Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

slm kızlar
bngl33 nasıl geçti filmin canım
gyaman inşallah ateşin düşmez
bicim canım sen de yumurtlamışsın,hadi hayırlısı
ben de yarın doktora gideceğim stres sardı,yarın akşam gelirim inşallah iyi haberle

canım inşallah yarın duyarsın çok seviniyorum senin adına ya streslenme dua et.seninle inşallahhhhhhhhh bitaneciğin.sorunsuzca bu günleride geçireceksinn Allahın izni ile bide bakmışsınnn minik yumağın kucağındaaaaa

selam kızlar..çok fazla giremiyorum ama hep aklımdasınız..dualarımda..
bende dün hormon testi için kan vedim..yarın normalde hap tedavisine başlıyoruz ama ben ayın 9-15 arası işim gereği şehir dışında olucam..yarın doktora söyliycem gerçi ama sizin de fikrinizi almak istedim..biz tedaviye bu ay başlayamayız dimi. çünkü hesaplarıma göre il dışında olacağım tarihler tam yumurtlama dönemine denk geliyo..keşke eşim de gelebilse yanıma..ama gelemiyo maalesef

Yok cnm, kist diye isimlendirilebilcek tek şey inci foliküllerim :)
Belki uzun süreli doğum kontrol hapı nedeniyle değişmiştir bilemiyorum :S ben de anlamadım...

Aslında sorf ultrasonda bu görüntü varsa sendrom olmayabilir seninki. polikistik over görünümü ve sendromu farklı şeyler...
Kan değerleri dışında vücut belirtileri var mı? tüylenme? kilo? adetlerin nasıl?

Aslında bir şey demediler... Dediğim gibi internette ilgili bir şey bulamadım, hepsinde lh yüksek olur diyor. Ama yine de lh/fsh'ın 1e yakın olması lazım, oran ters de olsa 1e yakın değil... Belki doğum kontrol haplarındandır, uzun süre kullandım...

Yardımlar için de çok sağol! Dikkat ettim de herkese yardımcı olabiliyorsun :)) Tecrübe mi?? Okuma mı? :))) Süpersin!

Allah hepimize sağlık versin tez zamanda... :2:

Ben 3 aydan önce adet olsam göbek atcam sanırım!!! ((( en son bişi kullanmadığımda 4 ay olmadı (((

canımkendimi tutamadımözür dilerim 4 ay çok uzun bi süre mutlaka çaresine doktorum bana kendini her ay adet gördürmelisin demişti gördürmeye kalmadı hamdolsun

Ben 3 aydan önce adet olsam göbek atcam sanırım!!! ((( en son bişi kullanmadığımda 4 ay olmadı (((

hah işte aynı ben..ama ben ilacı bırakmaya cesaret edemiyorum çünkü bi kez 7 cm lik bir kist oluştu bırakınca.
allahtan içi sıvı dolu masum bir kistmiş,hemen patladı. o yüzden de hiç bırakmıyorum yasmini. aha bu da kistim..7,28 cm

Uploaded with ImageShack.us

Reyyancım bebek beklediğini yazılarından öğrendim çok sevindim hayırlı olsun.Bizamanlar konuşuyorduk seninle ozaman bebeğin yoktu başka eşinin aileisyle sorunların vardı galiba.Zaman hızla akıp geçiyor bak Allah negzel dualrını kabul etmiş.Sağlıklı hayırlı kucağına almayı nasip etsin inşlh.Darısıda bizlere herkeze olsun dua et bizler için kendine ve bebişine iyi bak

oyyy sağol canım benim evet 12 haftalık bebişim dün bayada bi açılmış saçılmış yaymış bacak arasını erkek diyor doktorumuz ama daha erken netleşmesi için.çok olağanüstü bi zamanda geliverdi kurban olduğum Rabbim isteyen herkeze ama herkese versin burdan biri hamileyim desenasıl seviniyorum sırf onun için girer oldumzaten tanıdığım tanımadğım ilk gördüğüm her kim olursa olsun ah şu pkolulardan biri gebemi diye bakıyorum.bana dileiğin herşey sende gerçekleşsin canım benimm.eşimin ailesiyle bağlar koptu bebektende haberleri yok rahatmış böle

canım 4 gözle seni bekliyor olacağız iyi haberlerle gel...
yumurtlama oldu evet ama ateş tablomdakinden daha önce olduğunu düşünüyorum ben bakalım adet günü anlayacağım :))
umarım keseyi net göreceksin kalp atışları için erken olabilir ama belli de olmaz duymanız da mümkün canım inşallah
güzel haberin için yarın bekliyor olacağım yazmayı ihmal etme sakın

canım eğerki yumurtlama günlerine denk geleceğini düşünüyorsan öyle hesapladıysan boş yere hormon yüklenme derim ben ama yine de sen bilirsin...

canım bende yıllardır var bu araştırma, doktorlara sorma ve tabi 30 yaşında olduğumdan da tecrübe de edindim artık pek çok şeyi de deneme yanılma yoluyla öğrendim....
şu anda metformin ve hayıtla idare ediyorum... yumurtlamam oldu ve bebeğimin de gelmesi yakındır diye düşnüyorum inşallah yanılmıyorumdur...
Bu işler biraz da kafaya takmamakla oluyor aslında.... bunu da öğrendim tedavi süreçlerimde rahat olmanın pek çok şeye yararı var...
doğum kontrol haplarıı ben toplamda 5 yıl kullandım hapı bıraktığım ay yine Lh ım yüksekti yani senin bu durumunun bu haplardan olacağını pek sanmıyorum, geçici düzeltiyor bu ilaçlar... sendeki belki farklı bişeydir ama bunu çok iyi bir doktorun araştırması gerekli.... yumurtlama olduğunda bunu farkedebiliyor musun peki? ben artık bunu da anlayabilir hale geldim....yumurta geliştirici ilaçları hiç denedin mi?

