Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

ne güzel maşallah canım, Rabbim gönlüne gçre versin inş. bizlere de yaşatsın bu güzel duyguları:)

Amin canım güzel dileklerin için çok teşekkür ederimAllah oğlunuzu size bağışlasın inşallah.Haklısın kolay olan nevarki şu hayatta.Allah derdini veriyorsa sabrınıda veriyor elimizden gelen duamızı ve tedavimizi eksik etmemek.

A.s canım hadi hayırlısı olsun inşallah Allah gönlüne göre verir.

Selam Kızlar Bugün doktora gittim..bayağıdır gidiorum gerçi:)) bana aplio ultrasonu verdi hem polistik over varmı diye hemde potasyumum yüksek çıkmış böbreklere bakalım dedi...ilk defa çektiricem acaba aranızda çektiren varmı ??
varsa....
nasıl yapılıo söylemesi ayıp vajinadan mı? yoksa karından mı?
cuma günü çektiricem cevap yazarsanız çok çok sevinirim...
şimdiden teşekkür ediorumm canlarım :)

akıntı olması yumurtlamaya işaret galıba iyi herhalde canım bugun daha yogun beyaz akıntıyı gördüm yanı bugun azda olsa ama şaşırdım bi,razda adetin 29günü yumurtlama olurmu diye bende akşamalrı yürüyorum canım 30dk yada 45dk tempolu yürümek daha iyi oluyor terlıyorum sonra duş alıyorum en az30dk kesın yürüyorum bide ebru şallının karın bölgesi için olan cd alcam platesde yapcam inş.gider şu göbek :) be diyetsyene gitmedim monti diyetini yapıyorum suan hayıtın zararı olcsnı pek sanmıyorum ama yinede sen bilirsin

bebeğin hayırlı olsun arkadaşım Allah analı babalı büyütsün bize umut oldun valla böyle güzel haberler biiz mutlu edıyorr darısı biizm başımıza inş.

iyi akşamlar herkeseee:)))
Bicim, adetin gelmiş..hadi hayırlısı olsun.Rahim filmini ne zaman çektiriyorsun?

Evet canım yürümek daha iyi.Bende twisterlede yan sırt bölgemi çalıştırıyorum bazen oklavaylada yapıyorum.Hayıtı bugün sabah kullanmaya başladım.Bakalım hayırlısı.

nasılsınız canlarım?? ben düzelmeye başladım artık yavaş yavaş mecburen.. hiç bi çarem yok çünkü.. kanamam hala yok betahcg sıfırlanana kadarda olmayabilirmiş kanamam normalmiş yani bu.. geçen hafta 3 gün arayla betahcg baktırdım değerlerimi takip etmek zorundayım sürekli ilkinde değerim 10.444 çıktı ki iğne olduğum halde eğer iğne olmasaydım 30.000 lerde olacaktı öyle hesapladık yani 5 haftalıkken bu değerlerde olmasıda çoğul gebelik olduğunun kesin kanıtı (( onada üzüldüm biraz.. 3 gün sonra tekrar test yaptırdığımda 3.218 olmuş değerim biraz olsun içim rahatladı ikinci bi iğneye gerek kalmadı çok şükür... bu arada bi kaç ayrı doktordan duydum bu ara dış gebelik çok fazla yaşanıyomuş.. kimbilir hangi yediğimiz içtiğimiz etkiliyo böyle!!!! inş. bidaha yaşamam böyle şeyler.. inş. yine ikiz bebeklerim olur......

iyi akşamlar herkeseee:)))
Bicim, adetin gelmiş..hadi hayırlısı olsun.Rahim filmini ne zaman çektiriyorsun?

selam kızlar bayadır nete gelemedim yazdıklarınıza cevap yazamadım....
hepsini okumaya çalıştım....
canım evet adetim geldi bu gün 2. günümdü ve rahim filmine gün almaya gittim ne yazıkki alabileceğim günler dolmuş öbür ay gel dedi doktor...
hormonlarıma bakıldı
Fsh 7.65 Lh 9.75 gibi bişeydi Tsh 3.85 e2 53 tü öncekilere göre iyi ama yine de tam istenilen gibi değil sonuçlarım ilacı 2 ye çıkarıp bu ay mucize yaratmayı düşünüyorum....
baharda gel sen nasılsın canım???

