Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

demiştim ya çaprazıma bir jinekolog taşındı diye bugün onunla ayak üstü konuştum. benden hormonlarımın değerlerini istedi bende tahlillerimi gösterdim. pko nun bilinen değer yüksekliği olan lh ı yüksek buldu. metforminden haberin var mı dedi bende 5 aydır kullanıyorum dedim. 6. ayı da doldur gel bi kan tahlili ver dedi. cvr canım seninde 5.ayındı dimi..

bir de dün yaptırdığım tiroid bezi hormon sonuçlarımı da göstedim . meğer eskiden de yaplmış bu test bana.. buradan onunla ilgili bilgi vereyim hormon sonuçlarında TSH , serbest T4 (FT4), Serbest T3 (FT3 ) ve prolaktin hormon değerleri tiroid beziyle ilgili hormonlar.. bununla ilgili sınırları dışında değerler varsa çok önemliymiş kızlar..
bunlarla ilgili bir anormalliğim olmadığı için metformine devam et dedi. dkh da önermedi progesteron içerikli ilaçlarla adetlerini getir bir müddet daha dedi..
evet canım 5. ayım .değerlerinin iyi olması çok olumlu bir durum.

evet canım bekarım bana da başta doktor doğum kontrol hapı vermişti ama temmuzdan bu yana kullanmıyorum bi sene içinde kaç ay olacak gözlemlemek istedik şuan bekar olduğum için bir sene de 8 9 ay kadar adet görürsen doğum kontrol hapına ihtiyaç duymazsın demişti şu ana kadar sadece kasım da olamadım o da sanırım sınav stresinden olsa gerek diye düşünüyorum çok şükür şuan düzenli gidiyo kilo da veriyorum şu bir sene de iyice toparlamaya kontrol altına almaya çalışcam inş :)
canım stres yapma diyecem ama tabi insanın elinde değil sınav zamanları.düzenli kilo vermen çok iyi sadece kilo vererek bile adetlerini düzenliyebilirsin Allah yardımcın olsun.

Eki Görüntüle 354807
vayyyy süper gidiyosun tatlım :KK1:

ayyyy gerçekten okadar olmuş mu bngl e ya hiç konuşamadık kızlada ben pek sık giremiyorum

hadi bakalım inşh güzel haberler alacaz inanıyorum:KK1::KK9:

el işi derken dantel mi yapıyosun canım bak ben ahşap. seramik süsleme ,kurdela nakışı.takı tasarımı yani el sanatları kurslarına gitmiştim geçen yıl hala evde yapıyorum çok eğlenceli dantel de yaparım havlu falan ama en çok istediğim şey örgü yapmak bebek hırka yelekleri patikleri yapıyolar ya deli oluyorum hele de pelerin yapıyolar kızlara örgüden bayılıyorum ama örgü yapamıyorum ben:KK50: bak sana çok beğendiğim bebeğim olursa yaptırmak istediğim örgüleri ekliyeyim:KK52::KK9::KK1::KK3:
ay canım ne güzel şeymiş bu herkes bir şeyler yayınlamış bayıldım vallahi sen bukadar becerikliysen meleğin çok şanslı artık annesi onu nasıl giydirir bilemem :KK9: bende çok isterdim yapmayı hepde kursa filan gitmel istedim ama hiç vaktim olmadı şimdide işten güçten kendime zor vakit ayırıyorum.

offffffffffff hala adet olmadım kızlar yarın sağlık ocana gitcem test yaptırcam sonrada söktürücü progestan iğne yazdırcam inşh yazarlar...göğüslerim patlıycak gibi 10 gündür ağrıyo soğan da yapıyomuş elim ayağım ateşleniyıo artık ya sökülsün yada 9 ay sökülmesin offfffffffffffffffffffffffff:KK14::KK14::KK50::KK43::KK14:
hadi canım benim hayırlı heberlerin olsun işte böyle bizim bu regliler ille bizi her ay teste mecbur bırakıyorlar :KK1:

nerelerdesin tatlımmmmm:44:
geldim geldim tatlım annemlerdeydim orda nete giremiyorum ama sizi çok özledim çok yazışma olmuş hepsini okuyamadım vallahi.böyle ara verincede yetişemiyorsun konulara.

