Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

kızlar geldi şimdi kırmızılar hiç ağrım yoktu başladı biraz önce ağrım ve regli oldum bu ay yine hüsran malesef

banada mantıklı geldi canm.benm eşiminde hareketliliği azmış onada etkili olur heralde bi dr.a sormak lazım benm dr.gerekli görmez eminim ama şu topiğede bi göz atayım.demek işe yarıyor.
canım bence hareketlilik azsa kesinlikle etkisi olur bunun....

teşekkür ederim biçin dün gece özellikle sana bakmıştım göremedim forumda . sabırsızlık biraz ondan böyleyim. çok zmandır uğraşıyoruyorum pko ile
canım ben artık daha az geliyorum nete de ondan göremedin bir kaç cümle yazıp çıkıyorum uzun kalınca bebek isteğim depreşiyor kendimi iyi hissetmiyorum mümkün oldukça internetten de uzak dururyorum tv izliyorum ya da kitap okuyarak zaman geçiriyorum... inan pko ile savaşmak bir şekilde mümkün ama bebek için savaşmak çok yorucu...
canım sakın üzülme ama yine de 2. çizgi silik demişsin zaten başlarda silik olur canım ya... eşinden gizli 2 gün sonra adet gelmezse sabah testi tekrarlarsın tamam mı?

çok tskrler bilgin için ama o aralarda eşimle görüşemedik ya zaten okadar çok akıntı vardı ki anlatamam tuvalate gitme istegim oluyodu hep sende kullandınmı sogan kürü
ben soğan kürünü bu ay başında kullandım iltihap yoktu bende akıntı da az oldu biraz pembe kanama oldu o kadar canım...
28. günüm bu gün adet gecikirse test yapacağım hamile değilsem işe yaramadı demektir...

tamama canım snein eşindemi pek istekli değil bu eşler yokmu bu eşler neyse canım inş. meleğin kendiliğinden gelir :)
canım tabiki baba olmak istiyor ama hemen değil benim gibi... yani bu konuda benim kadar heyecanlı değil... ama anlıyorum onu... kızmıyorum... yani ben ona demesem tedavi göreceğim hiç aklına gelip de sormaz neden çocuğumuz olmuyor tedavisi varsa yapalım ben de kontrole gideyim demez yani asla... tüm iş bende bitiyor...
canım hayıt sana yaradıysa doktor bu denli niye azarlıyor ki sonuçta bu bitki zararlı olsa hapını yapamazlardı... ben içiyorum valla... içmesem daha kötü oluyor hormonlar uçup gidiyor içince mi bozulacak yani? hem bundan daha kötü olmaz zaten...

canım araştırmalarda ona rastlamadım çünkü mantıken zaten yara varsa gebelik önerilmeyeceğinden yara varsa kullanılmaz önce bi ona baktır canım iyileşmişse kesin emin ol ondan sonra iltihap da yoksa bu çok önemli iltihap da yoksa bu jeli kullan mutlaka faydalı olur...
bence de kesinlikle adetten önce ilişki olsun.... reyhanı hatırlarsan adetten sonra hemen yumurtası çatlamıştı demek ki senin de erken çatlayabiliyor böyle...
ya da kullandığın bişey iyi geldi valla pek çok şeyi aynı anda denememiz doğru değil aslında hangisinin iyi geldiğini anlayamıyoruz...

kızlar geldi şimdi kırmızılar hiç ağrım yoktu başladı biraz önce ağrım ve regli oldum bu ay yine hüsran malesef
deme ya çok üzüldüm canım ama sen üzülme sakın.... bu kaderimiz olmayacak bebeklerimiz gelecek

Son düzenleme:
ama yine yoksunnnnnn.ayyyy ne oldu canım bayıldın kötü bişey mi oldu ya.bugün 15.00 çekilecen filmi diye biliyorum.kötü oldunda ondanmı nete girmedin diye düşünüyorum artıkk.

ama yine yoksunnnnnn.ayyyy ne oldu canım bayıldın kötü bişey mi oldu ya.bugün 15.00 çekilecen filmi diye biliyorum.kötü oldunda ondanmı nete girmedin diye düşünüyorum artıkk.

ne olmuş bngl ye canım film esnasında mı bayılmış yoksa? benim haberim yok....

evet canım bundan sonra adet öncesine dikkat edecem.bişey yaramıştır demişsin bu ay bişey yapmadım eylül ve ekimde soğan yapmıştım 2 kür halinde başkada bişey yapmadım.bide bu ay metformine başladım.ya soğan yada metformin işe yaradı sanırım.
bide dün tükürük testinde çıkmıştı otlar bugün yoktu sanırım bugün çatladııı.ama bende hala kanama var anlayacağın gitti bu ayda kısmetttttt.biri yazmış ben adet olamıyordum hamile kaldım diye Allah ın hikmeti işte ol deyince oluyor.

canım kanama biter bitmez ilişki olsun yine de tamam mı belki yumurta hücren uzun yaşar 24 ila 48 saate kadar canlı kalıyormuş tuncss öyle demişti...
ama şanssızlık gerçekten de ya... öncesinde ilişki olsaydı kesinleşirdi eminim... çünkü spermler uzun yaşabiliyor hele akıntı varsa baya uzun 4ila 7 güne kadar yaşarlarmış doktor demişti ama tabi şeffaf akıntı varsa uzun yaşarlar yoksa ilerlemeleri durur ve tüpe varmadan ölürler......

Son düzenleme:

sağol gyamancım

valla ne güzel darısıda bize inşallah bende bekliyorum bu au ama olamıyor gibiyim doktora gitmek şart oldu

bunları bilmiyordum canım öğrendğim iyi oldu.uzayan akıntı olmazmı wc ye gidiyorum mübarek bi uzuyor duruyor öylee yapışık şekilde anca ben mendille silecem öyle gidiyorrr.ne yapışık şeymiş bu akıntı öyle, bide nasıl uzuyor öyle bu ne yaa çok ilginç..

valla ne güzel darısıda bize inşallah bende bekliyorum bu au ama olamıyor gibiyim doktora gitmek şart oldu

bekarmıydın, evlimiydin canım.evli ise hayırlısı diyecektimde bu arada soğanı dene canım bayağı işe yarıyor gerçekten.

Son düzenleme:
bekarmıydın, evlimiydin canım.evli ise hayırlısı diyecektimde bu arada soğanı dene canım bayağı işe yarıyor gerçekten.

evliyim canım 4 aylık :) evet başlıycam bi olsaydım belirtileri var ama kendisi yok ortada bu ay çok strese girdim ondan uzayabilir

canım o akıntı uzayan akıntıdır aynı zamanda olur yani.... aynı şey... şeffaf yumurta akına benzer yani uzayan akıntı...

evliyim canım 4 aylık :) evet başlıycam bi olsaydım belirtileri var ama kendisi yok ortada bu ay çok strese girdim ondan uzayabilir

adet göremiyorsan önce gebelik testini yap canım gebelik yoksa mutlaka ilaçla getir adeti siklusun çok uzamasına izin verme...
sonra önüne geçmek zor oluyor...

canım ateşim düşmedi ama ben gün içinde hep ölçerim günde on kez ölçerim ateşimi sabahda yüksekti hala yüksek üstüne görme gibi bişi olmaz dimi canım

ateş düşmediyse mümkün ama o zaman testte çıkması gerekli gebeliğin canım test yaptın mı? adetliyken olur mu emin değilim ama yarın sabahki ilk idrardan yap bence...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…