Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

slm kızlarrrrrr bisdoktorumusa gıttık geldıkkk hersey yolundasaglıklı bi şekildegelişioruzz teyzelerii benm mercımegım buyumusss fasulye olmuşşşşş boyuda 3.5 cm imişşşş ocagın 27 sinde gidip üçlü taramamızı zeka testımızı yaptrcazzz o küçük pıt pıtt kalp atışını duydukk yınee cok guseldi rabbım bı duyguyu en kısa zamndasizlerede yasatsınn inş..

Son düzenleme:

ben 3 ay kullandım bu ilacı.. sonrasında da bir kez kistim oluşmuştu o zaman kullandım.. doğum kontrole benziyor ama kontrol amaçlı değil.. bittikten sonra 3-5 günde adet görüyorsun.. ben hamile filan kalmadım.. ama ilacı kullandığım dönemde doktorum korunmamızı söylemişti.. ama onun niyeti beni sağlıklı hale getirip sonra gebelik oluşturmaktı.. hala gebelik filan oluşmadı o ayrı :))) uğraşıp duruyoruz işte..

ayyy süper.. maşallah ikinize de.. dualarına da kocaman amiiiiinnnnnnn :)

size bu metformini hangi doktor yazıyor..kafamızı karıştırdılar iyice canım....yine tekrar doğum kontol hapı yazacaklar,doğum uzmanı başka bir tedavisi yok dedi....bende kızımı endokrime götürdüm...yaşı küçük olduğu için verilebilirmi diye...sanki o doktor değilde ben doktorum...bu doktor söyledi...metformin verilmez diye,kıllanma yok, sivilce yok,kiloda yok dedi.adet olmak istiyorsa dkh kullansın istemiyorsa kullanmasın.bu tedavi edilebilen hastalık değil dedi...önemsemedi yolladı...kd da birdaki aya tekrar dkh yazacak...ne vereceğimi şaşırdım...dkh yerine metformin verilse daha iyi olmazmıydı sanki,en azından dkh kadar zararlı değildir..ya bu devet hastanesindeki doktorlar hiç hiç önemsemiyorlar...veriyorlar dkh gönderiyorlar...aynı hastalık fakat doktorlar hep farklı konuşuyorlar....kimisi sonuç normal diyor,diğeri yüksek diyor....resmen bizi bunalıma soktular.....

hım anladım cnm benimde 1 seneyi geçti evleneli ilk aylardan beri bebek istiyoruz ama olmuyo senin sorunun ne peki

maşallah canım sana ve bebeğine,
ne mutlu sana,
geride kalan herkese çok dua etmeye devam

geçmiş olsun arkadaşım,ama bu mevzu için imkan varsa bir başka yere gitsen bence de..
ben de bu haftasonu gideyim bakalım doktorum bana da ne verecek acaba

anlamıyorum bu doktorların umursamaz tavırlarını.. bir kaşık suda boğasım geliyor çoğunu.. şeker hapları da çare değil ama bir nevi fayda sağlıyor diye çoğumuz tüketiyoruz.. ben yıllarca dkh kullandım ve bıraktığım an yine eski halime geri döndüm.. şimdi çocuğum olmuyor.. pko'm yoktu.. son 2 yılda belirdi.. ama ben oldum olası adet olamıyorum.. bunalıma girecek birşey yok.. iyi kaliteli bir doktor bulun bence bir an önce.. bilinçsiz doktorların elinden çıkan reçetelerde yazan dkh'ları ilerde daha büyük zararlar verebilir..

hım anladım cnm benimde 1 seneyi geçti evleneli ilk aylardan beri bebek istiyoruz ama olmuyo senin sorunun ne peki

bizde 2 yılı geçti evleneli.. pko'luyum. yumurtlama düzensizliğim var.. ilaçlarla bunu kontrol ediyoruz ve bol bol çalışıyoruz .))) bakalım nasip işte.. beklemedeyiz.. Allah'ım kimsenin kucağını boş bırakmasın.. ben ilk altı ay çocuk istemedim ve sonrasında korunmayı bıraktık.. neredeyse 2 yıl olacak çocuk isteyeli.. ve geçen sene ocaktan beri çalışmalara devam ediyoruz.. 1 yıl olmak üzere yani tedavide.. sen tedavi görüyor musun?

canım bende nedense kontrole gitmiyorum,bugün gidecektim caydımm ya yumurta dölleniyorsa şimdi o ultrason aleti zarar verirse diyorum.bazende işi allaha bırak boşverd üşünme diyorum.sonra acaba kist oluşmuşmudur gitsemmiki diyorum.kist derse hemen soğan kürü yapacamda ondan.ama bugün ateşim düştü yükseleceği yerdeee..yarın kesin gideyim ben doktora en iyisi bi baksın kist derse hemen soğan yapayım 3. kürüm bitsin.rahim filminden sonra kontrole gel demişti herhalde korkumdan gidemiyorumm.1 var 1 yok oluyor ya ilişki bugün vardayız gene hissedersem yumurtayı yada kisti yarın koşa koşa gidecem doktora artıkkk.
387745 Ovulation charts on FertilityFriend.com

ya geçen ay ve bu ay boş geçti hiççç haber yok.artık hamile haberi gelsin istiyorum moralimiz düzelsinnnn.bizde umutlanalım.sonra hamile olana yazalım bizde böyle böyle şeyler oluyor sendede oldumu filan diyyee...

bu topikkk resmen bağımlılık yapıyor yaaa.dün nette sorun vardı giremedimmm bugün iş çıkışı koşa koşa geldim açtım daha yemek yapacam ama bırakıp gitmek bile istemiyorummm.

