Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

15-16mm yumurtanın bile çatlayıp döllendiğini okudum ben forumda yani elbette şansın var esas çok büyürse kötü diye düşünüyor doktorlar....

beni o kadar mutlu ettinki anlatamam canım ya sağolasın gönül rahatlığıyla uyucam şimdi iyi geceler diliyorum :)))

beni o kadar mutlu ettinki anlatamam canım ya sağolasın gönül rahatlığıyla uyucam şimdi iyi geceler diliyorum :)))

rica ederim iyi geceler....

zaten 3 yumurta varmış iğne olman şart hepsinin çatlaması için....
biri inşallah tutsun

Son düzenleme:
kendiliğinden deneme canım yumurta büyüyüp çatlayamayabiliyor.. sonra cmlik kist oluşuyor.. bazen lokopsiye kadar uzanan tedavi gerekebilri.. yumurtanın takibini yapabileeksen al derim ama kendiliğinden alma..

Bence kafana göre kullanma.Sonuçta hepimizin bünyesi farklı doktora danışta kullan derim.Geçmiş olsun canım

Sanırım öyle yapıcam cesaret edemiyorum. Şükür bu ara ilaçsız adette görüyorum belki yumurtluyorumda kist mist olur neme lazım , en iyisi daha bi uygun zamanı beklemek..

merak ettiğim konuda şu kızlarrr bizim mesela kızımız olsa oda pkolumu olmuş olacak yanııı

Canım bir kızım olduğundan beri onun için endişelendiğim ilk önemli konu bu. İnşallah Kızlarımız da olmaz.. Tabi darısı size önce cadı cadı kızlarınız olsunda hayırlısıyla.. :)

Yeşilcim canım ben 2 tane gebelik yaşadım. Şükür ilaçsız adet gördüğüm zamanlarda oldu tabi o dönemde yumurtladım mı bilmiyorum ama en azından yumurtamın büyüdüğü takibe gittiğim dönemlerde dahi bu bahsettiğiniz akıntıyı inan hiç farketmedim. Ki öyle üstünkörüde geçmem ben. Bende bazen sadece kremsi bir akıntı olur o kadar. Yumurta akı gibi yapışkan tek akıntı biliyorum o da özel durumlarda oluyor. Bu bahsettiğiniz akıntıyı cidden çok merak ettim herkeste olmuyor bence..

canım gyaman niye harap ediyorsun kendini.. aman salla biraz hayatı.. Eki Görüntüle 375819

canım ben kışın burda kötü hissediyorum kendimi zaten zor bir kıştı benim için babam için burdaki yaşamım için böyleyken bebeğe sarıp duruyorum neyseki yaz geliyor kendime geliyorum sanki kış uykusundan kalkmış gibiyim yazın oyalanacak çok şey bulabilirim her gün yüzüyorum güneşleniyorum yazları bana çok iyi geliyor yürümeyede başladım kahvaltıdan önce tempolu 40 dk yürüyorum

ateşin istikrarlı gidiyor sevindirici bence canım :))

ne biliyim tatlım ya sabit gidiyor hala ama ateş düşük bence 36,4 eğer 36,6 falan olsaydı yine bir derece ümitlenirdim ama bu ateşle hiç sanmıyorum inşallah yanılıyorumdur

bence bu ateş ölçme yöntemi herşeyi normal bayanlar için sanırım güzel bir yöntem çok beklemeden bebeği gelsin diye kaç aydır yapıyorum tık yok bende bir keresinde ne heveslenmiştim ateşim yüksek regli oldum ama söyle bir durum varmış mesela akşamüstü regli olcaksın regli olmadan bir saat önce bile ateş düşebiliyormuş biz tabi sabah erkenden baktığımız için anlamıyoruz ne olursa olsun bırakıcam artık anca gecikirsem sabah ateşimi ölçerim emin olmak için :44:

çokkk haklısın hayatım bu ay bırakıcam bir daha ölçmiycem yeter gerçekten fenalık geldi bir bakıyorum artık alışkanlık bile olmaya başlamıştı kurtulmam lazım

nasıl oldun şeker.. canın sıkkındı en son hatırladığım kadarıyla?

