Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

iyi olmana sevindim canım ne güzel yaaa inş. o duyguyu bizlerde tadarız.ben aynıyım hiçbirşeye baladım böyle takılıyruz işte kendımı dieyete verdim :)

aç kalmadan zayıflanıyor yaa benım yaptığım diyete bir göz at istersen canım benim ben 64.80 kıramıyordum bi diyetle kırdım valla inş.zayıflarımda adetlerimde düzene girer

çok iyi yapmışsın canım bunalım takılarak bir yere varamızyoruz malesef fazla takmamamız lazım bu hastalıgı taktıkca insan delirecek gibi oluyor bana arada geliyorlar zaten ama çabuk toparlıyorum bu günümüzede şükür deyip hakkımızda hayırlısı olsun ne yaparsak kendımıze yapıyoruz malesef bunuda sakın unutmaa

iyi olmana sevindim canım ne güzel yaaa inş. o duyguyu bizlerde tadarız.ben aynıyım hiçbirşeye baladım böyle takılıyruz işte kendımı dieyete verdim :)
dinlenmedesin yani canım hadi hayrlısı olsun zaten en umutsuz anlarda gelioo miniklerimisssss inş sennde miniciğin gelirrr en kısa zamanda
dinlenmedesin yani canım hadi hayrlısı olsun zaten en umutsuz anlarda gelioo miniklerimisssss inş sennde miniciğin gelirrr en kısa zamanda

saoll iyi kalpli arkadaşımmm.inşş senin totosuu dönükkk bıdığın abu yıl bol bol arkadaşş gelirrrr[/QUOTE]
inşş canımmm bi sürü arkadası olsunnnn bebişlerimisinn

evettt benmki ya cok inat olcak yada cok vurdumduymaz olcak 9 temmuz thmını dogum tarihi dedi ama ben sezeryan istıorm dedm 1 temmuzda alırız o zaman dedi 1 temmuzda sanrm yengec olcak

ahh ahh sadece kendimize ettik 3yıl ağlamaktann guatır olmuşum bende eelime ne geçtii hastalıktan başkaa

arkadaş sorunca merak ettim ilk mesajımı aradım buldumm:):)vayy bee uzunn zamann olmuşşşşş.....ecrinn senin yazılarıdaa gördümm arkadaşımmm...biriciktenn haber varmı hiçç??geldimi onun bebişii???

inşş canımmm bi sürü arkadası olsunnnn bebişlerimisinn

evettt benmki ya cok inat olcak yada cok vurdumduymaz olcak 9 temmuz thmını dogum tarihi dedi ama ben sezeryan istıorm dedm 1 temmuzda alırız o zaman dedi 1 temmuzda sanrm yengec olcak[/QUOTE]

evet canım dinlenmedeyim inş.hiç ummadığımız anda gelir meleklerimiz

vayy bee ne abuk geçiyor zaman dimi biricik uzun zamandır gelmiyor benim haberim yok yanı canım inş.kavustur meleğinee

selam kızlar allah sabır versin bize kaynana elti o bu şu ah bıktım valla bende dün kuzenlerin yanına gittim allahım hepsinde 2 3 çocuk allah ömür versin birini severim hemen bakarlar acı dolu gözlerle dua aediolar sagolsunlar ama yanımda yapmasalar artık onların yanında çocukta sevemicez anladım ben..
tunçs tatlım benimde çok ağrım oluo dün gece kasılklarımın üstü karnımın alt bölgesi kıvrandım azcık sıcak su torbası koydum geçti şimdi gene başladı ya kist o bölge yemi vuruo ağrısı bendede oluo kist ama bu aydaki kadar sancım olmuodu ben geçen ay soğan suyuyla adet gördüm bu ay fazla içmedim dr görüşmedim korkuorum kistim büyüdümü diye

naber naıslsın canım kaynana çok kızdım valla ama sen onu takma canım en iyisi annenlerin yanında olman olur bana göree canım hakkında hayırlısı olsun inş.amelıytaa gerek kalamdan gider kistin

amaaan umrum değiller valla.. inşallah ben bu kistten kurtulacağım..

