Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

tatlım ne haber uzun zamandır göremedim seni.canım bişey soracam rahim filmi çektirdin ya sende hani içeriye ilaç veriyorlar ya o ilaç geriye dönmüyormu ne zaman dönüyor kıvamı ne. ya ben filmden 2 gün sonra yumurtlama akıntısı gibi akıntı gördünde acaba bu rahim filminin geri dönüşümüydü.

canım soğan kullandığım ay benimde kötü geldi çok yoğun ve ağrılı idi ama parça parça kısmı beni endişelendirdi.biçim adetin bitsin git bi doktora mutlaka.

belki rahim duvarı kalınlaşmıştır ve temizlenmiştir bilemiyoruz ama tabi doktora gitmekte yarar var

iyi yapmışsın canım adetten sonra ne zaman çatlayacağı belli olmuyor......
benim de regl zamanımda yani bu gün akıntım oldu... belki benim de bu ay regl zamanı yumurta gelişiyor kimbilir....
bizim durumumuzda her zamanki kaideler geçerli değil yumurtanın gelişmesi her an olabilir...:KK1:
hayırlısı olsun hepimiz için...

evet çok haklısın o yüzden adet başlamadan hemen önce ilişki şart birde biter bitmez regli iki günde bir ilişki o yüzden bizim için iyi ama çok zor oluyor artık görev gibi olmaya başladı bazen canım hiç istemesede kendimi mecbur hissediyorum sanki kaçıracakmışım gibi yumurtlamayı

şu ateş tabloma bi baksana yükselmede yok.acaba yunurta gelişti çatlamadımı.offf bu ne garip bi şeydirr.
387745 Ovulation charts on FertilityFriend.com

belki çatlamıştır ama ateşin zaten çatlamadan sonra yükselecek... yani yarın yarından sonra yükselebilir...geçen ayını da dikkate aldığımızda 36.5 olmalı en az ateşin yani daha yorum yapamıyoruz canım...

canım progesteron testi 21. gün yapılır ama daha geç çatlama olabileceğinden doktorun belki daha geç bakmak istemiştir...
iyi olmana sevindim...:KK1:

iyi yapmışsın canım adetten sonra ne zaman çatlayacağı belli olmuyor......
benim de regl zamanımda yani bu gün akıntım oldu... belki benim de bu ay regl zamanı yumurta gelişiyor kimbilir....
bizim durumumuzda her zamanki kaideler geçerli değil yumurtanın gelişmesi her an olabilir...:KK1:
hayırlısı olsun hepimiz için...

bak sende adetliyken yumurtlama akıntısı görmüşsün ve soğandan sonra oldu buu.ya dediğin gibi yumurtların gelişti çatladı yada içerdeki inci tanesinden bikaç tanesini :KK1::KK1: soğan yok ediyorr..:KK52::KK52:

Son düzenleme:
evet çok haklısın o yüzden adet başlamadan hemen önce ilişki şart birde biter bitmez regli iki günde bir ilişki o yüzden bizim için iyi ama çok zor oluyor artık görev gibi olmaya başladı bazen canım hiç istemesede kendimi mecbur hissediyorum sanki kaçıracakmışım gibi yumurtlamayı

canım bu yanlış işte yani görev gibi olması psikolojiyi bozar... ben artık ilişki olayını akışına bıraktım çünkü elde olmadan geriliyorum... kaldırabileceğimiz bişey değil bu yani...:KK30:
stres olmaktansa akışına bırakmak iyi...nasılsa bi şekilde ilişki oluyor ve zamanlasını Allah isterse olur tutar yani her şey bizim elimizde değil...

belki çatlamıştır ama ateşin zaten çatlamadan sonra yükselecek... yani yarın yarından sonra yükselebilir...geçen ayını da dikkate aldığımızda 36.5 olmalı en az ateşin yani daha yorum yapamıyoruz canım...

sağol tatlım ben bekleyeyim 1-2 gün daha gerçi geçen ay klomen ve çatlatma iğnesi vardı o ilaçlar ateşe etki edermi onuda bilmiyorummm.

