Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

saolun kızlarr rahatlattınız beniii bugun komsum 4 aylık oldu ve bebişinin cinsiyetini ögrendi erkekmiş :KK1: ay bende cok merak ediorum ya ama sanrım daha öğrenemem ben :KK31: gerci bazı doktorlar 2.5 aylıkken yuzde 50 şu olblr diolarms hayrlısı olsun bakalım bicimmmmmm meraktan ölcem bi test yap gunlerde gecmıoo ay allahım inş hamişsindrrrr bugun bebek kıyafetlerine falan baktık allahım ne kadar güzeller ne kadar şirinler cinsiyeti bi belli olsaaaaa neler alcammm nelerrrrr hele kızlar için neler varrr yaaa bayıldm resmen :KK19:

hadı hayırlısı olsun arkadaşım allah gönlüne göre versin :)

BEN 2 YILDIR KENDİMİ PKO LU BİLİYORDUM. ŞİMDİ GİTTİĞİM DOKTOR PKO LU DEĞİLSİN DEDİ..

1,5 yıl öce cerrahpaşayaa adet düzensizliği ve bebek istemi için gittim. testler rahim filmi falan istendi....
rahimim arkuat uterus çıktı. neyse beni doktorun asistanı direk yukarı aşılama yapılan bölüme yolladı. dedim nedenmiş adet düzensizliği pko muymuşum dedim evet dedi.. zaten bekliyordum. sonra o ay aşılama yapılacaktı ama hamile kaldığımı öğrendim.
5.5 aylıkken erken doğumla bebeğimi kaybettim 12 hafta oldu. şimdi tekrar istiyorum.

doktora gittim alttan muayene etti pko yok dedi. sende normal derecede 5-6 yumurta var dedi. pko olunca çok oluyormuş.
adetin 3. günü gidicem kan testi yapacak. peki kan testinde neye bakılıyor.
benim önceki kan testlerime bakıyorum normal aralıkta ve lh-- fsh tan düşük.

başka neye bakılıyor pko denmesi için....?????????

ben pko muyum ????????????????

ooo süper.. takmamayı zaman içinde öğreniyoruz.. konuşması kolay oluyor hepimiz önce yaşıyoruz bunları.. sonrasında takmamayı vurdumduymaz olmayı öğreniyoruz.. en çok sabretmeyi öğreniyoruz..
canım ben adetli iken gidiyorum bakıyor, ilacımı veriyor.. sonrasında adetimin 13. günü genelde bakıyor ve iğneyi ne zaman yapacağımıza karar veriyor.. ve iğne sonrası çalışma takvimi hazırlıyor.. yani bir adet siklusunda toplam 2 kez gidilmiş oluyor.. nadir durumlarda yumurta geç geliştiğinde filan bir kaç kez fazladan gittiğim oldu benim. ama ücret konusundan dolayı düşünüyorsan sanırım 1 hafta süresi var, ilk gittiğinde para alıyorlar sonrakilerde kontrol diye geçiyor..

canım evet film çekimi sonrasında 2-3 gün yasak koydu.. sonra devam ettik çalışmalara.. senin 2 gün doldu sanırım.. antibiyotik de vermişti sana doktorun.. eğrelti otu gözüktü demişsin.. bence çalışmalara yavaştan başla.. Allah'ım hayırlısı ile kavuştursun kuzucuklarımıza..

ahahha panik oldum göremezseniz diye :KK9::KK9:
evet yaa iğnesiz geçicek bu ay.. fazladan hormon yememiş olucam.. hmm madem senin ne kadar çok o kadar iyi dedi ise bizde bu ay onu dinleyelim bakalım.. balayı moduna alalım kendimizi.. her gün her gün :KK9::KK9: :KK17:

amiiiiinn, hepimizin inşallah.. testi yapmışsın hayırlısı olsun inşallah.. düşünme bebeği filan.. hayırlı zamanda gelecekler..