oohh miniğini de seni de öpüyorum.. maşallah minnoşumuza.. bence kızın olcak senin.. nedense bi an öyle hissettim.. sağlıkla gelsin de erkek kız önemli değil..
anneciğine sımsıkı sarıl.. ben annemi gene özledim yaa daha gideli 1 hafta oldu

ayy akıl yaşta değil baştadır onda da baş yok işte
her zaman o coşkuyu verir o.. versin dursun.. umrumuzda değiller valla.. sakin ol sakin.. ilk zamanlar bende sen gibi deliriyordum ama artık alıştım.. hiç takmıyorum..

amiiiin..
canım bak öyle ağrılı durumlarda sıcak koymak iyi değilmiş.. eğer kist filan varsa onun patlamasına bile sebep olabilir Allah korusun.. aman deyim sıcak koyma.. getirme aklına kist mist.. yoktur bişey..

bicim yakaladım seni yine ütü yapıyorsun nasılsın canım bayadır vakit bulamadımmm :2: bende dün duphastona başladım. 10 gün kullanacağımm. seninle hesaplamıştık günü
ya hiç bitmeyen ütüm ve ben :))
evet canım 2 sinde başlayacaktın ve 10 gün sabah akşam içeceksin bir kaç ay buna devam edersen hem adetler düzelir hem de bir süre daha ve inşallah uzun bir süre düzenli devam eder.... yeterki kilo alma kilo mahvediyor...

günaydın kızlar naıslsınız bakalım:)
iyiyim canım sen nasılsın? nasıl gidiyor herşey yolunda mı?
kızlar test yaptım kopkoyu kırmızı çıktı galiba hamileyim tabi kistten dolayı değilse
canım 2. çizgin mi çok net çıktı T çizgisi eğer öyleyse evet hamilesin
Tebrikler.... kan ver de değerine baktır...

evet canım ya sorma eşim 5 gün ayrı giysiler giyiyor iş için.... onlar var benimkiler var havlu nevresim vs yani bizim çamaşır ütü hiç bitmez hatta 2 haftadır ütü masasını kaldırmıyorum bile salonda duruyor nasıl olsa her gün yapıyorum biraz biraz diye :))

aynen ben de bu aralar bıraksan devamlı uyuyacağım canım ama seninki kistin yarattığı yorgunluk ve tabiki duygularındaki değişimden ötürüdür canım.... ben eşim gitti sabah arkasından yattım bir kalktım ki saat 12.00 olmuş çok şaşırdım bu kadar uyuyan biri değilimdir ben.... yani benim üstümde de ağırlık tembellik falan var galiba ev işlerini bile ağır aksak yapıyorum içimden gelmiyor...
seni dinleyip progestan içmeyeceğim canım çok sağol haklısın... belki duphaston verir... ben progestanı 200 lükse 5 gün içip bırakıyordum canım hiç 3 gün içmedim.... uzun içmek rahim için daha iyi elbette ama kısa içildiğinde de işe yarıyor kanamayı başlatır...
evet bu cuma yeni bir doktora gideceğim tüm evraklarımla :)) ve rahim filmi için gün isteyeceğim....

canım dün andım seni bu gün yazmışsın iyi olmanıza çok sevindim...
yasmin16 yeni hamilemiz çok sevindik hepimiz ona başka da yok ama şimdilik yok inşallah hepimizden gelecek haberler...
öpüyorum sizi...
demek arkasını dönmüş ufaklık bozmasın o keyfini nasıl olsa belli olacak yakında cinsiyeti canım.....

bicim yakaladım seni yine ütü yapıyorsun nasılsın canım bayadır vakit bulamadımmm :2: bende dün duphastona başladım. 10 gün kullanacağımm. seninle hesaplamıştık günü
ya hiç bitmeyen ütüm ve ben :))
evet canım 2 sinde başlayacaktın ve 10 gün sabah akşam içeceksin bir kaç ay buna devam edersen hem adetler düzelir hem de bir süre daha ve inşallah uzun bir süre düzenli devam eder.... yeterki kilo alma kilo mahvediyor...

günaydın kızlar naıslsınız bakalım:)
iyiyim canım sen nasılsın? nasıl gidiyor herşey yolunda mı?
kızlar test yaptım kopkoyu kırmızı çıktı galiba hamileyim tabi kistten dolayı değilse
canım 2. çizgin mi çok net çıktı T çizgisi eğer öyleyse evet hamilesin
Tebrikler.... kan ver de değerine baktır...

