Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

biciiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmm nerdesiiiiiiiiiiiiiiiiiin?iyisindir inşallah hepimiz çok merak ettk seni.

123m,bahar,gyaman kızlar adetiniz gelmiş üzülmeyin yeni ayınız hayırlı olur inşallah...

saolasın cnm yeni ay herkese uğurlu gelsin inşallah...

merhabalar arkadaşlar..aranıza yeni geldimm..10 yıllık evliyim..5 bebek kaybı yaşadım..malesef 7 yıldan sonra aklına geldi drların rahim filmi çekilmesi ve sonuç rahim kalp şeklindeymiş..neyse ameliyat oldumm.bu seferde hamile kalamadım..bir buçuk yıldır herşeyi bırakmıştımm..iki aydırda tkrar başladım.. gidiorum çok memnunum drlardan..9 ocak sat ve 28 ocakta iğne vuruldukk beklioruzz geçen ay sonuc alamamıştık..soruma gelince drlarım bikaç ay daha denedikten sonra yine hamile kalamazsam ameliyattan kalma rahim duvar yapışıklığı olabilir dediler aranızda bu sorunu olan varmı..ben şimdilik folidance zinco ve coraspin kullanıorum..ayrıcada glucophage 850 ye başladık bir haftadır kilo sorunum var..acaba yöntemleri deneyen ve başarıya ulaşan varmı..

merhabalar arkadaşlar..aranıza yeni geldimm..10 yıllık evliyim..5 bebek kaybı yaşadım..malesef 7 yıldan sonra aklına geldi drların rahim filmi çekilmesi ve sonuç rahim kalp şeklindeymiş..neyse ameliyat oldumm.bu seferde hamile kalamadım..bir buçuk yıldır herşeyi bırakmıştımm..iki aydırda tkrar başladım.. gidiorum çok memnunum drlardan..9 ocak sat ve 28 ocakta iğne vuruldukk beklioruzz geçen ay sonuc alamamıştık..soruma gelince drlarım bikaç ay daha denedikten sonra yine hamile kalamazsam ameliyattan kalma rahim duvar yapışıklığı olabilir dediler aranızda bu sorunu olan varmı..ben şimdilik folidance zinco ve coraspin kullanıorum..ayrıcada glucophage 850 ye başladık bir haftadır kilo sorunum var..acaba yöntemleri deneyen ve başarıya ulaşan varmı..

hoşgeldin.. hikayeni okudum çok üzüldüm.. zor günler geçirmişsin. bu topikte biçim di sanırım kalp şeklinde rahim yapısı vardı ya da ablasıydı tam hatrlayaamdım şimdi. ama ameliyat olmamıştı rahim filmi çektirmeyi düşünüyordu... bende 850 mg lık kullanıyorum faydasını görürsün canım. bu topikte çoğumuz glucophage(metformin) kullanıyor. hamile kalanlarımız var. anladığım kadarıyla kilolusun kilo vermen çok faydalı canım. ilk başlarda yan etkileri vardır ilacın 10 günden sonra hepsi geçer merak etme .

saol cnm benm cok tşk ederm test sonclarmzda gayet güzl cıktı.hiçbi sorun yok allaha süükürler olsn.cinsiyet konusundaa kafam karsk biraz aslını isterseniz:)) cünkü kayserıdeki doktorum buyuk ihtimalle kız demişti ee buda erkk dedi kesnmi dedim ben erkek olarak görüorum diince biraz tereddütteym ama ayrıntılı ultrasonda daha kesn sonuc alırz dedi bde ayrıntılı ultrasona gtcem bıraz zaman gecsnde.bu arada cokkkk cokkkk cokkkk gecmıs olsn kendıne dikkat et tatlm bol bol meyve ye hemen düzelrsn inş.
herşeyin yolunda gitmesine çok sevindim canım sonuna kadar sorunsuz tamamlarsın inşallah :))

cevabını aldım canım çok teşekkür ederim.

çok geçmiş olsun arkadaşım sen bu kış çok hastalandın yaaa,
yediklerine kendine çok daha dikkat etmeye bak canım benim,tabi diyette yapıyorsun bünyen zayıf düştü iyice kuvvetli şeyler yemeğe bak,Allah şifa versin tatlım.