çalışın çalışın.. bak bngl'ün doktoru her günün zararı olmaz demiş.. bir başka topikte okumustum hatunun biri her gün yaptığı ay hamile kalmış.. keramet belki de her gündedir :KK9::KK9: valla bende kocamın yerinde olsam yapmazdım.. hayır bi de ben riskli günler geçince elimi eteğimi çekiyorum, adam direk bebek için olduğunu anlıyordur ama ses etmiyor garibim :KK9: keçiboynuzunu nerden alıyorsunuz? bir de öylece mi yeniyor? bende mi alsam ki..
iğne gününü de say neden saymıyomussun.. 4. gün bugün.. iğne sonrası kaç günde adet oluyorsun?

evet canım antibiyortik verdi doktor bugünde son hapımı içecem.biliyonmu gerçekten bendede aynı durum var riskli günler gecince elimi çekiyorum bizimkide anlıyor bebek için.allah sabır versin onlaraaa ve bizlerede hergün hergün çok zor ya heleki ikiside çalışıyorsa.

saolun kızlarr rahatlattınız beniii bugun komsum 4 aylık oldu ve bebişinin cinsiyetini ögrendi erkekmiş :KK1: ay bende cok merak ediorum ya ama sanrım daha öğrenemem ben :KK31: gerci bazı doktorlar 2.5 aylıkken yuzde 50 şu olblr diolarms hayrlısı olsun bakalım bicimmmmmm meraktan ölcem bi test yap gunlerde gecmıoo ay allahım inş hamişsindrrrr bugun bebek kıyafetlerine falan baktık allahım ne kadar güzeller ne kadar şirinler cinsiyeti bi belli olsaaaaa neler alcammm nelerrrrr hele kızlar için neler varrr yaaa bayıldm resmen :KK19:

canım benim ayy cinsiyeti belli olsada bizde yorum yapsakkk.ayyyy ben kız çocuklarını çok severim onları süsleyecen püsleyecenn tokalr elbiseler filannn ne güzel olurlar cimcimelerrrr..

BEN 2 YILDIR KENDİMİ PKO LU BİLİYORDUM. ŞİMDİ GİTTİĞİM DOKTOR PKO LU DEĞİLSİN DEDİ..

1,5 yıl öce cerrahpaşayaa adet düzensizliği ve bebek istemi için gittim. testler rahim filmi falan istendi....
rahimim arkuat uterus çıktı. neyse beni doktorun asistanı direk yukarı aşılama yapılan bölüme yolladı. dedim nedenmiş adet düzensizliği pko muymuşum dedim evet dedi.. zaten bekliyordum. sonra o ay aşılama yapılacaktı ama hamile kaldığımı öğrendim.
5.5 aylıkken erken doğumla bebeğimi kaybettim 12 hafta oldu. şimdi tekrar istiyorum.

doktora gittim alttan muayene etti pko yok dedi. sende normal derecede 5-6 yumurta var dedi. pko olunca çok oluyormuş.

canım ya hormonlarda sanırım lh fshından yüksek olacak, yada ultrasonda inci tanesi gibi bir sürü yumurtan olacak.başka türlü anlamanın yolu var mı bilmiyorum benim rahimdede sorun var ya sağa yatıkk,yada ortada perde var anca laparoskopi ile anlaşılırmışş.arkuat uterus ne demek onu anlamadım laparoskopi yaptırmışmıydın.

Son düzenleme:
bilgilerin için çoookkk teşekkür ederim.... spor konusunda kendime çok güvenemiyorum ama elimden geldiğince yapacağım bu sefer,suyuda bol bol içeçeğim umarım sana olduğu gibi banada bir faydası olur..teşekkürlerrrr...
rica ederim :) ben gayret sarfediyorum kilom normal daha fazla almamaya çalışıyorum ve kilo da vermeye gayret ediyorum elbette.

Doktorumu tlf aradım akşam, kullanabileceğimi bir zarar vermeyeceğini söyledi dediğin gibi,umarım kilo vermeme yardımcı olur ve bende bir an önce bebek sahibi olabilirim..çok teşekkürler
çok sevindim inşallah bebeğin de gelecektir... kaliteli yumurtayı da sağlıyormuş bu glifor...

