Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

Ohh çay keyfi afiyet olsun canım.Bende içicem birazdan:21:Amin canım sanada Allah iyilik versin:KK16:

Ben onu izlemiyorum canım çocuklar duymasına bakıyorum bugün o vardı.Okudum canım yazını ben diyetisyene gidiyorum ve son 3 haftadır kilomda durulma yavaşlık var.Diyetisyen endokrine yönlendirdi tiroitlere baktırmam için diğer hormonlarımada baktırdım sonucu cumaya alıcam.Sonuçları yazarım burdan yorum yaparsınız inşallh tiroit yoktur:KK50:Ben stresten olduğunu düşünüyorum bakalım sonuçlardan belli olur.Adetli değildim canım farketmezmiş tiroit vs için:KK31:
canım inşallah yoktur zaten prolaktin bir PKO dan birde tsh dan yükseliyormuş evet zayıflamada yavaşsa olabilir ama inşallah yoktur diyelim.aslında başından bakılmalıydı bu tsh değerlerine.Bende doktorumdan adet zamanı değilde normal bir zamanda randevu aldım prolaktine baktırıcam o yüzden sordum .prolaktin adetsizkende bakılıyormu bilgin varmı canım?

ne habersin mimar hanım :KK16:
canım özledim seni sana yazdım ama görmedin. grip olmuşum 3 gündür iyi değildim. metfrominle beraber benic...l grip ilacı kullandım.birde antibiyotik acaba metforminle etkileşimi varmıdır? yani zararı filan çok fazla ilaç alınca kafama takıldı.bu akşam da thylol içtim bakalım inşallah iyi gelir.

kızlar biçim bayadır gelmedi .. çok özledimmmmm ben... sevincimizi paylaşamadık...:KK17:
aynen yaa bende çok özledim,nerde kaldı o bizim gülümüz.

..................(sitede sorun vardı 2 kere gelmiş mesajlarım)

Son düzenleme:
yakında hastaneye gitcem ama pko olma ihtimalim aklıma hiç gelmemişti, bu yuzden randevumu erkene çekmeyi veya başka birime gitmeyi düşünüyorum. gelelim sorunuma Göğüs çizgimin etrafında çok sayıda siyah kıl var normalde saç rengim kumral olamsına rağmen vucudumda tüyler siyah ve çok çıkıyo sanki bu pko mudur ? moralim çok bozuldu bunun tedavisi sonucunda ne oluyo :KK43:

yakında hastaneye gitcem ama pko olma ihtimalim aklıma hiç gelmemişti, bu yuzden randevumu erkene çekmeyi veya başka birime gitmeyi düşünüyorum. gelelim sorunuma Göğüs çizgimin etrafında çok sayıda siyah kıl var normalde saç rengim kumral olamsına rağmen vucudumda tüyler siyah ve çok çıkıyo sanki bu pko mudur ? moralim çok bozuldu bunun tedavisi sonucunda ne oluyo :KK43:

merhaba canım o dedğin tüyler bende de var göbek bölgemde dahil saçlarımda dökülüyor ama doktorun dediğine göre pkolu değilim her kıl sahibi olan pkolu değildir :KK34:
eğer pkon varsa o zaman yine yaz buraya doktorun neler söyledi paylaşırsan herkes sana yardımcı olacaktır çok geçmiş olsun cnm..

merhaba canım o dedğin tüyler bende de var göbek bölgemde dahil saçlarımda dökülüyor ama doktorun dediğine göre pkolu değilim her kıl sahibi olan pkolu değildir :KK34:
eğer pkon varsa o zaman yine yaz buraya doktorun neler söyledi paylaşırsan herkes sana yardımcı olacaktır çok geçmiş olsun cnm..

ay bende değilimdir inşallah , ama ihtimal sonuçta ihamale almıyım dedim . tamam paylaşırım tabisi ben buralardayım hep:21: peki bu göğüs kıllarına tek çözüm ıpl veya lazer mi?

ay bende değilimdir inşallah , ama ihtimal sonuçta ihamale almıyım dedim . tamam paylaşırım tabisi ben buralardayım hep:21: peki bu göğüs kıllarına tek çözüm ıpl veya lazer mi?

inşallah değilsindir tabiki ama ihmal etme doktorunla görüş ve eğer öyleysen doktorun dediklerini yazarsın bizde sana ona göre yardımcı olmaya çalışırız
tek çözüm evet lazer ben bacak koltuk altı falan hepsine gidiyorum bir tek onlar kaldı ne kadar ağda yaparsam yapıyım çıkıyorlar yine bacaklarım falan bitti çok az kaldı

aynen canım çayımı yaptım geçtim tv karşısına ,sen nasılsın belirtilere şimdi daha dikkatli bakıyosundur, varmı değişiklik?

