Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

hoşgeldin canımm .. sizleri görmek ne güzel kayıplardaydım bayadır özledimmm.. nasılsın 123m .. bu arada 123m nereden buldun değişik bi rumuz

bicim canım bu arada dediğin belgesele önceden bakmıştım, gene sen bahsetmiştin sanırım canım ,o zaman hamile değildim. ağlamaktan izleyememiştim. bırakmıştım. inşallah yakında izlerim ,hatırlattığın iyi oldu.

selam kızlar bugun hayıt tohumu almaya gittim ama aktar kadın hayıt suyunu önerdi onu kullanıcam bakalım size gelişmeleri yazarım alan ve kullananlar varmış memnunlarmış fiyatıda 10 tl bana oldukça uygun geldi sizce nasıl birde dun yazmıştım kahverengi geliyo adetim diye bugun normale döndü çok şükür :)

normaal dogumdan inanılmaz deerecede korkuyorum ben ya :18: o yuzden sezeryan istedm

ayyy inş kıızımmm olurrrr allahım o gun bi bebek magzasına gittim o kadar güsel seyler varkiii anlatamam yaaa annecim neler almıs koca bi valiz doldurmusssssss bebek şeyleriyle kaynanamsa hala oturuo sinir oluorum

öylemiii yasmin16 çok sewindimmm canm saglıkla kucagna alrsn inş bebişini inş sizlerinde en kısa zamanda sizlerdende duyarz bu güsel haberi

bicim canım iyiyim sagol yaa nasıl olsun diyetle bozdum kafayı taktım valla bende taktımı takıyorum heee yaza kadar istediğim kıloya ulaşcam inş. :) canım senınde iyi olmana sevindim canım.

yeşil87 canım evet kırdım 64.80 bacağını şöyle bi 57-58 olsam süper olcam valla :) bakalım azımlıyım vercem inş. :)

olabilir cnm benim doktorum öyle demiştii.sende gitsene bi doktoraaa o ne diycek
adet dönemimde gitmek gerekiyor doktora değilmi canımmm

canımmmmm benim aman dikkat et kendine.UNUTMA HER ŞERDE BİR hayır vardırrr.bence keşke soğan kürü yapsannn yaaa.benimde bir ara kistin çok büyümüş dedi gönderdi doktor ben o ay kiste dönüşür diye soğan yaptımmm adet sonrası yok olmuştu o koca kistt.

çok ilginçççç hiç duymamıştımm.

6 ay sonra 31 i dolduracağım insan ister istemez düşünüyor acaba hiç olmayacak mı ya da çok mu geç gelecek diye ama paniklemedim hiç bir zaman hep inanıyorum bebeklerimizin geleceğine :))
sendemi canımmmm aynen bütün duygularına canı gönülden katılıyorummm

ben klomenle kürü yaptımm 12. doktora gitmiştim kocaman olmuştu sormaaaaa.ama kür dediğin gibi anca 1 bardak kalıyorrr.klomenle kür yapma benceee.

tuncss canım sence ben progestana başlayım mı bu gün 23. günüm kararsız kaldım da....
kendiliğimden adet olma durumu da olabilir bilemedim...
bence başlama bakalım hiç bişeysiz adetin gelecekmi canımmm

aaaaayyy canım bende korkuyorum bazen ya bebeğimiz hiç olmazsa diyeeee.aman Allah korusun.babanada acilll şifalar canımmm

kızlar test yaptım kopkoyu kırmızı çıktı galiba hamileyim tabi kistten dolayı değilse
bence hamilesin hadi güzel haberlerini bekliyoruzzz.