Kızlar herkese merhaba, geçmişi çok okuyamadım ama bicim canım çatlatma iğneni olmuşsun, hadi bakalım çok az kalmış sonucunu öğrenmene. Umarım sevindirirsin hepimizi. Ben geçen ay aşılama yaptırmıştım maalesef negatif çıktı. Şimid tüp bebeğe geçiyoruz. Ocak adetimle tedavime başlayacağım hayırlısıyla. Hepimiz için hakkımızda hayırlısı. Bİr de metformin içerikli ilçlar konuşulmuş, glukofen, glifor vs.... Ben yaklaşık 2,5-3 aydır kullanıyorum ve toplamda 4 kilo verdim. Aslında kilo fazlam yoktu hiç ama verdim işte, iştahım sıfır. O nedenle kilo fazlası olupta bu ilacı kullanacak arkadaşlar çok daha fazla kilo verecektir. Eminim. Ancak doktor tavsiyesiyle kullanılması gerekir.
çatlatma iğnesi olmadım canım tedaviye ara verdiğim aydı ama kendi çatladı şükür... ben de 1 aydır metformin kullanıyorum bu ilaç sayesinde bol yumurtlama akıntım oldu bu sebepten umudum var bunun dışında her zamanki gibi tutmamış da olabilir yani canım... hayırlı olsun tüp bebek tedavin hemen uyum sağlasın ve bağlansın yapışsın sana canım :))
günaydın canlar..
ben doktora gittim geldim..
1 yumurtam var sadece.. ama ben başka da olduğunu ve onların dün çatladığını düşünüyorum.. ki bunun içinde doktor iğneye gerek yok her an çatlayabilir dedi.. resmen ekranda yumurtanın şekli kaymıştı :KK9: normalde hep yuvarlak etrafı pürüzsüz yumurtalarım olurdu bunun etrafı engebeliydi.. ve doktor çatlamak üzere dedi.. iğne yok bu ay dedi.. bol bol çalışın dedi.. günleri verdi. ama biz dün akşamda çalışmıştık :KK17: bunu söyleyince günleri değiştirdi.. ama şimdi bugün çatlayacaksa bu akşam olmalı çalışma gibi geliyor.. her gün olsa ne olur ki.. off bu ay da böyle olsun.. her gün yapacam anasını satayım :KK52: belki keramet her gündedir :KK9::KK9::KK9:
dün akşam eşime benim yumurtam bugün kesin çatladı demiştim.. doktorda çatlamak üzere dedi.. :KK9: acaba çatlayan başka yumoşlar varmıydı ki.. sormayı unuttum doktora.. çıkınca geldi aklıma geri dönmeye de üşendim.. ne çıkarsa bahtıma artık.. ama doktorum bugün çok şekerdi yine.. boynuna sarılasım geldi.. bir hastası daha varmış, eskiden kalma.. herkes hamile kaldı bi siz kaldınız.. ikinizi de hamiş yapayım içim rahatlayacak diyo..
çok ateş basmalarım var dedim.. vücuda hormon veriyoruz ondan olabilir ama bence bebek hala neden olmadı sitresinin basmaları da olabilir deyip bayaa bi gülüştük :KK9:
neyse işte velhasılı kelam tek yumurta ile yolumuza devam.. inşallah iyi olur sonucu.. yumurta oluşmasına bile binlerce şükürler olsun.. Allah'ım artık emeklerimin karşılığını versin..
dün gece rüyamda bir dualar ettim kendim bile şaşırıyorum ben bu cümleleri nasıl kuruyorum diye.. Allah'ım kabul etsin dualarımızı.. hayırlısı ile sağlıkla yavrucuklarımızı versin artık bize..
canım belki de önceki çatlayanlar tutmuştur seninle ilgili hoş şeyler hissediyorum bu ay ya hadi bakalım hayırlısı... sen her gün ilişki de olsa korkma eşinin değerleri iyi ne kadar çok sperm o kadar çok şans....
günaydın kızlar naıslısnız bakalım buğünden itibaren ateşimi ölçmüyorum artık biraz kafamı dinleyecem aşılama için de kendimi sıkmayacam ocakda olmazsa şubatta olur şubatta olmazsa martta olur dimi aylar bitmedi yaa rahat olcam artık:))) umarım sizlerde iyisinizdir :))):KK16::KK16::KK16::KK16:
en güzel kararı vermişsin bu ay tutmazsa önümüzdeki ay ben de ateş ölçmem sadece akıntıdan anlarım artık...
canm göğüs ağrın adet belirtilerinde varmı?metformin hala bulantı yapıyomu herkesin bünyesi farklı işte bende hiç yapmadı bulantı.bu hafta günde 2ye çıkardım metformini.üzülme tabi canm.artk alıştık heralde çok etkilemiyo hemen diğer ayı düşünmeye başlıyoruz.hayırlısı olsun hakkımızda.
göğüs ağrım güzel yumurtlama olursa sonrasında oluyor canım yani evet adet belirtilerimden ama baş ağrıları berbat kızlar nete de ondan gelemedim neyin nesi bu denli anlamadım :KK43:( bulantı da habire bişey yeme isteği uyandırıyor hem yemekten hem de regl olamamaktan şiştim ben :))

