Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

önümüzdeki hafta gitcem canım bakalım hayırlısla başlayacam tedavıye

tunc bicim gyaman karabocuk 123m 12m yeşil87 adını hatırlayamadıklarım nerdesının bugun yaa

onlarr yokk ben varımm...ecrencim hakkında hayırlısı olsun..doktoruna dikkat et bi kaç dr danış...bende gittim iyi olsun diye özele güyaa...klomene başlattı 5 ay kullandırttı uyuzz dr bana yumurta takibi bile yapmadııı.aşılamada sıra onu yapcaz dedii....bi araştırdımkiii neler var nelerr...sonra rahim filmi istedi başka bi dr şükür o iyi çıktı...oda yanlış yapmış dr dedi...klomen zamanı dolmuş aşılama yapıcazz...bende istemiyorum dedim..bir sene olmak üzere ara verdimm...acık bunalımda oldumm...şükür atlattımm şimdi güzel bi dr bulup yeniden başlamam lazımmmm...allah hepimizin yardımcısı olsunn...ve sabır versin hepimize bu işin en büyük sırrı SABIRRRR.....

ateşe hiç aldanma bence.. benim hep yüksek seyrediyor.. genelde de yüksekken adet oluyorum..
ben doktorumu aradım.. yarında ağrın geçmezse gel bakayım dedi..

amaaaan şu fani dünyada küslük niye.. ben neredeyse hiç küsemiyorum eşime.. tabiii hamişlikte nasıl olur bilmem.. duygular altüst oluyor sonuçta.. sinemaya gitmiyoruz biz.. evde sinema gibi ortam yaratıp rahat rahat yata kalka izliyoruz filmleri

benimde ağrım sadece hareket anında oluyor.. onun haricinde bir ağrım yok.. doktorumu aradım kist olabilir dedi.. çatlatma iğnesi yapmadık inşallah kist olmamıştır dedi.. bende inşallah diyebildim sadece.. sıkıntı çıkartmasında aman..

tunc bicim gyaman karabocuk 123m 12m yeşil87 adını hatırlayamadıklarım nerdesının bugun yaa

burdayııııım bak geldim.. ama ceee deyip gidicem.. işlerim çok bugün.. akşama anneciğim gelecek.. ortalık toplanıp temizlenecek sonra da mamişler yapılacak.. offf çok üşengecim ben yaaahu

noelamcadan bebek ıstemeye karar verdım yapılmısını getırcek bana :))

hadı bakalım aldanmayalım :)) bende bugun bıde mıde bulantısı peyda oldu ahhahaah ama nedenını blılıyorum kahvaltıyı kek ve bırkaç çatal makarnayla yaptım ondan garantı benım kasık sancılarım çok azaldı canım ama arada ıncceden sızlıyor bakalım ak popo kara popo çıkacak yakında ortaya :))) test alsaammmı dedım bugun yookk dedım yaa adetımı beklıcem ben bosuna debelenmıcem :)))) vazgectım yani. ınsallah kıst falan degıldır ama catlamaya baslamıs demıstınız heralde o gun ben mı yanlıs hatırlıyorum.

evet öyle demişti o gün.. ama telefonda belki kist olmuştur gel ağrıların geçmezse bakarım iki dakka dedi.. bakacağım yarında devam ederse giderim.. şimdilik iyiyim..
senin adet tarihin yarın değil mi? bence git test al yarın sabah ilk idrarla yap.. hadi senden çok ama çok umutluyum ben..

yok canım kararlıyımmm adetım gecıkmeden test falan yapmıcam canımı sıkıyor o testler gecersede gıder kan testı yaptırırım
aman iyi ol valla heder olduk çocuk yolundaa....

çok teşekkür ederim canım sağol...
teşekkürler benim bu ayda yattı galiba baş ağrısı çeken yok benim feci başım ağrıyo yaaaa
hadi inşallah bu ay yeni yıla kalabalık girelim :)
ben de temizlik yaptım mahvoldum yaaa bide oazara çıktım geldim yaaa herkezde kasık ağrısı benim niye başım ağrıyo yaaa hala geçmedi ara ara giriyo
o zaman biz boşuna kurcalaıyoz desene sende tüm belirtiler varmış yinede bebk yok allah allah yok yok ben ümidimi kestim artık bu ay da olmucak
yok canım kararlıyımmm adetım gecıkmeden test falan yapmıcam canımı sıkıyor o testler gecersede gıder kan testı yaptırırım

yapma kız valla ben erken yaptımda noldu iğnenin etkisiyle hafif belirdi ben de havalara uçtum hamileyim galiba diye 2. de çıkmadı ve eeee kırmızı kart