aminnnnn canımmmmm.
hoşgeldin canımm .. sizleri görmek ne güzel kayıplardaydım bayadır özledimmm.. nasılsın 123m .. bu arada 123m nereden buldun değişik bi rumuz

selam ancak okudum geçmişi sen gitmişsin gerçi evet bencede ilginçç bir nick değilmiii

kız waw sen her gün buralardasın internet aldın sanırım ay sevindirik oldum şimcik nasılsınız kıslar

süper yeni doktor, yeni yeni sana uğur getirsin.. inşallah herşey çok güzel olacak.. hepimiz için.. rahim filmin de normal ve tertemiz çıkacak gör bak.
bana duphaston yazmıştı doktor eğer adet olmazsam onu içmemi söylemişti.. 3 gün günde biter kutu demişti.. ama gerek kalmadı adet oldum.. bakalım şimdi ginera içiyorum.. inşallah iyi olacak herşey..

bence de karaböcuğun kızı olacak ben de öyle hissetmiştim ama o erkek hissediyordu bakalım öğreniriz yakında....
dinleniyorsun de mi canım

kızı olsun :))))
dinlenmem mi canııııım.. evi derledip topladım, üstten de olsa bi silip süpürdüm.. günlerdir hiçbirşey yapmıyordum.. dinlene dinlene yaptım.. sıkıntım yok çok şükür..

ayyy inş kıızımmm olurrrr allahım o gun bi bebek magzasına gittim o kadar güsel seyler varkiii anlatamam yaaa annecim neler almıs koca bi valiz doldurmusssssss bebek şeyleriyle kaynanamsa hala oturuo sinir oluorum

inşallah canım gönlünden geçeni versin Allah'ım.. ama sağlıkla gelsin minnoşun en önemlisi bu bence..
anneler hep böyle.. ama kaynanadan yana demek sende de şans yok :)))) boşver bee anam sağolsun da yeter..

canım kız anneleri öyle yani daha doğrusu bizim kaynanalarımız kendi kızlarınada öyle ama gelin kanı olmadığı için işte aynen bizimde annemin gözü hep bebek mağazalarında benim zaten çeyizimde vardı bebek eşyaları bizde yapılır evlanirken ama getirilmez bebek gebelikte 6 7 aylıkken kız annesi getirir annem delirmiş senin annen gibi battaniyeler takımlar ayakkabılar:)hayırlı olsunlarda elbet giyecek bulunur

reyyan nasılsın canım?

hamdolsun evimdeyim memleketimden döndüm canım ama evim berbatttttttt çok tozlu hafta sonuna kadar birer oda birer oda yapayım bari.bu gün ama lendime izin verdim çarşıya gittim eşcazım bana hedaye almış o rengini beğenmedim değiştim gezdim gezdim yürümek iyi geliyorda artık çok ağırlaştım ben 9. ayımı düşünemiyorum.bu arada hani ben konuşmuyordum ya eşimin ailesiyle diyormuşlarki toplu para bulacakmışlar bana tedavi ettireceklermiş gebe kalim diye koptummmmmm barim parayı versinlerde çocuk sürpriz olsun ama bu aydan sonra saklayamacam herhalde göbek gerginleşiyor.sen nasılsın canım

benimde öyleydi evim leşş leşş.. ama bugün az da olsa hallettim.. yarında tozları alırım artık..
kaynana çok güldüm yaaa... hiç söleme para göndersinler doğum parası yaparsın kendine
iyiyim çok şükür.. dinlene dinlene kisti yok etmeyi diliyorum sürekli..

sölemesemde anlıcaklar yakın oturuyoruz illaki görecekler:) güle güle kirlet canım demicem hiççç kirlenmesin bu temizlik çok nankör yap yap gene istiyo.inşallah hepten yok olur kistinde bu ay Rabbim göbüşünü doldurur.aklıma ne geldi bak şimdi teyzemde benim hastalığımdanmış 40ından sonra öğrendi sölemiştim daha önce ilk doğumunda şu an kızı 16 yaşında baya baya avucum içi kadar kist almışlardı rahminden diyorumki demekki olacaksa hiç bişey engel olamıyor tabi eskiden nerde konrtole montrole gitmek doğumda doktor çok şaşırmış.sırf bu yüzden vakumla çekmişle çekmişler gelmemiş aşagıdan mecbur sezeryan artı kist aldırmış oldu.:)

