Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

yeşil_87+ merhaba canım ya hatırlıyormusun geçen ay Pregnyl iğnesi hakkında bana özel mj atmıştı ben bu ay çok umutlu değilimde eğer yine almam gerekirse bana kargoyla göndereibilirmisin fiyatını hesaba yatırırım birde sen ankaradaydın galiba orda bulmak kolaymı

yüksel canım karıştırdın galiba :KK1: ben söylediğin iğneyi ilk şimdi duyuyorum , söylediğin tarzda bir mesaj atmadım.. ankara görev yapmıyorum trabzondyım hemde bir ilçesinde..

elimden gelen bir şey olursa yardım ederim de bu durumdan haberim yok ..

yüksel canım karıştırdın galiba :KK1: ben söylediğin iğneyi ilk şimdi duyuyorum , söylediğin tarzda bir mesaj atmadım.. ankara görev yapmıyorum trabzondyım hemde bir ilçesinde..

elimden gelen bir şey olursa yardım ederim de bu durumdan haberim yok ..

canım kusura bakma bende mj var oda yeşil_87 yazıyor sensin sanmıştım

Kızlar mrb.. Bişey danışmak istemiştim size vaktiniz varsa.. LH/FSH oranının 3 den yukarı olması pko belirtisi diye bişey okudum az önce.. Bu konuda bilgisi olan varsa söyleyebilirmi?? Benim LH: 14,16 FSH: 5.10 PRL:10,16 E2:37,49 DHEA-SO4:221,7 bu konuda bana değerlendirme yapabilecek olan varmı, lütfen yardımcı olurmusunuz :KK43:

bende korkuyorum bitkisel içerikleri kullnamya 123m özellikle hayıtı.. biçim kullanmış ona bir sorsak iyi olur.. geçenlerde başka bir sorunum için keten tohumuna başlayayım dedim her kafadan bir ses çıktı çevremdekilerden onun için başlayamadım bile...
ayy evet tatlım hayıt korkutuyor beni güçlü bir bitki çünkü.

duphaston yüzde yüz getirmeyebiliyor ki canım biçimin geçen ay nasıl gecikmişti hatırlasana ,kullananlarında adeti normalde gecikebiliyo,bence senin yakında gelecek ağrılarım var demişsin bazen sökülmek zor olabiliyor

canım 3 kerden fazla kullanılmaz dediğin klomen mi yoksa dostinextenmi bahsetmek istedin?
bu hayıt hapını ben doktora sordum alabilirsin ama dostinex kadar hızlı düşürmez dedi. prolaktini yüksek olanların forumunda okumuştum dostinex ile bu hormonu düşürüp sonra hayıt hapı ile dengede tutmak için doktorları vermiş ve hamile kalmışlar.yani bende bu mantığı uygulamaya çalışıyorum. dostinexi kullandıktan sonra hemen düşmüştür diye düşünüyorum çünkü çok hızlı düşüren bir ilaç demişti doktor.500-800 değeri olanları bile 1 ayda hemen düşürüyormuş.benimde 123 tü değerim ilk önce dostinexi kullan dedi.saonra kontrole gidemedim sonra sanırım hayıtı verecekti.anladığım kadarıyla seninde öyle yani bizlerde sadece 1 kerelik yükselme olmuyor ilaçtan sonra hemen yükselebiliyor bu sebep ile dengede tutmak adına hayıt hapını sor doktoruna canım.tohumu hakkında evet burdaki forumlarda ezipte içilmeli diyor ama bana aktar ezilmiycek demişti.
prespektüsündede yazanı aynen yazmaya çalışacağım şimdi sana canım.
önerilen doz ile yüksek prolaktin seviyelerini normal seviyeye düşürür.prolaktin yüksekliğinde österojen-progesteron dengesi bozulduğu için siklus bozuklukları meydana gelir.prolaktin düzeyinin düşmesi gonadotrapın salıvermesindeki bozukluğu düzeltir.ve böylece siklus normale döner.fizyolojik österojen -progesteron oranı sağlanır meme dokusu üzerinde prolaktinin proliferatif etkileri ortdan kalkar.

tatlım benim doktorum klomen için 6 ay demişti,burda tuncstan bide başka bir arkadaştan duydum doktor demişki 3 ten fazla kullanılmaz demiş.

