Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

biçimmm canım demişsinki 3-4 gün adet gecikmesi çok önemli diye.bende klomenden beri adet olmam gereken günden önce 26. gün 27. gün 28. gün arası lekelenme geliyor 4-5 gün devam ediyor sonra adet oluyorum.peki böyle olması normalmi sence
387745 Ovulation charts on FertilityFriend.com
bu da ateş tablom sen iyi yorumluyorsunn.keşke banada nasıl yorumlandığını öğretsen

ben anlamadım canım ne demek 26. günün testinde yokkk.biçimm peki o folikül adetle atılmazsa kist olmayacakmı ya tuncss gibi kist oluşmayacakmı
26. gün testi yazmadım canım yanlış anladın sanırım adet 26. günümde olgunlaşmasının değeri yokmuş tabi çatlamayabilir de ve dediğin gibi kistleşebilir ama zaten doktor bunu takip edecek bu güne kadar da benim adetle atıldı bu sebepten belki de sorun etmiyorum canım inşallah olmaz öyle bir şey ama tabi hepimizde kistle ilgili risk var bunun için bunu göz ardı etmememiz gerekli haklısın...
sen nasılsın iyi misin?

ben de anestezisiz çekileceğim yarım saat önceden ilaç verecekmiş doktor ağrı olmasın diye....
umarım sorunsuz geçer spekulum dediğin ne canım kusura bakma hiç bir bilgim yok da bu konuda?
bilgilendirmen için de çok sağol rahatladım :)

bu arada doktor demiş ya bu yumurta işe yaramaz diye.bende artık hiç inanmıyorummm bence ne klomen ne rahim filmi ne aşılama ne ateşş hepsi hikayeee Allah yeter ki ol desinnnn oluyorrr.isterse foliküllll ne olursa olsun oluyorrrr.ben artıkkk Allaha bıraktımmm verecekse o verecek ne ilaç ne takip ne bişeyyy.bu arada benim midem hep kötüdür sanırım glukofen midemi mahvetti ölüyordum bugün mide bulantısından ben bi süre içmesem gelecek adete kadar sonra tekrar başlasam kötümü olur benim için

iyiym canım ççok sağol ben biraz işi allaha bıraktımm 1 ay hiç bişeyle uğraşmayacammm.canım spekulum o alet varya o takılırken ağrıı oluyorrr.

canım 3-4 günlük gecikme önemli değil dedim önemli demedim :))
yani doktorların dediği bu....
senin durumun farklı önceden lekelenme olması ben sana adet de görsen gebelik testini yapmanı öneriyorum canım aslında bu her ay hepimizin yapması gereken test....
tabi bu durum her zaman gebeliğe yorulmaz ama daima önce testini yap bir de o dönemde ultrasona gir üstten baksınlar bakalım ara yumurtlaması denen şey mi oluyor sende acaba....
ateş tablona bakayım ayrıntılı yorumlayacağım sana canım....

canım ateşinde şu anda olması gereken düşme devam ediyor birden yükselirse ve yüksek devam ederse yumurtlama olmuştur deriz...
önceki lekelenmene baktım 1-2 gün olsa normal de çok uzun sürüyor sende gerçi çok çok adet görmen sorun olmadığını da gösterir...
bence de akışına bırakmak doğru ama metformini bırakma derim ben sana çok haklısın bana da deli gibi bulantı yapıyor ama yumurtam hiç gelişmezdi geç de olsa gelişmeye başladı yani bizde işe yaradığı gerçek bu ilacın.... spekulum hakkında bilgilendirdiğin için de çok sağol canım tırstım biraz ama katlanacağım...

adet döneminde lekelenmelerinin başladığı zamanda ultrasona girmeni tavsiye ediyorum hala....

Son düzenleme:

çok sağol tatlımmm doğru diyorsun ben bi dahaki aya senin dediğini yapacam hem testimi olacam hemde ultrasona girecem bakalım arada yumurtamı oluşuyorr çok sağolll tatlımm iyiki varsınnn canımmm

yok yokkk canım korkma ilk takılırken ağrıyorr ama sen alışmaya başlıyon ve kendini gevşetiyon ve ağrı geçiyorr sonra.ağrın geçtiği zamanda aletleri takması devam ediyorr o an lar rahat anlar en kötüsü ilacın ilk verildiği20 sn onu atlattınmı gerisi kolayyy

canım spekulum hani muayene olurken takılan bişey varya orayı açmak için.film çekerken de ilacı vermeden önce onu takıp açıyorlar.
evet ağrıkesici yapıyorlar ama etkisi biraz geç gelebilirmiş iğnenin.ben 1saat bekledim o yüzden ağrım olmadı
ama evden çıkmadan önce apranaks içtim ve hastaneye gidincede 1 tane minoset aldım bişeycik hissetmedim.

