Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

herkese iyi akşamlar ;
arkadaşlar benim adet düzensizliğim var mesela 2-3 ay adet olmadığım zamanlar oluyor dr. g,d,yorum ilaç veriyor neyim var diyorum stresten olabilir herhangi bi sorun yok dedi hormon testi yaptırdım herşey çok normal dedi. acaba bende pkolu olabilir miyim . pko lu olsam hormon testinde çıkarmıydı. bilen varsa yazın nolur evliyim ve bebek istiyorum çok mutsuzum psikikolojim bozuldu resmen...

Merhaba arkadaşalr size bir şey sormak istiyorum. En son 27 ekimde adet olmuştum. O da normal olmamıştı zaten, kullandığım doğum kontrol hapını bırakınca olmuştum. O ay klomen kullandım. Bir hafta önce ultrasonla bakıldı tstte yapıldı hamilelik görünmedi. İlk yaptıkları testte değer 173 çıkmıştı oysa. Kafam çok karışık. Beni muayene eden doktor ilki yanlış sonuç diyor. Testi yaptırdığım hastanedeki doktor düşük yapmışsın diyor. Bana kanama olmam için progestan verdi. Kendi doktorum adet söktürücü kullanma hormon tahlili yapacağım dedi. Pko da varmış. Hala midem bulanıyor, yemek yiyemiyorum çok rahatsızım. Bu belirsizlik beni mahvetti Sizce geç döllenme olabilir mi. Normalde pko dan dolayı 4-5 ay da bir adet oluyorum. Klomen geç yumurtlamaya sebep olur mu? Bilgilendirirseniz sevinirim.

sen kötüyü getirme aklına hem bebek olayı nasip kısmet senin elinden gelen bişey değilki canım... sakın sıkılma... iyi miydi baban peki doktoru gördü mü neticeleri ne dedi?

canım geldiler bu haftasonu iyi gözüküyor ama rengi biraz soluk yengem antalyada seminere gitti dönünce bugün yarın döner doktoruna gidecek hemen ona göre tedavi uygulanacak ama şu anda kendinin haberi yok temiz çıktı sonuç diye rahatlamış of ona baktıkca ağlamamak için zor tutuyorum kendimi Allah yardımcımız olsun

saol canım Allah razı olsun
evet hayatım sabah ve akşam yapıyorsun yemeklerden 10 dk önce yaparsan olur inşallah faydasını görürsün canım

hayırlısı olsun canım hepimiz için.. zor bir süreçten geçiyoruz.. sonu güzel olur inşallah hepimiz için..
amaaan hızlı büyüsün yumurtalar.. benim zaten hep 12. gün filan bakıyordu doktor o bile artık geç gelişiyor deyip 14. güne verdi randevumu.. perşembe gidiyorum bakalım.. ama hiç bir belirtim yok.. sızlama ağrı hiçbirşey yok yumurtalıklarımda.. inşallah aralıkta hepbirlikte bir sürü hamişimiz olur hepsine seviniriz.. ama ben bu fikri ve bu konuşmaları kendim için yapmayacağım bu ay.. çok geriliyorum çünki son günlerde adet gelmedikçe
inşallah seninde dinlenme sürecinde geliverir bebeğin.. hatta hala adet olmadığına göre neden olmasın ki. inşallah vardır çok hakediyorsun çünki..
klomeni bir daha içmeyeceğim ama bakalım inşallah bu son olur iğneye filan gerek kalmaz.. nasip bakalım..
bu arada teyzem ameliyat oldu perşembe günü, rahmini aldılar.. annem gelicek yarın.. çooook mutluyum.. tabii çalışmalar başlayacak perşembeden sonra, anniş varken nasıl olcak bilemiyoruz geçen ay ben annemlerde bu ay annem bende.. vardır bir hayır bakalım.. annem uğurlu gelse bari..

