Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

slm kızlarrr :KK3: nasılsınızzz iyi bir yıl gecirmeniz dileği ileee miniğimle sizeee bol bebişli bi yıl dilioruzz :KK9: ecmişe bakamadm sayfalar dolusu seyler yazmıssınızz yaaa nasılsınızzz ne var ne yok hamiş varmi hamişşş tuncss nasıl oldn canm kistin noldu ? bicim sen nasılsın ? ve dierr tüm kızlarr nasılsınızzz.ben ailemin yanındayım :21: sonunda kavustum annecimeee az öncede burda kontrole gittim doktoraaaaa ayyy benm minikkkkkk poposunu bize dönmüşş yatıooooo doktor o kadr dürttü salladııı dönsünde bakalım cinsiyetine yuzde 50 belli olur dedi dönmedi ayy :KK9: cok merak ediorum cinsiyetini cokkkk :emir_bebek: boyuda uzamış aralık 15 te gittiğimde 3.5 cm idi şimdii 7cm olmuşşş :)))) 200grda kilomuzz rabbim bu muhteşem duyguyu sizlerede yasatr inş.ellerini bacaklarını artk daha net görebildik cok güseldiiii :KK52:

iyi olmana sevindim canım ne güzel yaaa inş. o duyguyu bizlerde tadarız.ben aynıyım hiçbirşeye baladım böyle takılıyruz işte kendımı dieyete verdim :)

iyiyim canım sağolll....diyett deme banaaa diyett demee hiçbişi yemiyorumm seda sayanın dediği gibii açıımmm anammm açımmmmm....benim yolunn çoookk uzun senin gibide değill ama sanada zorr allah yardımcın olsunnn.....

aç kalmadan zayıflanıyor yaa benım yaptığım diyete bir göz at istersen canım benim ben 64.80 kıramıyordum bi diyetle kırdım valla inş.zayıflarımda adetlerimde düzene girer

yokk arkadaşımm ben isim değişmedimm...benn gecen sene bu sayfaya girişş yaptımm 5 ....6 ayy tedavi gördümm burda arkadaşlarla paylaşıyordumm sonrasında gelen bi bunalımlaa burayla beraberr herşeydenn uzaklaştımm..şimdi yavaşş yavaş bunalımdan çıkıyorum gün yüzünee bu sayfadada böle oluyorrr:KK34:baktımm bunalımla biyere gelinmiyorr dedimm çık artıkk çıkk..bakalımm daha zaman neler gösterirrr....

çok iyi yapmışsın canım bunalım takılarak bir yere varamızyoruz malesef fazla takmamamız lazım bu hastalıgı taktıkca insan delirecek gibi oluyor bana arada geliyorlar zaten ama çabuk toparlıyorum bu günümüzede şükür deyip hakkımızda hayırlısı olsun ne yaparsak kendımıze yapıyoruz malesef bunuda sakın unutmaa

iyi olmana sevindim canım ne güzel yaaa inş. o duyguyu bizlerde tadarız.ben aynıyım hiçbirşeye baladım böyle takılıyruz işte kendımı dieyete verdim :)
dinlenmedesin yani canım hadi hayrlısı olsun zaten en umutsuz anlarda gelioo miniklerimisssss inş sennde miniciğin gelirrr en kısa zamanda
dinlenmedesin yani canım hadi hayrlısı olsun zaten en umutsuz anlarda gelioo miniklerimisssss inş sennde miniciğin gelirrr en kısa zamanda

saoll iyi kalpli arkadaşımmm.inşş senin totosuu dönükkk bıdığın abu yıl bol bol arkadaşş gelirrrr:KK49:[/QUOTE]
inşş canımmm bi sürü arkadası olsunnnn bebişlerimisinn
canımmm yaaa tahminn edebiliyorumm heycanını yazdığındanda anlaşılıyor o heycannn ben okurken hercanlandımm....ayyy ne naslıı olacakk senin bebek dönmedi he okadar uğraşmayaaa....zor senin işin kızımm bu daha şimdiden inatt :KK1:ne olacak burcuu...bi çırpıda geçsinn inşallahhh...al kucagına evladınıı....