sonunda kavuştuk kızlar nasılsınız? telefondan yazmakla olmuyor sabah bir sayfa yazdım ama gonderemeden forumdan cıkmısım
hepıize tek tek teşekkür ederim Allah en kısa zamandan hepinize yaşatacak inşallah..
gelelim hamilelik belirtilerime hamile olma ihtimalimi düşünmediğimden adet belirtileri diye önemsememiştim hiç.
ama en önemli belirti göğüs acısı normalde de adet olmadan acırdı ama bu sefer çok ayrıydı nerdeyse koltuk altımdan başlayan bi acı vardı
ve kasık ağrısıda sürekli değildi ve kramp gibi giriyordu kısa sürüyordu ama çok şiddetli oluyordu.
belim ağrıdı biraz ve miğdem çok rahatsızdı son zamanlarda yemekten sonra şişkinlik yapıyordu..
rahim ağzı yaram vardı onun için bu ay doktora gidecektim ama ona rağmen Allah ol deyince oldu..
aklımdan tamamen atmadım bebek düşüncesini ama eskisi kadar da çok yıpratmıyordum kendimi..
yumurtladığımı bile anlamadım akıntı oldu ama 3 -4 gün oldu hatta ateş bile ölçtüm bulursam yazdığım kağıdı paylaşırım sizlerle...

canım dikkat edip doğru tedavileri zamanında uygularsan çok önemli bir hastalık olmaktan çıkıyor bu :))
bebeklerimiz de olacak biliyor ve inanıyorum :))

bak canım o belgesele çünkü a dan z ye tüm gelişimi gösteriyor.... ben de izlerken ağlamıştım Allah ım hepimize nasip etsin...

adetinin normale dönmesi çok iyibişey bence hayıt da yarayacak yalnız nasıl içileceğine bak da internetten çok içme fazlası zarar her şeyin...

bicim canım iyiyim sagol yaa nasıl olsun diyetle bozdum kafayı taktım valla bende taktımı takıyorum heee yaza kadar istediğim kıloya ulaşcam inş. :) canım senınde iyi olmana sevindim canım.
maşallah canım bozma böyle devam et hem zayıflayınca insan kendisi için bişey yaptığından moralin de düzelir sırf hastalık için değil kendimiz için asıl kilo vermeliyiz :))

bence başlama bakalım hiç bişeysiz adetin gelecekmi canımmm
bekliyorum canım benim başlamadım daha ilaca yumurtlama olduğunu bi şekilde anlarsam doktor der belki gittiğimde o zaman başlarım progestana....

ayy inşallah canım ya solda mıydı sağdamı hatırlamıyorum ama bir yumurtam vardı gelişmekte olan bu doktor bir baksın belki o çatlar... onun çatlamasını bekler progestana başlarım.... yeni doktor bana uğur getirir inşallah dediğin gibi...ege kadın doğum eğitim ve araştırma hastanesine gideceğim orda her türlü işlemi yapıyorlar tüp bebek dahil bakalım neler göreceğim daha :)) inşallah senin kistin küçülüyordur canım benim....21 hapmıydı o? adet olmadan kistine arada baktır doktor ebatını ölçsün küçülme oluyormu baksın canım...çok öpüyorum seni ben de bu gün tüm gün toz aldım sanki her gün iş yapan ben değilim kovadaki su kahverengi oldu yine....

bence söyle canım bilsinler de bebeğin için başlasınlar o paraları harcamaya :))
ayy çok güldüm ya sanki sen kendini tedavi etmeyi bilmiyormuşsun gibi ona da karışıyorlar demek.... öpüyorum canım benim.....
güzel bebeğin iyi de mi? fazla yeme dikkat et...fazla tuz ve beyazlar yasak sana canım.....

Hayırlı olsun canım.
Sağlıklı bir hamilelik dönemi geçirmeni dilerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…