Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

bende netten çıkayım diyorum ama seni burada görünce kalkasım gelmiyor :KK3: fan klup açsan ilk üyen ben olurdum :KK16:

:KK17:

utandım valla :)
tamam canım görüşürüz yazdığım cevap da takıldı gitmedi galiba.....diğer sayfanın en altında kalmış yazdığım gördüm şimdi....
öpüyorum seni... :KK54: dikkat et kendine...
gelecek adetin canım sakın düşünme sen onu başka şeylerle oyala kendini...kafanın rahat olması adetin başlamasıyla çok ilgili...
bende çıkıyorum netten görüşürüz... :KK1:

Son düzenleme:
gerilmen normal canım geçen ay ben öyleydim resmen gün saydım adet başlasın diye....
inşallah canım hepimiz her zaman güzelliklerle karşılaşalım....eksik olma :KK9: :KK54: :KK17:
çok sevindim canım senin için....erkek arkadaşının gelecek olması değişiklik olacaktır...
hep aynılık sıkar insanı ama öğrencilerinle aranın iyi olması çok iyi bence...

benim de tek tesellim öğrencilerim gerçekten çok şükür.. aynen ben de gün gün sayıyorum gelmiyor gelmiyor :KK31: bakalım nasıl geçecek haftasonu bende büyük ümitler içerisindeyim...

:KK17:

utandım valla :)
tamam canım görüşürüz yazdığım cevap da takıldı gitmedi galiba.....diğer sayfanın en altında kalmış yazdığım gördüm şimdi....
öpüyorum seni... :KK54: dikkat et kendine...
gelecek adetin canım sakın düşünme sen onu başka şeylerle oyala kendini...kafanın rahat olması adetin başlamasıyla çok ilgili...

sağolasın canım ya... Allah kötü gün göstermesin sana...:KK16: bende seni öpüyorum:KK54:

Son düzenleme:
benim de tek tesellim öğrencilerim gerçekten çok şükür.. aynen ben de gün gün sayıyorum gelmiyor gelmiyor :KK31: bakalım nasıl geçecek haftasonu bende büyük ümitler içerisindeyim...

aklını rahat tut canım keşke farklı bişeyler yapabilsen ruh haliyle de çok ilgili adetin başlaması rahatlaman gerekli... hava da güzelleşti orda nasıl bilmiyorum yürüyüş açık hava falan çok iyi gelir eve kapatma kendini yarın yürüyüş yap canım...

aklını rahat tut canım keşke farklı bişeyler yapabilsen ruh haliyle de çok ilgili adetin başlaması rahatlaman gerekli... hava da güzelleşti orda nasıl bilmiyorum yürüyüş açık hava falan çok iyi gelir eve kapatma kendini yarın yürüyüş yap canım...

yeni yeni açılmaya başladı buralarda da .. havalar açılsın yürüyüşe başlayacağım .. :KK34:

canım bir şeyler yazıyorsun diye seni bekledim..geçmişte cevap yazdım sana.. geçmişi okuyorsun sanırım gelince bakarım şimdi çıkmam gerek...

anladım canım .. ne yoğunluğun var bakayım :KK3: sen nasılsın ?

kilo verme topiğine kaçtın dimi seni seni .. açık görünüyorsun ama burada değilsin...
Canım ben yoğunum demedim fakülte yoğun rahim filmini geç verirler dedim:KK9:Yok vallahi topiğe felan gitmedim namaz kılmaya gittim oyüzden acele yazıp çıktım canımcığım:KK55: belli bir müddet çevrim içi görünüyor çıksam bile oyüzden çevrim içi sanmışsındır:KK34::KK16:
orası da doğru ne bileyim biçim çok gerginim ... :2: haziran da izmire geleceğim bende canım seminerlerim çıktı.. inşllahh güzel sonuçlar alırsın biçim.. çok mantıklı düşünüyorsun biçim çoğu zman takdir ediyorum seni..

okul harici pek dolu değil biçim çevreme uyum sağlayamadım.. :2: öğrencilerim çok iyi Allahtan onlarla vakit geçiyorum daha çok.. hafta sonları gönüllü kursa katılıyorum branşım bilgisayar olmasına rağmen matematik kursu veriyorum.. öyle geçiyor hayat.. bu hafta sonu erkek arkadaşım gelecek ilk defa.. onun için de ayrı mutluyum..
Negüzel gönüllü kursu vermen tebrik ederim canım:KK16:Ayrıca gözün aydın erkek arkadaşın geliyormuş:KK34::KK19::KK17:

gerçekten güzel bir tavsiye oldu canım çok teşekkür ederim bende sonuçları görünce hiç anlamam ama bir iki bakınca tiroitle ilgili birşey olduğunu anladım gibiydi. şimdi dahada emin oldum tiroidle ilgili sorun olduğuna.
tavsiyenede mutlaka bakıcam.