canım yaa çok saolasın nasıl olayım yeni bebekle oyalanıyorum duruyorum bugün eşim hoca getirdi bebeğin kulağına ezan okuyup ismini söylediler bebek çok huzursuzdu ağlıyıp duruyordu hoca geldi aynı zamanda benim nikahımı kıyan hoca ezanı okumaya başladı yavrum anında sustu ve gözlerini açtı ezan bitene kadar dinledi kendimi bahçeye zor attım hıçkıra hıçkıra ağladım öyle etkiledi ki beni ordaki ağlayan tek kişi bendim bu sıralar çok duygusalım kızlar herhalde baharın gelmesi beni çarptı

ben bile okurken çok etkilendim şimdi

ayyy kıyamam canım ya.. dolaylı olarak annelik hormonun mu salgılandı .. bazı kadınların öyle olurmuş empati yerine sempati kurarlarmış pskolojik olarak başkası gibi hissedermiş kendini. Rabbim inşallah tez zamanda senin kucağına da bir bebiş almayı nasip eder inşallah canım.. öyle istiyorum ki topikte artık pkoyu değil de nasıl yendiğimizi anlatmayı anlatamam.. sen anlatırken bile ben bi hoş oldum kaldı sen o durumu yaşamışssın.. benzeri benim de başıma gelmişti ama ben halaydım.. bebişin ilk 15 ü benimle geçti yengem sezeryanla doğum yapmıştı.. Aman aman çok tatlı çok narindi.. yengemin ilk anne oluşuydu kuzusunu nasıl seviyordu anlatamam.. çok güzel bir duygu gerçekten...

iyi etmişsin canım artık biliyorsun sorununu zaten derler ya en iyi doktoru insanın kendisidir...su içmeyi ihmal etme canım ben nasıl içiyorum biliyor musun .. sabah namaza kakıyorum o zaman başlıyorum hem metobolizma hızlanıyor...1 su bardağı o vakit sonra uyandığımda hemen sıcağa yakın ılık 1 su bardağı daha.. kahvaltı yaptıktan sonra da ilaçla 2 subardağı bir alıyorum daha gün başı 4 su bardağı oluyor.. sonraki öğünlerden önce ve sonrasında 1 bardak daha alınca baya içimiş oluyorum. bi de hep su yanında olsun.. insan tuvalete gitmekten üşeniyor ama mecburuz sağlığımız için.. benim burcum boğa her bir özelliği de var iyisi de kötüsü de kovaları zeki olarak bilirim ve pek duygusal değidirder sen de tam tersiymiş duygusalmışsın iyi o özelliği yok sende demekki yükselen burcunun etkisindesin...

busami bir suçun yok ki canım sen normal düşünerek başlamışsın muhabbete rahatsız ise baştan diyebilrdi.. hem ne güzel iyi bir örnek olmuşsun tecrübelerini dinleyebilridi senden.. onun problemi de pko mu busmai ? ben çevremde çok pko olan kişi görüyorum içimden diyorum ki keşke arkadaşı olabilsem de o kişilere pko adına tecrübelerimizi paylaşırdık.. bazılarının eminim pko old bile haberi yok..

sen istanbulda mı tedavi oluyorun canım bana özelden atarmısın doktornu ve hastaneyi.
ben de iyi bir doktor istiyorum.
tamam canm..

yok yok canım yarar merak etme .. devam et metformine..

meraba kızlar nasılsınız ?
yeşilcimmm bende seni özledimmmm :) inan boş olupta bilgisayarı açamıyorum ve açmak ta istemiyorum çünki başından kalkamıyorumm malumm ders çalışmam lazım bi taraftan temizliğe başladım hergün bi oda temizliyorum kayınvalidemler gelicekti 10 gün sonraya kaldı sen nasılsınnn nasıl gidiyo offfff sınav yaklaşıyo ve ben daha tarihe hiç başlamadım coğrafya anayasa çalışıyorum onlar bitsin de öyle başlıyim diyorumm tarihi hiç sevmem
bu arada düşük araştırmaları na devamm yılmıycam
troidler temiz çıktı demiştik enson pazartesi şeker ve böbrek üre falan bakıldı
açlık şekeri 91
tokluk şekeri 119 çıktı kolesterol üre keratin falan herşey normal
kan pıhtılaşması ve genetik testler kaldı offff allahım hayırlısı ile bi an önce ya sınav ya annelik bitanesini nasip etsede sevinsem bariii ya çok mutsuzum bazenn bahar geldi sayılır ve ders çalışmak çok zor olucak bana önerileriniz olursa ders konusunda dinlerim :)

bugün kalp atışlarını dinliycekti inşallah bize sevindirici haberler le gelir sabırsızlıkla bekliyoruzzzzzzz

canım sen bal tarçın çörek otu karışımını yaptın mı? hiç yumurta geliştirsin diye
bide yarım çaybardağı saf zeytinyağına bi tane inciri dörde bölüp akşamdan içine atıylar sabah kalkınca zeytin yağından çıkarıp yeniyo 15 gün yapılıyo yumurta geliştiriyomuş buda sen bunlardan denemedin mi ? hiçç ben bi ay bal tarçın çörekotunu denedim yumurtam geliştimi takip etmedim ama akıntım çok oldu o ay dene istersen