Son düzenleme:

Amin canım inşllh.Sağlıkla kucağına al inşllh.Eşinin aileisylede belki zmanla hatalarını anlarlar düzelir inşlh ilişkiniz. torun olursa belki halleri değişir.Allah a emanet olun canım görüşürüz ben çıkıyorum iyigeceler

Reyhan miniğin nasıl canım sen nasılsın dün seni andım ne yapıyor acaba? Nasıl diye? bak bu gün geldin...

canım yatmam gerekli benim erken kalkmıştım sabah baya yazdıklarına sabah bakarım... anladığım kadarıyla durumun iyi çok sevindim...
eşinin ailesi sana yaklaşırlarsa sen de yaklaşırsın onlara...
sana tavır yapmaya hakları yok canım eşin de bunu böyle bilsin...
iyi geceler kızlaaaaaaaaaar

Son düzenleme:
Reyhan miniğin nasıl canım sen nasılsın dün seni andım ne yapıyor acaba? Nasıl diye? bak bu gün geldin...

oyy canına kurban bende tam küsmüyüz yazdım :):):) kalbin temis olduğu nasıl belli.miniğim erkekmiş teyzesii ama tabi 3 hafta sonra tamm netleşecek diyor doktor.ben şu durumuma inanamıyorum bicim bana rüya gibi geliyor bütün testlerimiz temiz bendede bebiştede sorun yok herşeyin böyle sorunsuz olması istediğimin olması geçmişteki yazılarımı belkim hatırlarsınız erkek isterdim ilk evladımı adını belirlemiştim çünkü böyle pat diye bişey olacak büyü bozulacak gibi geliyor çünkü bu kadar iyi gitmesi beni korkutur oldu.yani bazen diyorum ikiz için çok dua etseymişim .ben hephamileiği karnında hissedersin fark edersinne bilim daha farklı sanıyordum ama o yokmuş gibi sanki ya anlatamıyorumAllahım sizede yaşatsın gönlünüzde ne varsa oldursun.böyle benim gibi daldan düşmüşarmuta dönün pattt diye gelsin minicikleriniz.

ateş düşmediyse mümkün ama o zaman testte çıkması gerekli gebeliğin canım test yaptın mı? adetliyken olur mu emin değilim ama yarın sabahki ilk idrardan yap bence...

valla canım heryerimi sivilce basmıştı biliyosun boynumdakiler hala kocaman duruyorlar arada göğüslerimin uçları kaşınıyor regli oldum göya hala göğüslerim acıyor regli olunca benim hemen acısı geçer bakalım sabah ateşim kaç çıkıcak çok merak ediyorum tabi bişi yoktur ama insan merak ediyor ya ufacık birşey umut oluyor işte bize Allah yardımcımız olsun..

aminn canım benim çok saolasın

canım ya 12 haftalık olmuşsun bile maşallah... inşallah istediğin gibi erkek olsun ama önce sağlıklı olsun sen de miniğin de canım... maşallah canım bu rüyan bozulmayacak korkma... eşinle aranız nasıl çok iyidir inşallah değerinizi çok iyi biliyordur...canım 5. aya girdiğinde karnında hissetmeye başlayacaksın Allah kısmet ederse... inşallah bizimkilerde pat diye gelsin ben ümitliyim gelecek benim de ufağım aklım da rahat şükür...
anladım canım o zaman sen ateşine bak düşmemişse yine test yap bence zaten test de yapmamıştın de mi?bu ay tam 14. günde kanaman oldu tablondaki yumurtlamadan sonra aslında normal adet gününde oldu ama senin 1-2 gün geçebiliyordu hatırlıyorum sen içini rahat ettirmek için test yapmadan diğer aya geçme bence...inşallah hakkımızda hayırlısı olsun ....

Son düzenleme:

Ben de o kadar uzun zamandır kullanıyorum ki (10 yılı geçti!!!) bırakmaya cesaret edemediğimden! O bıraktığımda da moralim oldukça iyiydi, denemek istedim doğal olarak görücem mi die? Tabi ki sonuç hayır çıktı :)) Benim kontrollerde hiç kist gözlenmedi Allahtan.. Ama foliküllerim pek bol! Sende pek görünmüyor?

Benim de 30'a aylar kaldı :))) Ama yeni yeni bu işlere el atmaya başladım, daha önce sırf doğum kontrol ilaçları.. Onları kullandığım sürece gayet iyiydim! Sadece ergenlik başlangıcında 1 ya da 2 yıl doğal sürecimdeydim... Bir de bahsettiğim o 4 ay...
Evet, kafama takmamam lazım! Kontrollerin birinde dayanamadım ve hıçkıra hıçkıra ağladım, sonra "kendine gel" diyip sakinledim, "Allah ne zaman istiyorsa o zaman verecek, ve en güzel zamanda verecek" dedim ve daha iyiyim..

Ben klomenle başladım, 3 ay artan dozlarda denedi ve sürekli kontrol etti ama cık! foliküller büyümedi sonra femara denedi, o da başarısız.. En son farlutal al gel dedi ama ben soğana başladım, biraz ara vermem lazım moral olarak.. Soğandan sonra biraz bekleyeceğim, gelmezse hemen farlutal yapacağım (senin uyarından sonra geciktirmicem artık :)). Sonra tekrar giderim belki doktora!
bana ısrarla "drilling" diyor, drilling için çok iyi bir hastaymışım ama ameliyat istemiyorum ((

Ben hiç yumurtladığımı hissetmedim nasıl bir duygudur bilmiyorum bile ((((((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…