bana kızma ama o mide bulantilarınnnnn metmorfinden değilllllllllllllll.
dün kasıklarımda ağrı vardı dedimki hani rahim filminin ertesi günü ondandır baktım tükürük testine azıcık eğrelti otu var,bugün sabah işe gitmeden önce baktım azıcık uzayan akıntı geldi tükürük testinde gene eğrelti otu var hadi inşallah yumurtam gelişiyordur.tüplerimden biride sağlam ve açık, inşallah bebiş kendi kendine gelir.incir yemeye devam ediyorum.acaba ilişki olsa kötümü olur 48 saat geçti rahim filminden sonra.
hımm yakın zamanda yumurtlama olacak demek bu ama akıntın varken ilişki olsun ki spermler yaşasın canım bu günlerini boş geçme Allah sağlıklı olacaksa sana evladını verir ben öyle düşünüyorum zaten sağlıksız olursa tutunamaz düşer... bu gün senin rahminin durumunu ablamla paylaştım onunkinin de şekli farklı bizim ailede genetik bu... onunkine ultrasondan bakıp söylediler demek ki ayrıntılı usgye girsen senin de tam belli olabilir... ablama anlattım korkmasın sağa yatıktır dedi... diğer tarafı da vardır dedi...paylaşmak istedin senle...
canım çok saolasın bakalım doktorundan bir haber gelsin bekliyoruz Rabbim hakkımızda hayırlısını versin
iki gün hemen hemen kahverengi lekelenmem geldi başkada birşey yok şu anda
sabah test yaptım bişi çıkmadı gerçi bişi olsa bile çıkmayabilirdi değilmi bir hafta falan geçsin bakalım yine yaparım
bu arada benim doğum günüm 20 aralık canım bu ay yani ama daha var :))
inşallah bebeklerimiz yoldadır canım 5 güne yap testini netice verir... o yerleşme kanaması olabilir sıkıldın ya belki de erken yumurtladın...
nerelerdesin canımm yaa yoklugun belli oluyor valla
canım benim ablamlaydım... zaten baş ağrısı var bende nete gelemezdim... ben de özledim sizleri...
yazdıklarımn içime su serpti canım . 24 yaşındayım inan kel kalacağım diye çok korkuyoprum. çok stresli biriyim inan özgüvenm bile zedeleniyor pkodan dolayı vücudumda olşanlardan dolayı :2: :2: bicim senin tecrübelerine güveniyorum doktora mail atmıştım ya biraz daha bekle diye cevap vermişti . sence adetim ne zmana kadar gelmezse söylediin adet söktürücüsünü kullanayım. bi de 6 yıl beklerse kökleri ölür demişsin ya benim 6 yıla yaklaştı. işte zamanında adet gecikmelerimi öenmsemezsem olacağı buydu. vakit mi oluyordu sanki ders ders ders off ya boynuz bitrdik sanki :2: 2 yıldır pko nun tedavisi ile uğraşıyorum hep yasmin kullandım. hiç bi faydası da olmadı kilo aldım boş yere :KK43: çok efkarlandım kusura bakma bicim gerçekten çoooookkk üzgünüm..
canım meraklanma yasmin de işe yaramıştır... saçların yeniden çıkar kökü sende ama canlandırmak için kürler yapmalısın... sarımsak ezip suyunu sürdüm ben başıma aktardan yılan yağı aldım onu da başka zaman yaptım sonra vitemin bemix ampuller kırdım zeytinyağı bakımı falan biçok şey deneyebilirsin... en iyilerinden biri sarımsak havanda döv iyice suyu çıksın sonra üstüne su ekle ve süz bir tabağa özü çıksın ve içine biraz zeytinyağı koy saçlarının seyrek yerlerine sür saçların çoğalacak sabırla bekle yeni saçlar çıkacak...stres de etkilemiştir dökülmeyi korkma yenileri gelir yaşın genç :))
hep iyi ol canım benim... 13 haftayı bekle cinsiyet için de kesin olsun... testi yarından sonra 10 u sabahı yapacağım adet gelmezse o sabah adet gelmesi gerekli...ondan sebep bekledim...