Kızlar nasilsiniz görüşmeyeli ozledim sizlerle sohbet etmeyi
Tuncss Canim insallah adet olmazsin
Bicim uzun zamandır gelmiyorsun iyisindir umarım
Bngl canim 12.haftada misin ne guzel
Gyaman sen nasilsin babanda iyiymis cok sevindim
Ecrin bahar yeşil busmai123 sizler nasilsiniz?

Bizde 13.haftaya girdik veee oğlum olacak insallah
Metformini de kesti doktor Bngl sen iciyor musun hala?
çok sevindim canım oğlun olacakmış hayırlı evlat olsun inşallah. metformini kaçıncı ayda kestirdi doktorun?

canım ben sana çok yazdım ama sanırım görmüyorsun yazdıklarımı çünkü cevap yazmıyorsun hiç.

rica etsem bir sorum olacak sana ,bu ay 20. günümde gittim 21. günde çatlama iğnesi yapıldı demiştin.dikkat ettinmi ;
20. günde doktora gittiğinde yumurtlama akıntın varmıydı veya çatlama iğnesinden sonra hiç akıntına dikkat ettinmi? şimdi akıntın kesildiyse kaçıncı gün kesildi.

akıntı takibi yapıpta ilişki olduğu zamanlarda gebelik olmuyor bu sebeple merak ediyorum

acaba akıntı başlayıncamı yumurta büyümeye başlıyor yoksa akıntının en yoğun old. günmü yumurta çatlıyor ?

çünkü nerdeyse akıntının 4-5 gün sürdüğüde oluyor.

Kızlar siz hangi sıklıkla regl oluyorsunuz?benim 4-5 gün oluyor gecikmelerim ama okuduğuma göre çok daha fazla olanlar var,bu neden kaynaklanıyor?Pko konusunda çok bilgi sahibi değilim,doktorum da sağolsun sıradaki hastaları alma derdiyle hiçbir şey anlatmadı,bir de özel hastanede...beni aydınlatabilirseniz sevinirim.

Kızlar siz hangi sıklıkla regl oluyorsunuz?benim 4-5 gün oluyor gecikmelerim ama okuduğuma göre çok daha fazla olanlar var,bu neden kaynaklanıyor?Pko konusunda çok bilgi sahibi değilim,doktorum da sağolsun sıradaki hastaları alma derdiyle hiçbir şey anlatmadı,bir de özel hastanede...beni aydınlatabilirseniz sevinirim.

canım adetleri düzenli olupta PKO olanda var, yada adetleri düzensiz hormonları çok düzenli olan PKO da var. benimde gittiğim hiç bir doktor bununla ilgili ayrıntılı açıklama yapmadı sadece şimdiki doktorum PKO şiddetine göre değişir demişti. yani LH ın FSH tan ne kadar yüksekse adet olman okadar daha da zorlaşıyor.değerlerini ölçtürdünmü?

canım adetleri düzenli olupta PKO olanda var, yada adetleri düzensiz hormonları çok düzenli olan PKO da var. benimde gittiğim hiç bir doktor bununla ilgili ayrıntılı açıklama yapmadı sadece şimdiki doktorum PKO şiddetine göre değişir demişti. yani LH ın FSH tan ne kadar yüksekse adet olman okadar daha da zorlaşıyor.değerlerini ölçtürdünmü?