Merhaba canım Allah beterinden korusun kolay değil tabiki yaşadığın şeyler.Umudunu yitirme vardır bundada bir hayır.Allah yeniden anne olmayı nasip etsin

Bicim hoşgeldin canım merak ettik seniSonuçlarının diğerine göre iyi olması çok iyi zamanla dahada iyi olur inşallah ve bebeğine kavuşursun

Merhaba canım Allah beterinden korusun kolay değil tabiki yaşadığın şeyler.Umudunu yitirme vardır bundada bir hayır.Allah yeniden anne olmayı nasip etsin

inş. canım benim allahım hepimize yaşatsın o duyguyu.. isteyen herkese bol bol bebek versin allahım.. isyaaaannnn etttmeeeekkkkk istemiyorummmmmmmmmmmmm ama anne olmayı haketmeyip çocuğu olan bir sürü varlık var bunları görünce canım çok daha fazla acıyo...

ne güzel maşallah canım, Rabbim gönlüne gçre versin inş. bizlere de yaşatsın bu güzel duyguları:)

A.s canım hadi hayırlısı olsun inşallah Allah gönlüne göre verir.

saolun kızlar iyi dilekleriiniz için.inanın dualarımda hep varsınız inş en kısa zamanda hepinizzz bu duyguyu yasarsınızzz bunu yürekten istiorum

canım daha iyi olmana çok sevindim :) sen kendin aşacaksın bu durumu inanıyorum ve yediğin içtiğinle bence ilgisi yok bu olayın yaşanacağı varmış... belki doğsa sağlıksız olacaklardı böyle düşün... ve birdahakine de böyle olmayacak inanıyorum ki çok sağlıkla tamamlayacaksın bir dahaki sefere....

Bicim hoşgeldin canım merak ettik seniSonuçlarının diğerine göre iyi olması çok iyi zamanla dahada iyi olur inşallah ve bebeğine kavuşursun

canım çok sağolun hepiniz.... bence de sonuçlarım 2 adet glifor içersem daha da iyi olacak 1 tane ile böyle düzeldi....
bakalım zaman gösterir ama moralim gayet iyi....
umutluyum... fazla düşünmüyorum nete de az geliyorum bu sebepten.... canım senin durumun ne şu anda nasılsın?

tunc bicim nerdesınız yaaa kızlarrrrr

canım haftasonu ve pazartesi daha çok eşimle gezerek geçirdim bu gün de doktorda ve annemdeydim nete girmedim belki aklımdan atarsam daha iyi olacak diye düşünüyorum zaten hormonlarda düzelme var gliforu 2 ye çıkaracağım bakalım o zaman yumurtlamam öne çekilecek mi? deneyeceğim sen nasılsın?

kızlar yardım lütfen. progestan bittikten kaç gün sonra adet olunuyor?
2 gün oldu biteli hala adet olmadım
ben bu defa progestandan çok sonra adet gördüm ama önceleri hep bitiminden sonraki 4. gün görürdüm aslında bu daha çok rahim iç tabakasının belli bir kalınlığa erişmesiyle ilgili o kalınlığa erişmeden dökülmüyor ve adet de olmuyor....

yumurtlama olabilir üşütmüş de olabilirsin akıntı da varsa yumurtlama olması daha kuvvetli canım....

inşallah gelişmiştir yumurtan da niye stres yaptınki zaten o ilaçla gelişecek boş yere üzmüşsün kendini....
sigara ben de içiyordum şimdi neredeyse bıraktım diyebilirim.... önce beyinde bırakmayı başarmak gerekli sonrada fiilen uygulamak canım kolay olmuyor ama sen de bırakabilirsin...

hadi hayırlısı canım güzel haberle gel canım....
canım inşallah senin ilaç bitti adetin kuvvetlice söksün de gitsin kistin.... kurtul artık
ben iyiyim gün veremedi pazt salı doluymuş cumart. pazar da olamaz dedi bir dahaki aya kaldı seninki dedi.... o gün de veremezse bilmem artık ama hormonlarımda düzelme var :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…