Lh FsH TsH prolaktin ve E2 açlık tokluk kan şekeri bakılır... usg rpunda minik mm lik folüküler kistik yapı gözlenmiştir derse ve Lh Fshtan yüksekse Pkodur tüylenme, saç dökülmesi, göğüsten süt gelmesi adet gecikmesi varsa tam sendromdur denir....

Son düzenleme:
rica ederim hımm yakın zamanda yumurtlama olacak demek bu ama akıntın varken ilişki olsun ki spermler yaşasın canım bu günlerini boş geçme Allah sağlıklı olacaksa sana evladını verir ben öyle düşünüyorum zaten sağlıksız olursa tutunamaz düşer... bu gün senin rahminin durumunu ablamla paylaştım onunkinin de şekli farklı bizim ailede genetik bu... onunkine ultrasondan bakıp söylediler demek ki ayrıntılı usgye girsen senin de tam belli olabilir... ablama anlattım korkmasın sağa yatıktır dedi... diğer tarafı da vardır dedi...paylaşmak istedin senle...

canım benim allah sende de ablandada razı olsun inşallah canım sağa yatıktır bende öyle olması için dua ediyorum bebek gelirse sık sık kontrole gidip dikkat ederim ozaman.inşallah diğer tüpte vardır inşallahhh.haftaya tekrar doktora gidip usgye baktırasım var bu sefer doktor daha dikkatli inceler en azından çift rahimmi onu anlar.belki diğer tüpüde görebilir innşallah

Son düzenleme:
ooo süper.. takmamayı zaman içinde öğreniyoruz.. konuşması kolay oluyor hepimiz önce yaşıyoruz bunları.. sonrasında takmamayı vurdumduymaz olmayı öğreniyoruz.. en çok sabretmeyi öğreniyoruz..
canım ben adetli iken gidiyorum bakıyor, ilacımı veriyor.. sonrasında adetimin 13. günü genelde bakıyor ve iğneyi ne zaman yapacağımıza karar veriyor.. ve iğne sonrası çalışma takvimi hazırlıyor.. yani bir adet siklusunda toplam 2 kez gidilmiş oluyor.. nadir durumlarda yumurta geç geliştiğinde filan bir kaç kez fazladan gittiğim oldu benim. ama ücret konusundan dolayı düşünüyorsan sanırım 1 hafta süresi var, ilk gittiğinde para alıyorlar sonrakilerde kontrol diye geçiyor..

canım evet film çekimi sonrasında 2-3 gün yasak koydu.. sonra devam ettik çalışmalara.. senin 2 gün doldu sanırım.. antibiyotik de vermişti sana doktorun.. eğrelti otu gözüktü demişsin.. bence çalışmalara yavaştan başla.. Allah'ım hayırlısı ile kavuştursun kuzucuklarımıza..

ahahha panik oldum göremezseniz diye :KK9::KK9:
evet yaa iğnesiz geçicek bu ay.. fazladan hormon yememiş olucam.. hmm madem senin ne kadar çok o kadar iyi dedi ise bizde bu ay onu dinleyelim bakalım.. balayı moduna alalım kendimizi.. her gün her gün :KK9::KK9: :KK17:

amiiiiinn, hepimizin inşallah.. testi yapmışsın hayırlısı olsun inşallah.. düşünme bebeği filan.. hayırlı zamanda gelecekler..

çalışın çalışın.. bak bngl'ün doktoru her günün zararı olmaz demiş.. bir başka topikte okumustum hatunun biri her gün yaptığı ay hamile kalmış.. keramet belki de her gündedir :KK9::KK9: valla bende kocamın yerinde olsam yapmazdım.. hayır bi de ben riskli günler geçince elimi eteğimi çekiyorum, adam direk bebek için olduğunu anlıyordur ama ses etmiyor garibim :KK9: keçiboynuzunu nerden alıyorsunuz? bir de öylece mi yeniyor? bende mi alsam ki..
iğne gününü de say neden saymıyomussun.. 4. gün bugün.. iğne sonrası kaç günde adet oluyorsun?