slm kızlar nabersiniz
ben 8 şubatta kızımı dünyaya getirdim.size daha sonra ayrıntıları anlatırım şuan evdeyiz sizlere haber veriyim dedim.kendinize iyi bakın.tekrardan gelirim topiğe:emir_bebek:
ayyyyyyyyyyy ayyyyyyyyyyyy maşallah canım.allah analı babalı büyütsün tatlım

mrb canım ben de cevap yazıyordum sana,benim eşim de sık sık ailesine gitmek isterdi en son çileden çıktım bunaldığımı falan anlattım neyse ki zor olsa da başardık kısıtlamayı.siz de aşacaksınız ama sabırlı olmak zorundasın. ben bu akşam çok heyecanlıyım 1 aydır bekliyordum yarın randevumuz var doktor ayrıntılı ultrasonda bakacak bebeğimiz sağlıklı mı diye ve cinsiyeti öğreneceğiz inşallah. bu gece uyuyamam artık

canım ben gripken ölçüyordum.iyileştikten sonra 35,5 oldu normali.ama saate dikkat ederek ölçmedim

maşallah:) benim de dün doğum günümdü. kova burcu kızın biraz zor bir kız olacak ama hep doğru kararları verecek sonunda:) öptüm
aaaa 35, 5 mu ben hamilelerin ateşi hep 37 lerde olur sanıyordummm.şaşırdım vallahiiii

Kızlar mrb.. Bişey danışmak istemiştim size vaktiniz varsa.. LH/FSH oranının 3 den yukarı olması pko belirtisi diye bişey okudum az önce.. Bu konuda bilgisi olan varsa söyleyebilirmi?? Benim LH: 14,16 FSH: 5.10 PRL:10,16 E2:37,49 DHEA-SO4:221,7 bu konuda bana değerlendirme yapabilecek olan varmı, lütfen yardımcı olurmusunuz :KK43:

evet canım 3 olması pko olduğunun anlamında.normalde fsh ın lh dan daha büyük olması gerekir ama arada ne kadar fark olmalı onu bilmiyorum.

slm kızlar nasılsınız hepinize iyi haftalar diliyorum bugun kontrolum var adetımın 13,günü bugun beyaz bı akıntım oldu inş.yumurtlamısımdır hadı hayırlsı :)

canımm aynı anda yumurtlamışız benimde bugün 13.günüm ateşim hep yüksekti bugün birden düştü ve akıntım oldu gerçi adet biter bitmez başladı akıntım sanırım metformin sürekli yapıyor bu akıntıyı ateşten anladım yumurtladığımı dün gecede çalışma oldu inşallah sende değerlendirmişsindir :)

3781c1 Ovulation charts on FertilityFriend.com

17.haftaya girdik canım amin çok sağol inşallah herşey yolundadır.
KESİNLİKLE sana katılıyorum, aldırmak gibi bir düşüncen yoksa testleri yaptırma. sadece olasılık hesaplıyor hiçbir fayda sağlamıyor. hatta gereksiz moralini bozabilecek sonuç çıkabilir moral bozduğunla kalırsın. kesin sonuç amniyosentezde çıkıyor, onda da düşük riski var. kısaca kimseye tavsiye etmem çok gereksiz. erkekler anlamıyor :KK1:

bende öyle düşünüyorum canm.asla aldırmayı düşünmem Allah'ın verdiği cana benm müdahale etmek gibi bi hakkım yok.resmen cinayet bence bu.Rabbimden gelen herşeye razıyım ben.bu test düşüncesi beni gerdiya.eşim yaptırmak isterse istesin ben yaptırmıcam.boşyere moralimi bozamam bugünlerde çok sinirliyim zaten.

