Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

çookk güselll bi haberrr yaaaaaaa allahım sağlık sıhhat versin evladına kavuş inşallahhhh......rabbim bizlerede nasip etsinnn

canım hadi hayırlısı umarım hamilesindirde üstüne görme olmuşturrr.canım bu arada babana Allah şifa versin, sağlığa bir an önce kavuşması dileğiyle.

canım ben de devlette daha önce bahsettiğin gibi doktorlara denk geldim ama her yer ya da her doktor aynı değilişte... artık mecbur kalırsak para harcamamak için devleti tercih etmek durumundayız....
rp çıktıktan sonra özel bir tüp bebek merkezinde de % 30 unu ödeyerek yaptırabiliyorsun istersen ama devlette yaptıran çok kişi var neden para verelimki?.... hem aşılama falan da hakkın var...
ben hayırlısıyla şu günleri geçireyim de başka bişey istemiyorum sağlıkla inşallah....
sen neler yapıyorsun canım sancın ne durumda? inşallah minicik kalsın kistçik olsun o artık....

canım rahim filminden korkma adet sancısı gibi çok hafif bi ağrı oluo okadar inş. istediğin sonucu alırsın bi an önce
tamam canım çok teşekkür ederim iyiki varsınız hepiniz ayrı ayrı beni rahatlattınız...bu ara progestan içtiğimden çok uyuyorum ve de gerginim... busüreçler bitisin artık :))
gelsin kuzularımız

sevgili bicim ve ecrin kızlar durumlar nasıl özledim sizi
kocaman öpüyorumm
canım benim ya esas sen nasılsın.... bir ara özelden yazacağım sana çok iyi bir hastane buldum kontrollerim yapılacak ayrıntılı yazacağım sana bende seninle haberleşmeyi özledim :))
miniğin maşallah ne çokbüyümüş annesi güzel kızın sağlıkla doğsun inşallah :))

anladım canım ayrıntılı açıklaman için çok sağol çok sevindim senin için....
bebeğin deiyi olacak sen de inşallah ağlayın tabi ya sevinmek en doğal hakkınız sizin ben de deliler gibi ağlardımkesin o günleri yaşatsın ALLAH ım hepimize....
bazılarında sancı çok oluyormuş korkulacak bişey yok canım gebelikte normal yerleştiği yerle ilgili...

saol cnm cevabın için..
kilom yok 52 kiloyum..
fsh bakıldı ama regl günümde değil hormon testi yaptırmıştım regl biteli 20 gün olmuştu değerlerimin normal olduğu sölendi..
saol cnm tekrar
o zaman sorun yok bence gecikmeler 10 gün olur ve geçerse....o zaman adet 3.günü hormonlarına baktırabilirsin

evet çok haklısın hemgeç de çatlayabilirprogestana rağmen çatlayıp tutabilir hiç belli olmaz Allahım bir gün bizlerde de mucizesini gösterecek biliyorum canım benim çok sağol.....
doğum kontrol hapı kullanırken bile gebe kalan duydum ben çok saçma geliyor kulağa ama yaşanıyor böyle şeyler işte....

canım amin. erken yumurtlaman olmuş maşallah iyi haber bu canım sevindim senin için baban da iyi olsun inşallah ve çifte mutluluk yaşayın inşallah canım :))
15gün sonra senden güzel haberi duyalım artık....

canım hadi hayırlısı umarım hamilesindirde üstüne görme olmuşturrr.canım bu arada babana Allah şifa versin, sağlığa bir an önce kavuşması dileğiyle.

inşallah cnm ya çok istiyorum bakalım babam içinde tşk ederim cnm güzel dileklerin için

evet yumurtlama olsun ve tutsun artık canım ya çifte mutluluk ahhhh ahh keşke babacım da bu güzel haberi duysada artık torunuyla kucaklaşsa :))
senden de güzel haberler bekliyorum cnm hayırlısıyla inşallah

inşallah bakalım şu andaki yumurtamdan bir sürpriz olmazsa :) rahim filmi ve klomen tedavisiyle devam etmeyi düşünüyorum canım.... doktorum geç gelişen yumurtadan sonuç beklemeyeceğiz dedi bana yine de Allah bilir belli olmuyor bu işler.... progestan içiyorum bebek yoksa adet gördüğümde rahim filmi için randövumu alacağım....