:))))) yaaa reklamlarda huysuzu gördükçe deliriyorum bu kadar mı sempatik olunur yahu sempatık ötesı hatta :) dortos reklamlarında ki haline bayılıyorummmmmm karşına benim gibi ılımlı kıvrımlı bi kadın çıkarsa naparsın öpimm teyzeciimm:KK70: :KK1::KK1:

hergün adet tarihine kadar yapcaz mı yanı anam canmı dayanır be :S biz hepten bırakmıyoruz ilişkiyi ama tabi normalden az oluyor :)
keçiboynuzunu en son çetinkayanın marketinden aldım seçerek alıyorum ben keçiboynuzunu çğnkü kolay kurtlanan bir yemiş. biz eşimle öyle yemeyi seviyoruz kahvenin yanında falan tatlı niyetine ısdırıp yiyorum :) lezzetli bi tadi var banada zorla denetmişti artık bende yiyorum güzel tadı sizde yiyin :KK66: tatlı ıhtıyacınıda gıderıyor ınsanın. geçen sefer adetim 24 ekim de olmuştu, iğneyi 6 kasımda vurulmuştum sonraki adetimde 22 kasımda olmuştu yaniii iğne gününü saymazsak 16. gün adet oldum normalde bat 20 aralık ama bu hesaba göre 21 aralık yaa bu hesap işinden bi halt anlamıyorum delirtiyor:S

turuncu herşeyin yolunda gittiğine çok sevindim
gyaman sen hamile misin acaba yaa bu lekelenme neyin nesi
bicim ben de sizi ruyalarımda görüyorum :KK1:güzel haberler alıcak herkes sırayla inşallah
tunccss 2-3 gün içinde çatlamış yumurtan olsaydı doktor bunu anlardı.çatlayınca bir sıvı bırakıyormuş yumurtalıklarda ordan anlaşılıyor.ama tabi 2-3 günden fazla geçtiyse o zaman görmemiştir,inşallah bicimin hissettikleri doğru çıkar
ecrin çok iyi yapıyorsun rahat olmak en güzeli
yelkenlikiz sana da bol şans canım
bngl33 seni de öpüyorum
başka kim kaldı?:KK1:
ben 2 kilo vermişim, doğru dürüst yemek yiyemiyorum hele kırmızı etten çok tiksindim. doktor bana 1 ay sonra gel demişti,ilgisiz geldi bana.karabocuq sen ne zaman gideceksin ve diğer hamileler ne sıklıkla gittiniz?alışmışız doktora gitmeye..

bicim ben de sizi ruyalarımda görüyorum :KK1:güzel haberler alıcak herkes sırayla inşallah
tunccss 2-3 gün içinde çatlamış yumurtan olsaydı doktor bunu anlardı.çatlayınca bir sıvı bırakıyormuş yumurtalıklarda ordan anlaşılıyor.ama tabi 2-3 günden fazla geçtiyse o zaman görmemiştir,inşallah bicimin hissettikleri doğru çıkar
bngl33 seni de öpüyorum
ben 2 kilo vermişim, doğru dürüst yemek yiyemiyorum hele kırmızı etten çok tiksindim. doktor bana 1 ay sonra gel demişti,ilgisiz geldi bana.karabocuq sen ne zaman gideceksin ve diğer hamileler ne sıklıkla gittiniz?alışmışız doktora gitmeye..

canm benm bende seni öpüyorum nasılsın nasıl gidiyo hamilelik?canm ilk başlarda ayda bir gidiliyo diye biliyorum bende ama alıştık dimi biz ayda 2-3kere gitmeye ondan az gibi geliyo.sürekli kontrol etsin yoksa bişey olurmu diye korkuyosun dimi.tedirginliğini anlıyorum canm o zor ulaştığımız için heralde.hiç korkma sağlıkla kucağına alacaksın inşallah bebişini.

kızlar bugün yemekten sonra metformini içtim bi mide bulantısı oldu yattım uyumuşum kalktım sersem gibi olmuşum.niye böyle oldum anlamadım.pazartesinden beri günde 2kere içmeye başladım. omu etkiledi acaba.

bicim,sende de içtikten hemen sonramı bulantı yapıyo bide benim bu hafta başım çok ağrıdı aspirin içtim durdum yine ağrıyo mesela.günde 1kez içerken hiç böle sorunlarım yoktuya.tekrar günde 1e mi düşürsem napsam?