ayyy canım kıyamam sana :KK3: durumun tipik gelin kaynana ilişkisi.. :KK1: :KK1: bir de şuan hamilesin ya daha bir hassas olmuşsundur.. eşine de küsme canım ailesi sonuçta bazı erkekler ailelerini çok özler ne güzel ailesini özleyen ve seven bi eşin var .. sana ve çocuğuna da bu denli bağlı olur.. benim erkek arkadaşımın ailesiyle tanıştım babası beni çok zorlamıştı çok soru sorduydu.. annesi ile olumlu izlenimlerim oluşmuştu sonra bunları erkek arkadaşıma söylediğimde o tam tersini söylemişti babası aslında şeker gibi adammış sadece beni incine boncuğunakadar tanımak istemiş ondan öyle soru yağmuruna tutulmuşumm.. beyfendinin bu dönem bitecek okulu bakalım tatilde nişan görünüyor gibi.. tabi her şeyden önce hayırlısı .. evlendin mi ha denilince boşanılmıyor Rabbim hepimize hayırlısını versin hakkımızdakini gönlümüze razı eylesinn

canm evet çok hassasım oturup ağlayasım geliyo herşeye ama erkekler bizi çokta anlamıyolar.evet canm hayatındaki en önemli karar gerçekten herşeyini değiştiriyor.hayırlısı olsun canm hakkında.ben evlendikten sonra boşanmayı çok düşündüm ama eşimden deil ailesinden dolayı çok üzülüyodum psikolojim bozuktu ilk sene baya ama geçti çok şükür bide biz yakındık ozaman sonra uzaklaşınca ben düzeldim ama eşim bunun farkında deil bazen hala orda olsaydık diyo bende diyorum keşke daha önce gelseydik uzaklaşsaydık onlrdan.evlennce hadi boşanıyorum olmuyo evet.şimdi hamile olunca ailesinn yannda kıymetlendim istediğim yemekler yapılıyo ama hiç gözümde yok öncesinde de yapacaktınız onu.eş seçiminde aile çok önemli hatta sandığımdan daha önemliymiş ama insanları tanımak hemen olmuyo nezaman tanıyosun biliyomusun evlilik hazırlığı dönemi varya işte ozaman.orda yapılan söylenen hiç unutulmuyo.neyse canm çok uzattım evleneceğimiz kişi bizim kaderimiz mi seçimimiz mi sence?

canımm yaaa üzülme netcennn ..boşuna sinir olupp germe kendini bebegini düşünnn....bu hafta yaşadıklarımı anlatsamm şook olursunnn...boşanıcammm demeye kadarrr getirttii..çileden çıkarttı benii...sabret anlar oda zamanlaaa...

evet ben onu düşünüyorumda eşim düşünmüyo.yani benm sinir olduğum şeyler ona çok saçma geliyo.yani o bana gereken özveriyi gösteriyo ben bilmiyorum.aslında göstermiyo diyemem doğru söylüyo ama bu ara biraz daha göstermeli işte.offf canm bazen o konuma geliyo insan çıldırıyo ömür boyu çekcem mi ben bu stresi diyosun.bekarlık en güzeli mi ne?

bütün arkadaşlara çok teşekkür ederim çok saolun rabbim sizlerede tattırsın bu duyguyu
doğum hikayemi de anlatıyım kızlar sizlere
kızlar 6 şubat gece saat 1e doğru epilasyon yaparken suyum geldi ve ertesi gün hemen dr a gittik ve çoçuğun suyu azalmış ve hareketleride durgunlaşmıştı ve o gün akşama kadar azar azar suyum geldi akşam dru aradığımda oynmasnda problem yoksa tedbir amaçlı yatmana gerek yok dedi tabi ben telaştan konuşamadım ve eltime arattırdım ve sabah dru bir ilaç için aradım ve ondan önce bebeğimin hareketide yok denecek kadar azdı ve aradığımda daha ben ilaç soramadan bebeğin hareketlerini sordu ve azaldığını söyleyince azarladı ve hemen geliyorsun yoksa mesuliyet kabul etmem dedi senin bebeğin kıymetli bebek dedi ve nasıl hazırlandım nasıl giyindim bilmiyorum ve muayneden sonra 1 cm açılmayla doğumhaneye aldılar ve 2.5 saat suni sancıdan sonra açılmam hala 1 cmdeydi ve bebeğim oksijensiz kaldığından bana oksijen maskesi taktı ve hemen sonrasında sezeryana aldılar daha sonrasındada 2.760 gr ağırlığında bir prenses dünyaya geldi
rabbim sizlerede tattırsın inşaallah doğumhanede sizlerede dua ettim rabbim hayırlısyla kabul eder inşaallah

kızımın adınıda iclal koyduk bir isim daha koyucağız babası kimliği çıkartırırken bir isim daha eklemek istiyor

canm ne güzel Allah hepimize nasip etsin inşallah.

