Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

canım gebeliğin ilk belirtilerinde gerginlik değilde acayip bir duygusallık vardı bende daha test bile yapmamıştım düşün herşeye ağlıyordum,ekşi gerçekten çok doğru canım acayip bir ekşi isteği de oluyor bende bu ay acayip tatlı isteği var yani bu ayda boş.:KK19:

üzme canını canım.inşallah olmazsın hamilesindir ki bende diyeyimki ohhh biri tatlı istediği halde hamile kaldı diyeyim.bu arada cvr hani prolaktinimiz yükseliyor ya bizim hazır ilaçla 18 lere düşürmüşüm bu ay incir yapsam yükselirmi acaba.klomen hakkım bitti benim ya kendi kendine yumurta oluşmaşsa diye korkuyorum ben.BAL TARÇIN ÇÖREK OTU varmış o ne işe yarıyor biliyormusun yumurta oluşmasınımı sağlıyor acaba.

günaydınn kızlarrr....hayırlı cumalarrr...nasılsınızzzz....dilerimm herkezzler iyidirr:):) benim vınn bitmek üzere o yüzden pek giremiyorum girsemde eskilere bakamadım pek..herkez iyidir inşallah...ben iyiyim şükür progestana başlıcamm yarın yinee...bıktım ilaç içmektennn:KK43::KK43:

tatlımmm nasılsın.sen bazen öyle duygularını buraya yazıyorsun ya okurken sende kendimi buluyorum ben yaaaaaaa.bu aralar ikimizinde pek takati kalmadı gibi.ama şöyle bir laf vardır.güneş ağarmadan önceki an en zifiri olan andır..belki bizim içinde güneş ağarmak üzeredir inşallah canım.

ben bu ay progestan içtim buğün bitti ilk iki gün sadece akşam içti sonra sabah akşam içtim toplamda 10 tane içmiş oldum herzamanki gibi adetim ne zaman gelir acaba normalde ilça bitikden sonra 4günü oluyordum bua ya soğan suyumu yoksa incirmi yapsam ne yapsammm kızlar akıl verin bana direk incir kürümü yapsam adetımın 1günü yoksa önce soğan sonramı incir yapsammm

bence önce soğan yap tatlımm.

kızlar parça parça oldu acill çıkmam lazım unuttum sabah akşam aç karna yapıcaksınız her defasında taze yapın sabah yapıp akşamda içmeyin ılık olsun ok öptüm sonra yine özelden yazarım sorucanız bişi varsa özelden yazın mkızlar:KK54:

ollleeeyyyyy bicim gelmiş :KK16::KK16::KK16:
canım arkadaşım çok özledimmm çooookkkk...

nasılsınız?
çok oldu gelmeyeli doktora gittim bu gün 40. günümde adet oldum hemde kendiliğimden metforminle ve rahim filmine de gün alabildim gelişmeleri yazarım... uygun vaktimde yazdıklarınızı da okurum...
müjdeli haberler var mı sizlerden?:KK1: özledim hepinizi

peki soğan yapmaya başlasam aynı anda doğum kontrol hapını da kullansam olur mu ne dersiniz?

6

merhaba canım özel mesajını aldım cvp yazacaktım ama mesaj sayım 100 olması gerekiyormuş.. olur olmaz yazışırız.. bu arada sağ tüpüm kapalıydı açtılar.. eşimin sprem hızı 62 milyon çıktı hareketlilik yüzde 75..inşallah bebişlerimizi kucağımıza alırız..

tamam canımburdan yazışırız.ben en çok şeyi merak ediyorum doktor filmin sonucunda hemen tüpün kapalımı dedi.bana öyle demiyorlar hatta tek tüplü olabilirsin bile diyorlar illaki laparoskopi çektirmem lazımmış onuda ben çektirmek istemiyorum şimdilik.
bu arada sağ tüpün nasıl açıldı operasyonlamı anlatırmısın canım

peki soğan yapmaya başlasam aynı anda doğum kontrol hapını da kullansam olur mu ne dersiniz?

canım sen çatlatma iğnesi olmamış mıydın? nedendoğum kontrol hapı kullanacaksın merak ettim? birden lafa girdim ama?

nasılsınız?
çok oldu gelmeyeli doktora gittim bu gün 40. günümde adet oldum hemde kendiliğimden metforminle ve rahim filmine de gün alabildim gelişmeleri yazarım... uygun vaktimde yazdıklarınızı da okurum...
müjdeli haberler var mı sizlerden?:KK1: özledim hepinizi

bende yeni adetimi bitirdim.. hemde kendiliğinden oldu.. doktor progestan içmemi söyledi ama ben içmedim sende özelden mesaj attığında içme demiştin :))) içmedim ve oldu hemde tam 31. günde adet oldum..
seninde adet olmana sevindim.. rahim filmini ne zaman çektireceksin? inşallah iyi sonuçlanır..

canım sen çatlatma iğnesi olmamış mıydın? nedendoğum kontrol hapı kullanacaksın merak ettim? birden lafa girdim ama?

oldum canımcım oldum.. adetde oldum vakti saatinde progestan içmememe rağmen.. ama çarşamba günü kontrole gittim ve 2 cmlik bir kistim var.. ya geçen ay ki yumurta çatlamadı ya da arkadan yeni bi tane oluştu ve öylece kaldı.. doktorda d.k hapı verdi.. sonraki adetinde gel aşılama yapalım dedi ama ben soğan deneyeceğim.. sence d.k hapı ile içsem soğanı bişey olur mu ki?