Canım geçmiş olsun dikkat et kendine Allah şifa versin:KK16:İlaçtan çok bol sıvı c vitamini ve bitkiçayları içmeye bak.Bicim adetiim gelmedi ya test yaptım negatif biliyordumda yinede yapayım dedim işte.Dün eczaneye gittim adet söktürücü olarak progestan alayım dedim doktor yazmadıysa söktürücü verelim sadece bu sadece söktürücü değil düşük tehlikesinde vs de kullanılıyor dedi.Benim kafam karıştı oyüzden farlutal aldım yine, bu arada adı değişmiş tarlusal olmuş:)Bicim progestan başka ne için kullanılıyor canım?Tekrardan geçmiş olsun dinlen bol bol canım:KK16::KK3:
progestan daha iyi diye ben onu demiştim eczane de çok karışmış yani neyse... canım tarlusalı içiyorsun de mi? adet oldun mu?

tatlım geçmiş olsun..bu kış sana yaramadı bence sürekli grip oldun yaa.geçmiş olsun tatlımm.

canım ateş tabloma baksana adet olacağıma yumurtladım ben ya bu nasıl iş anlamadım.
387745 Ovulation charts on FertilityFriend.com

geçmiş olsun canım nasılsın :)))

kızlar beni merak etmişsiniz hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim hala daha tam düzelmedim :KK43:(
ama ateşim düştü şükürler olsun....
umarım hepiniz iyisinizdir ne yazıkki her yazılanı okuyacak kadar iyi değilim... azcık kilo verdim. gripten bişey yemek istemiyorum...

gyaman regl olmuşsun galiba canım ateş çizelgenden anladım...hayırlısı olsun sakın sıkılma zaten önümüzdeki ay önemli senin için...

kaçırdığım bişey varsa güzel bir haber mesela :)) yazın lütfen kızlar...
öpüyorum hepinizi....

Son düzenleme:
geri kaldığım için bu topikten bir şey merak ettim kendiliğinden mi adet oldun canım yoksa progesteron mu aldın ? evet evden ayrılmak çok üzüyor beni ama napalım :2:

Canım geçen ay kendiliğimden olmuştum bu ayda tarlusalı bitirmeden oldum adet söktürücü tarlusal biliyorsundur.Sağlık olsun hepimiz için.:KK16:

canım benimde aynı hiç günü şaşmıyodu 3. gün akşama doğru oluyodum. o yüzden sordum sizlere acaba bazen günleri değişiyo mu diye. bugün 5. günün akşamı ,yarın 6. günüm. bakalım regl olcakmıyım. cumaya olmamış olursam hastaneye gidip kan testi yaptırayım diyorum. hiç umutlanmamaya çalışıyorum aklıma hiç getirmiyorum hayırlısıyla olur inş. çok seviniim olursa ama şimdiden heveslenmek istemiyorum garanti olsun.

Canım hayırlı haberler olur inşallah:KK16::KK49:

evet canm hatırlıyorum hergün soruyoduk birbirimize adet oldunmu diye.canm hiç merak etme yazacaksın sende hamileyim diye sadece zamanı var.bende senn gibi düşünüyodum hiç yazamıycam sanıyodum oluyomuş bak.oyüzden umudunu kaybetme inşallah en yakın zamanda sende bebişine kavuşacaksın.

hmm canm uzakmışsın annenlere ama bitaraftan memleketindesin.kısmet işte.evet hepsini inanarak okuduktan sonra faydalı tabi.

amin canm inşallah.

yok canmya bende şaka yaptım abarttım biraz:)))iyi gidiyo canm tatil keşke bi hafta daha uzasa çok güzel evde olmak geç kalkmak havada soğuk zaten.neyse sağ salim dönmüşsün yollar çok kötü dimi oralarda.evet canm artk eskisi gibi olmuyo evin böyle misafir gibi oluyosun.bende evimi çok özledim.hele evlenince hiç duramıyosun hemen evine gelmek istiyosun.

canm öncelikle kistinn gitmesine çok sevindim.ama dr.nn böyle bi hata yapması çok şaşırttı beni.boşunamı 1yıl boyunca bisürü hap içip iğne oldun okadar uğraşıp durdun.oysa önce eşinn değerlerinn düzelmesi gerekiyomuş.drnn yapacağı açıklamayı çok merak ediyorum doğrusu.insanları boşu boşuna umut ettiriyolar 1sene senn yaşadıklarını nasıl telafi edebilecek acaba.aaa pardon hata yapmışız mı diyecek.Allah işini doğru dürüst yapan dr.larla karşılaştırsın ne diyim başka.çünkü hep anlatıyodun dr.nn ne kadar iyi ve ilgili olduğunu.kime güvenebileceğimizi bilemiyoruz bazen.neyse canm inşallah bundan sonra doğru teşhisler yapılırda herşey yolunda gider canm.herşey gönlünce olsun.