Allah iyilik versin tatlım.sen adetin 3. günümü test yaptırdın hangi değerlere bakılacak canım?

ayyyyy canım dün aniden çıktım eşim biraz kızdı bil.ona lazımmış neyse sabah bakayım dedim...bende durumlar şimdilik iyi gidiyo maaşallah kanama olmadıkça bi tehlike olmaz sanırım bi haftamız kaldı bakalım inşh herşey yoluna girer.belirtiler aynı hiçç başka gelişme yokkk dün sadece tansiyonum düşer gibi oldu vücudum biraz uyuştu eşim hemen sağlık ocana götürdü bişi yok iyiyim şu an şal yapıyorum bayılacaksınız fotosunu koycam :KK1::KK1: sende kandine dikkat et tatlım nolur nolmaz ben belirtilere pek inanmıyom acayip derecede bi değişiklik olmuyo bence

hepinize günaydın kızlar nasılsınız bakalım niye kımseler gelmiyorrr uzun zamandır bicim tunc yok neden acaba

123 m canım benim aynen dediğn gibi oldu bende yazdım ama sana denk gelmemiş heralde benim değerim çok yüksek değil belki ondan mı bilmiyorum çok fazla bi değişiklik olmadı göğüs ağrısı ve ateşlenmem oldu göğüs ağrısı adetime 10 gün kala başladı koltuk altından başlayan bi ağrı feci bi ağrı masaj yapıyodum okadar çok ağrıyodu sonracıma yatakta da normaldede elim ayağım ateş gibiydi soğuk bi yer aradım ferahlatıyım diye cama yapıştırıyodum ellerimi haaa tatlı meselesine gelince bak bunu sen diyince fakettim canım ben hep tatlı isterdim adete yakın ama bu ay ogünlerde acayip turşu yedim burda asker mevlidi vardı gittik 2 tabak turşu yedim evde yedim limon yedim demekki ekşi isteniyomuş canım bunu sorman iyi oldu diğer arkadaşklarada yarar adete yakın tatlı değil de ekşi isterse canınız bhcg den arkadaşlar ....

çok sağol tatlım.bak bunu kaç kişiden daha duydum hamileliğini öğrenmeden önce adte yakın günlerinde canları tatlı yerine ekşi çekmiş demmekki şu ekşi turşu meselesi kesin .
çok sordum biliyorum ama buda son sorum adet önecesi gerginlik olur yaq hani herşeye çok kızarsın filan hamileysen o gerginlik olmazmış.sende oldumu o gerginlik.

inşallah değilsindir tabiki ama ihmal etme doktorunla görüş ve eğer öyleysen doktorun dediklerini yazarsın bizde sana ona göre yardımcı olmaya çalışırız
tek çözüm evet lazer ben bacak koltuk altı falan hepsine gidiyorum bir tek onlar kaldı ne kadar ağda yaparsam yapıyım çıkıyorlar yine bacaklarım falan bitti çok az kaldı

sen ne yaptın canım ateşin ne durumda.

haklısın kafan böyle dağılıyor biliyorum ama seni çok özledik.bide ben çok merak ediyorum rahim filmi çektirdinmi sonuçlar nasıl çok meraklanıyorum yaa.
ha bu arada biçim yarım rahimli bölümünde bikaç kişi ile yazıştım onların doktoru hemen yarım rahimlisin demişler.laparoskopi bile dememişler yanii.mr da çektirmişler ordada görünmemiş.bende devlet hastanesine gidip mr isteyecem bakalım yarım rahimlimiyim.

Son düzenleme:
çok sağol tatlım.bak bunu kaç kişiden daha duydum hamileliğini öğrenmeden önce adte yakın günlerinde canları tatlı yerine ekşi çekmiş demmekki şu ekşi turşu meselesi kesin .
çok sordum biliyorum ama buda son sorum adet önecesi gerginlik olur yaq hani herşeye çok kızarsın filan hamileysen o gerginlik olmazmış.sende oldumu o gerginlik.