canım büyük ihtimal pko hastasısın.. diğer belirleyici özellikler de var mı sende .. mesala adet düzensizliği.. oda varsa pko hastası olabilirsin en iyi ultrasonda anlaşılır canım.. bana sorarsan pko hastasısın :2: lh baya bi yüksek çıkmış düşürmen gerek..

canm evet çok hassasım oturup ağlayasım geliyo herşeye ama erkekler bizi çokta anlamıyolar.evet canm hayatındaki en önemli karar gerçekten herşeyini değiştiriyor.hayırlısı olsun canm hakkında.ben evlendikten sonra boşanmayı çok düşündüm ama eşimden deil ailesinden dolayı çok üzülüyodum psikolojim bozuktu ilk sene baya ama geçti çok şükür bide biz yakındık ozaman sonra uzaklaşınca ben düzeldim ama eşim bunun farkında deil bazen hala orda olsaydık diyo bende diyorum keşke daha önce gelseydik uzaklaşsaydık onlrdan.evlennce hadi boşanıyorum olmuyo evet.şimdi hamile olunca ailesinn yannda kıymetlendim istediğim yemekler yapılıyo ama hiç gözümde yok öncesinde de yapacaktınız onu.eş seçiminde aile çok önemli hatta sandığımdan daha önemliymiş ama insanları tanımak hemen olmuyo nezaman tanıyosun biliyomusun evlilik hazırlığı dönemi varya işte ozaman.orda yapılan söylenen hiç unutulmuyo.neyse canm çok uzattım evleneceğimiz kişi bizim kaderimiz mi seçimimiz mi sence?

bence kaderimiz canım... ünivrsitede özellikle ne seçim yapan kişiler gördüm okul bitince çoğu ayrıldı ve çok farklı kişilerle evlendiler.. bende yorucu dönemden geçtim ben okulu bitirdim atandım ama erkek arkadaşımın okulu uzadı.. ayrılma noktasına kadar geldik çünkü rahat davranıyor .. o eczacılık okuyor bitirecek de bi dükkan bulacağız yada kamu da çalışacak belli değil.. şuan çok kafamı meşgul ediyr bu durum.. geldiğim yerde çok talipli oldu erkek arkadaşım var diyorum.. yani kader mi seçim mi dersen yine kader derimm.. bakalım ne olacak sonumuz hayırlısı

duphaston kullandım 2 gün önce adet olmam gerekiyordu hala olmadım.. bekarım sizce ne olabilir .. sinirlerim alt üst oldu :2:

kızlaaaar iyi akşamlar herkese. nasılsınız?? ben bikaç gündür pek uğrayamadım yoğundum. ara ara bakabildim sadece. 2. klomeni kullandım bu ay. 3 gün önce btti. hayırlısı olsun bakalım inş bu ay tutar:):) hiç takmıcam kafama hiç düşünmicem olacağı varsa olacak zaten demi

canm benm Allah bu acıları tekrar yaşatmasın inşallah onları unutturacak mutluluklar yaşatsın sana.dr.m bişey demedi bişey olsa söylerdi heralde. 29nda gitcem kontrole çok sabırsızım ama günler geçmiyor.sen nasılsın?
amin canım inşallah.seni çok iyi anlıyorum ,sabırsızlığını ama bu her ay böyle olacak emin ol bizler zor elde ettiğimiz için kolay elde edenler gibi sevincimizide istediğimiz gibi yaşayamıyoruz.ikili testte bende sana katılıyorum sinir bozmaktan baka bir şey değil evet bende olsam Allahtan gelene razı olurdum canım.ben iyiyim bu ay pek takmıyorum kafaya hatta gün içerisinde hiç aklıma bile gelmiyor desem yeridir.ilişki filan yumurtlama günü bile takip etmiyorum hatta ayın kaçındayız ona bile bakıp takip etmiyorum ,kaderde ne varsa onu yaşıyacağız ,beklemeyince insanın umududa olmuyor çok umut olmayınca sende fazla üzülmüyorsun .kendime nisan ayına kadar süre tanıdım sonra bakarız .öptüm seni Allaha emanet olun.