evettt benmki ya cok inat olcak yada cok vurdumduymaz olcak:KK9: 9 temmuz thmını dogum tarihi dedi ama ben sezeryan istıorm dedm 1 temmuzda alırız o zaman dedi 1 temmuzda sanrm yengec olcak:21:

yokk arkadaşımm ben isim değişmedimm...benn gecen sene bu sayfaya girişş yaptımm 5 ....6 ayy tedavi gördümm burda arkadaşlarla paylaşıyordumm sonrasında gelen bi bunalımlaa burayla beraberr herşeydenn uzaklaştımm..şimdi yavaşş yavaş bunalımdan çıkıyorum gün yüzünee bu sayfadada böle oluyorrr:KK34:baktımm bunalımla biyere gelinmiyorr dedimm çık artıkk çıkk..bakalımm daha zaman neler gösterirrr....

ahh ahh sadece kendimize ettik 3yıl ağlamaktann guatır olmuşum bende eelime ne geçtii hastalıktan başkaa

21.10.2010

slm arkadaşlar..yeni üye oldum hiçbirinizi tanımıyorummm...ama bir okadarda tanıyorummm...tekrar tekrar okudum yorumlarınızı her yorumun bir parçasında kendimibuldumm...üzüldümm..ümitlendimm...üzüldümm...yine ümitlendimmm...içimi kimseye diyemezkenn sizin yazdıklarınızı okudukcaa kendi içimi size dökmüşş gibi oldummm...sizinle aynı duyguyu yaşıyorummm..banada pko teşhisi kondu..ve ogünden beri aklım heran dolu şimdi sizleri okuyunca derin bi nefes aldım..beni anlayan birileriolacak diyee....

hepinize sağlık diliyorummm...inşallah en kısa sürede derdimize :emir_bebek:dermanı verir rabbim.......

arkadaş sorunca merak ettim ilk mesajımı aradım buldumm:):)vayy bee uzunn zamann olmuşşşşş.....ecrinn senin yazılarıdaa gördümm arkadaşımmm...biriciktenn haber varmı hiçç??geldimi onun bebişii???

saoll iyi kalpli arkadaşımmm.inşş senin totosuu dönükkk bıdığın abu yıl bol bol arkadaşş gelirrrr:KK49:
inşş canımmm bi sürü arkadası olsunnnn bebişlerimisinn

evettt benmki ya cok inat olcak yada cok vurdumduymaz olcak:KK9: 9 temmuz thmını dogum tarihi dedi ama ben sezeryan istıorm dedm 1 temmuzda alırız o zaman dedi 1 temmuzda sanrm yengec olcak:21:[/QUOTE]

evet canım dinlenmedeyim inş.hiç ummadığımız anda gelir meleklerimiz

arkadaş sorunca merak ettim ilk mesajımı aradım buldumm:):)vayy bee uzunn zamann olmuşşşşş.....ecrinn senin yazılarıdaa gördümm arkadaşımmm...biriciktenn haber varmı hiçç??geldimi onun bebişii???

vayy bee ne abuk geçiyor zaman dimi biricik uzun zamandır gelmiyor benim haberim yok yanı canım inş.kavustur meleğinee

selam kızlar allah sabır versin bize kaynana elti o bu şu ah bıktım valla bende dün kuzenlerin yanına gittim allahım hepsinde 2 3 çocuk allah ömür versin birini severim hemen bakarlar acı dolu gözlerle dua aediolar sagolsunlar ama yanımda yapmasalar artık onların yanında çocukta sevemicez anladım ben..
tunçs tatlım benimde çok ağrım oluo dün gece kasılklarımın üstü karnımın alt bölgesi kıvrandım azcık sıcak su torbası koydum geçti şimdi gene başladı ya kist o bölge yemi vuruo ağrısı bendede oluo kist ama bu aydaki kadar sancım olmuodu ben geçen ay soğan suyuyla adet gördüm bu ay fazla içmedim dr görüşmedim korkuorum kistim büyüdümü diye

naber naıslsın canım kaynana çok kızdım valla :KK47::KK47: ama sen onu takma canım en iyisi annenlerin yanında olman olur bana göree canım hakkında hayırlısı olsun inş.amelıytaa gerek kalamdan gider kistin

amaaan umrum değiller valla.. inşallah ben bu kistten kurtulacağım..