tuncss,canm sana bişey sorcam.puzzle'm bitti sonunda yapıştıracam yapıştırıcısı çıkmıştı içinden ama nasıl yapcam üzerindenmi sürcem onu altına sürecek olsam bozulacak.
yeşil,sende puzzle yapıyodun dimi sende bilirsin nasıl yapıştırılacağını.

bngl33 seni de öpüyorum

canım ya hiç sanmıyorum çünkü reglim 2 sinde bitti 4 gün sonra lekelenmem oldu üstüne görme gibi olsa üstüne regli görsem neden lekeleneyim daha sonra ve testte çıkmaz mı ne biliyim kafam çok karıştı sanırım erken yumurtladım inşallah kist falanda yoktur bakalım

ya tatlım düşünmiyim diyorum ama böyle şeyler çıkıyor insan düşünmeyeceği varsada kafası acabalarla doluyor

rica ederim :) ben gayret sarfediyorum kilom normal daha fazla almamaya çalışıyorum ve kilo da vermeye gayret ediyorum elbette.

inşallah bebeklerimiz yoldadır canım 5 güne yap testini netice verir... o yerleşme kanaması olabilir sıkıldın ya belki de erken yumurtladın...

yapıcam canım ama yine boşa kürek sallıycam ya düşünsene reglim bitiyor 4 gün sonra lekelenme işin ilginç tarafı acayip belim ağrıyor ayakta bulaşık yıkadım bugün belim koptu çok fazla gaz var ve sivilceler çıkıyor hala yüzümden sanırım ben regliyken yumurtam vardı regliden sonra belkide o çatladı değil mi :44:

yay burçlarını severim eğlenceli oluyorsuunuz bi de çok dobra en azından benm sevdiğim bi arkadaşım öleydi. ben hala çok gerginim :2: :2: hala olamadım adet . biraz daha dengeli davranmaya çalışıyorum ama çok kötüyüm resmen kıcaka yer arıyorum resmenn.. ben de boğa burcundayımm :KK9:

gerçekten öyle çok severim eğlenceli yerleri ve eğlenceli zamanları aşırı dobrayım bazen patavatsız içimden ne geçiyorsa söylerim bekarken çok daha farklıydım evlenince çok duruldum mecburen :)) benim yükselende yay
boğa burçlarını pek bilmem canım ama çok çabuk sinirlenip çok çabuk sakinleştiklerini duymuştum :))

canım benim allah sende de ablandada razı olsun inşallah canım sağa yatıktır bende öyle olması için dua ediyorum bebek gelirse sık sık kontrole gidip dikkat ederim ozaman.inşallah diğer tüpte vardır inşallahhh.haftaya tekrar doktora gidip usgye baktırasım var bu sefer doktor daha dikkatli inceler en azından çift rahimmi onu anlar.belki diğer tüpüde görebilir innşallah
canım bence de ayrıntılı usg oluyor hani hamilelikte kullanılanlar ondan bakar muhtemelen ve iyice incelesinler...
bngl33 seni de öpüyorum
canım ya ben de senin önceki halin gibi karamsarım bebek varmış gibi gelmiyor hiç hep regl olacağım diyorum hamileysem şok olur benim için ama sanmıyorum... migren de devam ediyor ilaç da alamıyorum çıldırttı beni...
sana gelince daha sık kontrole gitmende fayda var kendin de rahatlarsın bence... ama doktoruna güveniyorsan dinle tabi de 1 ay sonra dediği kaç haftalık olacaksın o zaman.... şimdi gitsen kalp atışlarını kendin de duyarsın ve sana çok moral olur gibime geliyor

kızlar bugün yemekten sonra metformini içtim bi mide bulantısı oldu yattım uyumuşum kalktım sersem gibi olmuşum.niye böyle oldum anlamadım.pazartesinden beri günde 2kere içmeye başladım. omu etkiledi acaba.

bicim,sende de içtikten hemen sonramı bulantı yapıyo bide benim bu hafta başım çok ağrıdı aspirin içtim durdum yine ağrıyo mesela.günde 1kez içerken hiç böle sorunlarım yoktuya.tekrar günde 1e mi düşürsem napsam?

