Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

offf bicimcim yaa, sürekli akıntı geldiği için ve her çeşidi geldiği için artık bilemiyorum farklarını.. çiğ yumurta akına benzer de geliyor, yoğun beyaz-sarı olanlar da.. bu kanlı olanlar sarıya daha yakındı.. İnşallah sökülür :KK43:((( bu gece zor malesef:)

canım yumurtayı kırdığında pişmemiş yumurtayı düşün aynı şeffaf akıntıysa yumurtlamadır aman deyim kaçırma...
öyle değilse adet gelir....

Son düzenleme:
canım yumurtayı kırdığında pişmemiş yumurtayı düşün aynı şeffaf akıntıysa yumurtlamadır aman deyim kaçırma...
öyle değilse adet gelir....

İNŞALLAH CNM YAAA! ikisi de olur walla, ikisine de çok hasretim :))) Sağolun kızlar!!!

selam kızlar,

ikea gezisi nasıl geçti:) neler aldın bakalım evinizin herşeyinden :))

süperdi ikea :))) ıvır zıvır aldım öyle büyük birşey almadım.. dolap içi kılıflar var, hurçların modern versiyonu.. onlardan başladım almaya.. ilk 2 tane aldım. her gittiğimde 2şer tane alsam süper olacak dolaplarımın için..
sen doktordan memnun kalmamışsın anladığım kadarı ile.. ama yumoş oluşmuş sevindim :) darısı bana olsun.. klomenim bitti benim de. perşembe kontrolüm olacak.. gel benim doktora gidelim :)))

canım ya senin rahim filmi sürecini anlatırmısın tekrar.ben şöyle anladığım klomen kullandığın ay rahim filmi çektirmişsin.ya içerde yumurta varken rahimde,rahim filmi çektirmek zararlı değilmi yaaa.

canım uzun uzun yazmıştım bngl'e süreci dur o mesajı bulup sana gönderirim.. ama benim doktorum kesinlikle film çekilen ay da klomen kullandırdı ve hiç birşey olmaz korkma dedi.. çok güveniyorum ben doktoruma biliyorsunuz.. o ne dese kanun bana:KK9:

sanırım bu ayda kırmızı kart yiyeceğim:2: çok feci ağlayasım var içim daralıyor anladım ki biz bu hamilelik için ne yapsak boş... Allah verirse olacak yani boş yere üzülüp yoruluyoruz sanki.... biraz gerginim sanırım karamsarımda bu gece ....
359aa8 Ovulation charts on FertilityFriend.com
ateş de düştü

canımcım karamsarlık yok.. kırmızılar gelse de üzülmek, yılmak yok.. herşey güzel olacak ve unutma her yeni ay yeni umut :KK16::KK16:
klomenimin dün son günüydü ama ben unutmuşum içmeyi :KK9::KK9: bu sabah farkettim.. hemen yuttum ikisini birden.. inşallah sıkıntı olmaz.. bakalım kaç yumoş olacak bu ay..
tekrar doktora gidecek misin sen?
özledim bu arada, uzun zamandır hiç yazışamadık :KK16:

Tsh ı doktoruna danış ben anlayamadım bir de hepsinde 2 değer girmişsin... tokluk şekerin yüksek metformin içiyorsun de mi?
Lh Fsh dengesi mükemmel
ama Tsh çok düşük 0,01 bence hatalı değer canım öyle değer olmaz normali 2.50 olması gereken

ilkii dünkü değerler, 2cisi eski değerlerimm cnm.

canım ben 4 yıllık tiroid hastası biri olarak şöyle söylim sana sen hipertiroidsin ayrıca o değerde z.z1 çıkar benimkide öyle çıkmıştı yani hormonların çok çalışıyor t3 ve t4 hormonlarınada baktırman gerek umarım kalıcı deildir benimki kalıcı ölene kadar her sabah bir ilaç içiyorum ılk başta senınkı gibi çok çalışıyodu sonra yanlış tedavi sonucu omur artık hormonu dışardan alıyorum ...