Hayır canım benim yeni teşhis edildi bu durum,adetimin 3. günü gidicem kan testi için.

selam canlar..
ben bugün wc bi gittim ki pembemsi akıntı.. sonrasında da yoğun bir şekilde birden bire kanamam oldu.. bu durumu ilk kez yaşıyorum.. direk kıpkırmızı kanamam hiç olmaz benim.. hep ilk gün kahverengi ya da pembemsi akıntım olur ve ertesi gün sökülür giderdi.. bu ay kendi kendine birden bire kanama başlayıverdi :KK9:
aslında bugün 31. günüm ve tedavi sürecine başladığımdan beri genelde 30 günde gelirdi kırmızılar.. ama bu ay ilaç almadım ve 21. günümde çatlatma iğnesi oldum.. iğneden genel olarak 14 gün sonra kanama olması gerekirken benim erken gelmiş oldu.. hayır olsun bakalım.. yarın doktoru arayıp randevu alacağım. ve belkide aşılama süreci beni bekliyor.. bakalım doktor ne diyecek..
yine amma uzatmışım yahu :))) çenem düştü son iki gündür.. :KK9::KK9::KK9:

aslında kafamıza çok takmamamız gerekiyor.belki söküp atabilsek biz de hamiş kalırız ama ne mümkün.soğan kürünü denedin mi hiç canım?

hiç soğan yapmadım.. yapmayı da düşünemiyorum.. çünki midemde ileri derecede reflü var.. soğanlı herşey alt üst ediyor beni.. korkuyorum soğan suyu içmekten.. kaş yapayım derken göz çıkarmak istemiyorum..

aaaaaa sende tuncs gibi adet günün yakınmış benimde sizden 1-2 gün sonrası.ama bende regly belirtileri var gerginlik ve tatlı isteği maaleseffffffff yaaaaaa.göğüslerde büyüme yok bu sefer ağrıda yokk.benimki bu ayda tutmadı gibi umarım zamanında adet olurum artık. sizlerde durum nasıl

tatlım ben 6. klomenide kullandım.demeki 4. ten sonrası kötüymüş haaa.kısmet ne diyelim umarım bana son 2 tanesi zarar vermemiştir..yalnız anlamadığım şu var iğneler klomenden daha ağır hormonlar değilmi.
bide sende de başlamış sanırım adet belirtileri bende yanıma yaklaşanı ısıracak moddayım ayrıca aşırı tatlı isteği var.hamile olan kişilerin canı tatlı yerine ekşi çekermişşş benim canım ne zaman tatlı çekse hıhh geliyor adet diyorum artık.
hamile olupta adete 1 hafta kala canı tatlı çeken hamile bir tanıdığınız oldumu hiççç çok merak ettim şimdi.çünkü canın tatlı çekerse erkek olur derler ne zaman tatlı aşermesi başlar acaba kaçıncı hafta.

tatlı ekşi aşermesinden hiçbişey anlamıyorum ben.. bu kişiden kişiye değişecek birşey sonuçta.. sen belirti aramayı bırak bence arkadaşım.. bu arada yazımın başını okudun mu bilmem ben adet oldum bugün..

kızlar çatlatma iğnelerinin fiyatı ne kadar oluyor bilen var mı acaba?

canım ben tedavimi olduğum klinikten alıyorum iğnemi 70 tl.. ama dışarıda eczanelere de sordum genel olarak 80-85 tl civarında fiyat verdiler..
bu arada bu iğne ovitrelle.. bir de pregnyl var.. pregnyl 10tl tanesi ama genelde 2 doz uygulama yapılıyor onda ve 20 tlye işlem tamam oluyor.. fakat o iğneyi piyasada bulmak neredeyse imkansız.. o nedenle de ovitrelleye mecburen 70-80 civarı paralar veriliyor..