tuncss,canm sana bişey sorcam.puzzle'm bitti sonunda yapıştıracam yapıştırıcısı çıkmıştı içinden ama nasıl yapcam üzerindenmi sürcem onu altına sürecek olsam bozulacak.
bulantı gün boyu devam ediyor canım baş ağrısı bende regl dönemi yakın olduğundan çok oluyor... ama bünye alışana kadar günde 2 taneye olur bu yan etkiler istersen 1 e indir ya da bir süre sabret...bol su iç baş ağrısı susuzluktan da oluyor... mesela ben hep günde 1 içeceğim işe yaradı neden arttırayım ki...

yapıcam canım ama yine boşa kürek sallıycam ya düşünsene reglim bitiyor 4 gün sonra lekelenme işin ilginç tarafı acayip belim ağrıyor ayakta bulaşık yıkadım bugün belim koptu çok fazla gaz var ve sivilceler çıkıyor hala yüzümden sanırım ben regliyken yumurtam vardı regliden sonra belkide o çatladı değil mi :44:
ama öyle demesene canım ya bence adetten sonra yumurtlama şansı var bunu yabana atma sakın kendini de çok dinleme ve de çok yorma 4 gün bitsin testini yap canım... sadece metformini iç başka bişey yapma bu ara..

kimseler yok ben de şimdi çıkıyorum öptüm kızlar iyi geceler...

Son düzenleme:

merhaba bngl cim tuncss değilim ama :) bende 3 tane puzzle yaptım sadece ilk yaptığımı yapıştırdım ama çerçeveletirken adam keşke yapıştırmasaydınız dedi yapışmayanlar çerçevede çk daha güzel duruyor:KK66: yani yapışanın parçaları daha ayrık

ama öyle demesene canım ya bence adetten sonra yumurtlama şansı var bunu yabana atma sakın kendini de çok dinleme ve de çok yorma 4 gün bitsin testini yap canım... sadece metformini iç başka bişey yapma bu ara..

canım bencde yumurtluyorum ateşim çok düştü akşam bile ölçsem anlıyorum 35.8 şu anda karnım öyle şiştiki patlamak üzere ve inanılmaz derecede gaz var sancısından duramıyorum sabah bakalım ne olacak ateşim eğer düşerse çok sabah değerlendirmeyi düşünüyorum :KK17:

Canım dr. Un ılgısız dııl merak etme ılk baslarda 4 hafada bır gıdıyosun zaten 18-20. Haftalardada hareketlerı hıssedınce ıcın daha bı rahat oluyo ama ıcını ferah tut senın melegın annesıne sıkı sıkıya sarılmıs artık.tekrar hayırlısı olsun tatlım.

tatlım metfrmını yemek arasında alırsan bu sıkayetlerın azalıcaktır.ayrıca bı puzzel delısı olarak tavsıyem dısardan al tutkalını bu kutulardan cıkanlar yetmıyo pek resmın tersınden deılde duzunden sur tutkalı hem parlatıyoda cok hos duruyo.

canım günaydın bende senin gibi puzzle hastasıyım direk yapıştırıcıyı üstüne dök sonra da spatula gibi bir karton var içinde onunla her yanına güzelce sür bu arada altına karton koymayı ihmal etme:)

rica ederim :)
canım meraklanma yasmin de işe yaramıştır... saçların yeniden çıkar kökü sende ama canlandırmak için kürler yapmalısın... sarımsak ezip suyunu sürdüm ben başıma aktardan yılan yağı aldım onu da başka zaman yaptım sonra vitemin bemix ampuller kırdım zeytinyağı bakımı falan biçok şey deneyebilirsin... en iyilerinden biri sarımsak havanda döv iyice suyu çıksın sonra üstüne su ekle ve süz bir tabağa özü çıksın ve içine biraz zeytinyağı koy saçlarının seyrek yerlerine sür saçların çoğalacak sabırla bekle yeni saçlar çıkacak...stres de etkilemiştir dökülmeyi korkma yenileri gelir yaşın genç :))

teşekkür ederim bicim. söylediklerini deneyeceğim :) sen nasılsın? dün akşam kadınlar kulubüne girmemdi net bi türlü çok uğraş tım sorun mu vardı acep?

çok sevindim inşallah bebeğin de gelecektir... kaliteli yumurtayı da sağlıyormuş bu glifor...

Umarım en kısa zamanda sonuç alabilrim ve sizinle paylaşırım...Aslında kilo ne kadar az olsa okadar iyi nasılsa kilo alıcaz değilmi:KK9:

X