canım ben 4 yıllık tiroid hastası biri olarak şöyle söylim sana sen hipertiroidsin ayrıca o değerde z.z1 çıkar benimkide öyle çıkmıştı yani hormonların çok çalışıyor t3 ve t4 hormonlarınada baktırman gerek umarım kalıcı deildir benimki kalıcı ölene kadar her sabah bir ilaç içiyorum ılk başta senınkı gibi çok çalışıyodu sonra yanlış tedavi sonucu omur artık hormonu dışardan alıyorum ...

hiper tiroidmiyim.abende saç dökülmesii aşırı derecede kabızlık sinirlilik kiloo verememe kilo alma yumurtlayamama problemlerim varrr.ben acaba trioidleirm tembelmi dedim

temmuz ayında ölçtürdüğüm t3 3,56
t4 1,28

daha öncekii lh 1.56 dı nedne düşüş bilmiyrmmm

prolaktin 11.17

e2 31.3

bu değerleirm nasılll

temmuz ayında ölçtürdüğüm t3 3,56
t4 1,28

daha öncekii lh 1.56 dı nedne düşüş bilmiyrmmm

prolaktin 11.17

e2 31.3

bu değerleirm nasılll
canım temmuzdaki değerlerin normal ama şöyle söylim şu andaki değerin tiroid hormonunun çok çalıştığını gösteriyor bu da saç dökülmesine, çarpıntıya sebep olur senın narkoz alman çok tehlikeli olabilir dikkat et!!!!
bu arada geçici bir durum olan tiroidit de olabilir bu da şu demek bir dönem düşer bir dönem çıkar yani her insanda olabilir bu bunu anlamak için t3 ve t4 değerlerine baklıması lazım bunlara bakıldıktan sonra kesin olarak söyler doktorun sana ama temmuzdaki değerin çok iyi umarım geçicidir...

canım temmuzdaki değerlerin normal ama şöyle söylim şu andaki değerin tiroid hormonunun çok çalıştığını gösteriyor bu da saç dökülmesine, çarpıntıya sebep olur senın narkoz alman çok tehlikeli olabilir dikkat et!!!!
bu arada geçici bir durum olan tiroidit de olabilir bu da şu demek bir dönem düşer bir dönem çıkar yani her insanda olabilir bu bunu anlamak için t3 ve t4 değerlerine baklıması lazım bunlara bakıldıktan sonra kesin olarak söyler doktorun sana ama temmuzdaki değerin çok iyi umarım geçicidir...

canım ben cıkıyorum malüm yarın iş var ama istersen sana çok iyi endokrin uzmanları tavsiye edebilirim ben yanlış tedavi yüzünden ömür boyu olarak hipotiroid hastası oldum bence iyi bir endokrinci bul bu arada tsh bu seviyede hamile kalman riskli neyse doktor sana anlatır canım ama bence senınki geçicidir bu arada tiroid sintigrafisi de çektirt birazcık zor ama o zaman kesin ne olduğu çıkar nodül yoktur umarım offff neyse bunları düşünme seninki büyük ihtimalle geçicidir:)

haftaya cmrts gelecekmiş doktor izne çıkmışş 1hagta nasıl dayanacam bennnnn:KK50:

canımcım karamsarlık yok.. kırmızılar gelse de üzülmek, yılmak yok.. herşey güzel olacak ve unutma her yeni ay yeni umut :KK16::KK16:
klomenimin dün son günüydü ama ben unutmuşum içmeyi :KK9::KK9: bu sabah farkettim.. hemen yuttum ikisini birden.. inşallah sıkıntı olmaz.. bakalım kaç yumoş olacak bu ay..
tekrar doktora gidecek misin sen?
özledim bu arada, uzun zamandır hiç yazışamadık :KK16:

canım ben de seninle yazışmayı çok özledim elbette karamsarlık yok da adet de gelemedi ya delireceğim şiştim patlamak üzereyim :) bir de gerginliği var ama tabiki zamanında olacağım için ayrıca seviniyorum.... bir daha unutursan 2 ilaç içme birini gece alırsan diğerini gündüz al... hızla büyüme yan etkisi olabilir bunun dışında zararı yok elbette... umarım Aralıkta sen çok mutlu ol bebeğinin haberiyle diyorum canım benim :KK9:
doktora gitmek aklımdan geçse de hiçdüşünmüyorum hissiyatım herşeyin normale döndüğü yönünde bu sebeple bikaç ay daha veriyorum kendime...
hem eşim de ara vermemi istemişti stres yapıyorsun tedaviyle demişti bir süre onu dinlemeyi düşünüyorum sonrasına bakarız artık... nasip bi yerde... :KK9:
nasıl geçti klomen serüveni bir daha içmeyeceksin bu hapı ve inşallah tutacak canım....
yarışmayı izliyorum öptüm canım

Son düzenleme:
(femolub) diye bi jel canım şimdiye kadar bi kaç marka jel kullandım ama en çok bundan memnun kaldım..

teşekkürler canım ben de kullanırım böyle giderse çok sağol....
benim genelde yumurtlama döneminde biraz akıntı oluyor onun dışında olmuyor bu sebepten kullanabilirim...

biçim bendede öyle.sanırım kuruluk var bendede.

olabilir canım bunu doktorunla görüşürsen sana doktorun da bir jel önerecektir diye düşünüyorum...
ya da tanıdık eczanen varsa görüşebilirsin...18 tl civarıymış bu jel...
ama önerilen pre seed canım....pre seed vajina içine uygulanıyor diğerini böyle uygulayamazsın yani pre seed almak daha mantıklı bence...

Son düzenleme:
canım nerden ve ne kadara aldın bu jeli.gerçi ben preseed almayı düşünüyorum gerçi o da çok pahalı.

eczaneden aldım canım 17 liraydı yanlış hatırlamıyosam ama bu sadece rahat bi ilişki için yani bebek isteyi istmemekle alakası yok bunun.. diğeri ise yani preseed'i spermlerin daha uzun sür yaşayıp yumurtaya kolay ulaşması için kullanıyolar içinde 6 adet varmış yumurtlama dönemindeki ilişkilerde kullanılıyo canım pahalı biraz evet ama denemeye değer sanırım.. herşeyden bi çare arıyorum artık =(
kızlar bişey sorucam bal tarçın çörek otunu bi kaşık mı yiyioruz günde???

Son düzenleme:
123m canım hamile kalmak için önerilen jel pre seed canım pahalı ama sağlıklı olan bu çünkü sperm dostu olduğu yazıyor
sonra bir de iltihap kapmayalım diğerlerinden...bak böyle yazıyor haberde...

DOĞAL ORTAM SAĞLIYOR

ABD’den ithal edilen Pre-seed vajinal jel, cinsel ilişkiden 15 dakika önce uygulanıyor. Özellikle gebelik şansının yüksek olduğu yumurtlama dönemlerinde kullanılması tavsiye ediliyor. Dr. Arslan, “Yumurtlama dönemlerinde sümüksü bir sıvı salgılanır. Bu yapışkan sıvı, spermlerin rahimde kalmasını sağlayarak döllenmeye yardımcı olur. Vajinal kuruluk gibi şikayeti bulunanlarda bu sıvı yeteri kadar salgılanmıyor. Pre-seed, vajinaya tatbik edildiği zaman, vajina ve rahim ağzını kaplıyor. Böylece üreme sistemi tarafından salgılanan sıvı gibi hareket ederek, spermler için en doğal ortamı sağlıyor. Ürünün pH değeri, üreme sisteminin doğal değerine uygun. Hem pH değeri hem de büyük moleküllü bitki şekeri olan ana maddesi nedeniyle enfeksiyona yol açmıyor” diyor.

Son düzenleme:
bazı kayganlaştırıcılar spermleri öldürüyor dikkat edin kızlar

evet öyleymiş canım yorumlardan öyle anladım ben de keşke bir rakibi firma olsaydı da fiyatı daha ucuz olsaydı pre seed jelin...
ama hiç tutmazsa gebelik, denemeye değer... senin minişin nasıl annesi?

kızlar çıkmam gerekli iyi geceler herkese
busmai öptüm seni ve miniğini canım...

Son düzenleme:
X