yap tabi biliyosan benim şişle örgüyle aram yoktur bizim üst kattaki kadına parayla yaptırcam:KK1: hepsi çok tatlı daha burda örülen bi yelek var görsen bayılırsın bide öğrencek vaktin var mı bilmiyorum ben ders çalışıyorum bu yıl öğrenip yapmak isterdim ama kpss hazırlanıyom keşke hep boş olsaydım mutlaka öğrenmekisterdim geçen yıl kpss yoktu evde durmuyodum hiç bütün kurslara gittim bilgisayar ingilizce ahşap takı seramik miss sabun yapımı neler neler yaptık ve parayla yaptırmak isteyenler bile oldu yaptım çünki zevkli bi iş kurdela nakışıyapmıştım bi havlu koyayım fotosunu bence de git geçen yıl inan çocuk hiç aklımda yoktu ondan bi tutturdum ama düşük oldu bu yıl çocuk tan başka bi düşüncem olmadı evde kpss stresi bi taraftan offff offff allah yarımcım olsun ama terapi resmen bazen evde ahşap boyama ve takı yapıyorum derslerde sıkılırsam kursa da binde bir arkadaşları görmek için gidiyom :)Eki Görüntüle 355103

yap ama bakınca üzülme olurmu ben şimdi yaptırmıyorum ablam yapalım dedi hayır dedim görünce dayanamam :KK14:

aman işte can sıkıntısı bakalım zaman ne göstercek.. ben böyle isterim isterim ama gitmeye geldimi iş kesin aksilikler çıkar.. sıkıtnı stres yapma canım kendine.. düşünme bebeği.. Allah kararlamıştır elbet hepimiz için uygun bir zamançç

kızzz kocana yazık heryeri ısırık içinde kalmıştır :KK1::KK1::KK1:

hee valla garibim iyi dayanıyor bana.. bu arada ben regl oldum canımcım.. nasıl oldu anlamadım ama oldu valla :)))

oyy maşallah size.. arada gel böyle haberlerini ilet bizlere merakta bırakma.. ben adet oldum bile canım :)))

Hayır canım benim yeni teşhis edildi bu durum,adetimin 3. günü gidicem kan testi için.
sadece ultrasondan bakarakmı PKO sun dedi aslında kesin sonuç için hormon testinede bakması lazımdı. o zaman mutlaka 3. gün testlerini yaptır canım bizler yumurtlamayı düzenlemesi için metformin kullanıyoruz onuda sor doktoruna .şimdiden geçmiş olsun.

çok sevindim canım oğlun olacakmış hayırlı evlat olsun inşallah. metformini kaçıncı ayda kestirdi doktorun?

Tesekkur ederim Canim 13.haftada kesti ama ağrın olursa başlarız tekrar dedi
Sen neler yapiyorsun cok takip edemiyorum kusura bakma

canım ben sana çok yazdım ama sanırım görmüyorsun yazdıklarımı çünkü cevap yazmıyorsun hiç.

rica etsem bir sorum olacak sana ,bu ay 20. günümde gittim 21. günde çatlama iğnesi yapıldı demiştin.dikkat ettinmi ;
20. günde doktora gittiğinde yumurtlama akıntın varmıydı veya çatlama iğnesinden sonra hiç akıntına dikkat ettinmi? şimdi akıntın kesildiyse kaçıncı gün kesildi.

akıntı takibi yapıpta ilişki olduğu zamanlarda gebelik olmuyor bu sebeple merak ediyorum

acaba akıntı başlayıncamı yumurta büyümeye başlıyor yoksa akıntının en yoğun old. günmü yumurta çatlıyor ?

çünkü nerdeyse akıntının 4-5 gün sürdüğüde oluyor.