Son düzenleme:
senin söyleyeceklerin benim için çok önemli hemen onu uyguluyorum.sana bişeyler yazdım bana fikir verirmisin.gidip yemek yapacam seni bekliyorummm.öptümm canımmm.ateş tabloma yorum yapabilirmisin bide yarın mutlaka gideyimmi dokotraa.

kusura bakma soracağım canım ama kayınvaliden menapoza girmedi mi hala da doktora kanama için gidiyor :)) hikaye... ya benim annem 38 yaşında menopoza girmiş...
bu arada canım kist olmaz korkma zaten sen kontrole sık gidiyorsun ama hamile başlangıcı olabilir hadi inşallah karabocuq de öyle anlatıyordu ya senin gibi :))

maşallah fasulyene yaaa :))) çok sevindim canım...
yerim ben onu 3.5 cm...yaaaaaaaa kimbilir ne tatlıdır kıpır kıpırdır şimdi o...

canım et parçası tekrar gelmedi ben de doktora bu ay sonunda gideceğim... olmazsa ocakta başka doktora gidip ayrıntılı usg ye gireceğim ama kendime bir 6 ay veriyorum bebek gelmezse rahim filmi ve tedavilere devam ama 6 ay vereceğim kendime... nasıl olsa eşim de acele etmiyor bebek için... ben de telaş etmiyim diyorum...
sen kontrole git ama ateşinin 1 tık düşmesi çok sorun değil canım normal o... sen git alttan bakmaz üstten usg bakar...

yemeği yapayım geliyorum

Son düzenleme:
kızlar siz rahim filmini kaçıncı gün çektirdiniz benim doktor yarın dedi yani 7.gün filmi çekecek yerin hemşiresi salı boşluk var dedi yani 11. gün dedim geç olmuyomu doktor yarın dedi dedim yok sorun olmaz dedi ama içim rahat değil...

7-8-9. günlerde çekilebilir diye biliyorum ben ama 11. günde de olur herhalde... çekilen arkadaşlarım cevap yazsınlar canım...bence doktorunla görüş siz böyle demiştiniz ama bu günü verdiler olur mu diye sor canım...

Son düzenleme:

canım kanaman kesildi ise sorun yok çektirebilirsinnnn.ama bakıyor zaten hala kanama varsa çektirmeyelim diyor.bende zor kesildi kanama ben 11 gün filan çekildimm.

canım kanaman kesildi ise sorun yok çektirebilirsinnnn.ama bakıyor zaten hala kanama varsa çektirmeyelim diyor.bende zor kesildi kanama ben 11 gün filan çekildimm.

bugün zaten hafif lekelenme şeklinde var muhtemelen yarında öle olur o zaman 11.gün geç olmaz yani dimi...

canm senn hastanede nekadar ucuzmuş.ben daha sormadım 3ay klomene devam edicem.ozamana kadar para biriktireyim.canm ideal kilona düşmüşsün boyuna göre süper.

canım sen hangi hastaneye sordun nerde otuyorsun sen ben istanbulda özel bir hastaneye sordum 750tl dediçokda lüks bir hastane değil yanı ama bana biraz pahalı geldi

bencede çok pahalı canm.aşılamaya okadar para vercek olursak ohoooo.

aman tatlı dilli olmazlarmı dışarıya öyleler.neyse bak dr.n söylememiş.nasıl bi basınç hissettin canm ya bende öyle bişey olmuyo.

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnn canm.herşeyin iyi olmasına çok sevindim.

bugün zaten hafif lekelenme şeklinde var muhtemelen yarında öle olur o zaman 11.gün geç olmaz yani dimi...

sanmıyorum geç olacağını benim kötü geçti ya rahim filmi hikayem.ama ilginç olan 11 gün film çektirdim 13-14 gün yumurta akıntısı geldi içerde yumurta varmış demmekki ve film çekilirken bişey olmamış demekki.gerçi filmden sonra tekrar gel kontrol edelim demişti sanırım yumurta gelişimine bakmak için ama ben gitmedim korkuyorum herhalde.bide gidersem alttan muayene edecek rahim şekli farklı çıktı ya bu sefer dikkatli bakacak kurcalayacak anlayacağın çünkü çift rahim olasılığınıda düşünüyor ama ya yumurta dölleniyorsa alttan bakması bana zarar verir gibime geliyorr.senin rahim filmin sorunsuz geçerse tekrar yumurtlama kontrolüne mutlaka gittt.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…