Rica ederim yardımım dokunursa ne mutlu bana. Benimde tiroidim biraz düşük çıkınca nette araştırdım ve bu kürün gerçekten iyi geldiğini okudum. İnşallah sanada iyi gelir :KK34:

İyi akşamlar arkadaşlar bi sorum olucaktı, bende pko'luyum...
Soğan kürü yapmak istiyorum, aranızda yapanların tavsiyelerine ihtiyacım var, geçen ay d.k hapını bıraktım ve bu ay adet günüm geçti. adetimin 3.günü dr'un verdiği tahlil'leri olucam, tabii adet olabilirsem :KK30:
Şimdi bu soğan kürünü uygularsam adetim gelir mi ?

İyi akşamlar arkadaşlar bi sorum olucaktı, bende pko'luyum...
Soğan kürü yapmak istiyorum, aranızda yapanların tavsiyelerine ihtiyacım var, geçen ay d.k hapını bıraktım ve bu ay adet günüm geçti. adetimin 3.günü dr'un verdiği tahlil'leri olucam, tabii adet olabilirsem :KK30:
Şimdi bu soğan kürünü uygularsam adetim gelir mi ?
soğan kürü adetini getirmez canım.. düzenli kulnırsan yumurtalıklarını temizler.. bekle bakalım biraz daha gelmezse söktürücü kullanırsın sonra hormon tahlili yaptırırsın sorun olmaz merak etme..

Canım ben yoğunum demedim fakülte yoğun rahim filmini geç verirler dedim:KK9:Yok vallahi topiğe felan gitmedim namaz kılmaya gittim oyüzden acele yazıp çıktım canımcığım:KK55: belli bir müddet çevrim içi görünüyor çıksam bile oyüzden çevrim içi sanmışsındır:KK34::KK16:

Negüzel gönüllü kursu vermen tebrik ederim canım:KK16:Ayrıca gözün aydın erkek arkadaşın geliyormuş:KK34::KK19::KK17:
anladım canım .. evet yaaa u hafta sonu güzel geçecek inşallah.. tabi ben bu gerginlikle bir gıcıklık yapmazsam :KK51:

soğan kürü adetini getirmez canım.. düzenli kulnırsan yumurtalıklarını temizler.. bekle bakalım biraz daha gelmezse söktürücü kullanırsın sonra hormon tahlili yaptırırsın sorun olmaz merak etme..

anladım canım .. evet yaaa u hafta sonu güzel geçecek inşallah.. tabi ben bu gerginlikle bir gıcıklık yapmazsam :KK51:

İnşallah güzel geçsin gıcıklık yapmassın sen gıcık değilsin çünkü:KK1::KK16::KK17:

tşekkür ederim ilgin için, adetim 2 gündür gelmedi, acaba eczaneden bi ilaç mı alsam. ne kadar beklemeliyim gelmesi için :KK43:(

canım bir şeyler yazıyorsun diye seni bekledim..geçmişte cevap yazdım sana.. geçmişi okuyorsun sanırım gelince bakarım şimdi çıkmam gerek...

okudum canım tam yazarken pc kapandı şarja koydum:)
demek doktor şüphelenip verdi.
sonra sen baktırdın gerçekten de çıktı insülin dşrenci demek.
bende de çabuk yorulma el ayak üşümesi falan var. eskiden kolay kilo verirdim artık veremiyorum da.
cumaya randevu aldım dahiliyeye onlarda yaparlar heralde bu insülin testini şeker yükslemesini falan değil mi

tşekkür ederim ilgin için, adetim 2 gündür gelmedi, acaba eczaneden bi ilaç mı alsam. ne kadar beklemeliyim gelmesi için :KK43:(

Hoşgeldin :KK16:Bir kaç gün daha bekle olmassa söktürücü kullnırsın 2 gün için erken dahaGenelde tarlusal yada duphaston kullanılıyor adetin gelmesi için.İnşallah kendiliğinden gelir adetin:KK34:

Hoşgeldin :KK16:Bir kaç gün daha bekle olmassa söktürücü kullnırsın 2 gün için erken dahaGenelde tarlusal yada duphaston kullanılıyor adetin gelmesi için.İnşallah kendiliğinden gelir adetin:KK34:

hoşbuldukk :KK3: demi evet erken daha, hemen evham'lanmıyım... ilaç isimleri için çok teşekkürler, bulunduğum ilçede kadın doğum doktoru da yok, izmire gitmem gerekirdi.sonuçta herkes bu ilaçları kullanıyo.

hoşbuldukk :KK3: demi evet erken daha, hemen evham'lanmıyım... ilaç isimleri için çok teşekkürler, bulunduğum ilçede kadın doğum doktoru da yok, izmire gitmem gerekirdi.sonuçta herkes bu ilaçları kullanıyo.

