Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

A.s canım teşekkürler sen nasılsın?Amin inşallah hepimiz için iyi haftalar olsun

bende iyim canım sağol aynı devam bugün biraz akıntım var neyın nesı anlamadım valla bıraz fazla suan günlük ped kullanıyorum bu hafta sonuna kadar bekleyecem adetım gelmezse progestan içcem inş. ilaç içeden gelir yada hamıleyımdır bellımı olur :) hayıta ve diyete devam :))) sende ne var ne yok

canım benimde hormon testlerim normal sadece tüylenme biraz yüksek çıktı bu soğan kürünü uygulasam bende işe yararmı sence + ne zaman ve nasıl uygulanıyo bu kür ?

evet canım fakülteye gidiyorum sen hangi ildesin ben izmirdeyim.bende şuan meddi imkansızlıklardan dolayı ora ya gidiyorum bende memnunum ama aklımdaki soruları rahat rahat sormak istorum orada içerde 20 hasta oluyor biri birşey soruyor biri diğer yerden karman çorman oluyor oyüzden biraz sevmiyorum iyi yanı prof.ların dediği oluyor en azından biz göremesekte tabi

liste çok güzel olmuş canım hadi hayırlısıyla teker teker hamiş haberlerimizide yazarız buraya :)

Son düzenleme:

Canım bende iyiyim teşekkür ederim.Akıntının olması iyi değilmi?İnşallah güzel haberler alırsın sende.Canım bende özel diyetisyene gittim ve verdiği listeyi uyguluyorum tabiki yanında spora devam.Ama doktor şunu tavsiye etti kesinlikle yürümek koşmaktan daha faydalı oldunu söyledi oyüzden koşuyorsan yerine tempolu yürüyüş yapBirde ben maydonoz kürü ve elma sirkesi kürü uyguluyorum hayıtı kullanıyordum ama çok karışırsa dengem diye bıraktım hayıtı ve adet olamyı bekliyorum acaba hayıtı kullansammı zararı olurmu:44:kendine iyi bak canım görüşürüz :44

Canım aslında fakülte araştırma olduğu için daha iyi bakılmıyormu?Senin gittiğin yer çok ilginçmiş 20 hasta birden olurmu öyle şey.Ben Bursada gidiyorum ve hastaları tek tek içeri alıyorlar aynı zamanda soruda soruyorum bilgi veriyorlar.Sende sor canım çekinme aklına takılan olursa çekinmene gerek yok.Allah şifa versin

kızlar meraba herkese. ben 3 4 gündür uğrayamadım , çok hastaydım yeni yeni toparlıyorum daha kendme gelemdim tam olarak. geçen hafta dokrota gittim, yumurtaların büyümüş çok güzel 2 gün sonra çatlar, 2 gün sonra 3-4 gün ilişkiye girin dedi. bugün 3. gün olcak ama ben bugün ara verip yarın denemeyi düşünüyorm,sperm kalitesi açısından. siz ne önerirsiniz?? bide merak ettiğim bişey daha var kızlar, hamilelik için illa p....s in tamamının mı girmesi lazım?? 1-2 cm dışarda kalıyo bizde

Geçmiş olsun canım.Olumlu haberlerine sevindim inşllh güzel haberle gelirsin.İlişkiye gelince bir gün durup birgün olması daha mantıklı geliyor banada sperm kalitesi için.İlişki içnde canım o yapı meselesi sonuçta önemli olan spermin yumurtalıklara ulaşması bir sorun olmaz yani.Hayırlısı olur inşallh kendine dikkat et

valla bir gidiyorum herkez içerde kızlar gelin bakalım diyorlar kapalı bir yere 3 hasta giriyor kimi soyunuyor kimi muayaneden çıkmış üzerini giyiniyor ardı ardına hemşireler acele ettiriyor üzerini çıkartan yan tarafa ultrasono firiyor 2 dk en fazla ordan geri geliyor üzerini giyiniyor dışarda bakleyin diyorlar hemşire dosyalarımızı alıyor gidiyor gelincede kızlar gelin diyor dosyada kimib ismi varsa ona söylenecekleri söylüyor gidiyoruz yani bir muayane 20 kişinin 20 dk bile sürmüyor belki AYNEN BÖYLE

Çok şaşırdım valla sanki hastane değil terzi gibi terzide bile böyle değilŞİkayet edin sizde.Burdada 1 hastaya 15 20 dk ayırıyorlar düşün yani.Bide İzmir gibi bi yerde şaşılacak şey.Keşke Bursada olsaydın neyse canım durumun düzelirse anlaşmalı özel hastanelerde var az bir fark veriyorsun oraya gidersin.Bende memnun olmasam fakülteye degil özele giderdim.Ama bazı tahlillerimi dışardan yaptırmıştım bende ultrason gibi hastanenin verdiği tarih baya bir geç olduğu için.yani herşey dört dörtlük olmuyor ama sizin bu fakültenin böyle yapması çok saçma ve düzenleme yapılır inşallah

yaaa evet bir doktor bulamadım kafama göre yaza kadar burayı deneyecem inşallah ozamana kadar olur olmazsa eğer özele artık çok yıpranıyorum ya ben serophene kullanıyorum son günüm bugün yalnız benim sağ yumurtalığım bazen ağrıyo sancı giriyor hissediyorum ama neden oluyorki bu ay çok ümitliyim hem geçen ay rahim filmi çektirdim kendi kendime ümitleniyorum

canım çok teşekkür ederim sağol. inş Rabbim en kısa zamanda hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eder.