yapma kız valla ben erken yaptımda noldu iğnenin etkisiyle hafif belirdi ben de havalara uçtum hamileyim galiba diye 2. de çıkmadı ve eeee kırmızı kart

canım ya merak ettım bende erken bı test yaptırdım da ondan :) ben iğneyı pazartesı vuruldum pazar gıttım test yaptırdım superım dımı benım sonuc 4.93 cıktı beklıyorum kan testı ıcın

sen kan testını ıgneden sonra kacıncı gun yaptın ne kadar cıktı adetı kac gun sonra oldun nolllluuurrrr cvap ver nollurrr

peki yapma test bakalım.. ama ben olsam çoktan tekrarlamıştım kan testini.. işte zaten bu meraklı ve sabırsız huyumdan dolayı kan testi yaptırmıyorum ben..
ağrım çok azaldı birden yaaa.. anlamıyorum ne oluyor içimde.. gaz sorunu çok ciddi devam ediyor ve ben sürekli uyumak istiyorum.. progestan sanırım benim bünyemi alt üst etti..

geldim geldim slm kızlarrrrr nasılsınızzzz bis pekte hoş bi akşm gecrmedk dün aksam aiptir sölemesi duş aldım yatmadan allahım sabaha kadar karnım midem bi agrıdı bi agrıdı korktum bişe mi oldu die ama sanrm üşüttüm :26: rüyamdada oglum oluomuss adınıda görkem koyuyomuşum :44:

yaw ben seni umutlandırmak istemiom ama bende ki belirtiler gibi bende progestan içiodum ona bagladım hepp ama cücüğüm benmleymiş megerse inş sennkide sennledir canm ya

canım valla husran oluyor yaa kaldıramıyorum ben o nedenle gecıkırse yapcam dıye sartlandırdım kendımı esımde bundan yana o yuzden sabredıyoruz ve olmadığını dusunmeyı tercıh edıyorumm. benımde azaldı kasık agrılarım nadıren devam hayır olsun ne dıyelım.

canım çookk guzel bır ısım görkem sağlıklı olsunda inşallah.üşütmüş olmalısın bencede.

valla hi düşünmediğim aklımda olmayan bi isim :))) tabiki saglıklı olsunda gerisi önemli deil.banyoda üşütmüş olablrm banyom cok soguktu dün cunkii :18:

ayy görkem çok güzel bir isim.. üşütmüşsündür kesin.. dikkat et canım..

yaw ben seni umutlandırmak istemiom ama bende ki belirtiler gibi bende progestan içiodum ona bagladım hepp ama cücüğüm benmleymiş megerse inş sennkide sennledir canm ya

inşallah canımcım.. inşallah bende sen gibi kist kist derken hamişlik haberimi alırım..

bende bende sırf hüsran yaşamamak için kanda baktırmıyorum.. ama idrar testlerine karşı zaafım var.. dayanamayıp yapıveriyorum

Slm arkadaslar bayadir sayfayı takip ediyorum daha oncede yazmıştım benide aranıza kabulederseniz sevinirim ben evlendikten sonra kiloları alınca Pko lu oldugumu öğrendim sadece zayıflamam lazım olduğunu söyledi doktorum bende soğan kuru uyguladım ne akıntı nede bı değişiklik olmadı bende 3 aydır yapan faydasını gören varmi Pko lu oluphamile olan cvp verirseniz sevinirim çok anne olmak istiyorum 3 aydır ekmeğin tadını unuttum hamur yemiyorum kiloma dikkat etmek için yarı ac geziyorum yoksa bı ayda 5 kilo aldım yine olur diya odum kopuyo ne olur kafayı yiyicem ya anne olamazsam diye her gece bebek görüyorum rüyalarımda çevremde bütün herkes ya hamile yada doğurdu artık ne dusunucem bilemiyorum sadece çift çizgi görmek istiyorum gören hamile kalanlar varsa neler teptiniz neler yapmalıyım ne olur yardım edin

canım ben kan testi, yaptıramıyorum ilçedeyim o yüzden idrar yaptım ben kan dan bakmadım daha adet olmama 1 hafta falan vardı yaptım önce silik çıktı sonra bidaha yaptım çıkmadı yani iğneden dolayı bhcg yüksek çıkabiliyo o yüzden çok ümitlenme

canım acele yamışsın ben o sıra girdm eşim geldi çıkmak zorunda kaldım yeni yazdım cevabını kusura bakma :)

bicim gelmedin bugün canım?
iyisin değil mi? dün başım ağrıyo da demişsin.. merak ettim bak seni..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…