Evet canım uzağım anne tarafımın çoğu Adana Mersinde.Mersinin tantunisini çok beğenerek yerdim:21:Şuan diyetteyim tabi yasak:KK20::KK1:Sen Mersinlimisin?Mersinin yeni yerleri çok güzel oldu havasıda yazın çok sıcak ama:18:

biciiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmm nerdesiiiiiiiiiiiiiiiiiin?iyisindir inşallah hepimiz çok merak ettk seni.

123m,bahar,gyaman kızlar adetiniz gelmiş üzülmeyin yeni ayınız hayırlı olur inşallah...

Sağol canım çok teşekkürler evet oldum sağlık olsun vardır bir zamanı.Hepimiz için hayırlı olur inşallah:KK16:

Kizlar konuya bir aciklik getireyim..
Biz esimin testlerini eylul ayinda yaptirdik.. yani ben 3-4aydir bosuna ilac kullandim denilebilir..
İyiki burda doktora gittim.. eski doktoruma gittim ve bosuna ugrasmayin gidin tup bebek yaptirin dedi...
Esim cok uzuldu ama... telefonda anlattim durumu.. bozuldu bayaaa.. artik gidince yanina detayli konusacaz herseyi..
Duzelecek hersey.. bu bizim sinavimiz.. elbet yoluna girecek hersey...
Tek tek alintilayamadim..
Yorum yapan herkese binlerce tesekkurler..
Hepinizi cooooooooookkkk opuyorum... gorusmek uzere...

Canım vardır herşeyde bir hayır üzülme eşin içinde sınırdaymış testleri belki okadar önemli birşey değildir.İnşallah hayırlı güzel haberler verirsin:KK16::KK34:

herşeyin yolunda gitmesine çok sevindim canım sonuna kadar sorunsuz tamamlarsın inşallah :))

progestan daha iyi diye ben onu demiştim eczane de çok karışmış yani neyse... canım tarlusalı içiyorsun de mi? adet oldun mu?

kızlar beni merak etmişsiniz hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim hala daha tam düzelmedim :KK43:(
ama ateşim düştü şükürler olsun....
umarım hepiniz iyisinizdir ne yazıkki her yazılanı okuyacak kadar iyi değilim... azcık kilo verdim. gripten bişey yemek istemiyorum...

gyaman regl olmuşsun galiba canım ateş çizelgenden anladım...hayırlısı olsun sakın sıkılma zaten önümüzdeki ay önemli senin için...

öpüyorum hepinizi....

Bicim merhaba canım merak etmiştik seni inşallah kısa sürede toparlanırsın canım ya:KK16:Kilo vermen iyi olmuş.:KK8:Ama hiçbirşey yemedende olmaz:KK20:Canım tarlusalı içerken tam bitirmeden ilacı adet oldum hayıt tohumunu söktürücüyle içme demiştin.Şimdi adetliyken hayıta devam etsem olurmu?Canım sende kendine dikkat et Allah şifa versin görüşürüz:KK34::KK3::KK54:

hoşgeldin.. hikayeni okudum çok üzüldüm.. zor günler geçirmişsin. bu topikte biçim di sanırım kalp şeklinde rahim yapısı vardı ya da ablasıydı tam hatrlayaamdım şimdi. ama ameliyat olmamıştı rahim filmi çektirmeyi düşünüyordu... bende 850 mg lık kullanıyorum faydasını görürsün canım. bu topikte çoğumuz glucophage(metformin) kullanıyor. hamile kalanlarımız var. anladığım kadarıyla kilolusun kilo vermen çok faydalı canım. ilk başlarda yan etkileri vardır ilacın 10 günden sonra hepsi geçer merak etme .