canım bilmem ama ben kaç gündr gayet sakinim bağıramıyorum mesela eşim bişi diyince altında kalmaz bağırırdım şimdi bağıramıyorum sakin bi şekilde ifade etmeye çelışıyorum ben kasi olur biliyorum ama gebe kadınlar çok sinirli olurmuş bende aksi olcakl galiba :KK1: yani teadüf mü bilmiyorum ama dediklerin doğruçıkıyo bende sen benden daha iyi biliyosun gebelik belirtilerini ben kendimi çok dinlemiyorum belki ondan ama vücudum arada uyuşuyo kızınca ve üşüyünce neden bilmiyorum hissetmiyorum hiç biyerimi tamamen uyuşuyo o dediğin sakinlik ta ordan geliyo olabilir

kızlar bir topik okuyordum orda biri yazmış eşinde sorun olan varsa bir okusun derim...

kızlar bide benim sölediğim ÇAKŞIR suyunu sormussunuz bu sadece sipermleri cogaltır erkek sipermleri demedim hani ben erkek cocogu istiyorumya sipermleri daaha cok olsun diye içirdim dedim ve size bi haberim var kızlar benim eşimin sipermi cok normaldi şimdi siperm veriyoya oda asılama için sonuc ne biliyomusunuz normalde 60 milyonla 120 milyon arasıymıs benim eşimin ise 158 milyon siermi cıktı bunalrdan % 71 i hareketliydi ve cok sasırdık herkese öneririm kimi eşinde bi siper azlıgı problemi varsa mutlaka içirin ben arada içirdim ölesine kesinlikle dikkate alın kızlar

birde bu topiğe bakabilirsiniz..

http://www.kadinlarkulubu.com/erkek...cirenlertecrubelerinizi-paylasir-misiniz.html

Son düzenleme:
ayyyyy canım dün aniden çıktım eşim biraz kızdı bil.ona lazımmış neyse sabah bakayım dedim...bende durumlar şimdilik iyi gidiyo maaşallah kanama olmadıkça bi tehlike olmaz sanırım bi haftamız kaldı bakalım inşh herşey yoluna girer.belirtiler aynı hiçç başka gelişme yokkk dün sadece tansiyonum düşer gibi oldu vücudum biraz uyuştu eşim hemen sağlık ocana götürdü bişi yok iyiyim şu an şal yapıyorum bayılacaksınız fotosunu koycam :KK1::KK1: sende kandine dikkat et tatlım nolur nolmaz ben belirtilere pek inanmıyom acayip derecede bi değişiklik olmuyo bence
olsun canım anladım aniden gidince ,hamilelikte tansiyon düşük olur genelde bak bir gün daha geçti bebeğini görmene az kaldı ,kendine çok iyi bak merak ediyrum kendine mi örüyorsun şalı.

mrb nasılsınız arkadaşlar..
iyiyiz canım teşekkürler se nasılsın? başladınmı soğan suyuna?

kızlar bir topik okuyordum orda biri yazmış eşinde sorun olan varsa bir okusun derim...

kızlar bide benim sölediğim ÇAKŞIR suyunu sormussunuz bu sadece sipermleri cogaltır erkek sipermleri demedim hani ben erkek cocogu istiyorumya sipermleri daaha cok olsun diye içirdim dedim ve size bi haberim var kızlar benim eşimin sipermi cok normaldi şimdi siperm veriyoya oda asılama için sonuc ne biliyomusunuz normalde 60 milyonla 120 milyon arasıymıs benim eşimin ise 158 milyon siermi cıktı bunalrdan % 71 i hareketliydi ve cok sasırdık herkese öneririm kimi eşinde bi siper azlıgı problemi varsa mutlaka içirin ben arada içirdim ölesine kesinlikle dikkate alın kızlar

birde bu topiğe bakabilirsiniz..

http://www.kadinlarkulubu.com/erkek...cirenlertecrubelerinizi-paylasir-misiniz.html
ay canım eşimin değerlerini bilmiyorum ama kaş yapalım derken gözde çıkarmayalım hiç duymamıştım bunu .ne içirip ne içeceğimizi şaşırdık vallahi.en iyisi keçiboynuzu ve havuca devam.:KK1:

canım gebeliğin ilk belirtilerinde gerginlik değilde acayip bir duygusallık vardı bende daha test bile yapmamıştım düşün herşeye ağlıyordum,ekşi gerçekten çok doğru canım acayip bir ekşi isteği de oluyor bende bu ay acayip tatlı isteği var yani bu ayda boş.:KK19:

ay canım eşimin değerlerini bilmiyorum ama kaş yapalım derken gözde çıkarmayalım hiç duymamıştım bunu .ne içirip ne içeceğimizi şaşırdık vallahi.en iyisi keçiboynuzu ve havuca devam.:KK1:

bende bilmiyorum ama kötü çıkarsa herşeyi denerim valla kız :KK1::KK1:

X