:KK9: ben de çok özledim güzel arkadaşım... nasılsın?...

123m sen nasılsın canım?

selam tatlımmm sorma sağda yumurta gelişti dedim ya sana gene adet oldum kısmet ne yapalım artıkkk.sana çok sevindim tatlımmmm kendi kendine 40 günde adet olmuşsun çok güzel bir gelişme metmorfin sende çabuk etki yaptı bence.sanırım aynı zamanlarda kullanmaya başladık demi canım 4 ay oldu değilmi.
rahim filmini çektirince mutlaka yaz tatlımmm çok merak ediyorum .bence senin film sonucun tertemiz çıkacak içini ferah tut tatlım sen.

bende yeni adetimi bitirdim.. hemde kendiliğinden oldu.. doktor progestan içmemi söyledi ama ben içmedim sende özelden mesaj attığında içme demiştin :))) içmedim ve oldu hemde tam 31. günde adet oldum..
seninde adet olmana sevindim.. rahim filmini ne zaman çektireceksin? inşallah iyi sonuçlanır..

canım, uzun tedavilerinin ardından ben senin kendiliğinden adet olacağını biliyordum çok sevindim :)
bu gün adet oldum 9 martta filmim çekilecek.... inşallah sorunsuz çıkar yoluma devam ederim....
soğan kürü yapmanı ve başka bişey yapmamanı öneririm... kist kesen kaybolmuş mu?

o + arkadaşlık daveti gönderilip listeye eklenen kişilerde çıkıyor diye biliyorum ben :KK53:

haa bu arada biçim yarım rahimli diye bir topik var tek tüpü olanlar yazışıyor.onlardan bir arkadaş sağolsun bilgi verdi bana iyi bir doktor pelvik mr istemiş mrdada tüpü görünmemiş ve öylece tek tüp tanısı konulmuş.bende laparoskopi yaptırmayacam pelvik mr çektirmeyi düşünüyorum.ama özeldemi çektirsem yoksa devlettemi onu bilemedim yani.

oldum canımcım oldum.. adetde oldum vakti saatinde progestan içmememe rağmen.. ama çarşamba günü kontrole gittim ve 2 cmlik bir kistim var.. ya geçen ay ki yumurta çatlamadı ya da arkadan yeni bi tane oluştu ve öylece kaldı.. doktorda d.k hapı verdi.. sonraki adetinde gel aşılama yapalım dedi ama ben soğan deneyeceğim.. sence d.k hapı ile içsem soğanı bişey olur mu ki?
2cm lik folükül kistten sayılmaz bence bana öyle diyordu doktorum soğan kürüyle gider bence o canım ama sen bilirsin dk. hapı da çözüm elbette ama soğan kürü öyle güçlü ki ne var ne yok temizliyor....
doğum kontrol hapı yumurtaları baskılar soğansa atılmalarını sağlar.... bilemedim aynı anda olurmu canım?
selam tatlımmm sorma sağda yumurta gelişti dedim ya sana gene adet oldum kısmet ne yapalım artıkkk.sana çok sevindim tatlımmmm kendi kendine 40 günde adet olmuşsun çok güzel bir gelişme metmorfin sende çabuk etki yaptı bence.sanırım aynı zamanlarda kullanmaya başladık demi canım 4 ay oldu değilmi.
rahim filmini çektirince mutlaka yaz tatlımmm çok merak ediyorum .bence senin film sonucun tertemiz çıkacak içini ferah tut tatlım sen.

canım adet olman bence çok iyi bebeğin de gelecek eminim kısmet değilmiş ama zamanı var ve gelecek....
9 martta filmim çekilecek....
metformini dediğin gibi 4 aydır içiyorum gittikçe aşama kaydettim bakalım hayırlısı....
inşallah bu ay sol yumurtalığından da sonuç alırsın...

canım, uzun tedavilerinin ardından ben senin kendiliğinden adet olacağını biliyordum çok sevindim :)
bu gün adet oldum 9 martta filmim çekilecek.... inşallah sorunsuz çıkar yoluma devam ederim....
soğan kürü yapmanı ve başka bişey yapmamanı öneririm... kist kesen kaybolmuş mu?

evet evet kist kesesi yok oldu.. yazz aldım bu ay onu kullanayım o halde.. kist yok olsun.. sonra kontrole de gideyim.. hatta bir aşılama deneyeyim ben.. eşim çok baskı yapıyor.. eğer aşılama ile olmazsa ara verip soğan falan filan bitkisel şeyler deneyeyim en mantıklısı bu gibi..
teşükkür ederim canım arkadaşım.. inşallah ağrısız sancısız geçer filmin.. 45 dakika öncesinde muhakkak kuvvetli bir kas gevşetici al..

X