Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

kızlar bugun adetimin 28.günü vee su gibi akıntım var neden böyle olduki :26:
günlük ped kullanıyorum
canım geç yumurtlama olabilir ben de de aynen geç oldu yumurtlama değerlendir derim :))
o zaman adet de biraz gecikir ama en azından yumurtlaman oldu deriz yumurtlamadan sonra,yani yumurta çatladıktan sonra, su akıntısı olur....

bence kilo vermeye başla zaten bebeğin o sırada gelecekti canım bebeği düşünmeden kiloya odaklan ben de öyle yaptım bir bakacağız ki hamileyiz :) inşallah... yani bu daha yüksek ihtimal bence ilaçların sağlayacağı faydadan daha fazla faydalı olacak kilo vermek....
çok kilom yok ama sınırdayım ve dikkat etmessem ipin ucu kaçıyor canım....

Son düzenleme:
aynen öyle canım ben rahatım ve iyiyim olumlu da bakıyorum hormon sonuçlarımda da iyileşme var daha da iyi olacak inşallah :))
iyi bakmak ve olacağına inanmak burda ilk yapacağımız şey....

canım rahim filmine gün veremedi dolu dedi öbür ay adetin ilk günü gel randövu al dedi nasıl iş anlamadım ama bekleyeceğim beklerken de gliforu 2 ye çıkarıp hamile kalma şansımı deneyeceğim çünkü hormonlarım fena değil düzelme varmış....

canım ip atlama yumurtlamadan sonra bebek oluşursa zararlı yumurtlama dönemine kadar ne kadar istersen atla ama yumurta çatladıktan sonra sakın atlama

bicim canım reglin gelmiş,biraz sevindim biraz üzüldüm ama en iyisini Allah bilir. inanıyorum ki filmden sonra birşeyler değişecek..heyecanla bekliyoruz o günü. canım şimdi dinlenmene bak ,çok öpüyorum
sağol güzel arkadaşım ama karabocuqe de yazdığım gibi öbür aya kaldı gün yokmuş... doluymuş ( neyse bu ayımı da boş geçirmeyeceğim ki... hayır vardır herşeyde....

ultrasonda çatlayıp çatlamadığı görülür ama akıntı su akıntısına dönüştüyse çatlamıştır akıntı yumurta akı gibi kıvamlıysa çatlamak üzeredir canım .... geç oldu ama ancak nete gelebildim...

ben de sabah akşam içeceğim nedense bu şekilde hamile kalacağıma inanmaya başladım.... neden olmasın?

Kusura bakmayın kızlar çok geçde olsa hepinize cevap yazabildim gezdik eşimle hafta sonu sonra pazartesi tüm gün dolaştık ve bu gün de malum doktorla geçti sizlerle yazışmayı özledim.... öptüm.... çamaşır ütü offff çok birikti çooooooooooooook......iyi geceler hepinize şimdi de sizi nette yakalayamadım

Son düzenleme:
Günaydın Kızlar herkese iyi güzel mutlu bir gün olsun.... güzel haberler alalım inşallah birbirimizden öpüyorum

yumurtlama olabilir üşütmüş de olabilirsin akıntı da varsa yumurtlama olması daha kuvvetli canım....

sağol canım anladım, bi akıntı olmadı ama sanıırm yumurta çatlamasından.çünkü klomeni ilk kullanışım ve daha önce bu kadar ağrım hiç olmamıştı.

canım Rabbim büyük ,inş yine gönlüne göre verir. üzülme topla kendini. vardır bir hayır bunda da de. bizim seni anlamamız çok zor biliyorum ama bazen yaşadığımız şeyler kötü gibi dursa da bi hayır oluyo içinde. inş zaman sana çok çok güzellikler getirsin canım. hayırlısıyla kısa zamanda sağlıkla gelsin bebişin

canım ip atlama yumurtlamadan sonra bebek oluşursa zararlı yumurtlama dönemine kadar ne kadar istersen atla ama yumurta çatladıktan sonra sakın atlama /COLOR]

valla haklısın onu düşünemedim daha başlamadım atlamaya ama kayınvalidem o yöntemle biraz kilo verdi aman boşver göbek haraketi ve yürüyüş yeter bize

Evet canım yürümek daha iyi.Bende twisterlede yan sırt bölgemi çalıştırıyorum bazen oklavaylada yapıyorum.Hayıtı bugün sabah kullanmaya başladım.Bakalım hayırlısı.

evet oklavayla süper oluyor valla bende yarım mekik çekmeye başladım bakalım görcez sonucu :)))

canım çok geçmiş olsun çok üzüldüm valla inş.sağlıklı bir gebelik geçirirsin bidahakı sefere ikizlerinde gelir inş..hakkında hayırlısı olsun evet kesınlıkle yeme içmelredn kaynaklanıyorr olabılırr dikkat etmek lazım valla tekrar geçmiş olsun canım

iyi yapmışsın canım benim kafa dağıtmak güzel oluyorr hadı hayırlısı ben uzun zamandır 2tane içiyorum sabah akşam ama tok içiyorum hala düzelme olmadı acaba açmı içsemm :26: bakalım belki hayıtla düznee girer bende adetle tekrar ateşe başlayacam.günleri pek değerlendiremiyorum canım eşim yorgun geliyorr bakalım kısmet yaa bide 2gündür su gibi akıntım ve yumurta akı olmustuyaa bugunde tekrar gördüm o yumurta akıntısını 1damlacık eğer yumurtladıysam 15 gün beklesemmı adet için yoksa p.tesi progestana başlasammı p.tesi 35,gün oluyorr 5 gün içsem 40 gün oluyorr 3,günü adetim geliyor zaten 43 günde adet olmus oluyorum bu ayy progestan içeyim en iyisi p.tesi bellimi olur belkide hamıle kalırım geçen p.tesi ve salı kasıgımı bir arı girdi çok canım yandı biran aklıma geldi acaba acaba bişeylermi oluyor içimde diye düşündüm bide bu aralar çok uyuyorum hayırlısı olsun bakalım umut her zaman var :)

Son düzenleme:
merhabalar fıstıklar...
herkes de bir kilo verme telaşı maşallahınız var.. bende anacığımın evindeyim homini gırtlak her daim birşeyler yiyorum..
metformini sabah akşama çevirdim.. 850mg günde tek içiyordum.. doktor 1000mg günde tek demişti ama ben 1000mg günde iki içiyorum artık..

bicim canım rahim filmi için randevu alamamışsın.. vardır bir hayır bunda da..