bütün arkadaşlara çok teşekkür ederim çok saolun rabbim sizlerede tattırsın bu duyguyu
doğum hikayemi de anlatıyım kızlar sizlere
kızlar 6 şubat gece saat 1e doğru epilasyon yaparken suyum geldi ve ertesi gün hemen dr a gittik ve çoçuğun suyu azalmış ve hareketleride durgunlaşmıştı ve o gün akşama kadar azar azar suyum geldi akşam dru aradığımda oynmasnda problem yoksa tedbir amaçlı yatmana gerek yok dedi tabi ben telaştan konuşamadım ve eltime arattırdım ve sabah dru bir ilaç için aradım ve ondan önce bebeğimin hareketide yok denecek kadar azdı ve aradığımda daha ben ilaç soramadan bebeğin hareketlerini sordu ve azaldığını söyleyince azarladı ve hemen geliyorsun yoksa mesuliyet kabul etmem dedi senin bebeğin kıymetli bebek dedi ve nasıl hazırlandım nasıl giyindim bilmiyorum ve muayneden sonra 1 cm açılmayla doğumhaneye aldılar ve 2.5 saat suni sancıdan sonra açılmam hala 1 cmdeydi ve bebeğim oksijensiz kaldığından bana oksijen maskesi taktı ve hemen sonrasında sezeryana aldılar daha sonrasındada 2.760 gr ağırlığında bir prenses dünyaya geldi
rabbim sizlerede tattırsın inşaallah doğumhanede sizlerede dua ettim rabbim hayırlısyla kabul eder inşaallah

kızımın adınıda iclal koyduk bir isim daha koyucağız babası kimliği çıkartırırken bir isim daha eklemek istiyor
ne güzel bir mutluluk canım Allah analı babalı büyütsün ayrıca duaların içinde sağol.buna gerçekten ihtiyacımız var.

slm kızlar nasılsınız hepinize iyi haftalar diliyorum bugun kontrolum var adetımın 13,günü bugun beyaz bı akıntım oldu inş.yumurtlamısımdır hadı hayırlsı :)
hayırlısı olsun canım inşallah yumurtlamışsındır.olmasada sakın üzülme tedaviye başlaman bile çok olumlu bir gelişme böyle düşün hiç bir ey yapmadan beklemek daha zor en azından mücadeleni veriyorsun tedbir bizden taktir Allahtan.

merhaba evet 3 birim yksek olunca PKO deniyor .değer yükseldikçe pkonun şiddetide yükseliyor demişti doktorum tabiki tam pko demek için birde ultrason da görmek gerekiyor,kafana takma sakın bu bir kısırlık değil.sadece biraz mücadele gerektiriyor ki hiç uğramadan,4-5 ayda bir adet görmeden hamile kalan PKO larda var.

kızlaaaar iyi akşamlar herkese. nasılsınız?? ben bikaç gündür pek uğrayamadım yoğundum. ara ara bakabildim sadece. 2. klomeni kullandım bu ay. 3 gün önce btti. hayırlısı olsun bakalım inş bu ay tutar:):) hiç takmıcam kafama hiç düşünmicem olacağı varsa olacak zaten demi
aynen canım hiç takma olmayacaksa ne kadar uğraşsanda olmuyor böyle düşünmek insanın biraz daha stresini azaltıyor.

iyi akşamlar kızlar bişey sormak istiyorum malum bende pkoluyum orgametril kullandıktan sonra 30 ocakta akıntımın rengi değişti 31 ocakta regl oldum 8 şubatta hsg çektirdim hiç ağrı kanama lekelenme fln olmadı bugün 13 şubat ve dün ilişkiden sonra kahverengi akıntı geldi bu sabah yoktu öğlen pembe gibi bişeydi ama aralarda hiç bişey gelmemişti şimdi kayu kahverengi gelmiş ve çamaşırım baya batmış... şimdi size sorum şu sizce bu akıntı neden olabilir reglime daha çok var ve 2 senedir ilk defa böle bişey oluyo bana yardımcı olurmusunuz ...?????

canım büyük ihtimal pko hastasısın.. diğer belirleyici özellikler de var mı sende .. mesala adet düzensizliği.. oda varsa pko hastası olabilirsin en iyi ultrasonda anlaşılır canım.. bana sorarsan pko hastasısın :2: lh baya bi yüksek çıkmış düşürmen gerek..