bak sende adetliyken yumurtlama akıntısı görmüşsün ve soğandan sonra oldu buu.ya dediğin gibi yumurtların gelişti çatladı yada içerdeki inci tanesinden bikaç tanesini :KK1::KK1: soğan yok ediyorr..:KK52::KK52:

evet canım soğan yok ediyor iyileştiriyor belki de dökülen parçalar kistlerdi...
artık Allah bilir biliyorum ki verecek bebeklerimizi hayırlısını versin hepimize :KK9:

sağol tatlım ben bekleyeyim 1-2 gün daha gerçi geçen ay klomen ve çatlatma iğnesi vardı o ilaçlar ateşe etki edermi onuda bilmiyorummm.

benim bildiğim sadece progestan ateşe etki eder canım yükseltir...

benim çıkmam lazım kızlar...
su kesikti geldi şimdi banyo yapayım... öpüyorum sizi görüşürüz...
iyi haberler alalım inşallah 2012 de... :emir_bebek:

Son düzenleme:
canım bu yanlış işte yani görev gibi olması psikolojiyi bozar... ben artık ilişki olayını akışına bıraktım çünkü elde olmadan geriliyorum... kaldırabileceğimiz bişey değil bu yani...:KK30:
stres olmaktansa akışına bırakmak iyi...nasılsa bi şekilde ilişki oluyor ve zamanlasını Allah isterse olur tutar yani her şey bizim elimizde değil...

evet haklısın ama işte elimde olmadan oluyor gerçi eşim pek şikayetçi değil bu konuda ama ben artık şikayet etmeye başladım ona belli etmiyorum ama hem evdeki insanlar geriyor beni hem rahat olamamamız çok zor günler geçiriyorum valla kendi evimde olsam bu kadar sorun olmayacak eşimde namaza başladı dört vakit kılmasada müsait oldukça kılıyor bende aslında başlamak istiyorum istanbuldayken ev sıcak sıcak su akıyor burası gibi sobalı değil çok rahat etti sürekli namaz kıldı :KK1: evimize geçince ben kesin başlarım dört vakite diyo inşallah banada nasip olur çok huzurlu hissetmeye başladım dior eşim

evet cnm öyle sanırım bilmiyorum neydi o lekelenme inşallah yumurtlarım bu ay ben reglim biter bitmez başladım çalışmalara yumurtlama olsun olmasın napıyım Allah büyüktür

iyiyim cnm işte nasıl olayım beklemedeyiz bu ay güzel haberler verebilmeyi umuyorum ama Allah bilir

canım bende de öyle olmuştu doktora gitmiştim geçen aydan yumurtammış birde ben cok adaçayı içmiştim o da yapmış olabilir demişti doktor...

canım soğan kullandığım ay benimde kötü geldi çok yoğun ve ağrılı idi ama parça parça kısmı beni endişelendirdi.biçim adetin bitsin git bi doktora mutlaka.

canım bende de her ay öyle oluyo merak etme bence birşeyin yok hatta bende senin gibi korkmuştum doktorda muhteşem gözüküyor yumurtalıklarınız hiçbir problem yok demişti... yine de sen bilirsin herkesin düzeni ve vücudu farklı sonuçta...

canım işin içinde sivilce varsa sanki o adet belirtisi bence.
ya bilmiyorum canım bende anlayamadım, uff bir an önce olsa da bitse barii,doğru söylüyosun ilk hamileliğimde yoktu böyle şeyler sanki yüzüme nur doğmuştu:) hatta kız kardeşim nedenini sormuştu bende bilmem gülsuyudur demişti zavallı koşarak gidip gülsuyu almıştı:) neyse bu akşam eve gidim de sıcak bir duş alayım bari işe yarar belki...

canım bende de öyle olmuştu doktora gitmiştim geçen aydan yumurtammış birde ben cok adaçayı içmiştim o da yapmış olabilir demişti doktor...