özledim hepinizi kızlar yaa.. ama burda pek vakit olmuyor buraya zaman ayırmaya.. sürekli bir hareket var evin içinde.. arada gelip okuyorum işte..
kendinize iyi bakın.. öpüyorum hepinizi çok çok

Günaydın canımMaşallah sevindim moralinin iyi olmasına hepte moralin iyi olsunBende 2 defa içiyorum canım doktor öyle önermişti.Aslında doğru diyorsun burda çok sık bebek konusu konuşulduğu için insan ister istemez strese giriyor bazen herşeyden uzak kalıp kafa dinlemek iyi oluyorBicim benim sana yine danışacağım bir nokta var benim adetim gelmedi geçen ay 22 sinde olmuştum bu ay bekliyorum işte adetiSence ne yapmam lazım dün sabahtan itibaren hayıt tohumunu demleyip içiyorum günde 2 defa sabah akşam.Sen bir zararından bahsetmiştin hayıtın zarar değilde bir hormonunu yüksekmi çıkarmıştı hatırlayamadımda??Hayıt kilo yapmaz değilmi internetten araştırdımda yan etkilerine rastlamadım.Söktürücü kullanayimmi farlutal kullanıyordum bir kaç ay önce.Siz progestandan bahsetmiştiniz o nasıl farlutalla aynımı?Canım kusura bakma biraz uzun oldu ama fikirlerinizi bilmek istedim yanlış birşey yapmak istemiyorum çünkü.Bu arada spor ve diyete devam.İnşllh hepimiz için olumlu güzel gelişmeler olur canım.Sende kendine dikkat et rahim filminden sonra belkide bebeğine kavuşursun bellimi olur hakkımızda hayırlısı herşeyin.kendine iyi bak canım görüşürüz

Merhaba canım evet hepimizde kilo verme durumları mecbur canım napalım kilo herşeyi etkiliyorSende çok yeme öyleİlacını 2 güne çıkarman iyi olmuş bende 2 defa kullanıyorum.Hadi hayırlsıı olsun inşllh.Ohhh gez eğlen takma kafana takmayınca herşey daha yoluna giriyordur nekadar söyleyip beceremesemdetakmamak lazımmışSende kendine iyi bak canım Allah'a emanet ol

İnşallah canım kiloda birçok şeyi etkiliyor haklısın.Tabiki ipin ucunu kaçırırsan o ucu bulmak biraz zor olur sonraDikkat etmek en iyisi

Amin canım inşallhhhh sakın isyan etme isyan etmekle güzel şeyler olmuyor dahada kötüsü oluyor sabırlı ve azimli ol dualarını eksik etme.Birde şu yönden düşün hamile kalabilmişsin yani yine kalabilirsin hiç kalamayanlara göre daha şanslısınBence sevinmen gereken bir noktada bu olmalı.Yine sağlıklı bir şekilde hamile olup sağlıklı bir bebeğin olur inşallah

bende dün test yaptırdım.

fsh 6.66 lh 7.18 e2 33 prolaktin 20.98 yarın prof.a gidicem sonuçlarımı göstermeye birde dün klomene başladım.

sanırım yine süt hormonum yüksek benim.

Selam kizlar bugun doktora gittim adetimin 11.gunundeyim sag ve solda 11 mm ve12mm olmak uzere 5 6tane yumurtam olusmus ve cuma tekrar gidecem sizce nasil sonuclarim bana iyi deyip gectiler

canım işe yaraması için düzenli kullanman lazım dayanabiliyorsan yap derim.gerçekten soğan Allahın yarattığı zaten çok faydalı bir bitki.bizlerin zaten adet günleri belirsiz örneğin bu ayın kaçında adet olduysan 2. adetinide bir sonraki ay aynı günde olacakmış gibi düşüneceksin.

üzülme tatlım bu süreci hayırlısı ile atlatta inşallah. Allah yine verir sonuçta verende o alan da o canım.bunu yaşaman gerekiyormuş demekki öyle düşün en kısa zamanda sağlığına kavuşursun inşallah.

Biçimm canım vardır bunda mutlaka bir hayır canım öyle düşün demekki bu ay çektirmemen gerekiyor ama FSH ve LH oranların önceden nasıldı bilmiyorum ama LH FSH dan 2 birim yüksek çıkmış.benimde bu şekilde ve doktor bana şiddetli değil PKO demişti.metformini bencede çıkart 2 ye. zaten sen niye 1 adet kullandınki bugüne kadar. doktorunmu demişti.beni doktorum direk 2 ile başlatmıştı.

Ben de pcoluyum ilk hamileliğim bebeğin kalbi atmadığı için hüsranla sonuçlandı.Çok şükür tedavi görmeden sadece kilomu dengede tutarak 2. kez hamile kaldım ve şu an oğlum 6 aylık.Moralinizi yüksek kilonuzu düşük tutun bol bol dua edin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…