Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

eşim çok rahat canım o beni sinir ediyor zaten hallederiz diyor.ailelerin haberi var iş yerindekiler bilmiyor.bsmainin dediği gibi sağlıklı olsunda Allah herşeyi yoluna koymuştur aslında sen gidecekmişsin tatlım oaradan yazabilcekmisin biçim 123 e çok sevindim bak o sana umut olmalı .arkadan sizde geleceksiniz 2012 bizim yılımız olacak.

canım ne güzel demişsin evet sen de 123m de bana çok umut oldunuz.... :KK34::KK54: ben zaten hiç karamsar bakmıyorum... biliyorum zamanını bekliyor olduğumu....
sağlık olsun gerisi gelir dediğin gibi....
busmai çok haklı.... bir de eşinde sana destek olmuş aslında sen sakın ne olacağını düşünüp aklını yorma.... iyi olmaya bak kendine dikkat et yeter gerisi gelir canım.... her şey bebek doğduğu zaman kendiliğinden gelişecek zaten :KK54:
ben istanbuldan yazamam tel ile nete giremiyorum orda da vaktim olmayabilir canım.... ama aklım sizlerle olacak

bu arada canım benim adet tarihim yakın ama tam ne zaman bilemiyorum karnımda adet sancıları devam ediyor....

Son düzenleme:
nasılsın canım
sıkılmıyorsun artık de mi?

sakın bak
pek çoğumuz şu anda senin yerinde olmak için neler vermezdik :KK1:
:nazar:

o yüzden boş kuruntular etme kendine canım
evet canım çok haklısın bugün daha iyiyim inşallah her şey çok güzel olacak bebeğimin olması için hep evrene olumlu sinyaller yollamıştım:KK1: yine öyle olucam.sizlerin de desteğiyle iyiki varsınız .Biçim bak 123m ün rahim filmine doktorlar bile doğru düzgün yorum yapamadı sakın takma kafana şu rahimi çok şükür tüplerinde açık hiç beklemdiğin anda gelecek senin bebeğin :KK16:

Son düzenleme:
tatlım sanırım hamileyim canımmmm çok ama çok sağoll.hep bana içimde his var demiştinnn çok sağoll canımmm.
benim bugün adet olmam lazımdı.dün bişeyler dürttü araştırmaya gittim rahim filmi sonucunu göstermek içinn.doktora dedimki içimde his var hamile olabilirim kan testi yaptırdım.bugün sonuçları almaya gidemedik eşimin arkadaşını aradık o baktı kan değerim düşükmüş ama hamileymişimmmmm.YARABBİM SEN NELERE KADİRSİNNN.
KIZLAR herkesin duasına ihtiyacımmm varr.kan değerim yükselsin bebişşş ultrasonda görünsün diyeee.rahim yapım farklı ya çok korkuyorummmmm..

benim hamileliyim bir kesinleşsin ilk işim burdaki herkes için tek teekkkkkkkkkkkk dua edecemmmm.
biçimmmmmm tatlım bana sende cvr gibi hep moraller verdin hep dualar ettin Allah sendede bin kere razı olsunnn.artık sende benim dualarımdasınnnn.
tuncs,gyaman,ecrin,filiz,diclee,mutlu,bubenimiste,fpgz adını unuttuğum herkesss hepinize tek tek dua edecem.BENİM HAMİLELİYİM KESİNLEŞSİNNNN İNŞALLAHHH RABBİMİN İZNİ İLE İNŞALLAHHHHHH,HAMİLELERİN DUASI TUTARMIŞ BENDE HEPİNİZE TEK TEK DUA EDECEM CANLARIMMMMMMMM.

CVR ÇOK SAĞOL SENDE HAMİLESİN DUA TUTTU CANIMMMMM ÇOK AMA ÇOK SAĞOL BİTANEMMMMMMMMMMM.
yeşil senide unutmadım canımmm.sende hep moralimi düzeltmeme yardımcı oldun çok sağol tatlım.sanada projen için dua edecemmm.

şaka gibi gerçekten canım ya mutlu oldum bana ışık oldun biliyosun aynı tedavilerden geçtik inşallah hamilesindir evde bi test yapmayı denesen

evet canım çok haklısın bugün daha iyiyim inşallah her şey çok güzel olacak bebeğimin olması için hep evrene olumlu sinyaller yollamıştım:KK1: yine öyle olucam.sizlerin de desteğiyle iyiki varsınız .Biçim bak 123m ün rahim filmine doktorlar bile doğru düzgün yorum yapamadı sakın takma kafana şu rahimi çok şükür tüplerinde açık hiç beklemdiğin anda gelecek senin bebeğin :KK16:

ama onunkiyle benimki aynı değildi ama haklısın aslında onda da yorumsuz kalındı bende de ve ben ona sormuştum hamile kalmayı deneyecek misin yoksa laparoskopi olacak mısın diye o bana hazirana kadar bekleyeceğim demişti varmış içine doğan demek ki... ben de mayısa kadar bekleyebilirim aslında....
belkide sağlıkla doğacak... hem rahmimi fazla kurcalatmak niyetinde de değilim çift rahimsem zaten ameliyat istemiyorum...ancak perde varsa yanaşırım operasyona.... hakkımızda hayırlısı canım evet dediğin gibi hamile kalamamam için hiç bir neden yok... belki hamileliğimde de sorun olmaz dediğin gibi....bunu yaşamadan bilemeyeceğim...

senin meleğin sağa mı yerleşmiş? sola mı?