belkide benimde geçen aydan yumurtam kist olmadı ve regli zamanı çatladı öylede olabilir dimi :44: bende arada civanperçemi çayı içmiştim

belkide benimde geçen aydan yumurtam kist olmadı ve regli zamanı çatladı öylede olabilir dimi :44: bende arada civanperçemi çayı içmiştim

olabilir canım benimde dediğim gibi senin gibi olmuştu sanki 10 gün fln adet görmüşüm gibi ama bu bitkisel çayları zamanından farklı bir zamanda içmemek gerek böyle yapıyorlar işte ben dış gebelik diye ödüm kopmuştu:p

yaa rakadaşlar bu ay soğan suyu yaptım hala kasıklarım ağrıyor ve regl olmadım akıntı var sivilce var göğüste hassaiyet var, bebek yok tek çizgi:p
ben daha önceden yaptığımda ilk ay hamile kalmıştım birde o zaman bu kadar düzenli yapmamama rağmen ayy anlayamadım ben yaaa :KK43:

kızlar biliyorum çok alt alta geldi ama ben 2 gündür içtiğim suyun içine sürahiye ya da nebilim bardağıma bir kabuk tarçın atıyorum inanılmaz iyi oluyor söylemesi ayıptır kuruluk fln kalmıyor ve canım 2 gündür tatlı çekmiyor inanılmaz iyi geldi tavsiye ederim:)

tatlım ne haber uzun zamandır göremedim seni.canım bişey soracam rahim filmi çektirdin ya sende hani içeriye ilaç veriyorlar ya o ilaç geriye dönmüyormu ne zaman dönüyor kıvamı ne. ya ben filmden 2 gün sonra yumurtlama akıntısı gibi akıntı gördünde acaba bu rahim filminin geri dönüşümüydü.

canm bu aralar gelemedim evet cumartesi gezdik dolaştık eşimle akşam yorgun döndüm.dün bütün gün aşure ile uğraştım ilk defa aşure yaptım ve çok güzel oldu komşularıma dağıttım.bi koca kasede kendime ayırdım gidip gelip yiyorum bayılıyorum aşureye.bugünde arkadaşa felan gittim.şimdi yemek yiycez sonrada eşimle sinemaya gitcez.geç gelirim yine yarın sabah girebilirim inşallah.geçmişi iyce bi okumalıyım koptum biraz.neler yaptınız merak ediyorum sizi.
canm o ilaç koyu kahverengi sıvı bişey zaten.filmden sonra hemen ped koydum ben sonra 2günde devam etti o ama çok yoğun deildi yani.yok canmya o ilaç koyu renk sen yumurtlamışsın bence.ilişkiye dikkat etseydin o günlerde.
öpüyorum görüşürüz...

canm bu aralar gelemedim evet cumartesi gezdik dolaştık eşimle akşam yorgun döndüm.dün bütün gün aşure ile uğraştım ilk defa aşure yaptım ve çok güzel oldu komşularıma dağıttım.bi koca kasede kendime ayırdım gidip gelip yiyorum bayılıyorum aşureye.bugünde arkadaşa felan gittim.şimdi yemek yiycez sonrada eşimle sinemaya gitcez.geç gelirim yine yarın sabah girebilirim inşallah.geçmişi iyce bi okumalıyım koptum biraz.neler yaptınız merak ediyorum sizi.
canm o ilaç koyu kahverengi sıvı bişey zaten.filmden sonra hemen ped koydum ben sonra 2günde devam etti o ama çok yoğun deildi yani.yok canmya o ilaç koyu renk sen yumurtlamışsın bence.ilişkiye dikkat etseydin o günlerde.
öpüyorum görüşürüz...

allah kabul etsın canımm ooh gez gez ne güzell valla :)

kızlar bugun adetimin 19,günü ve sag kasıgımda acayıp bir batma varr yumurtluyorum diycem ama hiç akıntım yok :KK43:

kızlar bugun adetimin 19,günü ve sag kasıgımda acayıp bir batma varr yumurtluyorum diycem ama hiç akıntım yok :KK43:

canım geçen ay benimde sağ tarfım çok ağrıyordu gece başladı bende yumurtlama sandım doktora gitmedim ama sabah çok şiddetlendi meğerse kum döküyormuşum serum verdiler uzun sürerse bir doktora git bence acile gidersen hem korunmuyorum dersen hamile olup olmadığınada bakıyorlar ona göre serum veriyorlar

X