inşallah hepimiz bu yıl güzel haberler vereceğiz birbirimize...

canm ozaman senn ismine benzer başka bi arkadaştı ben karıştırdım kusura bakma.göbek hepimizde var pko yüzünden.gerçi artk bebişten olcak sennki.benm hiç göğüs ağrım olmaz öyle bişey olsa hemen hamileliğe yorarım kesin.niye okadar şiddetliki ağrın dr.na bi sorsaydın ama aklına kötü şeyler getirme iyi düşün iyi olsun canm.

Merhaba bicimciğim haberlerde gösterdi izmirde birçok şehirde tam karakış gelmiş burdada öyle aynen.Canım tüm bebek tedavisine gerek kalmaz inşallah.İnşllh rahim filmin güzel çıkar sonucu bende çektirmedim ama çocuk tedavisine başladığımda doktor ister herhalde.Bende fakülteye gidiyorum hep aynı doktor olmuyor bendede ama iyi ilgileniyorlar sonuçta araştırma hastanesi olduğu için baştan savmıyorlar.Tabi canım sıkma kendini en önemlisi dediğin gibi moral hiçbir hastalığı olmayıp stresten dolayı hamile kalamayanlarda var.Allahtan hayırlsını dilicez herzaman.Bicim tüp bebek tedavisini devlet hastaneleri karşılıyormu sigortalıların?Ben özelde hastanede yaptıklarını biliyordum devletin karşıladıgını bilmiyordum.İnşllh en kısa zamanda sende güzel haberlerini verirsin canım.

Merhaba canım biraz bogazım agrıyor inşllh grip olmam:18:Sen nasılsın bugün çok kimseler yok sanırım dizi izliyorlar ben gibi

geçmiş olsun canım.hemen karanfil,tarçın,ıhlamur filan bitki çayı yap kendine. iyiyim bende temizlik yaptım biraz yoruldum, evet kimseler yok sen ne izliyorsun ?

Son düzenleme:
geçmiş olsun canım.hemen karanfil,tarçın,ıhlamur filan bitki çayı yap kendine. iyiyim bende temizlik yaptım biraz yoruldum, evet kimseler yok sen ne izliyorsun ?

Sağol canım yeşilçay içiyorum.Ellerine sağlık seninde çok yormasaydın kendini insan kendini temizliğe kaptırınca anlamıyor valla zamanın nasıl geçtiğiniİffet vardı ona bakıyorum sen izlemiyormusun ?

evet canım bende iffete bakıyorum çok tiryakisi değilim ama cts leri dizim olmadığı için onu izliyorum.Sen fakülteye gidiyorum demişsin biçime de sana bir şey sorucam. bende fakülteye gitmek istedim ama sonra vazeçmiştim .fakültedede kadın doğumcudan mı randevu alıpta gidiyorsun.çünkü direk senin isteğinle tahlil yapmıyorlarmış arayıpta sormuştum.sonrasında da gitmedim ama dediğin gibi orda mevzu para olmadığı için tetkikler daha iyi yapılıyor.Benimde kayınvalidemler Bursada lar bizde uzun bir süre Bursada oturmuştuk.çok sevdiğim bir yerdir.

Son düzenleme:

Canım bende önceden tereddüt ettim güzel bakarlarmı diye ama gittiğimede pişman olmadım çünkü gerçekten iyi ilgilendiler.Ögrenci oldukları için sana hem hastalık hakkında bilgi veriyorlar hemde bilemedikleri birşey olduğunda proföserlere soruyorlar.Ben artık hastalığımın doktoru olmuştum internetten okuyarak bilgi edinerek az çok biliyodum hastalığımı.Kadın doğum bölümünde sekreterlikler var ordan randevu alıyorsun canım.Ben ilk gittiğimde dosya açtılar sonra sarı kart numarası verdiler ama başka şehirdeki fakültelerde sarı kart varmı bilmiyorum.Yani kısacası randevu alıyorsun canım o bölümden.Bence git içinde tereddüt kalmasın belkide memnun kalırsın.Evet tetikler yapılıyor fakat ben ultrason ve prolaktin hormonu için beyin emarı istemişlerdi.Bunları acilen olduğu için dışarıdan çektirdim özelden.Aaa demek Bursada oturdunuz evet canım Bursa güzel bende seviyorum.Senin bulunduğun yerde fakülte varmı gitmeye karar verirsen gelişmeleri bildir burdan memnun kalıp kalmadığını