CVR , sen nasıl kullandın hayıt hapı ve metformini birlikte , yazdıklarını okuyorum ve bende hayıt hapı kullanmak istiyorum.
Sabah aç karnına hayıt hapını aldıysan metformini ne zaman nasıl kullandın ikisi birlikte yan etki göstermedi mi sana ?

Senin bir hatan yok bunda canım nerden bileceksinki kırılacağını sonuçta aynı şyleri bir zamnalr sende yaşadın oyüzden anlatmak istemişsin.Allah yardımcısı olsun kolay değil tabiki inşallah Allah isteyen herkeze nasip eder
İyi olmana sevindim canım bizlerede nasip olucak inşallah.Yeterki tedavini ihmal etme gerisi Allah'a kalmış.
Canım etkilenirsin tabiki ben bile okuyunca tuaf oldum yani.Allah bizlerede nasip eder inşallah üzme kendini
Merhaba canım evet su içmek çok iyidir tabi.Kendimi zorluyorum işte başka çarem yok.Duygusalım canım duygusal olmasaydım bu hormonlar düzensizleşmezdiSende çok iyi ediyormuşsun sabhları kalkınca su içmek çok iyi Allah namazınıda kabul etsin.
Daha açmamıssın topiği ben açayım Günaydın Kızlar

günaydın kızlarr benim ateş yükseldı ama hala yumurtlama çizgisini çekmedi tabloo ne gelmez yumurtaymıs inatcı yumurtam benım

34b965 Ovulation charts on FertilityFriend.com
Günaydın moralini bozma olur inşallah
Merhaba günaydın teşkler sen nasılsın?Sonuçlarının iyi çıkması güzelSınavındada başarılı olursun inşallah.Stres yapma kendine

ben bile okurken çok etkilendim şimdi

etkilenmemek mümkün değil ya heleki orda olsaydın

amin cnmm ya inşallah cümlemiz için isterim hepimiz yaşayalım annelik duygusunu ve yenmeye çalışanlara da yardımcı olalım dimi. En güzeli hastahene de ilk olarak annenin bebeğini görmesi varya inanılmaz bir duygu gözlerinin içi parlıyo insanın bunu ben iki kez yaşadım iki arkadaşımda da ordaydım anlatılmaz yaşanır :))

günaydın kızlarr benim ateş yükseldı ama hala yumurtlama çizgisini çekmedi tabloo ne gelmez yumurtaymıs inatcı yumurtam benım

maşallah güzel çıkmış ateşin ama biliyorsun ateşin yüksek devam etmesi lazım ki çizgiyi çeksin benimkide yükselmeye başladı bakalım hayırlısı

3781c1 Ovulation charts on FertilityFriend.com

Canım etkilenirsin tabiki ben bile okuyunca tuaf oldum yani.Allah bizlerede nasip eder inşallah üzme kendini

canım eğer çocuğum olsaydı da inan etkilenirdim çok güzel bir andı o hepimize tez zamanda nasip etsin Rabbim cnm inşallah....

merhaba canım derslerinde başarılar sana inş.istediğin gibi olur herşey bal tarçın çörek otunun adet oldugumda 3gün falan yemişti onun belirli bir süresi var galıba bu adetle yapcam inş.sagol canım benım :) inciri zeytinyagına atıp yemekde mi yumurtayı büyütüyorr o zaman bu ay bu ikisini deniyeyim :)

hakkımızda hayırlısı olsun canım maşallah senın ateşde iyi inş.kat kat artar :)

ne biliyim tatlım ya sabit gidiyor hala ama ateş düşük bence 36,4 eğer 36,6 falan olsaydı yine bir derece ümitlenirdim ama bu ateşle hiç sanmıyorum inşallah yanılıyorumdur
düşüş yaşadığın yumurtlamanın olduğu ateşe bir bak ona göre çok bile yüksek sayılır onu baz alacaksın canım....

bundan sonra aynı derecelerde devam ederse 3 güne çeker çizgini :))

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…