canımcım aşkolsun valla gözümden kaçıyordur.. çünki geçmişe çok dikkatli bakmıyordum.. ama son 2 gündür gene takılıyorum buralara.. çok uzak kalmaya dayanamadım sizlerden..
canım benim akıntım nedense bu kist olayından beri ara ara kesilip hep yeniden başlıyordu.. ve kontrol öncesi de çok artmıştı.. ama ben hiç yumurtaya bağlamayıp kesin kistten diyordum.. ama kontrolde 20. günümde 18mmlik geç olgunlaşan ama benim kendiliğinden doğal olarak oluşan bir yumurtam vardı.. 21. günde iğnemi oldum akıntım hala devam ediyordu ve iğneden sonra 4-5 gün daha devam etti.. sonra birden kesildi akıntı.. dün yeniden başlamıştı ki bugün de adet oldum.. ama ben hiç akıntı takibine dikkat edip ilişki yaşamadım.. yumurta akıntı ve çatlaması ile ilgili bir bağ tespit edemedim ben :KK9: yani bu durum bende hiç kesin sonuç vermedi.. bende bununla aklımı yormak istemedim..
bunların hepsi bahane sebep.. aklımızı meşgul eden gereksiz detaylar.. valla kendi haline bırakmak en güzeli.. bak ben geçen ay eşimin değerleri sıkıntılı diye rahat ettim ve kendiliğinden yumurtam oldu.. ayrıca doktor bana progestan başlamamı söyledi ama ben buay progestan da içmedim.. yani yıllar sonra ilk kez doğal olarak adet olmuş oldum.. bu bile benim için süper..

sadece ultrasondan bakarakmı PKO sun dedi aslında kesin sonuç için hormon testinede bakması lazımdı. o zaman mutlaka 3. gün testlerini yaptır canım bizler yumurtlamayı düzenlemesi için metformin kullanıyoruz onuda sor doktoruna .şimdiden geçmiş olsun.

Aynen öyle oldu sadece ultrasonla bu kanıya vardı.Metformini okudum burda yine evet dr.a söyleyeyim bir sonraki gidişimde.Teşekkürler

kızlar az önce cvr arkadaşa da yazdım..
ben progestanı kullanmadım ve kendiliğinden geldi kırmızılarım.. bence metformin bunu gerçekleştiren.. :KK34:
mucize gibi bu ilaç.. neredeyse 1 yıldır kullanıyorum ve sonunda bende de işe yaradı sanırım.. doğal yumurtlama ve kendiliğinden desteksiz gelen kırmızılar.. valla bu kırmızılara bu kadar sevindiğim bi kist dönemindeydi bi de şimdi yani.. süper bişi :KK76::KK76::KK76::KK76:

Tuncss canim bu ay cok umutlu degildin zaten yeni ay yeni umutlar biraz ara vermeyi düşünmez misin
Cok iyi geliyor kafadan tamamen atmak imkansız ama bakarsın melegin geliverir insallah canim
Sen en iyisini bilirsin tabi ama ara vermeyi bı duşun derim
Benim ara verdigim zaman geldi meleğim insallah bu yaza kadar hamile kalır butun topic :KK66:

Sağlıklı akıllı ve hayırlı bir oğlun olur inşallah cnm çok sevindim adına
iyiye doğru gidiyoruz babam konusunda inşallah böyle devam eder cnm çok saolasın..

hee valla garibim iyi dayanıyor bana.. bu arada ben regl oldum canımcım.. nasıl oldu anlamadım ama oldu valla :)))

evlilik böyle birşey işte iyi günde kötü günde Rabbim ağzınızın tadını bozmasın inşallah.
hayırlısı olsun cnm regli olmuşsun bunada şükür bakalım ben hangi gün olucam 26. günüm bu gün ateş tablosunuda yapmıyım artık diyorum bu ay son olsun ateş yükseldikçe acaba diyorum sonra birden pat diye düşüyor alıyorum havamı :KK1::KK1:

Son düzenleme:
Tesekkur ederim Canim 13.haftada kesti ama ağrın olursa başlarız tekrar dedi
Sen neler yapiyorsun cok takip edemiyorum kusura bakma
iyiyim canım metformine devam ediyorum aynı zamanda hayıt hapı alıyorum kendi haline bıraktım artık takip filanda yapmıyorum bakalım hayırlısı olsun Allah ne zaman yazdıysa ozaman olacaktır herhalde evet sen giremiyorsun pek arada sırada gelde sohbet edelim öptüm canım Allaha emanet olun ikinizde

kızlar az önce cvr arkadaşa da yazdım..
ben progestanı kullanmadım ve kendiliğinden geldi kırmızılarım.. bence metformin bunu gerçekleştiren.. :KK34:
mucize gibi bu ilaç.. neredeyse 1 yıldır kullanıyorum ve sonunda bende de işe yaradı sanırım.. doğal yumurtlama ve kendiliğinden desteksiz gelen kırmızılar.. valla bu kırmızılara bu kadar sevindiğim bi kist dönemindeydi bi de şimdi yani.. süper bişi :KK76::KK76::KK76::KK76:

bende metformin kullanıyorum canım beş altı ay oluyor son iki aydır yoğun yumurta akım oluyor nerdeyse reglim bitiyor başlayana kadar geliyor o akıntı sanırım bu yumurtlamayı gösteriyor dimi eskiden böyle hiç olmazdı senin ne alemde aynı benim gibimi

canımcım aşkolsun valla gözümden kaçıyordur.. çünki geçmişe çok dikkatli bakmıyordum.. ama son 2 gündür gene takılıyorum buralara.. çok uzak kalmaya dayanamadım sizlerden..
canım benim akıntım nedense bu kist olayından beri ara ara kesilip hep yeniden başlıyordu.. ve kontrol öncesi de çok artmıştı.. ama ben hiç yumurtaya bağlamayıp kesin kistten diyordum.. ama kontrolde 20. günümde 18mmlik geç olgunlaşan ama benim kendiliğinden doğal olarak oluşan bir yumurtam vardı.. 21. günde iğnemi oldum akıntım hala devam ediyordu ve iğneden sonra 4-5 gün daha devam etti.. sonra birden kesildi akıntı.. dün yeniden başlamıştı ki bugün de adet oldum.. ama ben hiç akıntı takibine dikkat edip ilişki yaşamadım.. yumurta akıntı ve çatlaması ile ilgili bir bağ tespit edemedim ben :KK9: yani bu durum bende hiç kesin sonuç vermedi.. bende bununla aklımı yormak istemedim..
bunların hepsi bahane sebep.. aklımızı meşgul eden gereksiz detaylar.. valla kendi haline bırakmak en güzeli.. bak ben geçen ay eşimin değerleri sıkıntılı diye rahat ettim ve kendiliğinden yumurtam oldu.. ayrıca doktor bana progestan başlamamı söyledi ama ben buay progestan da içmedim.. yani yıllar sonra ilk kez doğal olarak adet olmuş oldum.. bu bile benim için süper..
canım yalnış anlama sakın biliyorum bir ara hiç girmiyordun kafanı dağıtmak için farkındayım . hep sana yazmaya çalıştım ama sen diğer arkadaşlara cevap yazıp bana yazmayınca tahmin ettim kafan zaten dalgın olabilir sende kendine göre kolay şeyler yaşamadın bu sebep ile seni çok iyi anlıyorum.kötü düşünmedim hiç.sadece tatlı bir sitem ettim artık gör diye :KK1:
cevabın için teşekkürler canım demekki çatlama iğnesinden sonrada 4-5 gün akıntı sürdüyse biz bunu nasıl anlıycaz vallahi anlamadım.off zaten artık onuda takip etmiyorum bıraktım iyice ben .hayırlısı olsun canım adet olmuşsun.üzme sakın kendini allah bize başka dert vermesin yeterki.en azından umudumuz var mücadelemizi veriyoruz.

