Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

valla haklısın onu düşünemedim daha başlamadım atlamaya ama kayınvalidem o yöntemle biraz kilo verdi aman boşver göbek haraketi ve yürüyüş yeter bize
bence de onlar yeterli canım ben sadece karın çalışıyorum çünkü bir tek orda fazlalığım var....
inşallah sonuç alacağız ikimizde... :))
hayıt işe yarar canım ama metformin 2 tane içiyorsan o da işe yarayacak sadece biraz zaman gerekiyor belki de hamilesindir yani inşallah :))
canım kesin yumurtlama olduğunu düşünüyorsan 5-6 gün sabah 1 akşam 1 progestan iç ve bırak bence hamileysen anlarız değilsen de adetin gelir....
glifor aç içilmez canım mutlaka tok içilir ama hayıtı aç içebilirsin...

canım bence de herşeyde hayır vardır...
sen yinede az ye canım dikkat et tamam mı?
inşallah adetle kistin gidecek ve evine eşinin yanına döneceksin kilo alma ki yumurtlama bozulmadan devam etsin sadece gliforla hamile kalabiliriz biliyorsun :)
öptüm canım
hayıt zararlı değil ama canım bende kaşıntılara neden olmuştu hormon içerdiğinden.... ama sende yan etki yapmadığı sürece içebilirsin tabi... bu arada gebelik testi yap mutlaka adet gecikmesinde herhangi bişey içmeye başlamadan önce daima testini yap hamile de olabilirsin...
testini yap sonra progestana başla sabah1 akşam1 5 gün iç canım bitiminde regl olmazsan seviniriz hep beraber ama hayıtla beraber progestan ya da farlutal olmaz bence sadece progestanı iç....adet olursan 1 ay hayıtı denersin....

bende dün test yaptırdım.

fsh 6.66 lh 7.18 e2 33 prolaktin 20.98 yarın prof.a gidicem sonuçlarımı göstermeye birde dün klomene başladım.

sanırım yine süt hormonum yüksek benim.
benim prolaktin 24 çıkıyor bana üst sınır deniyor seninki daha düşük canım....diğer hormonlarında gayet iyi bence... yani düzeliyor seninde benimki gibi.... klomenden sonuç alacağını düşünüyorum tedavin hayırlı olsun canım

Selam kizlar bugun doktora gittim adetimin 11.gunundeyim sag ve solda 11 mm ve12mm olmak uzere 5 6tane yumurtam olusmus ve cuma tekrar gidecem sizce nasil sonuclarim bana iyi deyip gectiler

çok fazla sayıda yumurta oluşmuş çatlatma iğnesi vermeyebilirler çoğul gebelik olmasın diye ama bence iğneni olmalısın sonra hepsi çatlamayabilir kist olacağına gebelik oluşsun daha iyi canım.... cuma baya büyümüş olurlar...

içimi rahatlattın yazdıklarınla güzel arkadaşım eksik olma bence de bende senin gibi düşünüyorum canım.... gelsin meleklerimiz artık hepimizin ve adım adım yaklaşıyoruz bence doğru yolda ilerliyoruz....
doktor ağır pko olunca veriyorum demişti bana sen bilirsin içip içmemek sana kalmış demişti öyle deyince günde 1 le başlamıştım yaklaşık 80 gündür içiyorum ama 2 ye çıkartmanın zamanı geldi bence de...

Son düzenleme:

Canım çok sağol önerilerin için.Ozman önce test yapayım gebelik testi sanmıyorum hamile olduğumuda yinede yapmakta fayda var tabikiDediklerini uyguluyacağım canım benim teşekkürler.Ya ben birde doğum kontrol ilacına karşıyım bana doğum kontrol ilacı vermişlerdi prolaktinim yüksek çıkınca kestiler doğum kontrol ilacınıda endokrin doktoruna gitmiştim prolaktin için.Ben doğum kontrol yerine progestan kullansam olurmu?Nisanda fakültede kontrolüm var prolaktin için tekrardan hormon testi yapılıcak.Bakalım inşallh bu sorunlarımızda biterde hepimiz için güzel günler başlar

Canım negüzel yazmışsın güzel dileklerin için teşekkürler.Allah bağışlasın bebeğinide inşallahDarısıda bizlereEvet dediğin gibi kilo vermek çok önemli bende diyet ve spor yapıyorum kilo fazlam olduğu için.Herşeyin başıda dua duasız hiçbirşey hayırlı olmaz.Allah hepimizin gönlüne göre versin

Tamam canım sağol şuan hayıtı kullanıyorum bakalım olmassa soğanı denerim tekrardan

bende dün test yaptırdım.

fsh 6.66 lh 7.18 e2 33 prolaktin 20.98 yarın prof.a gidicem sonuçlarımı göstermeye birde dün klomene başladım.

sanırım yine süt hormonum yüksek benim.