evet canım ya sorma eşim 5 gün ayrı giysiler giyiyor iş için.... onlar var benimkiler var havlu nevresim vs yani bizim çamaşır ütü hiç bitmez hatta 2 haftadır ütü masasını kaldırmıyorum bile salonda duruyor nasıl olsa her gün yapıyorum biraz biraz diye :))

aynen ben de bu aralar bıraksan devamlı uyuyacağım canım ama seninki kistin yarattığı yorgunluk ve tabiki duygularındaki değişimden ötürüdür canım.... ben eşim gitti sabah arkasından yattım bir kalktım ki saat 12.00 olmuş çok şaşırdım bu kadar uyuyan biri değilimdir ben.... yani benim üstümde de ağırlık tembellik falan var galiba ev işlerini bile ağır aksak yapıyorum içimden gelmiyor...
seni dinleyip progestan içmeyeceğim canım çok sağol haklısın... belki duphaston verir... ben progestanı 200 lükse 5 gün içip bırakıyordum canım hiç 3 gün içmedim.... uzun içmek rahim için daha iyi elbette ama kısa içildiğinde de işe yarıyor kanamayı başlatır...
evet bu cuma yeni bir doktora gideceğim tüm evraklarımla :)) ve rahim filmi için gün isteyeceğim....

canım dün andım seni bu gün yazmışsın iyi olmanıza çok sevindim...
yasmin16 yeni hamilemiz çok sevindik hepimiz ona başka da yok ama şimdilik yok inşallah hepimizden gelecek haberler...
öpüyorum sizi...
demek arkasını dönmüş ufaklık bozmasın o keyfini nasıl olsa belli olacak yakında cinsiyeti canım.....

internette sorun oluştu yazdıklarım 2 kere gitmiş kızlar :))
bu arada toz alıyorum ben ev tozlanmış...

bence de karaböcuğun kızı olacak ben de öyle hissetmiştim ama o erkek hissediyordu bakalım öğreniriz yakında....
dinleniyorsun de mi canım

amin canım benimm

ay bicim inan ööyle içimi rahatlatıyorsun ki anlatamam doktordan dönüşlerim hep böylemi kalacağım iyileşemeyeceğim gibi düşünürdüm. kısır mıyım falan işte . ama kadınlar kulubününü keşfedip sadece ben olmadığımı ve kontrol altına alınabilcekl bi durum olduğunu senin ve arkadaşların sayesinde öğrendim. hepiniz birer incisiniz.. teşekkür ederimm

aç kalmadan zayıflanıyor yaa benım yaptığım diyete bir göz at istersen canım benim ben 64.80 kıramıyordum bi diyetle kırdım valla inş.zayıflarımda adetlerimde düzene girer

ecrin güzel haberler duyuyorum senden iyi bırakma bu diyetini bak ne güzel kırmışsın bacağını

online gördüm kızlar sizi nasılsınız ? bayadır muhabbete katılamıyorum not giriyorum e okula

yaş önemli değil canım benim halam 45 yaşında çoook kolay bir doğum yaptı. hatta istemiyormuş bebeği hoplamış zıplamış düşsün diye. ama doğacağı varmış işte sapasağlam doğdu. "ya bebeğim olmazsa" hepimizin korkusu. rahimimiz tüplerimiz yumurtalıklarımız oldukça bunu düşünmek gereksiz demişti bana bir doktor. bana acil şifalar dilerim, babanın hastalığına yoğunlaşmışken belki bir sürpriz senden duyarız canım. inşallah onun sağlık haberi ve senin bebişin çifte mutluluk yaşatır.

neden sezeryan istiyorsun canım herkes normal doğum öneriyor. iyileşme süreci de daha hızlı oluyormuş. epidural anesteziyle yapıyorlar normal doğumu o zaman çok ağrı olmuyormuş.
evet canım ya benim içim sızlardı, başkasının da içi sızlar diye istemiyorum.
bu arada eşin ne güzel söylemiş.

Son düzenleme:
online gördüm kızlar sizi nasılsınız ? bayadır muhabbete katılamıyorum not giriyorum e okula
ben iyiyim çok şükür mide bulantılarım geçti ve hayatım normale döndü sen nasılsın cnm sevgilinle barıştınız mı

ben iyiyim çok şükür mide bulantılarım geçti ve hayatım normale döndü sen nasılsın cnm sevgilinle barıştınız mı

iyi olmana sevindim canımm ..

o gün içinde barıştık canım benim bir günden fazla olmuyor dargınlıklarımız çok şükür :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…