çok teşekkürler ilgine...rahim duvarı yapışıklığı olan varmı aranızda drum bundanda şüphe edior..ameliyattan sonra bu sorun olabiliormuşş.bu ayda iğne fln denedik olmazsa rahim filmi çekilecek tkrardan..yapışma varmı yokmu die..eğer varsa tkrardan bi operasyon görünüor..bu ameliyatı yapan ve takibini yapmayan drumun kulklarını çınlatıorum hergün..bu sorunu olupta aşan varmı acaba

kızlar selam..aramızda yeni anne adayları varmış, tebrik ediyorum ve sağlıkla bebişlerini kucaklarına almalarını diliyorum :)
ben 14 ocakta adet oldum,neyse en azından bir pkolu olarak tam günümde adet olabilmek de güzel..inşallah isteyen herkes en kısa zamanda bebeklerine kavuşur.

Canimmmmm hosgeldinn.. İyi olmaniza sevindim...
Esimin degerlerini netten arastirdik.. dunya saglik orgutunun stantartlarina gore sinirda degerler... yani oyle cok cok vahim degil durum.. evime dondugumde doktora gidecegiz sonra testi tekrarlatacagiz...
İnsallah bu sefer dogru duzgun sonuc aliriz...
Seninde doguma birsey kalmamis..adini ne koycaksiniz bebisin??

tatlıımmm sakın sakın canını sıkma benimde eşimin değerleri düşüktü baya hem sayısı hem hareketlileri.. arginmax ve çinko ilacıyla bu sorun çoğunlukla çözülüyo canım.. ben eşimin sadece 1 ay düzenli ilaç kullanmasıyla hamile kaldım dış gebelikle sonuçlandı ama olsun oldu yani.. doktorlar genelde hemen ameliyat diyo ben bu dış gebeliğim yüzünden çok iyi ve ünlü bi profesöre gittim durumumuzu anlattım eşimdede sorun var falan diye.. bize dediki varikosel ameliyatlarının düzelme şansı sadece % 50 imiş... ya düzeliyomuşsun yada olan canlı spermlerde yok oluyomuş.. büyük bi ihtimal sizede varikosel diyecekler ve ameliyat olması gerekiyo diyecekler eğer ameliyat derlerse sakın acele etmeyin şu ilaçları bi deneyin olurmu!!! asla üzülmeyin umarım görürsün bu mesajımı canım

Canlarimmmm telefon almis esim sevgililer gunu hediyesi olarak..
Ordan baglaniyorum... tek tek alinti yapamadimm.. ne olur kusura bakmayin..
Hepinize tek tek tesekkur ediyorum canlarimmm...
Herseyyy cok guzel olacak...

canım doktorlar berbat demiş eşinin durumu için benim eşim içinde aynı şeyleri söylediler ama inan geneli sadece ameliyat için yani para için böyle söyluyolar.. bi tüp bebek merkezinde yaptırın eşinin testlerini canım daha detaylı bakıyolar oralarda genelde... bide keçi boynuzunu yazmayı unutmuşum gerçekten bi MUCİZEEEE.... bi kaç iyi doktora gitmeden hiç bişeye karar vermeyin nolur..özel mesaj sayım yetersiz o yüzden özel mesajda atamıyorum.. inşşş... görürsün bu yazdıklarımıııııııııııı!!!!!!!!

kızlar selam bugün yine gittim doktora son kontrolümdü veee yumurta büyümemiş bana iyi gelmedi bu klomen annemde amwayden bana selenyum e diye ilaç gönderecek adet düzensizliğne polikiste iyi geliyormuş ama ben internetten baktım erkeklere sperm sayısını artırıryor yazıyor yani açıkcası tam etkisini bilmiyorum kullanan oldumu kızlar bir fikriniz varmı?bu arada çörek otu bal tarçına başlayacam onun faydası oluyor mu kızlar aman ne yapacagımı şaşırdım ya git gel aynı Allah yardımcımız olsun öpüldünüz

öpüyorum hepinizi....

biçim canım gelmene çok sevidim topiğe :KK3: hepimiz çok özledik seni. çok geçmiş olsun.. biçim kızacaksın belki bana duphastona başlama günümü yanlış hesaplamışım sanırım canım çok sıkıldı şöyleki:2 ocakta duphastona başlamıştım 15inde adet olmuştum... şimdi ise 29unda başladım ... offf bugün anladım 1 gün önce başlamışım sanırım bir sorun olur mu çok canım sıkıldı biçimmm..