Merhaba canım hormonların normal görünüyor benim prolaktin 80 90 baya bir yüksek çıkmıştı sonra dostinex verdiler düştü ama kontrol altında tutuyorum.Şuan kullanmıyorum ilacı doktor kestirdi.Kontrlüm var inşllh yüksek çıkmaz.Senin prolaktin seviyende normal inşallh hayırlı haberler alırsın

Selam kizlar bugun doktora gittim adetimin 11.gunundeyim sag ve solda 11 mm ve12mm olmak uzere 5 6tane yumurtam olusmus ve cuma tekrar gidecem sizce nasil sonuclarim bana iyi deyip gectiler

Canım güzel gelişmelerle gelirsin inşallah.Cuma günü sonucu söylersin bizlerede

Bi dahaki aya kaldı desene rahim filmin..Neyse artık erkenden al bari bu sefer..lh fsh fena değil ama tam tersi olsa daha iyi olurdu tabi.İlacı ikiye çıkarma durumunu doktoruna söyle yine de istersen ama mutlaka 2 tane içilmeli diye biliyorum.Bu ilaç sayesinde benim hormonlarım normale döndü.özellikle lh fsh ım düzeldi.İnşallah senin de iyice düzelir.Bu ilaç bi de tatlı isteğini bitiriyor ya en çok onu seviyorum :) eskiden sık sık kilo alır verirdim.glucopage dan beri kilo almıyorum hatta 3-4 kilo da verdim kullanmaya başladıktan sonra..Gel gör ki halaaaa gebelik yok..Hayırlısı tabi..

Kızlar marhaba,ne olur banada bır akıl verın..banada PKO teşhisi konuldu ve en son 2 Aralık'ta adet oldum..doktor tarlusal verdı,gunde 2 tane ıctım,pazar gunu ılacım bıttı ama hala tık yok..belırtıde yok,tahlıl yaptırmam lazım ama adet olamıyorum ki..bugun ara ara sağ ve sol yumurtalıklarımda sancı oldu,adet mı olacagım acaba? Olmazsam ne yapayım..sabahları çörekotu'mu yutsam acaba 1 tatlı kasıgı..bırseyler soylersenız cok sevınırım,artık kafayı yıyıcem

canım teşekkürler bizimle mutluluğunu paylaştığın için inşallah Allah bizlerede nasip eder inşallah ,sadece zor olan beklemek,

yardımcı olacak kimse yok bana
canım 11. günde yumurtalarının gelişimi iyi.demekki istenen seviyeye gelecek,inşallah olumlu sonuç alırsın.

11.güne göre büyüklükleri iyi duruyor canım.cuma günü de inşallah daha iyi bi büyüklüğe erişirler.Hadi hayırlısı canım..

merhaba canım senin senin lh ve fsh oranların metfrominden önce nasıldı ,kaç ay kullandın normale döndü bilgi verebilir misin?

Tarlusal söktürücü değil mi?Onu hiç kullanmadım bilmiyorum o yüzden ismini ama normalde adet söktürücüler bittikten sonra 1 hafta içinde adet oluyorsun , telaşlanma bence 2-3 güne olursun gibi duruyor.Çörekotunun da zararı yok yiyebilirsin.

canım biraz daha sabret söktürücüden sonra biraz beklemek gerekiyor.adet belirtilerin başlamış,çörek otu hormonları düzenliyor yemeğe devam et .bende aktardan öğütülmüşünü almıştım her gün 1 kaşık içmeye başlamayı düşünüyorum.

merhaba canım senin senin lh ve fsh oranların metfrominden önce nasıldı ,kaç ay kullandın normale döndü bilgi verebilir misin?

Canım benim lh 9,58 fsh 5,20 idi..Bu civarlarda seyrediyordu lh hep daha yüksekti.adetlerim ise hep düzensiz.hatta son zamamlarım hep söktürücülerle olmuştu 2-3 ayda bir metformini günde 2ye çıkarmamın 4. Ayında fsh 4,95 lh 1,35 gibi bişey çıktı ve o aydan beri yani 6-7 aydır 27-28 günde adet oluyorum.ama gebelik olmuyor.2 kere klomen kullandım 1 kere de çatlatma iğnesi,olmadı.

teşekkür ederim canım bu bilgiler beni çok mutlu etti. benimde metforminde 2. ayım zaten 4 yada 6. ayda düzene gireceği söyleniyor.günde 2 kere 850mg içiyorum .benim lh7 fsh 9
senin hormonlarının düzene girmesi ve 28 günde adet görebilmen bence çok güzel bir gelişme çünkü bebek beklerken düzensiz adetler daha da moralimizi bozuyor.en azından bundan kurtulmuşsun.bence en kısa zamandada bebeğin gelecektir.Allah kalbine göre versin tatlım.

Son düzenleme:

tesekkurler kızlar..bıkac gun daha bekleyeyım,her adet oncesı goguslerımde agrı olurdu ama bu sefer hıc yok,ınsallah olurum..pekı bu corekotunu öğütmeden yutsak olur mu,normal seklınde?

kızlar uzun bi aradan sonra yine kavuştuk internet olmadığından yazamıyordum size nasılsınız? yeni arkadaşlar gelmiş hoşgelmişler..
bicim rahim filmin diğer aya kalmış bunda da vardır bi hayır sen spora başlamışsın yine ne güzel..
tuncs da annesinde ne güzel kafasını dağıtsın biraz bu adetle de inşallah kistten de kurtulur..
gyaman sen neler yapıyorsun? baban nasıl canım
busmai cvr yeşil karaböcüq ecrin sizler nasılsınız
ismini unuttuğum arkadaşlar kusura bakmasın isim hafızam cokk kötüdür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…