Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

sema hanım sana buyu yaptırmış :) haberın olsun
bende ayrı salon sevmıyorum bızım oturma odasıda eskıyor ama sevınıyorum ben yahuuu :) eskısınde yenıleyelım dıye ben cabuk sıkılırım aynı seylerden :) köşem aynı duruyorda bızde josephıne doğru mu yazdım emın olamadım ama onun ustunden ınmıyoruz bıde bızım kus her tarafını tırtıkladı eskıt yawrum eskıt dıyorum bende :)) değiştiririz istediğin gibi döşe tuncsscum o evın her odasında en çok vaktı emınımkı sen geçiriyorsun keyfıne gore ooohhhhh en güzelini yapıyosun aşılama ücretleri nasıl bilen eden varmı?
amiiiiiiiiiiinnnnn

bu arada benim batarya kopuk uçurtma kapanacak birazdan sevgiler hepinize muck yazıldığı gibi okunmuyormuş muah oluyor okunurken Türkçede en sonunda İngilizceye benzedi

selamünaleyküm güzell hatunlar...bugün 10kişiye slm verirsek rabbimiz 3 hasretimizi silermiş

bugün 2defa gusül abdesti almak 1yıl boyunca insanııı küçük hastalıklardan korur.banyoya girerken ve çıkarken 2defa gusül abdesti alırmanızı öneririm.bugün yapılan alışverişler eve bereket getirir vee 1yıl boyunca onun yokluğunu çekmezmişsin.özellikle baklagillerden aldım bugün,alışveriş yaptımmm bebeğime biberon tulum aldım.yiyenimi lunaparaka götürdüm.öksüzü sevindirmekte çok sevapmıi.babası olmadığı için bugün onunşa özel olarak ilgilendim.ve bugün yiyenim bizde yatacak.allahım nolur evimdeki çokcuk hasretini bitirrrr.

sagol canım iyim sen nasılsın senın nişye olmadı yumurtanmı gelilmedi bende onumuzdekı ay istiyorum bakalım hayırlısı artık
canım adetin 3. günü yani 2 gün önce gittim dr a aşılama yapcam ben bu aydedim :) hele bi muyene edelim dedi veee ne görsün sağ vesol overde 20mm lik iki yumurta artık çatlamadı mı iğneyle yoksa sonradan mı gelişti bilemedim ve dr bu ay bişi yapamayız ilaç kullanırsan bunlar iyice büyür kiste dönüşür dedi inşh kendiliğinden kalırsın dedi işte böyle anlıycan benimö aşılama ocağa kaldı :)

aleykümselamcanım bugün gusul aldım alışverişte yaptım inşh bol bol dua ettim allah kabul eder inşh :)

sağolasın canım bende birazdan alayım abdest :)

ayyy canım bende pek fazla giremiyorum benim bey girmemi istemiyo bende gizli giriyom :) galiba bu konuda en sıkı yönetim bende var adam attığım adımı takip ediyo yaaaa
ayy çok güldüm yahuuu ... niye takipçin bu kadar

canım muhabbetinize ortak oluyorum kusura bakmayın nasıl bi tedavi gördün de hipotiroid hastası oldun merak ettim bu arada geçmiş olsun

neden olsun canım çocukla ilgili bişiler mi kurcalıyon ne araştırıyon nereye giriyon yani adam çocukla ilgili konuşulduğu için istemiyo girmemi ben söylememiştim geçmişten bulmuş sen sürekli buraya niye girmişin diyo :) çok fena yaaa
ben de arkadaşlar var sohbet ediyoz diyorum fazla sohbet tez ayrılık getirir girme diyo neyse ben kaçar öptüm herkezi gezmeye gitcem :) arkadaş beni alcak birazdan

hımm anladım canım Allah yardımcın ola :) hadi sana iyi gezmeler

ooooo 3. aya girilmiş maşallah canım... adet olmadım ama sanırım bu gece ya da sabah olacağım öyle hissediyorum tüm belirtileri var canım...

ayyy inşallah olmamışsındır canım.bu konuda çokta yazmak istemiyorum hani nazara filan gelme diye ama burdaki arkadaşlardan nazar gelmez zaten hepsi çok istiyor bebişinin olmasını.iyi haberlerle gel inşallah bugünde adet olmamışsan lütfen yarın sabah test yap canımmm.hadi inşallahhhhhh.

tatlım ya yarın rahim filmi çektirmem lazım ama maalesefki hala lekelenme şeklinde kanama geliyor kesilmezse yarın çektiremem demi.hani sabah koydum o ince pedlerden günlük pedlerin uzunlarından azıcık hala leke var.acaba bu filmi çektirmeme engel olurmu.kçokta korkuyorum vallahi.allahım sen bana yardım et bu çektiklerimizi gör yarrabbi.bir an önce bebeklerimiz olsun inşallahhhh. ben artık tedavide istemiyorum bu ay negüzel bişey kullanmadım sadece glukofen ayyy böbreklerim rahatladı vallahi tabiki hormonlarımda.

kızlar dün öğlenden beri giremedim ne kadar çok yazmışsınız 1saattir geçmişi okuyorum.ben yokken bu kadar çok yazmayın ya...

şimdi çıkıyorum gelirim yine biraz puzzle yapıcam çoğu bitti azı kaldı ama öldümya çok zordu.1500 parça sabretmeyi öğretiyo (bana en çok gerekli olan şeyi) çok eğlenceli.

aynen bngl33 çevremdekiler hep harfi harfine böyle diyor. kıskandım doğrusu maşallah evlenipte kaç kişi diyorki geç bile kaldık ... çok hoşuma gitti maşallah tü tü

şimdi çıkıyorum gelirim yine biraz puzzle yapıcam çoğu bitti azı kaldı ama öldümya çok zordu.1500 parça sabretmeyi öğretiyo (bana en çok gerekli olan şeyi) çok eğlenceli.

ay canım bende hastasıyım puzzle nin tamamlayıp çevçeve yaptıtıp sevdiklerime hediye ediyorummmm

Son düzenleme:

kızlar prolaktin hormonum 127 çıktı doktor hipofiz mr çektirmemi söyledi benim gibi sıkıntı çeken var mı bu konuda neler yaptınız?

Geçmiş olsun canım aynı sorun bendede vardı kadın doğumcu normal kan tahlilime bakmıştı prolaktin baya yüksek çıkmış endokirinoloji bölümüne sevk etti.o bölümün doktoru dostinex verdi düştü baya prolaktinim önce haftada 2 içiyordum sonra haftada 1 ve çeyrege düşürdü.yani aniden kesmediler ilacı kontrol altında olmak gerekiyor.biraz öyle kullndıktan sonra tekrardan tahlilime baktılar ve 2 ay kadar kullanma ocak ayında tekrar gel dedi doktor.Kısacası canım ilaçla düşsede tekrardan yükselebiliyor.endokilin doktoruna git ve kan tahlili yaptır düşürmek için ilaç verirler ama kontrollerini ihamal etme.çünkü yeniden yükselebilen bir hormon Allah şifa versin hepimizede

sude_ay aynı zamanda emar bende çektirdim Allaha şükür bişey çıkmadı.pkodanda yükselebilirmiş canım.Takma okadar kafana emarı genelde istiyorlar yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…