Son düzenleme:
Tuncss canim bu ay cok umutlu degildin zaten yeni ay yeni umutlar biraz ara vermeyi düşünmez misin
Cok iyi geliyor kafadan tamamen atmak imkansız ama bakarsın melegin geliverir insallah canim
Sen en iyisini bilirsin tabi ama ara vermeyi bı duşun derim
Benim ara verdigim zaman geldi meleğim insallah bu yaza kadar hamile kalır butun topic :KK66:

canım her ara vericem dediğimde kendimi doktorun tatlı dilleri ile beni kandırmış olduğunu farkediyorum :KK9::KK9:
bilmiyorum ne olacak.. bi gideyim bakalım doktora.. ben zaten 1 kez aşılama düşünüyorum.. sonra eğer olmazsa yazın tüp bebek araştıracağım.. en azından bir kez denemek istiyorum.. bakalım zaman nerelere götürecek beni.. bakarsın doktor da bekleyelim der.. o ne derse ona uyacağım.. inşallah dediğin gibi olur ve herkes tez zamanda hamiş olur.

evlilik böyle birşey işte iyi günde kötü günde Rabbim ağzınızın tadını bozmasın inşallah.
hayırlısı olsun cnm regli olmuşsun bunada şükür bakalım ben hangi gün olucam 26. günüm bu gün ateş tablosunuda yapmıyım artık diyorum bu ay son olsun ateş yükseldikçe acaba diyorum sonra birden pat diye düşüyor alıyorum havamı :KK1::KK1:

amiiiiiiinnn cümlemizin canımcım.. geldi kırmızılar bakalım ne olacak.. ateşi ben kistten beri ölçmüyorum.. kist olan ay çünki bana çizgiyi kesin çekmişti ve benim yumurta çatlamamış aksine koskocaman olmuştu.. o günden sonra bıraktım..

bende metformin kullanıyorum canım beş altı ay oluyor son iki aydır yoğun yumurta akım oluyor nerdeyse reglim bitiyor başlayana kadar geliyor o akıntı sanırım bu yumurtlamayı gösteriyor dimi eskiden böyle hiç olmazdı senin ne alemde aynı benim gibimi

valla bilmiyorum ki canım akıntı olayını.. ben genelde akıntılı bi hatunum zaten:KK9::KK9: pek fark yaşamadım sanırım.. ya da hiç dikkat etmedim bilemiyorum :KK9:

canım kaçıncı gün başlayıp bitiyor senin akıntın benimki adetin 14.veya 15. günü başlayıp 20. gün bitiyor bu arada hangi gün yumurta çatlıyor acaba?

canım her ara vericem dediğimde kendimi doktorun tatlı dilleri ile beni kandırmış olduğunu farkediyorum :KK9::KK9:
bilmiyorum ne olacak.. bi gideyim bakalım doktora.. ben zaten 1 kez aşılama düşünüyorum.. sonra eğer olmazsa yazın tüp bebek araştıracağım.. en azından bir kez denemek istiyorum.. bakalım zaman nerelere götürecek beni.. bakarsın doktor da bekleyelim der.. o ne derse ona uyacağım.. inşallah dediğin gibi olur ve herkes tez zamanda hamiş olur.

amiiiiiiinnn cümlemizin canımcım.. geldi kırmızılar bakalım ne olacak.. ateşi ben kistten beri ölçmüyorum.. kist olan ay çünki bana çizgiyi kesin çekmişti ve benim yumurta çatlamamış aksine koskocaman olmuştu.. o günden sonra bıraktım..

valla bilmiyorum ki canım akıntı olayını.. ben genelde akıntılı bi hatunum zaten:KK9::KK9: pek fark yaşamadım sanırım.. ya da hiç dikkat etmedim bilemiyorum :KK9:

ben önceden arada bir olurdu o akıntı böyle yoğun hiç bilmem iki aydır bembeyazım saolsun :KK1: ateş ölçmekte alışkanlık oldu ya gerçekten akşamları bile ölçüyorum yani o kadar :KK1:
aşılama konusunda bende öyle düşünüyorum bir kez sonra tüp bebek inşallah hiçbirine fırsat kalmadan hamile kalabiliriz inşallahhh

X