slm kızlarrr :KK3: nasılsınızzz iyi bir yıl gecirmeniz dileği ileee miniğimle sizeee bol bebişli bi yıl dilioruzz :KK9: ecmişe bakamadm sayfalar dolusu seyler yazmıssınızz yaaa nasılsınızzz ne var ne yok hamiş varmi hamişşş tuncss nasıl oldn canm kistin noldu ? bicim sen nasılsın ? ve dierr tüm kızlarr nasılsınızzz.ben ailemin yanındayım :21: sonunda kavustum annecimeee az öncede burda kontrole gittim doktoraaaaa ayyy benm minikkkkkk poposunu bize dönmüşş yatıooooo doktor o kadr dürttü salladııı dönsünde bakalım cinsiyetine yuzde 50 belli olur dedi dönmedi ayy :KK9: cok merak ediorum cinsiyetini cokkkk :emir_bebek: boyuda uzamış aralık 15 te gittiğimde 3.5 cm idi şimdii 7cm olmuşşş :)))) 200grda kilomuzz rabbim bu muhteşem duyguyu sizlerede yasatr inş.ellerini bacaklarını artk daha net görebildik cok güseldiiii :KK52:

oohh miniğini de seni de öpüyorum.. maşallah minnoşumuza.. bence kızın olcak senin.. nedense bi an öyle hissettim.. sağlıkla gelsin de erkek kız önemli değil..
anneciğine sımsıkı sarıl.. ben annemi gene özledim yaa daha gideli 1 hafta oldu :KK9:

aaayyyyyyyyyyy inannn benn çatladımm okurkennn uyusss kadınnn emerrmişşş çocuk o kistiiii....kaç yaşında bu kadınn yaaa?? çocuk gibi konuşuyorrr...ayy amann sormasınn tuncs bu senin durumunuu böle her sormaya kalktıkcaa bide morelll bozarr bunlarr.oğluna destek olacağına çoşku veriyor bi çocuk yapamadınızz diyee...allahtann eşin vermişş cevabını.....kayınpeder desenn atrı bi alemmmm...biz geçmiş olsuna nasıl gidicezzzz...bi oydu derdimizzzzz....eksikk kalsınn onlarınn geçmişşş olsun demeleriiii....ayyyyyyyyyyyy bende çıldırdımm taramalı tüfekk gibi yazıyorumm cinslerr deli ettilerr benii yaaaaaaaa.........

ayy akıl yaşta değil baştadır :KK9: onda da baş yok işte :KK9: :KK9: :KK9:
her zaman o coşkuyu verir o.. versin dursun.. umrumuzda değiller valla.. sakin ol sakin.. ilk zamanlar bende sen gibi deliriyordum ama artık alıştım.. hiç takmıyorum..

selam kızlar allah sabır versin bize kaynana elti o bu şu ah bıktım valla bende dün kuzenlerin yanına gittim allahım hepsinde 2 3 çocuk allah ömür versin birini severim hemen bakarlar acı dolu gözlerle dua aediolar sagolsunlar ama yanımda yapmasalar artık onların yanında çocukta sevemicez anladım ben..
tunçs tatlım benimde çok ağrım oluo dün gece kasılklarımın üstü karnımın alt bölgesi kıvrandım azcık sıcak su torbası koydum geçti şimdi gene başladı ya kist o bölge yemi vuruo ağrısı bendede oluo kist ama bu aydaki kadar sancım olmuodu ben geçen ay soğan suyuyla adet gördüm bu ay fazla içmedim dr görüşmedim korkuorum kistim büyüdümü diye

amiiiin..
canım bak öyle ağrılı durumlarda sıcak koymak iyi değilmiş.. eğer kist filan varsa onun patlamasına bile sebep olabilir Allah korusun.. aman deyim sıcak koyma.. getirme aklına kist mist.. yoktur bişey..

bicim yakaladım seni yine ütü yapıyorsun :KK3: nasılsın canım bayadır vakit bulamadımmm :2: bende dün duphastona başladım. 10 gün kullanacağımm. seninle hesaplamıştık günü :KK3:
ya hiç bitmeyen ütüm ve ben :))
evet canım 2 sinde başlayacaktın ve 10 gün sabah akşam içeceksin bir kaç ay buna devam edersen hem adetler düzelir hem de bir süre daha ve inşallah uzun bir süre düzenli devam eder.... yeterki kilo alma kilo mahvediyor...