Rica ederim canım.Eğerki olmassan kendiliğndenki inşallah olursun:KK34:Söktürücü aldığında kullanım şeklini söylemezlerse burdan yazar arkadaşlar kim denk gelirse nasıl kullanacağını.Allah şifa versin hepimizede:KK16::KK3:

canlarım...
bir sürü yazı yazılmış yine..
hepsini okuayamadım.. tek tek alıntılayamadım.. bana yazanlar beni düşünenler merak edenler kusuruma bakmayın..
bugün miskin miskin yatarken komşum çaya çağırdı.. sonrasında bana bi gaz geldi.. temizliğe başlayıverdim evime gelip.. iki odamı dip köşe temizledim perdeler yıkandı,camlar silindi filan.. baya coştum yani.. benim için mucize denecek davranışlar bunlar.. hep kadın çağırırdım.. ama bu sefer bi şevk geliverdi içime.. :KK9::KK9: yarında mutfak temizlenecek.. balkonun işi çok, cam balkonu temizlemek zulum gibi geliyor.. halılar yıkamaya verilecek yarın.. bi yandan çamaşır yıkamaya devam her zamanki gibi ve ütüler.. bilmiyorum hangi birine yetişebileceğim.. tabi bunları yapıyorum bu kadar sebebi ne işin özüne inmek lazım :KK9::KK9:
ben düşündüm düşündüm.. adet olmama sayılı gün var.. adetle birlikte doktora gideceğim sonrasında da muhtemelen aşılama yaptıracağız bu ay.. dedim olurda aşılama yapılırsa ortalık pis olmasın.. rahat rahat dinleneyim.. malum bahar geldi, ortalık şenlendi.. inşallah içimiz de şenlenir de minnoşlarımıza tez zamanda kavuşuruz..

biricik bebeğini gördüm.. mükemmel gözüküyor :KK9:

bicim, yeşil, cvr, bngl, ecrin, busmai... veee adını sayamadıklarım.. hepinizi özledim.. eski günlerdeki gibi çok yakın zamanda yeniden buralarda olacağım.. ama şimdi bir kaç gün daha müsade bana.. temizlik işleri ancak hallolur.. benim canım tatlı biraz öyle bi günde yapamıyorum her işi :KK9::KK9:

hepinize günaydın diyeyim şimdiden.. nasılsa yeni günde okuyacaksınız yazdıklarımı.. öpüyorummm :KK16::KK16::KK16::KK16:

Burdasın canım gördüm seni :KK9::KK3::KK3:Nasılsın ?:KK34:

İnşallah güzel geçsin gıcıklık yapmassın sen gıcık değilsin çünkü:KK1::KK16::KK17:
evet topiğe geliyorum kimseler olmuyor.. bahar biliyor musun dün yumurtam kendiliğinden çatladı yani adetim 14 gün sonra gelecek demektir.. 2yıldır belki de böyle bir akıntı görmemiştim çok sevindim..

normalde kaç günde adet oluyordun canım.. çünkü şimdi duphastonu alınca 5 gün kullanacaksın sonrasında bıraktığın 4. gün gelir adetin yani toplam 9 gün beklemen gerekcek.. şimdi hesapla adetin normalde daha kısa sürede geliyorsa ilaç almana gerek yok.. yoksa hemen başla duphastona herkes böyle yapıyor ve bir zararı da yok..doktor da bunu verecektir gidersen zahmet etme.

okudum canım tam yazarken pc kapandı şarja koydum:)
demek doktor şüphelenip verdi.
sonra sen baktırdın gerçekten de çıktı insülin dşrenci demek.
bende de çabuk yorulma el ayak üşümesi falan var. eskiden kolay kilo verirdim artık veremiyorum da.
cumaya randevu aldım dahiliyeye onlarda yaparlar heralde bu insülin testini şeker yükslemesini falan değil mi

lepi aslında insülin testine bile gerek yok pko=insülin direnci eşitlik aynen böyle.. aynı genler neden oluyo iki hastalıa da .. pko insülin direncinin sonucu sadece.. bende insülin direnci çıktı.. zaman geçtikçe bu direnç artıyor tedbir almak gerek lepicim.. dahiliye ya da endokoloji işini görür... pko hastasıyım insülin direnci var mı yok mu diye testlerini yapmak istiyorum dersin.. aç karına kan alacaklar sonra glukoz yükleyip tekrar kan alacaklar..

X