çok sağol tatlımmm doğru diyorsun ben bi dahaki aya senin dediğini yapacam hem testimi olacam hemde ultrasona girecem bakalım arada yumurtamı oluşuyorr çok sağolll tatlımm iyiki varsınnn canımmm

bir önceki sayfada en altta tekrar yazdım canım onu da oku okumadıysan:))
sen de sağol

anladım ay inşallah sorun olmaz canım bazısı ilaç verildiğinde hiç anlamıyormuş yorumlardan okudum sanırım rahim şeklinden sen çok acı hissettin ben de bundan korkuyorum....

anladım rahim ağzına bakmak için de onu takıyorlar o zaman bildim neden bahsettiğini tamamdır...
ben de apronax içebilirim bana da baya etki ediyor o ilaç bakalım doktor ne verecek...
çok sağol canım inşallah sorunsuz geçer benimki de...

bir önceki sayfada en altta tekrar yazdım canım onu da oku okumadıysan:))
sen de sağol

okudum canım çok sağoll tatlım bakalım ateş yükselecekmi.ilacada devam etmeye çalışacam ama çok mide bulantısı yapıyorr ya Allahım bize sabır ver yarrabbi nedir bu çektiğimizzz.öptümmm canım ben çıkıyorum. İYİAKŞAMLAR SANA VE HERKESEEEEE..

canım bence durumun iyi maşallah adet düzeninde sapmalar olmadı böyle de devam etsin metformini bırakma sonra bozulma olabilir devam et ama tok karnına al ve bol su içmeyi de unutma sakın iyi geceler canım :))

kızlar ben de çıkıyorum beyazıt izleyeceğim
öptüm görüşürüz...

gıyamamla bicim arkadaşlar sizlere çook teşekkür ediyorum soruma cevap vermişsiniz sağolun yaa umarım pikoya progestoron ilacı iyi gelir yaa bi bebiş istiyoruz artıık Allahım tüm isteyenlerede nasip eder inşallah iyi geceler arkadaşlar

canımmm gerçektenmiii..yani daha önceki takilerde bu kadar gelişmemişmiydiiii...o zamannn buu çoook çoook güzellll...glukofenn işe yarıyorrr demekkkiiii.....çok şükürrr...bu çoook güzell bi haberrr...banada çok bulantı yapıyorr bana günde bir vermişti ama siz 2 içiyormuşsunuz bende 2 ye çıkarttımm 850 lik...en yakın arkadaşımdada pko çıktı:: onada 1000lik vermişşş çook işe yarıyor demiş günde 2 tane..alışayım buna bende 1000lik alıcamm sendende bunu duyduktan sonra....

canımmm sakınn korkmaaa bende çektirtimm...öle bişi takıyormuşş çekiyormuşş hiçbirinide hissetmedimm...normal muayeneye alışıksan rahatsız olmuyorsan bundada olmuyorrr...benim adetlerimm sancılı gecerr...aynı öyle bi sancıı oldu bende oda sadece ilacı verdiğinde kasıklarıma doğru gittiğini hissettim adetteki sancım gibi sancı olduu....anestezisiz olucam demişsinn..tek önerimm anestezisiz olacaksann aç karnına gitmee hafiften bişiler atıştırrr...ben anestezili olucamm diye aç gittim öyle gerekiyormuşş gidince karar değiştimm anestezisizz çektirdimmm....ben çok heycan yaptımm..açtım bide tansiyonn düştü dr çook kızdı.. böle anlatanda olmadıı...çektiren biri olarak diyeceğimm...

1.heycan yapma kesinlikle....
2.anestezisiz çekileceksen aç gitme....
3.40 dk öncesinden kuvvetli bi ağrıkesici al(çok işe yarıyor)
4.yalnız gitme...

inşallah hiç bişi çıkmayacakkkk..buna inann....ordu duyuyorsun zatenn...dr ilacı ver diyor yanındakinee..ilacı sıkıyorr bi ekrana bakıyorrrrr....evett süperr gidiyorr diyorrr...o arada bana teki kapalı dedi..yanındaki kız diğerindende sızıyorr sanki dedii...bi ilaç daha sıkıcammm sık dişini dedi...2. ilacı sıktı emin olmak içinn..hadi gözün aydın ikiside açık deyince ben ağlamaya başladımm zatiii öle benim gibi heycan yapma tansiyon çıkıyorr benim düştü açtım zor getirdiler kendimee ...o yüzden heycan yokk..normal muayene gibi aynı...öle taktıklarını felan hissetmiyonnn.... ne diyim daha destann gibi yazdımm ama o stresimi hatırladım sende yaşama diyee anlattımmm....

Bicim bursada fırtına var lodos güneşliydi ama sonradan lodos çıktı ee kış nede olsa normaldir.Yağmur güzeldir her mevsimin yeri ayrı.Canım şimdi geçmişi okuyorum umarım güzel haberle gelmişsindir

kızlaaaaaaaarrrrrr şoktayımmmmmmm bugün hamile olduğumu öğrendiiimm :))) adetime 4 gün var bugün dayanılmaz bi ağrıyla doktora gittim kesin kist oluştu dedim kendi değerim 281.01 çıktı umarım herşey normaldir... kendi doktorumla görüşemedim henüz... hepiniz dualarımdasınııııızzzzzzzzzzz

gunaydın kızlarrrrrrr hayırlı cumalarınız olsun göbeğimde çatlaklar oluşmaya başladıııı :44: bu catlklrn olşmaması için ne yapmam lazım acaba :26:

İyigeceler canım günaydın geçti artık:)Amin canım nice cumalar olsun.Sanırım çoğu hamilede olan şeyler bu çatlaklar :44:

Merhaba canım iyi olmana sevindim en güzel tedavi moralinin iyi olmasıdır.Bencede normal doğum yapması gerekiyorsa normal doğum en iyisi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…