günaydın kızlar naıslsınız bakalım:)
iyiyim canım sen nasılsın? nasıl gidiyor herşey yolunda mı?
kızlar test yaptım kopkoyu kırmızı çıktı galiba hamileyim :21: tabi kistten dolayı değilse :KK17:
canım 2. çizgin mi çok net çıktı T çizgisi eğer öyleyse evet hamilesin
Tebrikler.... kan ver de değerine baktır...

mübarekk insann senin de ütü hiç bitmiyorkii benimm gibiii.....ben evlendim evlenelii gına geldiii ütüdennnnn...birgün yoksa diğer gün varrr....çekas ve ütü masasıyla aramızda aşırı duygu yoğunluğu yaşıyoruzzzzz:KK1::KK1::KK1:
evet canım ya sorma eşim 5 gün ayrı giysiler giyiyor iş için.... onlar var benimkiler var havlu nevresim vs yani bizim çamaşır ütü hiç bitmez hatta 2 haftadır ütü masasını kaldırmıyorum bile salonda duruyor nasıl olsa her gün yapıyorum biraz biraz diye :))

günaydın kızlar.. ben nedense birkaç gündür çok uyumaya başladım.. 10da kalktım yaa hemde gece 12de yatmıştık.. sürekli uyumak istiyorum.. depresyona giriyorum sanırım kendimi kurtarmam lazım benim tez zamanda.. :KK9:

canım doktora gidecekmişsin ayın 6sı mı demiştin? rahim filmini adetten hemen sonra çekiyorlar.. hazır doktora da gideceksen madem bekle içme, ona da danış belki progestan değil de duphaston verir.. o 3 gün içiliyor. progestan uzun sürüyor.. gerçi sen sanırım onu da 3 gün içip bırakıyordun.. yanlış mı hatırlıyorum ki.. neyse kısacası doktor kontrolün yakınsa bekle doktora danışıp al progestanını..
aynen ben de bu aralar bıraksan devamlı uyuyacağım canım ama seninki kistin yarattığı yorgunluk ve tabiki duygularındaki değişimden ötürüdür canım.... ben eşim gitti sabah arkasından yattım bir kalktım ki saat 12.00 olmuş çok şaşırdım bu kadar uyuyan biri değilimdir ben.... yani benim üstümde de ağırlık tembellik falan var galiba ev işlerini bile ağır aksak yapıyorum içimden gelmiyor...
seni dinleyip progestan içmeyeceğim canım çok sağol haklısın... belki duphaston verir... ben progestanı 200 lükse 5 gün içip bırakıyordum canım hiç 3 gün içmedim.... uzun içmek rahim için daha iyi elbette ama kısa içildiğinde de işe yarıyor kanamayı başlatır...
evet bu cuma yeni bir doktora gideceğim tüm evraklarımla :)) ve rahim filmi için gün isteyeceğim....
:KK1:

canım dün andım seni bu gün yazmışsın iyi olmanıza çok sevindim...
yasmin16 yeni hamilemiz çok sevindik hepimiz ona başka da yok ama şimdilik yok inşallah hepimizden gelecek haberler...
öpüyorum sizi...
demek arkasını dönmüş ufaklık bozmasın o keyfini nasıl olsa belli olacak yakında cinsiyeti canım..... :nazar: :emir_bebek: :KK1::KK54:

bicim yakaladım seni yine ütü yapıyorsun :KK3: nasılsın canım bayadır vakit bulamadımmm :2: bende dün duphastona başladım. 10 gün kullanacağımm. seninle hesaplamıştık günü :KK3:
evet canım 2 sinde başlayacaktın ve 10 gün sabah akşam içeceksin bir kaç ay buna devam edersen hem adetler düzelir hem de bir süre daha ve inşallah uzun bir süre düzenli devam eder.... yeterki kilo alma kilo mahvediyor...

