum senii:KK16:

merhaba canımm benimde klomenle yumurtlaarım büyümüyordu metfromin sayesinde yumurtlamam düzenlendi ,seninde 1 ay olmuş sanırım başlayalı keşke tedevi sürecinde başlasaydınn gerçekten yumurtlamaya çok etkisi var.Allah tez vakitte gönlüne göre versin.

ne bileyim tatlım ama evet ne dediysem olduu ,bende anlamadımm :KK1: vallahii.kendime Nisan ayına kadar olacak diye süre koymuştum hatta 9 nisan yani bu geceye cep telefonumun alarmını kurmuşum hatırlatma olarak büyük harflerle OLACAK yazmışım biraz önce hatırlatma alarmı çaldı okadar duygulandımki o notu 3 ay önce filan yazmıştımm ve gerçektende oldu çok şükür rabbime.
tuncssun olacak canım inşallah olacak. banada dua et bebeğimi sağlıkla kucağıma alayımm:KK49::KK16:

yok canım masa başı çalışıyorum çok fazla yorulmuyorumm ama progestan baş dönmesi yapıyor birde hamileliğin etkisi olabilir.

edıyorum cvr'cim sanada etmezmıyım bende okuyunca tuylerım dıken dıken oldu yaa ne guzel olacak demısın olmusss ben her ay umıtlenıyorum ama olmuyor cok uzuluyorum bu ay ara verdm bakalım .. ınsallah bebegını kucagına alırsın ki alacaksın emınım buna bennn insallah bır gun bende anne olurummmmmmmmmmEki Görüntüle 386517

teşekkur ederım cvr :KK54: keşke eşımde de problm olmasaydı da hamıle kalsaydım:KK43: varikosel ıhtımalı var onda da. Cumartesı doktoruna sonucları gosterıcek o zaman anlaşılacak.Bır zamanı var heralde, uzuldum bugun ağladım ama eşim de herkes yıllarca ugrasıyor bız daha yolun basındayız dıyor.1 yıldır doktorlardayız ıste...

canım varıkosAL amelıyatı sakın olmasın bunu hıc bır jınekolog onermıyor benım esım test yaptı dırek varıkosal dedı amelıyat gunu falan alıcaktık dusun sonra gıttık 1 ay sonra baska yerde yaptırdık ultrasyon falan cektırdık he bunun yanında sıgarayı bıraktı kecıboynuzu pekmezı ıctı 150 mılyonlara cıkmıstı 2 doktor baktı neden sıze varıkosal dedıler gayet hersey normal dedi .. suan 3 cü testı yapıcak esım bıktı ama ısrarlarıma dayanamadı Eki Görüntüle 386522
benım kendı doktorum profosor esımın 2 testınıde gosterdım hangısıne ınananacagını bılemedı sımdı bıdaha yaptırcaz test ama bu sperm testı cok hassas oldugu ıcın sadece o ısı yapan labaratuarlarda yaptırın dıyor doktorlar bızde ole yapıcaz bu sefer . dıer 2 sını ozel hastanede yaptırmıstım .
sonuç olarak dıyecegım amelıyat olmasın testı 1 ay sonra yenıleyın bence..

tamam canım yazarım sana gelişmeleri.. :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
özletme kendini :KK54:

canım kalbi temiz güzel arkadaşım beniiimmmmmm..
inşallah herşey çok güzel olacak.. doktorun dediğine göre birkaç saat önce çatlamış dedi.. inşallah döllenir de emeklerimin karşılığını alırım..
tatilden gelince yapsaydın ya bu işi. giderayak kendini yormasaydın keşke...
kolaylar gelsin valla zor iş, daha buralarda havalar serin gidiyor biz o duruma gelemedik.. :KK9::KK9:

saol arkadaşım.. bende her daim dua ediyorum hepimiz için.. Allah kabul etsin inşallah hepimiz kavuşalım isteklerimize.. inşallah yarın iyi haberle gelirsin..

saol canım.. Allah kabul etsin dualarını.. :KK16:

saol canımmm inşallah iyi olur.. sen nasılsın? cumaya ne kaldı şurda bak salı, çarşamba,perşembe.. hoooooop cuma gelivercek :KK16:

yatıyorum canım.. eşim sağolsun yemeği hazırladı, topladı.. ben yedim yine uzandım.. çok tedirgin olmuştum kalkınca ya akarsa spermler diye bu saat oldu öyle aman aman birşeyler çıkmadı :KK9::KK9::KK9: doktor çok içeri enjekte ettiğimiz için geri dönüş çok olmaz demişti.. dediği gibi de oldu.. buna da çok sevindim..
ama varya bicim klinikteki halimizi görmeliydin.. ben kızardım stresten.. gelen giden iyi misin diyo :KK9::KK9: stres oldum dokunmayın bana deyip durdum.. eşim de benim işlem bitince yanıma gelirken test sonucunu almak istemiş eline başka bi adamın sonucunu tutuşturmuşlar.. bi an çok korktum diyo spermler karıştı aha gitti benim hatun başka adamdan hamile kaldı dedim kendi kendime diyo :KK9::KK9::KK9: sonra zarfı açmış ki içinde bizim sonuç ama zarfta başka isim.. zarflar karıştırılmış meğer :KK9::KK9:

canımmmm görmemişimdir kusuruma bakma ne olur.. bazen geçmişi hızlıca atlaya atlaya okuyorum.. :KK16::KK16::KK16:
inşallah bebiş gelir hepimize..

klomen zaten başlı başına etkili bi ilaç.. kaldı ki sen hem de yanında iğne kullanıyormuşsun.. bu ağrılar yumurtaların geliştiği için olabilir.. kontrole gittiğinde bu günlerde 10mm civarında yumoş olması gerekir zaten.. hadi inşallah gelişmiştir yumurtalar.. bize de haber etmeyi unutma:KK34:

tuncss amın canım allahım hepımızın duasını kabul etsın inşş...

hadı hayrlısı olsun canımcım inşş bu fılmden sonra gebe kalırsın sansın dahada yaklasıyormus benım doktorum ole dıyor..rahmı dısarımı alıolarmıs bidahamı cekıcekler canımmm alah allah neden 1 tüp gozuktukiii 150 cok ıyıymıs off 450 bayılcam bıdakı ay acımıoo cok sanırım ohh valla bunu duymam süper oldu canım tşkkk ederimm çok çokEki Görüntüle 386584

merhaba arkadaşlar benide alın aranıza bende pkolu olduğumu öğrendim geçenlerde tedaviye başladık doktorumla gonal f 450 ardından çatlatma iğnesi oldum bugün 8. günüm 1 yumurtam vardı 19 mm olmuştu en son çatlatma iğnesi vurulduğumda bugün test yaptım değerim4.62 çıktı yani bu negatif demek ama acaba diyorum 1 hafta sonra tekrar yükselirmi yani bu ilacın etkisiyle çıkan sonuç mu ooofff çok karışık oldu biliyorum ama umarım bana yardımcı olabilirsiniz

X