kızlar ismim listede yok sanıırm ama ben arkadaşların hazrıladığı bilgi kartı şeklinde çalışmayı yapmak istiyorum kendimle ilgili.

rumuz....... mutlu1988
yaş.............23
boy.............1.60
kilo...............60 ( 62ydi ama 2 kilo verdim yeni:)
medeni durum..............6 aylık evli
pco .........................arkadaşlar ben bekarlığımda öğrenmiştim zaten pco olduğumu. 2 buçuk 3 yıl doğum kontrol hapı kullandım.( diane 35) 48 kiloyduk haplara başladığımda , 60 ları gördüm bu haplar sayesinde. evet hastalık için faydası oluyo belki ama çok kilo aldırıyo. nesye evlendiğimde bıraktım,yani yaklaşık 6 ay önce bıraktım. fakat benim özel bi durumum oldu, 5 ay eşimle ilişki yaşayamadım korkuyodum. neyseki 5 . ayda bunu yendim. 1 aydır her şey yolunda çok şükür. yani aslında ben daha yeniyim bebek sürecinde.4 aydır duphaston kullanıyorum adet olmak için. geçen ay duphastonla beraber klomene başladım. bakalım inş çok uğraştırmaz beni bu süreç. geçen hafta doktora gittim yumurtalarımın büyüdüğünü ve 2 güne kadar çatlayacağını söyledi,olacak inş dedi ama ben adetim gecikmeden ve test yapıp gözümle görmeden hiç bi şekilde umutlanmak istemiyorum. olacağı varsa zaten olacak. geçen hafta soğan kürüne başlamıştım 5. gün bırakmak zorunda kaldım çok hastalandım çünkü. tamamlayamadım malesef. hayırlısı artık. bi yandan da diyet yapmaya çalışıyorum. 2,5 haftada 2 kilo verdim. arada fazla kaçırdığım günler de oldu. zor kilo veriliyo diyolar ama ben çok çabuk kilo veren biriyim aslında. biraz dikkat ettiğimde kolayca verebiliyorum hedefim 57. doktorumda söyledi kilo verirsen yumurtlama daha kolay olur diye. işte böyle kızlar inş unuttuğum bişey yoktur. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun

merhaba canım. bende senini gibi bekarken fark edip 3 yıl kadar doğum kontrol hapı kullandım. ve hapı bırakınca hamile kaldım. bebeğimi kaybettim.
bende 48 kilo ile başladım şuan da da 49 kiloyum. 4 senedir kilo almadım. gynelle içiyordum. çok da memnundum.
bende yarın klomene başlıycam. dün adet oldum. inşallah peşpeşe müjedelerimizi alırız.
Rabbim dileyen ve hakedenlerin kucağını boş bırakmasın.

kızlar benim acayip kasık ağrım var. hatta sadece kasık da değil. kasığımda,karnımın biraz daha alt kısmında ve afedersiniz arka tarafında ağrım var. normal mi sizce?? klomenin etkisi mi acaba, yani yumurta çatlayınca falan böyle mi oluyo?? yaşayan var mı aynısını??korktum ben biraz

istediğin zaman içebilirsin cnm farketmez sabah akşam tabiki güzel ama çoğu kişide miğde bulantısı yapıyor sen bir tane ile başla bir bak bakalım nasıl hissetceksin miğden bulanırsa bulantın geçene kadar 1 adet içersin sonra alışınca ikiye çıkarırsın gerçi bende hiç mide bulantısı yapmadı şanslıydım

Canım malesef ben şuan hamile değilim 5 ay önce filan bebeğimi kaybettim kalp atışlarının durması sebebi ile .Evet soğanla hamile kalmıştım burdaki çoğu kişi bildiği için üstteki yazımda tekrar yazmadım.Adetinden 7 gün sayacaksın 8. gün başlayıp 15 gün yap. daha sonra 2. adetine 10 gün kala tekrar yapıcaksın canım. Ben aynen böyle uygulamıştım.

canım benimde hormon testlerim normal sadece tüylenme biraz yüksek çıktı bu soğan kürünü uygulasam bende işe yararmı sence + ne zaman ve nasıl uygulanıyo bu kür ?
geçmiş olsun canım,dediğim gibi hormonların güzel olması bence bir avantaj,soğan direk yarayabilir. .Adetinden 7 gün sayacaksın 8. gün başlayıp 15 gün yap. daha sonra 2. adetine 10 gün kala tekrar yapıcaksın canım bu şekilde uygulamaya başlarsan iyi sonuç alacağına inanıyorum canım.
benim hormonlardada sorun var prolaktinim yüksek bu sebep ile buda yumurtayı kalitesizleştiriyor yani bebek olsada kaliteli yumurta olmadığı için devam etmiyor.

aaaa bendede aynı durum var yaaa.adetim 1 hafta sonra gelmeli bende akıntı oldu ateşim yükseldi yani.bi tarafım doktora git kontrol et diyor bi tarafım boşver herşeyde vardır bi hayır diyorrr.ne yapacağımı şaşırdım bende gerçekten.

geçmiş olsun canımm dikkat et kendine sorduğun soruya gelince önemli olan yumurtaya ulaşması canımm.onun için erkeklerde hareketlilik çok önemlidir.

anladım canım sağol. ya bide benim 2 gündür kasıklarım ve karnımın alt tarafı çok ağrıdı,yumurtalar mı çatladı acana canım??korktum biraz bugün

çok geçmiş olsun canım Rabbim sabır versin. İnş hayırlısıyla tekrar olur ve sğlıkla kucağına alırsın bebeğini. sen ne kadarlık evlisin canım?? benimde ilk ayım bakalım ne olacak sonuç.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…