Son düzenleme:
şaka gibi gerçekten canım ya mutlu oldum bana ışık oldun biliyosun aynı tedavilerden geçtik inşallah hamilesindir evde bi test yapmayı denesen

hamile canım 123m 60 çıkmış gecen gün değeri bu gün yine baktıracaktı sanırım...
darısı başımıza

hamile canım 123m 60 çıkmış gecen gün değeri bu gün yine baktıracaktı sanırım...
darısı başımıza

aminnnnnnnnnnnnnnn geçen gün sordum hamilemisin diye yok nerdeee dedi... meğer hamileymiş Allah bizlerede yaşatsın ben galiba hamile oldugumu öğrenince şokk geçiririm çünkü hiç beklemiyorum artık gücüm kalmadııı:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

canım ne güzel demişsin evet sen de 123m de bana çok umut oldunuz.... :KK34::KK54: Ben zaten hiç karamsar bakmıyorum... Biliyorum zamanını bekliyor olduğumu....
Sağlık olsun gerisi gelir dediğin gibi....
Busmai çok haklı.... Bir de eşinde sana destek olmuş aslında sen sakın ne olacağını düşünüp aklını yorma.... Iyi olmaya bak kendine dikkat et yeter gerisi gelir canım.... Her şey bebek doğduğu zaman kendiliğinden gelişecek zaten :KK54:
Ben istanbuldan yazamam tel ile nete giremiyorum orda da vaktim olmayabilir canım.... Ama aklım sizlerle olacak

bu arada canım benim adet tarihim yakın ama tam ne zaman bilemiyorum karnımda adet sancıları devam ediyor....
gitmen iyi olacak inşallah canım biraz uzaklaşmak farklı ortamlar insana çok iyi geliyor.ağrıların olması çok normal canım bu ay filmde çektirdin ,umut zaten her ay var canım ama ben şunu çok iyi anladımki 123m de son örneği oldu eğer hamileysen duygusallık hat safhada oluyor değilsen inanılmaz gergin oluyorsun.yani bana göre sadece duygusallıktan bile anlaşılabilir gebelik.ekşi yeme isteği çoğu kişide oluşuyor ama kişiden kişiye değişiyor .duygusallık tam bir örnek tatlım.

bebek ultrason resminde sağda,bu demekki gerçekte solda oluyor herhalde gidince doktoruma sorucam :KK1:

aminnnnnnnnnnnnnnn geçen gün sordum hamilemisin diye yok nerdeee dedi... meğer hamileymiş Allah bizlerede yaşatsın ben galiba hamile oldugumu öğrenince şokk geçiririm çünkü hiç beklemiyorum artık gücüm kalmadııı:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

canım öyle düşünürsen hiçbirimizin gücü kalmamıştır ama karamsarlık yapmak yok... bir zamanı var bu işin ve o zamanı bekliyoruz hepsi bu.... :KK9: ağlamak yok sakın

gitmen iyi olacak inşallah canım biraz uzaklaşmak farklı ortamlar insana çok iyi geliyor.ağrıların olması çok normal canım bu ay filmde çektirdin ,umut zaten her ay var canım ama ben şunu çok iyi anladımki 123m de son örneği oldu eğer hamileysen duygusallık hat safhada oluyor değilsen inanılmaz gergin oluyorsun.yani bana göre sadece duygusallıktan bile anlaşılabilir gebelik.ekşi yeme isteği çoğu kişide oluşuyor ama kişiden kişiye değişiyor .duygusallık tam bir örnek tatlım.

ben hiç gergin değilim aksine çok hafiflemiş hissediyorum kendimi bu gerçekten belirti olabilecek bişey mi??? hatta bu sabah düşündüm yakında adet olacağım ama kuş gibi hafif ve rahatım diye....
şükürler olsun :))
belkide iyi haber alırım canım :KK9:
ay sen ne güzel konuşuyorsun daha da rahatladım şimdi...

bebek ultrason resminde sağda,bu demekki gerçekte solda oluyor herhalde gidince doktoruma sorucam :KK1:

tabi o zaman solda duruyordur çünkü ekranda ve filmde farklı görünür...doktorun söyler onu .... ay ne güzel his olmalı... bir de 9. haftaya girmişsin yediklerin çok önemli balık yemen gerekli yiyebiliyor musun canım?

canım öyle düşünürsen hiçbirimizin gücü kalmamıştır ama karamsarlık yapmak yok... bir zamanı var bu işin ve o zamanı bekliyoruz hepsi bu.... :KK9: ağlamak yok sakın

kafam allak bullak artık bundan sonra ne olacak hiç bilmiyorum artık eşimlede sorunlar yaşamaya başlıyorum hep takıntım yüzünden aklımdan atamıyorum artık tedaviden bıktımmmm

kafam allak bullak artık bundan sonra ne olacak hiç bilmiyorum artık eşimlede sorunlar yaşamaya başlıyorum hep takıntım yüzünden aklımdan atamıyorum artık tedaviden bıktımmmm

bir dönem bende öyle olmuştum ama bunu mantığımla üstesinden geldim... eşini de kendini de sıkman yanlış canım çünkü çözümü olan bişey bu bak hepimiz birer birer sonuç alıyoruz...
ben 1.5 yıldır bekliyorum...
daha fazla bekleyen arkadaşlarda var...

tabi o zaman solda duruyordur çünkü ekranda ve filmde farklı görünür...doktorun söyler onu .... ay ne güzel his olmalı... bir de 9. haftaya girmişsin yediklerin çok önemli balık yemen gerekli yiyebiliyor musun canım?
yiyiyorum canım ,iştahım maşallah pek yerinde zaten:KK1: her sabah ceviz yiyiyorum, sütümü içiyorum birde kefir çok faydalıymış.ama her gün 1 tane türk kahvesi keyfim vardı ondan vazgeçemedim 1 tane zararlı olmaz dimi?
bebek soldaysa kızmı oluyormuş canım

X