Canım geçen ay kendiliğimden olmuştum bu ayda tarlusalı bitirmeden oldum adet söktürücü tarlusal biliyorsundur.Sağlık olsun hepimiz için.:KK16:

evet biiliyorm canım bende duphaston alıyorum benzer içerikli ilaçlar.. pko lu olup bu ilaçları adımız gibi biliyoruz artık... :2:

çok teşekkürler ilgine...rahim duvarı yapışıklığı olan varmı aranızda drum bundanda şüphe edior..ameliyattan sonra bu sorun olabiliormuşş.bu ayda iğne fln denedik olmazsa rahim filmi çekilecek tkrardan..yapışma varmı yokmu die..eğer varsa tkrardan bi operasyon görünüor..bu ameliyatı yapan ve takibini yapmayan drumun kulklarını çınlatıorum hergün..bu sorunu olupta aşan varmı acaba

evet canım biliyorum rahim ameliyatlarından sonra rahim yapışması durumu olabiliyormuş.. bunu anlamının ve içinin rahatlamasının çözümü rahim filmi çektirmen... bu arada kilo vermeye devam canım .. :KK3: ben dkh ile 11 kilo almıştım . metforminin yardımıyla 6 kilo verddim şimdi 54 kilodayım ... sana da yardımı dokunur inşallah

kızlar selam bugün yine gittim doktora son kontrolümdü veee yumurta büyümemiş bana iyi gelmedi bu klomen annemde amwayden bana selenyum e diye ilaç gönderecek adet düzensizliğne polikiste iyi geliyormuş ama ben internetten baktım erkeklere sperm sayısını artırıryor yazıyor yani açıkcası tam etkisini bilmiyorum kullanan oldumu kızlar bir fikriniz varmı?bu arada çörek otu bal tarçına başlayacam onun faydası oluyor mu kızlar aman ne yapacagımı şaşırdım ya git gel aynı Allah yardımcımız olsun öpüldünüz

saadetçim pko ya iyi gelecek diye her bulduğumuza atlıyoruz. biraz daha araştır bence benim bir fikrim yok. yengemin halası da zamanında bitkisel ürünlere çok yoğunlaşmıştı yanlış kullnımından dolayı östrojen hormunu çok artmıştı.. göğüs kisti oluşmuştu.. Allah muhafaza dikkat et canım benm

ya nasıl doktor bunlar anlamadım ki ben nasıl 7 yıl tedavi görüp rahim filmi istemezler hayret birşey çok geçmiş olsun cnm sana inşallah tez zamanda bebeğini kucağına alırsın

evet cnm regli oldum zaten bekliyordum biliyorsun ama herzaman acabalarımız var hayırlısı tabiki sanada çok geçmiş olsun canımcım

tatlıımmm sakın sakın canını sıkma benimde eşimin değerleri düşüktü baya hem sayısı hem hareketlileri.. arginmax ve çinko ilacıyla bu sorun çoğunlukla çözülüyo canım.. ben eşimin sadece 1 ay düzenli ilaç kullanmasıyla hamile kaldım dış gebelikle sonuçlandı ama olsun oldu yani.. doktorlar genelde hemen ameliyat diyo ben bu dış gebeliğim yüzünden çok iyi ve ünlü bi profesöre gittim durumumuzu anlattım eşimdede sorun var falan diye.. bize dediki varikosel ameliyatlarının düzelme şansı sadece % 50 imiş... ya düzeliyomuşsun yada olan canlı spermlerde yok oluyomuş.. büyük bi ihtimal sizede varikosel diyecekler ve ameliyat olması gerekiyo diyecekler eğer ameliyat derlerse sakın acele etmeyin şu ilaçları bi deneyin olurmu!!! asla üzülmeyin umarım görürsün bu mesajımı canım

canım doktorlar berbat demiş eşinin durumu için benim eşim içinde aynı şeyleri söylediler ama inan geneli sadece ameliyat için yani para için böyle söyluyolar.. bi tüp bebek merkezinde yaptırın eşinin testlerini canım daha detaylı bakıyolar oralarda genelde... bide keçi boynuzunu yazmayı unutmuşum gerçekten bi MUCİZEEEE.... bi kaç iyi doktora gitmeden hiç bişeye karar vermeyin nolur..özel mesaj sayım yetersiz o yüzden özel mesajda atamıyorum.. inşşş... görürsün bu yazdıklarımıııııııııııı!!!!!!!!