bence kaderimiz canım... ünivrsitede özellikle ne seçim yapan kişiler gördüm okul bitince çoğu ayrıldı ve çok farklı kişilerle evlendiler.. bende yorucu dönemden geçtim ben okulu bitirdim atandım ama erkek arkadaşımın okulu uzadı.. ayrılma noktasına kadar geldik çünkü rahat davranıyor .. o eczacılık okuyor bitirecek de bi dükkan bulacağız yada kamu da çalışacak belli değil.. şuan çok kafamı meşgul ediyr bu durum.. geldiğim yerde çok talipli oldu erkek arkadaşım var diyorum.. yani kader mi seçim mi dersen yine kader derimm.. bakalım ne olacak sonumuz hayırlısı

canm hakkında hayırlısıysa olsun.zor bi durum sen mesleğini eline almışsın o daha okuyor.onun stresini de yaşıyosun ama şöyle düşün bak ben atannca eşimle tanıştım zaten 8ay sonra nişanlandık 6ay sonra evlendik.hiç doğru düzgün maaşımı kendime harcıyamadım hep evlilik hazırlığı felan işte hep o içimde kalmıştır.o yüzden sen dilediğince harca ailenn ihtiyacı varsa gönder sonra eksik bitmiyo gönderemiyosun.o işini kursun sonra nişanlan acele etme canm bekarlığın keyfini çıkar sonra dert bitmiyo bak:))

bu arada bende içimi döktümm :KK16: kadınların sorunları hiç bitmiyor bitmezde :KK1:

dök canmya iyiki varsınız yoksa dertlerimizi kime anlatacağız.ben gerçekten çok rahatlıyorum sizle dertleşince.gerçekten erkeklerin bu kadar çok sorunu yoktur kadın olmak zor.

duphaston kullandım 2 gün önce adet olmam gerekiyordu hala olmadım.. bekarım sizce ne olabilir .. sinirlerim alt üst oldu :2:

canm duphaston biteli kaçgün oldu 10günü geçti mi?

afferin canm sana gerçekten takma zamanı geldiyse olacak zaten.bunu düşünmek gerçekten çok rahatlatıyo.

amin canım inşallah.seni çok iyi anlıyorum ,sabırsızlığını ama bu her ay böyle olacak emin ol bizler zor elde ettiğimiz için kolay elde edenler gibi sevincimizide istediğimiz gibi yaşayamıyoruz.ikili testte bende sana katılıyorum sinir bozmaktan baka bir şey değil evet bende olsam Allahtan gelene razı olurdum canım.ben iyiyim bu ay pek takmıyorum kafaya hatta gün içerisinde hiç aklıma bile gelmiyor desem yeridir.ilişki filan yumurtlama günü bile takip etmiyorum hatta ayın kaçındayız ona bile bakıp takip etmiyorum ,kaderde ne varsa onu yaşıyacağız ,beklemeyince insanın umududa olmuyor çok umut olmayınca sende fazla üzülmüyorsun .kendime nisan ayına kadar süre tanıdım sonra bakarız .öptüm seni Allaha emanet olun.

ne güzel bir mutluluk canım Allah analı babalı büyütsün ayrıca duaların içinde sağol.buna gerçekten ihtiyacımız var.

hayırlısı olsun canım inşallah yumurtlamışsındır.olmasada sakın üzülme tedaviye başlaman bile çok olumlu bir gelişme böyle düşün hiç bir ey yapmadan beklemek daha zor en azından mücadeleni veriyorsun tedbir bizden taktir Allahtan.

merhaba evet 3 birim yksek olunca PKO deniyor .değer yükseldikçe pkonun şiddetide yükseliyor demişti doktorum tabiki tam pko demek için birde ultrason da görmek gerekiyor,kafana takma sakın bu bir kısırlık değil.sadece biraz mücadele gerektiriyor ki hiç uğramadan,4-5 ayda bir adet görmeden hamile kalan PKO larda var.

aynen canım hiç takma olmayacaksa ne kadar uğraşsanda olmuyor böyle düşünmek insanın biraz daha stresini azaltıyor.

canm ya herkes senn gibi anlasa beni keşke.neyse etrafımdaki kise umrumda deil kocam bile yaptırmıcam bu testi.çok iyi yapıyosun takmamakla bunu başarmak kolay deil herşeyin zamanı var canm.bende seni öptüm arkadaşım.

