Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

iyi akşamlar canım inanki bizlerde aynı bu yazdığın duygularda gidip geliyoruz sürekli.bir olacak diyorum umutlanıyorum karalı oluyorum. sonra bir gün öyle bir umutsuzluk çöküyorki olmayacak kızım ne uğraşıyorsun diyorum.sadece SABIR canım en büyük işimiz sınavımız işte bu sabır olduğuna inanıyorum çünkü istiyoruzki hemen olsun.olmayınca insanız işte umutlarımız var üzülüyoruz omuzlarımız düşüyor.ama geçecek canım bu günler şuda bir gerçekki Allah ol derse olacak zaten.dediğim gibi sabırlı olmak beklemek önemli olan .şu fikri kafadan çıkarıpda yaşarsak zaten mutlu olucaz.Beklemek,sabretmek çok zormuş bunu anladım ben bebek düşünmeye başladıktan sonra etrafımda hamile kalmayan kalmadı inanki,işte burdada isayanımız varmı diye deneniyoruz herhalde.çok üzüldüm çok ağladım.kendi durumumu yine kafaya takıyorum ara ara ama artık inan eskisi kadar üzülemiyorum.insan yaşadıkça herşeye alışıyor.ZOR ELDE ETTİĞİMİZ İÇİN BİZİM BEBEKLERİMİZ KIYMETLİ OLACAK TATLIM .

çok yazdım canım kusura bakma nedense birden bende içimi döktüm sana.Allah yardımcımız olsun.iyiki burda beraber aynı dili konuşabiliyoruz.

Merhaba canım teşekkürler sen nasılsın?Nasıl gidiyor gelişme varmı?

iyiyiz canım sen nasılsın hoşgeldin.neler yapıyorsun?gördüğün gibi bizde aynı mevzulara devam

Bende dostinex kullanmıştım.Evet canım önceden yazmıştın hayıt hapı kullandını hatırladım şimdi.İnşllh faydasını görürsün.
dostinexten sonramı başladın canım hayıt suyuna.teşekkür ederim canım. inşallah .

Merhaba canım moralini bozma haklısın ama elden bişey gelmiyor hepimiz aynı dertten yakınıyoruz.Stres yapma kendine amin canım

Evet canım aynen sınavımız bizimde böle Allah beterinden korusun inşllh kısa sürede bebeklerimize kavuşuruz.Allah hiç bir yuvayı çocuksuz bırakmasın tabiki sağlıklı ve hayırlı evlat istemek en önemlisi

iyiyiz canım sen nasılsın hoşgeldin.neler yapıyorsun?gördüğün gibi bizde aynı mevzulara devam

dostinexten sonramı başladın canım hayıt suyuna.teşekkür ederim canım. inşallah .

Evet canım dostinex içtiğimde çok düşmüştü ve ilacı bıraktırdı doktor yükselirse tekrardan başlıcaktım.O aralar hayıtın faydalarını okudum ve kullanmaya karar verdim.

İyi akşamlar kızlar nasıldınız ben ve bebeğim iyimiz çok şükürü doguma az kaldı hayirlisiyla normal olabilir sizleri özledim ama hala nerm yok herkesler kendine iyi baksın Rabbim sizlere nasip eder insaallah

evet canım bir çok yere kar yağacakmış ben de internetten okudum...
ben de araştırma hastanesine gittiğimden herhalde ilgilendiler.... zaten 20 dk veriyorlar 1 hastaya normalde devlette 10 dk da bir hasta yazarlar... burada daha ciddi...dediğin gibi baştan savmıyorlar...

aynen stres büyük engel hamile kalmaya canım.....
tüp bebek tedavisini sağlık raporu olduktan sonra yani kısırlığın kanıtlandıktan sonra doktor tarafından rp veriliyor sana ve araştırma hastanesinde tüp bebeğin tamamını devlet karşılıyor.... özel tüp bebek merkezi olursa da % 30 unu cepten veriyorsun gerisini yine rp olduğu sürece devlet karşılıyor... bu imkanlar çok iyi eskiden çok paraydı kimseler yaptıramıyordu

