Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

canım biliyosun ben soğan kürü yapmıştım bugün 34.gün regl olmadım doktora gittim 7 cm'lık kıst olmuş... birde cok ılgınç hala yumurtluyorsun dedi pko gozukmuyor dedi gebelık testı yaptı 16-16:30 da arıcak eğer yoksa duphaston alıcam merak ettım sen gecen kıstın olduğunda nasıl kullandın bu soğan suyunu senın kist kaç cm di??? nıye boyle oldumu bılmıyorum oysakı ılk kullandım ay hamıle kalmıştım o da düzenli diildi, neyse reglden sonra gel durumuna bakarız kistin dedi acaba tekrar soğan mı yapsam zarar verir mi?? dikkat et patlayabılır dedi ağır kaldırma dedi...

hadi hayırlısı olsun inş.meleğin seninledir canım

aminn cnmm çok saol inşallahhh

hasta olmasa hiç acımamda bakalım ne durumda gelcek eve ilaç verdim düzelsin diye bakalım acık süsleneyim dimi kandırması kolay olur

valla çocuk olunca sanırım uzun bir zaman kendisinin yanına uğramıycam onda bişi yokta been illallah ettim valla

canım benm kistim 24 mm idi klomene baglı kist oluşmuştu walla ilk ay dogum kontrol hapı kullandım gecmemıstı ıkıncı ay sogan suyunu ıctım oda 12 yada 13 gün falan içmiştim sabahları kaynayan suya bir tane soganı dörde bölp atıodum 5 dk o şeklde kaynatıodum hamıle kalmıstım gittigim zamanda kistim de yok olmştu bilmiorm ki canım valla ya ben hep duyardm dogum kontrol hapını kullanp bıraknca ertesı ay hamıle kaldm dıyenlerı benım ya sogan etkılı oldu yada dogum kontrol hapı da olabılır ama ben sogan suyunu ıcerken yumuram catlamstı tekrar yapsan zarar vercenı sanmıorum cunku zaten sogan suyunu kıstlerı ertmek ve rahmı temızlemek ıcın kullanın dıolar ama genede sen bilirsin canım stres yapma demekki daha vakt zamanı var bide doktorunla görüş bakalım ne dicekk

allah seni emi cok güldüm kızz bol boll çikolatalı tatlı seyler yiyin o zman etkisi cok oluoo

kızlar bu ayda bişey yok beta hcg 0,3 çıktı((
birde 7 cm'lik kist
duphastona başlıcam bugünde ...şaka gibi ama hala yumurtluyormuşum ama ilişki yasak,hatta pko görüntüsü de pek yok dedi bu sefer o zaman neden kistim oldu anlayamıyorum gerçekten anlayamıyorum soğan desem pek sanmıyorum bakalım hayırlısı...

yaa acaba bugün duphastonla başlasam mı hem adetim gelir hem kist gider?
reglden sonra görücem dedi doktor bugun 34.gunum bu ay 10 gun soğan kullandım reglim bittiğinde bakalım akşamdan akşama içerim olmadı...

reglden sonra görücem dedi doktor bugun 34.gunum bu ay 10 gun soğan kullandım acaba çok mu olur?

reglden sonra görücem dedi doktor bugun 34.gunum bu ay 10 gun soğan kullandım reglim bittiğinde bakalım akşamdan akşama içerim olmadı...

soganla gitmesi lazımdı kistin ama bilmiorumki kist için duphastonmu verdi doktorun ?

allah seni emi cok güldüm kızz bol boll çikolatalı tatlı seyler yiyin o zman etkisi cok oluoo

ya hayatım bende isteksizlik gibi bir sorun yok yazın birşey yokta kışın burası çok soğuk soba kullanıyoruz doğalgaz gelmedi evime geçince zaten kazanlı yaptırıcam sorun yok ama burası böyle buz gbii oyüzden illallah geldi diorum abdest almak gibi birşey olmasa hiç sorun değil saçlarım kıvırcık ve çok uzun onlarla uğraşmak varyaa off :))

ayy iyi blirim o sogugu benm ewimde buz gibi iyi bi ew bulsam cıkcam hemen yatagımıza elektrklı battanıye takıyoruz yatmadan önce fısını cekıoruz bi girioss sıcacıkk

slmlar kızlarrr :)))))
doktordan geliyorum ultrason sonucum temiz kist falan yokmuş.. tahlillerimede baktı doktor pko yokmuş ,yarın bde adetn 3. günü verilen hormon testinden yaptrcam ondan sonra kesin bişi sölicek ama ohh rahatladım valla temiz çıktı şuana kadar hersey
kızlar buarada metformini söledm ama pko yok dedi kullanmanı gerektrcek bşi yokken kilo vermek için bu ilacı vermem dogru olmaz dedi. boşuna ilaç kullanıosun sonucta,hak verdim..
uhh bakalımm inşallah yarında bişi çıkmazsa ondan sonra tek istikamet kilo verdircek bişiler bulmakkkk....
sanırım pilatese yazılcam kızlar bunalımdayım ztn buaralar.. belki ii gelir açılır kendme gelirim

ayy iyi blirim o sogugu benm ewimde buz gibi iyi bi ew bulsam cıkcam hemen yatagımıza elektrklı battanıye takıyoruz yatmadan önce fısını cekıoruz bi girioss sıcacıkk

aynen bizde öyle alt kat sıcakta bizim kat buz gibi elektrikli battaniyesiz yatamıyoruz bizdee ama fişini falan çekmiyoruz eşim altını ıslatmadığın sürece sorun yok demişti

banada pko yok demişti doktor metforine gerek yok diye ama araştırmalarım sonucu çok faydalı birşey olduğunu öğrğendim özellikle kaliteli yumurta oluşumu için bana pko yok ama yumurtlama sornunun var demişti küçükmüş yumurtalarım 3 aydır içiyorum ve çok faydasını gördüm kadın olduğumu hissettim resmen sayesinde önceden yumurtlama zamanlarını hiç anlamazdım şimdi sayesinde anlıyorum tabi ateş ölçme yöntemide var

canı hem kilo hem de pko lular için metformin i bi doktoruna danış. fayda gören çok kişi var bende başladım bende çok kilo yok hatta sadece göbek bölgemde var 2 kilo daha vermem gerek 52 ideal kilom ona ıulaşamam için. metformine başlayalı 2 ayı geçiyor 6 kilo verdim...

yeşilcim benim normalde olmaz ama progesteron kullandıysam yada çatlatma iğnesi olduysam mutlaka bel kasık bacak ağrılarım oluyor jasmıne de sancım hıc olmaz ama diğerleri bende ağrı yapıyor.

tamda değiin gibi yelkenlikız duphaston aldım adetim gecikmişti yarın son alımım olacak o ağrı yapıyıor desene ... sağolasın canım

canım ne güzel ozaman yumurtalıkların temizlenmiş ozamn... özel bi şey yaptın mı merak ettimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…