aa sendemi benim gibi prolaktin sorunu yaşıyorsun bende emar çektirdim özel hastanede. çok şükür temiz çıktı.doktor hayatın boyunca bu sonucu sakla dedi.zaten gittiğim dktorda özel bir hastanenin doktoru şimdilik memnunum bakalım zaten gebelik için tedaviye başlamadı daha. şu prolaktini bir düşürelim sonra dedi. şuan reglimin 4. günündeyim bakalım bir dahaki adetimde giderim herhalde bu hormonu ölçtürmek için .benim pko nun dışında bu hormonla başım dertte.bırakmıyo beni. bu hormonu düşürmeye çalışmaktan PKO yu düşünemiyorum bile. ama stresle ilgili olduğunu düşünüorum çünkü sürekli gebeliği düşündükçe varmı yokmu, olacakmı, yumurtlama zamanı derken beyinden bu hormon salgılanmaya başlıyormuş.senin değerlerin nasıl ne zamandır bekliyorsun benim 2 sene oldu bir kere hamile kaldım ama bebeğimi kaybettim

Son düzenleme:

Canım Allah şifa versin.Bendede prolaktin yüksekti.Emar çekildim temiz çıktı bendede. ilaçla düşürdüler prolaktinimi ve belli müddet ilaç kullanmıyorum çok şükür.Geçenlerde kontrole gittim endokrin bölümüne gidiyorum prolaktin için.Ve sonuçlarım normal çıktı ben hayıt tohumu kullanıyordum sanırım onunda etkisi oldu.Şuan için degerlerim Allaha şükür normal inşllh yükselmez.Dediğin gibi strestende kaynaklanıyor.Ben 2 senelik evliyim.Ve çocuk tedavisine geçmedik henüz düşünmüyorduk hemen çocuk.Ama artık düşünüyoruz nasip olursa.Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah.Sende hayıtı dene ben faydası olduğuna inanıyorum.

amin canım hepimize inşallah. bende ilaçla düşürdüm ,dostinex kullandım.şimdi hayıt hapı kullanıyorum düştükten sonra içince dengeleniyormuş prolaktin. hayıt hapının 1. kutusu bitti şimdi 2. kutuya başlıycam.yazdığın iyi oldu bunu demekki işe yarıyor 3 ay sürekli kullanmak gerekmiş zaten. inşallah benimkide bu hayıt hapıyla yükselmez bir daha.

kızlar meraba herkese iyi akşamlar. of bende düşününce çok bunlaıyorum bu pco yu. Rabbim daha beterinden saklasın tabi ama bazen niye geçmiyo diyorum kendi kendime. sanki hamile kalmam çok zor olacak gibi bi his var içimde. bazen çok olumlu düşünüyorum bazende umutsuzluğa kapılıyorum. biraz önce bi arkadaşın hamilelik haberini okudum çok sevindim. Rabbim hepimize nasip etsin inş. ve sabır versin isyandan korusun

Nasılsınız bakalım yoğunum bu aralar takip edemiyorum tuncs nasılsın? adet oldun mu?

yasmin en son hamile testin pozitifti kan değeerlerne baktıracaktın nasıl oldu sonuçlar ?

bngl33, gyaman, bahar, cvr, karabocuq,ecrinn87... hatırlayamadığım tüm kızlar ...

canım tebrik ederim hamileliğini.çok sevindim. çok şükür Rabbim nasip etmiş inş bizlere de nasip olur.

Bende dostinex kullanmıştım.Evet canım önceden yazmıştın hayıt hapı kullandını hatırladım şimdi.İnşllh faydasını görürsün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…