iyi akşamlar kızlar bişey sormak istiyorum malum bende pkoluyum orgametril kullandıktan sonra 30 ocakta akıntımın rengi değişti 31 ocakta regl oldum 8 şubatta hsg çektirdim hiç ağrı kanama lekelenme fln olmadı bugün 13 şubat ve dün ilişkiden sonra kahverengi akıntı geldi bu sabah yoktu öğlen pembe gibi bişeydi ama aralarda hiç bişey gelmemişti şimdi kayu kahverengi gelmiş ve çamaşırım baya batmış... şimdi size sorum şu sizce bu akıntı neden olabilir reglime daha çok var ve 2 senedir ilk defa böle bişey oluyo bana yardımcı olurmusunuz ...?????

canm yerleşme kanaması dicem nerdeyse ama daha çok erken bunun için.yumurtlamann daha bugünlerde olması lazım.orgametril niye kullanmıştın.bende haziranda kullanmıştım kisti eritmek için vermişti dr. sana ne için verdi?

canm hakkında hayırlısıysa olsun.zor bi durum sen mesleğini eline almışsın o daha okuyor.onun stresini de yaşıyosun ama şöyle düşün bak ben atannca eşimle tanıştım zaten 8ay sonra nişanlandık 6ay sonra evlendik.hiç doğru düzgün maaşımı kendime harcıyamadım hep evlilik hazırlığı felan işte hep o içimde kalmıştır.o yüzden sen dilediğince harca ailenn ihtiyacı varsa gönder sonra eksik bitmiyo gönderemiyosun.o işini kursun sonra nişanlan acele etme canm bekarlığın keyfini çıkar sonra dert bitmiyo bak:))

dök canmya iyiki varsınız yoksa dertlerimizi kime anlatacağız.ben gerçekten çok rahatlıyorum sizle dertleşince.gerçekten erkeklerin bu kadar çok sorunu yoktur kadın olmak zor.

canm duphaston biteli kaçgün oldu 10günü geçti mi?

afferin canm sana gerçekten takma zamanı geldiyse olacak zaten.bunu düşünmek gerçekten çok rahatlatıyo.

canm ya herkes senn gibi anlasa beni keşke.neyse etrafımdaki kise umrumda deil kocam bile yaptırmıcam bu testi.çok iyi yapıyosun takmamakla bunu başarmak kolay deil herşeyin zamanı var canm.bende seni öptüm arkadaşım.

canm yerleşme kanaması dicem nerdeyse ama daha çok erken bunun için.yumurtlamann daha bugünlerde olması lazım.orgametril niye kullanmıştın.bende haziranda kullanmıştım kisti eritmek için vermişti dr. sana ne için verdi?

regl olmak için vermişti yerleşme kanaması için çok erken zaten beklemiyorum da böle bişey karar aldım hiç bişey düşünmeden yaz tatilinden sonra tedaviye devam etcem şimdi ara vercem olmaz büyük bir ihtimal ama ya olursa inş hayırlısı öle ergl ağrısı falan yok ara ara akıntım geliyo :KK43:

canm dr.dan gitcektin ne oldu merak ettim seni.

canım sağol erkekmiş mesaj attım sana:)herkes kız diyordu sadece eşim erkek hissediyordu. onunki doğru çıktı biz de şaşırdık. sağlıklı görünüyor şimdilik inşallah sağlıkla doğar hepimizin

mrb kızlar nasılsınızzzz herkes ıyımı hamişler yokmuuuu busmai cnm gözün aydn cnm saglıkla gelsın oğlunn oğğllumaa arkadas cıktı :KK1: kızlar siznle bişey paylşmk istıorummm bizim burda bi komsu war hamile 2.5 ay kaldı doguma we duruları yok :KK43:( hiçbişey alamamış çocuguna beşik bile alamamış bugun görüştük çok üzülüo :KK43:( bnde cok üzüldüm açıkçası eger sizlerden yardım etmek isteyen olursa bana özelden ulaşabilirmi kızlar hem hamile bir annenin hayır duasını almış olcaksınız hemde dogcak bir bebege yardım etmiş olcaksınız ben sadece kendi içimden geldigi için yazdım sizlere gerisi herkesin gönlüne kalmıs arkdaslr yardım etmek isteyenden etmeyenden de allah razı olsn :KK16:

X