Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

canım ben senin çatlatma iğnesi olmadığını unutmuşum....
iyiki çok bekledin o zaman ilacı içmek için.... bizim hormonal denge farklı ya geç çatlamış olabilir... adetten ya da bebekten anlayacağız bunu canım....
bu arada inşallah hamilesindir artık hamile kal tabi ya canım çok uğraştın Allahım bebeğini göndermiş olsun sana inşallah :))

bu arada belki o teyze doğru görmüştür... benim bir tanıdığımda iyi fal bakar... ama ben baktırmıyorum... sürpriz olsun bazı şeyler demi ama... gelecek bizim ufaklar korkma canım

Son düzenleme:

bak hatırlattım iğne olmadığımı.. hani iğne olsa ağrıları o yapıyor diyeceğim.. ama yok işte.. kist fikrini asla ama asla düşünmek istemiyorum.. ama korkmaya başladım.. ağrı böyle devam ederse doktoru arayacağım.. belki gel bakalım der.. bi de bi gaz öleceğim Allah'ım.. içimdeki gazla petrol ofisi 3 aylık yakıt üretir
hepimiz tez zamanda kavuşalım bebeklerimize..
teyzeyi bilemiyorum.. inşallah gerçek hissetmiştir hakkımda..

ayy nasıl güldürdün beni petrol ofisi :)) çok yaşa emi inşallah doğacak bebeğin de çok yaşasın canım benim bak Allah söyletti....
güzel haberini bir kaç güne alacağız inşallah :))

gazmıı sancımı ögürmekmii ?? acaba yoksaa ayy inş hadi canım inş hamişsindir yaa

inşallah Tuncss hamiledir bence de....
sen nasılsın canım.... ufağın büyüyor maşallah....

iyiyim canm ya bide rengim falan düzelse cok daha iyi olcak sapsarı rengim war doktor kan ilacı verdi içiorum bi kaç gundur ama ( gören herkes sapsarı olmş rengin dio korkuorum ya.tuncsstan gusel haberler alıcass inş bu sefer

ayy nasıl güldürdün beni petrol ofisi :)) çok yaşa emi inşallah doğacak bebeğin de çok yaşasın canım benim bak Allah söyletti....
güzel haberini bir kaç güne alacağız inşallah :))

eeee gülmeye ihtiyacımız var.. moraller tavan yapmalı.. inşallah hepbirlikte yaşayalım.. bebeğimin bi sürü teyzeleri olucak.. her türlü gelişimini sizlerle paylaşacağım.. ayy ne güzel hayaller.. benden haber 10 günden aşağı gelmez.. çoook var daha çoook..
bak bu da ateş tablom;

359ae6 Ovulation charts on FertilityFriend.com

son zamanlarda yordun mu kendini canım? belki ondandır... kansızlık varsa o da yapar tabi kendine dikkat et tamam mı? zor ayları atlatıyorsun az kaldı bundan sonrası en zevkli ayların olacak.... 12. haftadan sonra

gazmıı sancımı ögürmekmii ?? acaba yoksaa ayy inş hadi canım inş hamişsindir yaa

inşallah Tuncss hamiledir bence de....
sen nasılsın canım.... ufağın büyüyor maşallah....

abooowww durun durun..
daha ortada birşey yok.. progestan yan etki yapıyor olabilir.. mide bulantısı yapıyor sonuçta..
karaböcüq canım sen rengini dert etmesene.. hamişliktendir.. renk pigmentlerini bebiş alıyordur belki senden nasıl yaklaşım ama.. ayy gece gece performansım pek bi yüksek yahu.. inşallah bu neşe, öğürtü, ağrı, sızı, sancı.. hepsi bebektendir..