** herkeslere mutlu bir hafta diliyorum..
preseeed jel'den bahsedilmiş.. benim doktorum eğer yeterli ıslaklık sağlanıyorsa ilişki sırasında gerek yok demişti.. ama kuru oluyorsanız bence alıp deneyin derim..
ama başka marka jeller kullanırken içeriğini iyi araştırın, arkadaşlarında dediği gibi spermleri öldürücü etkisi olabilir..
hepinizi öpüyorum, görüşürüz..

yok tatlım sadece acıyacak korkusu (((( yenemedim bi türlü ve oldukça darmış, normal doğum yapabilme ihtimalim çok zayıfmış 3 doktorda aynı şeyi söyledi :S

hımmmm umarım en yyakın zamanda bu korkunu yenersın canım.

tuncsscum dr dan memnun kalmadım evet zaten çatlatma iğnesini verdi bugun yaptırdım 3 gundur melun suratını goruyorum kadının :) bu ay getı artık adetı beklıcez ama aklımda dr un bu arada karar verırım hangısıne gıdeceğime ılgılı bırı lazım bana adam gıbı derdımı anlayıp yapacak ısını. onumuzdekı adetımden sonra mutlaka hsg rahımm fılmı cektırmem lazım senın dr da cekıyormus sanırım hanı gunlerde cekılmesı gerekıyor senın dr benım son gıttığım 6-11 gunler arasında olur dedı bu ay gecmıstı kaldı senınkı cekıyporsa ekstra fıyatları falan ne kadar randevu alıp senınkıne gıtmeyı ıyıoden ıyıye dusunuyorum selamınıda soylerım

ıkea muhtesem konseptlerın yuvası :) bende coookk sevıyorum tek uzuntum ben evlendıkten sonra ankarada açılmıs olması anca ufak tefek almakla kalıyoruz :)

anneciğin uğur getirsin inşallah canım çocuk istediğinizi biliyorsa oralı bile olmaz bence sen keyfine bak annen bide kendi evindesin ben geçenn ayki çalışmaları bayramda kayınvalidemin evinde yapmışııımmm uuuufff ne idi o günler ama onun keyfide başka heeee:))

umarım perşembe büyümüş yımırtalarının haberini alırsın canım

doktor çok önemli çok.. iyi elektrik alamadıysam iş bitiyor bende o dakikada.. rahim filmimi 9. günde çektirmiştim ben.. ama bu konuda doktor ne demişti hatırlamıyorum.. inşallah sen bir sonraki adetini görmezsin de bebişin gelir.. benim doktor rahim filmi için 400tl aldı.. ama eli çok hafifti hiç acı hissetmedim diyebilecek kadar azdı yani piyasada bir kaç görüntüleme merkezine de sordum anestezisiz genelde 400 civarıydı fiyatlar.. anestezilide üstüne 150 tl bişi ekliyorlar.. ama bence anesteziye gerçekten gerek yok.. gidecek olursan benim doktora haberleşiriz
ikea kesinlikle mükemmel bir yer.. şimdi bir odam boşta benim.. küçücük bir oda, 10 metrekare civarında.. orayı kendime hobi odasına çevirmek istiyorum.. bir koltuk, tv,dolap filan.. araştırmadayım.. kesinlikle ikeadan olacak herşeyim..
geçen ay ben annemlerdeydim verimli günlerin bi kısmında.. ve mecburen yapmıştık.. şimdi de annem burda olacak bakalım.. yine mecburen yapıcaz..
inşallah perşembeye iyi haberlerle gelirim..
sen de inşallah hamiş olursun bu ay

slm kızlar nasılsınız bakalım geçmişe bakamadım bugün yoğunum biraz umarım iyisinizdir hepiniz

bende şimdi telefon açtım lina yada venividiyede lina 400 dedi venividi 250 (local anestezi ile) dedi daha uygun burası birde benim dr um venividideki cihazın çağdakinden daha iyi olduğunu söylemişti orda çektirirsen çok iyi olur demişti ki kendisi çağda çalışıyordu cihaz yetersizmiş. neyse bakalım adeti bekliycez olmazsa filmide vidide çektirelim pahalı geldi azıık lina aklımda ama anesteziye gerek duyacağımı sanmam korkumda yok yani :)
vaaayyy vay vayyyyy hobi odası süper olacaktır eminim:)
inşallaaahh filme gerek kalmaz Allahım gör bu gariban kullarını Ya Rabbimm.