günaydın kızlar naıslsınız bakalım:)
iyiyim canım sen nasılsın? nasıl gidiyor herşey yolunda mı?
kızlar test yaptım kopkoyu kırmızı çıktı galiba hamileyim :21: tabi kistten dolayı değilse :KK17:
canım 2. çizgin mi çok net çıktı T çizgisi eğer öyleyse evet hamilesin
Tebrikler.... kan ver de değerine baktır...

mübarekk insann senin de ütü hiç bitmiyorkii benimm gibiii.....ben evlendim evlenelii gına geldiii ütüdennnnn...birgün yoksa diğer gün varrr....çekas ve ütü masasıyla aramızda aşırı duygu yoğunluğu yaşıyoruzzzzz:KK1::KK1::KK1:
evet canım ya sorma eşim 5 gün ayrı giysiler giyiyor iş için.... onlar var benimkiler var havlu nevresim vs yani bizim çamaşır ütü hiç bitmez hatta 2 haftadır ütü masasını kaldırmıyorum bile salonda duruyor nasıl olsa her gün yapıyorum biraz biraz diye :))

günaydın kızlar.. ben nedense birkaç gündür çok uyumaya başladım.. 10da kalktım yaa hemde gece 12de yatmıştık.. sürekli uyumak istiyorum.. depresyona giriyorum sanırım kendimi kurtarmam lazım benim tez zamanda.. :KK9:

canım doktora gidecekmişsin ayın 6sı mı demiştin? rahim filmini adetten hemen sonra çekiyorlar.. hazır doktora da gideceksen madem bekle içme, ona da danış belki progestan değil de duphaston verir.. o 3 gün içiliyor. progestan uzun sürüyor.. gerçi sen sanırım onu da 3 gün içip bırakıyordun.. yanlış mı hatırlıyorum ki.. neyse kısacası doktor kontrolün yakınsa bekle doktora danışıp al progestanını..
aynen ben de bu aralar bıraksan devamlı uyuyacağım canım ama seninki kistin yarattığı yorgunluk ve tabiki duygularındaki değişimden ötürüdür canım.... ben eşim gitti sabah arkasından yattım bir kalktım ki saat 12.00 olmuş çok şaşırdım bu kadar uyuyan biri değilimdir ben.... yani benim üstümde de ağırlık tembellik falan var galiba ev işlerini bile ağır aksak yapıyorum içimden gelmiyor...
seni dinleyip progestan içmeyeceğim canım çok sağol haklısın... belki duphaston verir... ben progestanı 200 lükse 5 gün içip bırakıyordum canım hiç 3 gün içmedim.... uzun içmek rahim için daha iyi elbette ama kısa içildiğinde de işe yarıyor kanamayı başlatır...
evet bu cuma yeni bir doktora gideceğim tüm evraklarımla :)) ve rahim filmi için gün isteyeceğim....
:KK1:

canım dün andım seni bu gün yazmışsın iyi olmanıza çok sevindim...
yasmin16 yeni hamilemiz çok sevindik hepimiz ona başka da yok ama şimdilik yok inşallah hepimizden gelecek haberler...
öpüyorum sizi...
demek arkasını dönmüş ufaklık bozmasın o keyfini nasıl olsa belli olacak yakında cinsiyeti canım..... :nazar: :emir_bebek: :KK1::KK54:

internette sorun oluştu yazdıklarım 2 kere gitmiş kızlar :))
bu arada toz alıyorum ben ev tozlanmış...

oohh miniğini de seni de öpüyorum.. maşallah minnoşumuza.. bence kızın olcak senin.. nedense bi an öyle hissettim.. sağlıkla gelsin de erkek kız önemli değil..
anneciğine sımsıkı sarıl.. ben annemi gene özledim yaa daha gideli 1 hafta oldu :KK9:

bence de karaböcuğun kızı olacak ben de öyle hissetmiştim ama o erkek hissediyordu bakalım öğreniriz yakında....
:KK9: dinleniyorsun de mi canım

amin canım benimm :KK3:

ay bicim inan ööyle içimi rahatlatıyorsun ki anlatamam doktordan dönüşlerim hep böylemi kalacağım iyileşemeyeceğim gibi düşünürdüm. kısır mıyım falan işte . ama kadınlar kulubününü keşfedip sadece ben olmadığımı ve kontrol altına alınabilcekl bi durum olduğunu senin ve arkadaşların sayesinde öğrendim. hepiniz birer incisiniz.. teşekkür ederimm