okudum canım okudum.. varikosel demedi doktor ama doğal yollardan zor dedi.. ayrıca anomaliden dolayı bebeğin sakat olma ihtimali olabilir en mantıklısı tüp bebek dedi..
bir de eski doktorum olduğu için senelerdir tanışıyoruz.. abi kardeş gibiyiz, kuzenimin de fakülteden arkadaşı aynı zamanda burdaki doktorum.. neyse; aşılama ile boşuna zaman kaybedip paranızı boşa harcamayın.. ona para vereceğinize tüp bebek için ayırın o parayı dedi.. daha şans fazla tüp bebekte sonuçta dedi.. falan filan işte.. bakalım ankaraya döndüğümde detaylı bir hastanede hatta belki de tüp bebek merkezinde tekrarlatacağız testi.. varikosel için ise dediğin gibi çok araştırma yaptım, artık amerikada filan ameliyat yasaklanmış.. dediğin gibi komple spermleri kaybetme ihtimali oluyormuş.. arginmax daha önce Ronya arkadaşımız önermişti zaten.. artık ne var ne yoksa alacağız herşeyi. keçiboynuzu filan yediririm eve döner dönmez.. ve ben metformine devam ederim.. Rabbim çok büyük.. bakarsın kendiliğinden oluverir..
benim eşimin sayıda sıkıntı yok.. ama anomali değerleri yüksek hani şu krugere göre bakılan kısımda.. doktor baya bu konuda sinir etti beni, bebeğin sakat olabilir dedi.. bunu zaten duyunca ankaradaki doktoruma nefret duydum bi anda.. gider gitmez yanına gideceğim.. ve bunun hesabını soracağım.. eylülden bu yana tam 4 ay geçti..! ve ben bir de kist ile uğraşmış oldum üstüne üstlük..! madem değerleri bu kadar kötüydü neden o çok iyi eşinin sonuçları diye bilgi verdi bana.. en baştan bilseydik bu durumu ona göre umutlanmazdık, ona göre düşünür, davranır, ilaç almaz boşuna kendime de zarar vermezdim..
ayrıca da sevgili arkadaşlarım bir konuda da burdaki doktorum uyardı beni, klomeni artık 4den fazla kullandırmıyoruz bilgin olsun dedi.. bak 5. de kistin olmuş.. bünye tepki vermiş buna dedi..
klomen çok riskli bir ilaç ve çok dikkatli kullanmak gerek dedi, peynir ekmek gibi her doktor aylarca bu ilaçla deneme yapıyor, ben 2den sonra aşılama öneriyorum hastalarıma dedi.. çok ısrar eden hastam olursa da max 4 kez kullandırıyorum dedi..

işte bendeki gelişmeler böyle.. hepinizi çok seviyorum ve yine her sıkıntıda olduğu gibi sizinle paylaşıyorum sorunumu.. iyi ki varsınız canlarım.. :KK16::KK16:

Kızlar merhabalar,
umarım herkesler iyidir.
Umutsuzluk yok moraller tavan yapsın hepimiz istediğimize kavuşcaz inşallah.
bazen eski konulara bakıyorum ben çok güzel moral oluyor tavsiye ederim.
mesela yıl 2009 bebek diye uğaşıp hüsranlı aylar geçienlerin artık takvimleri oğlum 1 yaşında yazıyor ya da vatarları bebekleriyle olan fotolarla dolu.
demekki hepsi bebk sahibi olmuş diyorum ve bizim de olacak bence vakti geldiğinde:KK49:

Neyse ben derdimi yazayım bugün tamı tamına 44. gün ve tık yok hasta olmadım daha geçeceğini biliyordum geçen ay da 40. gün hasta olmuştum ama bu fazla oldu ya
belirti de yok. bi akıntı hafiften olmaya başladı dün. biraz rahim kısmında ağrı ama arada çok hafif okadar. hasta olayım da doktora gideyim tahlillerimi yaptırayım diyordum
acaba paartesiye kadar olmazsam doktoa gen de gitsem mi.
bence bebk yok da acaba rahim duvarı hormon bozukluğu oldu da kalınlaşamadı mı adet olabilmek için
siz napıosunuz böyle olunca

X