özlettin kendini canım benim ya iyi olmanıza çok sevindim :))
az kalmış maşallah

haklısın canım Allah bi gün ol dicek ve oluverecek. aslında hastalık falan kaderden güçlü değil. ne yazıldıysa o olacak. hayırlısı olsun hakkımızda inş. hepimiz en kısa zamanda hayırlısıyla bebk sahibi oluruz inş. evet aynı dili konuşuyoruz bu çok güzel bişey. dertleşiyoruz ,birbirimizi anlıyoruz çünkü aynı derrten müzdaribiz. artık bende hiç düşünmeden sabırla beklemek istiyorum. gerçi benim çok fazla olmadı daha ,hatta çok yeni sayılır ama bu hastalık beni çok olumsuz etkiliyo. Rabbim yardımcımız olsun daha büyük dert vermesin inş.

valla tatlım iyi düşün iyi olsun insanlar moralle kanseri yeniyor sende moral ve inanarak o yumurtayı bebeğe çevirebilirsin :)) çokmu uçtum ben ne hakkında hayırlısı cnm Allaha bıraktık kendimizi inşallah çok bekletmeden güzel haberi verebiliriz bu yıldan umutluyum hepimiz için rahim filmini merak ediyorum inşallah temiz çıkar ben temiz çıkınca biraz üzülmüştüm dedim şimdi biraz tıkanıklık vardır açılınca hemen hamile kalırım bunu bile böyle düşünür oluyor insan ne saçma dimi sevinmek gerekir temiz çıkmasına ama diyorsun bu sefer temiz sonuçlar neden olmuyor offf
bu gece dört kez göğsüme sancı girdi ama bıçak saplanması gibi sağ göğsüme korktum açıkçası :18:

iyiyiz tatlım sen nasılsın iki gündür misafirler var kafam kazan gibi şimdi kaçtım biraz kafayı dinliyorum odamdayım

Son düzenleme:
sanki adet olacakmışım gibi kasıklarım ağrıyor yine lekelencekmiyim acaba :18:

tşk canım iyiyim sen nasılsın

allah saglıcakla kucagına almayı nasip etsin inş kolay bi dogum olur canım kimbilir ne heycanlısındır şimdii yavrıunu kucagına alcaksın cok az kaldı :) masallah sizee

cnım benm ıns saglıcakla kucagınada alırsın.ewet o hediye olayına bende ınanıorum hatta burda hamıle kalkdıgımdada anlatmıstım benmde yan komsum hamile idi ve oda bana ufacık sewımlı bı toka almıstı ve verrkende ıns sende hamıle kalırsn arkadasm demıstı. ama hamıle kalana kadar onu cıkarmıcaksın dıye bılıorum aadan 1.5 ay gectı benım cücüğğümmmde gelmiştiii

canım,benim halam 41 yaşında 4 yıllık evli ama hiç öyle birşey duymadık olsa doktorlar söylemez miydi geçen sene devlette tüp bebek yaptırdı tutmadı gene istiyor ama maddi sorunu var. karşılar mı acaba devlet

kızlarr ya sizinle paylaşmadan edemicem dün annemle alışverişe cıkmıstık bebek magzasında buldm kendimi allahım o kadar güsel seyler varki hiç çıkmak istemedim bir sürü şey aldım cücüğümeeee alt acma beziii renkli renkli zıbınlar hastane cıkısı battaniyesiii minicik minicik renkli renkli tulumlarrrrr ayyy minnacık coraplar eldivenlerr pijama takımları falan allahımmmm tutamıorm kendimi annemde bi sürü seyy aldıı toruncugunaa tabi cinsiyeti daha belli olmadıgı için beyaz sarı ve yeşil renkleri tercih ettk biliorm daha cok erken ama duramadm ne yapayım artk baslamalıyım bence bide cinsiyetini ögrensem ah ahhh neler neler alıcammm

en azından cinsiyeti bekleseydin herşeyi yeşil sarı olacak:)ben daha hiçbirşey almadım ,herşey yolunda giderse son aylarda almayı düşünüyorum.

en azından cinsiyeti bekleseydin herşeyi yeşil sarı olacak:)ben daha hiçbirşey almadım ,herşey yolunda giderse son aylarda almayı düşünüyorum.

olsun cinsiyeti beli olsun gene alırım ama insan duramıokiiiii o magzaya girince valla şimdiden bi valiz dolusu sey almışızz bi o kadar da örgü var :)))) hepsini bi anda alsam zorlanırdm walla bi sürü eksigi var dha alıncak bitmioki eksik :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…