yok önümüzdeki ay aşılama :)
bu ay klomen devam.. perşembe kontrolüm var bakalım..
sen naptın? nasıl gidiyor?

bende iyiim canım sagol doktora gidemedim daha sonuclasrı göstermeye bi gitsem rahatkayacam bende onumudekı ay düşünüyorum aşılama baklalım hayırlısı

bicim, gyaman, bubenimiste ,nerelerdesiniz kızlar nasılsınız?
ayyy canım bende pek fazla giremiyorum benim bey girmemi istemiyo bende gizli giriyom :) galiba bu konuda en sıkı yönetim bende var adam attığım adımı takip ediyo yaaaa

bazı kayganlaştırıcılar spermleri öldürüyor dikkat edin kızlar

evet dr bana da söylemişti :)

bende iyiim canım sagol doktora gidemedim daha sonuclasrı göstermeye bi gitsem rahatkayacam bende onumudekı ay düşünüyorum aşılama baklalım hayırlısı

naber ecrin nasılsın canım :) inşh aşılaman olur nben de bu ay istiyodum ama olmadı

inşallah olmazsın tatlım yani hamile olursun ben de senin izinden gelirim çünki bu ay yanlış hatırlamıyosam sen glifor ve hayıttan başka bişi yapmamıştın bende bu ayöyleyim evet bu araları kaçırmıyorum eşime keçiboynuzu kürü yapıyorum işimizi sağlama alalım :) bu ara da başka bi topikte hayıtın yumurta çatlattını duydum bende 3 gündür içiyorum inşh çatlarda beni çatlatmaz :)

hmm ekonomiyi düşünmek gerek.. ama sağlık da önemli.. iyi araştır.. ben doktorcuğumu çok sevdiğim için o ne dese tamam diyorum bak aşılama dedi, ben ki ara vercem deyip duran ben kadının karşısında tamam deyiverdim aşılama için.. inşallah rahatça çektirirsin ağrısız acısız.. sonucu da iyi çıkar..
hobi odası ya da oturma odası da olabilir.. ama ben kendi konforuma göre dizayn edeceğim için hobi odası koyuverdim adını.. benim ayrıca oturma odam yok.. salondaki koltukların tepesindeyiz 2 buçuk senedir.. canı çıkıyor, üzülüyorum.. evimin en pahalı eşyası koltuklarımdı.. onlar da zamana karşı koyamıyorlar sürekli tepesinde olduğumuz için.. o nedenle şöyle cüzi rakamlara kendime bir oda yapmak istiyorum.. inşallah güzel olur.. ama şu aşılama olayını bi halletmemiz lazım önce.. ben de o arada araştırmalarımı yapıyorum işte..
dualarına da ammiiiiiiiinnnnn diyorum

neden gitmedin ki? izin mi alamıyorsun iş yerinden? ay çalışmak da bi yandan zor işte ya.. hakkında hayırlısı olsun canım.. benimde ocakta aşılama olacak muhtemelen..

evet canım işlerim cok yogun diye izin almaya gidemiyorum izin istesem bu yogunluktamı diyecekelri için gitmedim izin isteyemedıj yanı ama ılk fırsatta gitcem sonucları hemen gösteri döncem işee muayne ederlı acaba sonuc gösterriken yaa bu karnım acayıp şiş kızlar neden inmiyorr indiremıyorum su göbegı o kadarda dıkkat edıyorum ama olmuyorr patlamaya hazır bomba gibiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…