son zamanlarda yordun mu kendini canım? belki ondandır... kansızlık varsa o da yapar tabi kendine dikkat et tamam mı? zor ayları atlatıyorsun az kaldı bundan sonrası en zevkli ayların olacak.... 12. haftadan sonra

hiçbi iş yapmıorum ya heralde kansızlıktn dolayı oldu ters bişe olsa doktor sölerdi o gun sanırm progestanı ve folik asiti kesti kan ilacı verdi

belkide dediğin gibidir eccük olumlu yakasalım demi :))) ay inşşş hade hade bebişten olsun tü belirtilerrrr iştahın nası iştahın ?

bence de moral herşey bizim için çünkü hep sabır hep bekleme...
bu süreci başka türlü geçiremeyiz...
canım ateşte hiç E işaretlememişsin yumurta akı akıntın olmadı mı direk su akıntısı mı oldu?
paylaş valla canım anlat miniği gelse de artık paylaşsak birbirimizle de mi ama....

hiçbi iş yapmıorum ya heralde kansızlıktn dolayı oldu ters bişe olsa doktor sölerdi o gun sanırm progestanı ve folik asiti kesti kan ilacı verdi

progestanı bırakman iyi olmuş ama bırakılan zamanlarda ilk hafta dikkat et ağır iş yapma sonrasında alışır vücut canım makyaj yap rengin gelsin moralin gelsin :))

progestanı bırakman iyi olmuş ama bırakılan zamanlarda ilk hafta dikkat et ağır iş yapma sonrasında alışır vücut canım makyaj yap rengin gelsin moralin gelsin :))

aynaya bakmak istemiom sinirim bozuluoo allam yhaa sapsarı oldm cıktımm

belkide dediğin gibidir eccük olumlu yakasalım demi :))) ay inşşş hade hade bebişten olsun tü belirtilerrrr iştahın nası iştahın ?

tabi tabiii.. iyi düşünelim iyilikler hep bizimle olsun.. iştahım maşallahı var.. frenliyorum kendimi.. her an abur cubur herşey yiyebilecek potansiyele sahibim.. ama yooook hazır azıcık kilo vermişken tutmalıyım kendimi..

aynen canım, sabır en büyük dostumuz olmalı.. canım yumurta akını yakalayamadım ben sanırım.. birde çok yoğun çalışmalar olduğundan anlayamadım ki ne oldu bitti..
bu ay da böyle oldu.. ateş sanki iyi yükselmedi gibi.. çizgi çekti ama bu ağrılar aklıma kist fikrini getiriyor.. sonra hooop uçun uçun diyorum

bence de kilo vermişken aburcubur yok söyle eşine yasaklasın
canım tabi ya ilişki oldu nerden anlayacaksın akıntıyı doğru olsun
kist düşünme sakın benim her iki yumurtalığımda da dolgunluk hissi ve ağrılar var ama aklıma kist getirmiyorum sen de getirme sakın tamam mı?
uçsun gitsin.... hem kist olacak kadar yumurtan da yoktu tekti ve çatladı o ateşten belli...

Son düzenleme:

canım ilaç seni düzeltecektir korkma.... bebeğin de sen de genel olarak sağlıklısınız bu önemli.... iyi dinlen uykunu al pekmez varsa ye tamam mı?

inş bicimm pekmez varda yiyebilsem ahhh hiç sevmiom pekmezide :26: tuncss canm inş bebişin sennledir canmmmm

inş bicimm pekmez varda yiyebilsem ahhh hiç sevmiom pekmezide :26: tuncss canm inş bebişin sennledir canmmmm

tahan yok mu söyle eşine alsın canım birazcık tahanla karıştırdın mı pekmezin yoğun tadını alıyor... ben de sade içemem öyle güzel oluyor...

zaten eşim beni benden çok frenliyor.. pek başarılı bu konuda..
tamam iyi düşüneceğim.. yok kist filan canım.. tek yumurtam vardı evet.. o da çatlamak üzere dedi, yumurtanın etrafı engebeliydi zaten bi tuhaftı.. inşallah iyi sonuç gelecek..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…