aç kalmadan zayıflanıyor yaa benım yaptığım diyete bir göz at istersen canım benim ben 64.80 kıramıyordum bi diyetle kırdım valla inş.zayıflarımda adetlerimde düzene girer

ecrin güzel haberler duyuyorum senden iyi bırakma bu diyetini bak ne güzel kırmışsın bacağını :KK3:

online gördüm kızlar sizi nasılsınız ? bayadır muhabbete katılamıyorum not giriyorum e okula :KK3:

ben bugün istanbula geldim babam yarın kemoterapiye başlıyor Allahın izniyle çocukluk arkadaşıma uğradım 8 yaşında kızı var elimde doğdu ilk ben kucağıma almıştım onu görünce içim cız etti 35 yaşına girdim hala bebeğim yok ona baktım kocaman kız olmuş dedim napıcam ben 35 yaşş çok büyük geldi gözüme ya bebeğim olmazsa diye çok korktum sen benim girdiğim paniği düşün çok üzülüyorum bazen :KK14::KK14:

yaş önemli değil canım benim halam 45 yaşında çoook kolay bir doğum yaptı. hatta istemiyormuş bebeği hoplamış zıplamış düşsün diye. ama doğacağı varmış işte sapasağlam doğdu. "ya bebeğim olmazsa" hepimizin korkusu. rahimimiz tüplerimiz yumurtalıklarımız oldukça bunu düşünmek gereksiz demişti bana bir doktor. bana acil şifalar dilerim, babanın hastalığına yoğunlaşmışken belki bir sürpriz senden duyarız canım. inşallah onun sağlık haberi ve senin bebişin çifte mutluluk yaşatır.

saoll iyi kalpli arkadaşımmm.inşş senin totosuu dönükkk bıdığın abu yıl bol bol arkadaşş gelirrrr:KK49:

neden sezeryan istiyorsun canım herkes normal doğum öneriyor. iyileşme süreci de daha hızlı oluyormuş. epidural anesteziyle yapıyorlar normal doğumu o zaman çok ağrı olmuyormuş.
kıymammm sana yaaaa niya yapmıyorsunn çizelgeee...başkasınında içi cızlarr diyemiii..istiyorsann yapp ben sizz yazıncaa duygularınızııı kontrollerinizii dahada seviniyorummm...umudumm bittiği anlardaa umutt oluyorrrsunuzzz banaaaaaa.....allahımm sanada evladınada sağlıkk versinn bi çırpıdaa geçsin kucagına al inş....mucize resmen dimi senin içinde bi canlıı varrr...ayyy düşünemiyorummm...senide bebeğinide öpüyorummm......

lüttfennn üzülmee yaaaa....babanada çooookkk geçmişş olsunn....panige girdim ya hiç olmassa diye demişsinn hiç panik yapma aynını bende yapıyorum bi an içime geliyor ya hiç olmassa diye elim ayağım kesiliyor o an sonra geciyorr...alnımızda varsaa rabbim ol dediğinde olacakkk....bende eşime diyorumm sen kaç yaşına geldin arkadaşların hep baba oldu sen benim yüzümden olamadınn bana dediki benim alnımda yoksa baba olmak senle deği başkasıylada evlensem olmasdııı...beni etkilemiştii...şimdi bizde erken düşünmüş olsaydıkk bebeğii bizimde olmayaksa yazılan zamanda gelecekse ozaman gelecekti demekkii.....birass karışık oldu amaaa :)) inşallah anlatmak istediğimi anlatabilmişimdirrr.....
evet canım ya benim içim sızlardı, başkasının da içi sızlar diye istemiyorum.
bu arada eşin ne güzel söylemiş.:KK42:

Son düzenleme:
ben iyiyim çok şükür mide bulantılarım geçti ve hayatım normale döndü sen nasılsın cnm sevgilinle barıştınız mı

iyi olmana sevindim canımm ..:KK3:

o gün içinde barıştık canım benim bir günden fazla olmuyor dargınlıklarımız çok şükür :)

X